Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

 

 

Υ.Γ.: Βρήκε κανείς πως μπαίνουν τα διαλυτικά με το νέο πληκτρολόγιο;

 

Κατέβασε το apk του Samsung neural keyboard από Google . Έχει κανονικά τον τονισμό όπως παλιά.

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το apk του Samsung neural keyboard από Google . Έχει κανονικά τον τονισμό όπως παλιά.

 

Note 10+

Μπορεί να σου φαίνεται περίεργο αλλά ότι δουλεύει στη συσκευή δε θέλω να προσθέτω κι άλλα πράγματα που κάνουν την ίδια δουλειά. Περισσότερα background processes, και γενικά έχω έναν ψυχαναγκασμό να βλέπω διπλά πράγματα για το ίδιο feature. :)

 

Επειδή σιγά σιγά συνηθίζω το καινούριο πληκτρολόγιο, για κάτι τόσο μικρό όπως τα διαλυτικά θα το κρατήσω και θα το βρω που θα μου πάει. Πάντως με όλους τους συνδυασμούς του shift που δοκίμασα δε τα δίνει.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αν το swiftkey αλλαζε θεμα(σουρο-ανοιχτο),θα μιλουσαμε για το απολυτο πληκλτρολογιο.Βασικα ειναι καλυτερο απο της samsung.Aν εβαζε και την αυτοματη εναλλαγη θεματος θα ηταν κορυφαιο.Εγω παντως το swiftkey χρησιμοποιω.Μια ερωτησουλα εχω.Ο φορτιστης μας φορτιζει ποιο γρηγορα απο τον ταχυφορτιστη του note 8??
Ε ναι ρε συ, ακόμα να καταλάβεις ότι φορτίζει αστραπιαία, κατά πάσα πιθανότητα η πιο γρήγορη φόρτιση στην αγορά. Έτη φωτός από του S8.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το apk του Samsung neural keyboard από Google . Έχει κανονικά τον τονισμό όπως παλιά.

 

Note 10+

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Μπορείς να το ανεβάσεις εδώ γιατί το Λίνκ που έβαλε ένας φίλος πιο πάνω δεν είχε ελληνικά.

 

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ρε συ, ακόμα να καταλάβεις ότι φορτίζει αστραπιαία, κατά πάσα πιθανότητα η πιο γρήγορη φόρτιση στην αγορά. Έτη φωτός από του S8.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στο κουτι τον εχω ακομα, δεν τον εχω χρησιμοποιησει ,γι αυτο δεν εχω παρει χαμπαρει τι παιζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο κουτι τον εχω ακομα, δεν τον εχω χρησιμοποιησει ,γι αυτο δεν εχω παρει χαμπαρει τι παιζει.
Χαχα, βγαλτον γρήγορα!

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, βγαλτον γρήγορα!

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωωω ναι, :D:D:D:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Μπορείς να το ανεβάσεις εδώ γιατί το Λίνκ που έβαλε ένας φίλος πιο πάνω δεν είχε ελληνικά.

 

Στάλθηκε από το CMR-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ορίστε! https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-keyboard-neural-beta/samsung-keyboard-neural-beta-3-0-01-45-release/samsung-keyboard-neural-beta-3-0-01-45-android-apk-download/

 

Αυτό κατέβασα εγώ. Ίσως πρέπει να πας στις ρυθμίσεις και να επιλέξεις τα ελληνικά. Εμένα δε χρειάστηκε βέβαια να τα βάλω. Επίσης θα πρέπει να επιλέξεις το νέο πληκτρολόγιο.

 

Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Πως την πατησα ετσι???ξενερωσα!εγω με τιμολογιο μ βγηκε 845€.χασαμε ετσι το 10)αρικο πατριωτες...

 

Μετρητα μπορεις μεχρι 500€ νομιζω να δωσεις.απο κει κ πανω καταθεση ή πιστωτικη.ουσιαστικα πληρωνεις ολο το ποσο κ με το χαρτι απο taxis σου δινουν επιμτοπου τον φπα στο χερι.τουλαχιστον ετσι μου ειπαν.αυριο θα δουμε..

Τελικά ποια ήταν η διαδικασία; Κατάθεση στην τράπεζα πριν πας στο μαγαζί και στο ταμείο σου έδωσαν στο χέρι τον ΦΠΑ με επίδειξη κάποιου χαρτιού; Σε ποιο κατάστημα;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποια ήταν η διαδικασία; Κατάθεση στην τράπεζα πριν πας στο μαγαζί και στο ταμείο σου έδωσαν στο χέρι τον ΦΠΑ με επίδειξη κάποιου χαρτιού; Σε ποιο κατάστημα;

Εγώ τώρα ρώτησα στο πλαίσιο για τα 100 ευρώ έκπτωση δεν ισχύουν πια..έτσι μου είπαν σε μνμ.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα ρώτησα στο πλαίσιο για τα 100 ευρώ έκπτωση δεν ισχύουν πια..έτσι μου είπαν σε μνμ.

 

Ναι ηταν μονο για την περιοδο της προπαραγγελιας

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνιομαστε (μιας κι ενας χρηστης το ανεφερε σε γειτονικο νημα):

Το νεο dex app (που για την ωρα παιζει μονο σε note 10/10+) επιτρεπει μια φοβερη λειτουργια. Συνδεση απευθειας στα windows 10 (+ σε mac) και τρεχουν ολες οι εφαρμογες του dex πανω στα ιδια τα windows, με μεγαλο ατου/πλεονεκτημα οτι μπορεις να κανεις drag and drop και αλλα πολλα.

 

https://www.techradar.com/news/samsung-galaxy-note-10-now-links-up-with-windows-and-mac-pcs-via-supercharged-dex-app

Link to comment
Share on other sites

Και η προωθητικη ενεργεια που μπορουσαμε να δωσουμε την παλια μας συσκευη τελειωσε;

 

Ουτως ή αλλως δεν εδιναν και πολλα χρηματα σε συγχρονες συσκευες για να πεις οτι αξιζε εξ αρχης.

 

Τωρα για το note10+ με μια μικρη επιφυλαξη για τα ιδια τα καταστηματα που το εχουν που δεν τα γνωριζω,ηδη καποιος μπορει να το βρει για παραγγελια(προφανως οχι αμεσα διαθεσιμο)σχεδον 200ευρω κατω(αη δεν ειναι λαθος τιμες).

https://www.bestprice.gr/item/2155742926/samsung-galaxy-note-10-12gb-256gb-dual.html?qid=3kDZiK_P9Lu_269f5&seq=1

Link to comment
Share on other sites

Ουτως ή αλλως δεν εδιναν και πολλα χρηματα σε συγχρονες συσκευες για να πεις οτι αξιζε εξ αρχης.

 

Τωρα για το note10+ με μια μικρη επιφυλαξη για τα ιδια τα καταστηματα που το εχουν που δεν τα γνωριζω,ηδη καποιος μπορει να το βρει για παραγγελια(προφανως οχι αμεσα διαθεσιμο)σχεδον 200ευρω κατω(αη δεν ειναι λαθος τιμες).

https://www.bestprice.gr/item/2155742926/samsung-galaxy-note-10-12gb-256gb-dual.html?qid=3kDZiK_P9Lu_269f5&seq=1

 

εχω το s9 plus και δινανε -365 ευρω νομιζω,σεβαστο ποσο να επεφτα στα 800 δηλαδη.κριμα που ελειπα και δεν το προλαβα..

manaros
Link to comment
Share on other sites

Ουτως ή αλλως δεν εδιναν και πολλα χρηματα σε συγχρονες συσκευες για να πεις οτι αξιζε εξ αρχης.

 

 

 

Τωρα για το note10+ με μια μικρη επιφυλαξη για τα ιδια τα καταστηματα που το εχουν που δεν τα γνωριζω,ηδη καποιος μπορει να το βρει για παραγγελια(προφανως οχι αμεσα διαθεσιμο)σχεδον 200ευρω κατω(αη δεν ειναι λαθος τιμες).

 

https://www.bestprice.gr/item/2155742926/samsung-galaxy-note-10-12gb-256gb-dual.html?qid=3kDZiK_P9Lu_269f5&seq=1

Καλές ήταν οι τιμές και ήταν ακριβώς κόπια με της υπόλοιπης υφηλίου. Π.χ. S10+ 540€ εδώ, 600$ Αμερική. Εκεί που θα μπορούσαν να κάνουν κατιτίς παραπάνω ήταν στα δωράκια.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλές ήταν οι τιμές και ήταν ακριβώς κόπια με της υπόλοιπης υφηλίου. Π.χ. S10+ 540€ εδώ, 600$ Αμερική. Εκεί που θα μπορούσαν να κάνουν κατιτίς παραπάνω ήταν στα δωράκια.
Το note 9 όμως 390€ εδώ 600$ εκεί, δεν νομίζω να κάνω λάθος συν 200$ δώρα δεν ειναι αμελητέα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα μόλις το αγόρασα απο πλαίσιο και ακόμα ισχύει η προσφορά -100 , εγω την πήρα εύχομαι να μείνουμε ικανοποιημένη απο την συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα μόλις το αγόρασα απο πλαίσιο και ακόμα ισχύει η προσφορά -100 , εγω την πήρα εύχομαι να μείνουμε ικανοποιημένη απο την συσκευή

 

Πώς έγινε αυτό; Εγώ πριν κάνε α 4ωρο που έστειλα μνμ μου είπαν ότι δεν ισχύει η έκπτωση

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Πώς έγινε αυτό; Εγώ πριν κάνε α 4ωρο που έστειλα μνμ μου είπαν ότι δεν ισχύει η έκπτωση

 

Δεν ξέρω φίλε μου, εγω στο κατάστημα ρώτησα στο πλαίσιο Λάρισας

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα και το ενεργοποιησα.

Μου κολλαει στην οθονη "αφηστε τη google να κανει τη δουλεια για εσας".

Δεν προχωραει ουτε οταν πατησω επομενο ουτε οταν πατησω παραβλεψη.

Καμια ιδεα γιατι εχω αγχωθει?

 

 

edit: το γυρισα στα αγγλικα κ προχωρησε....

Edited by gp30169

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο βίντεο της αγοράς! SPEECHLESS!!

 

Το είδα (Και το άκουσα) από το ταπεινό και πολυαγαπημένο μου Note 4....νομιζω ήρθε ο καιρός για αλλαγή.
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο βίντεο της αγοράς! SPEECHLESS!!

 

 

Ας μη τι αλλο...εντυπωσιακο βιντεο:D

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Για το ηχείο του S10+ είσαι σίγουρος φίλε μου; Είχα κάνει σύγκριση Note 9 με S10+ και του Note 9 ήταν πιο δυνατό. Του Note 10 είναι επίσης πιο δυνατό από του Note 9 .

 

Note 10+

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα πας ρυθμίσεις/φροντίδα συσκευής/μπαταρία/ θα επιλέξεις τις 3 τελείες πάνω δεξιά και θα τη δεις τέρμα κάτω. Είναι η τελευταία επιλογή .

 

Note 10+

Ντίνο 100% το Note 9 έχει χαμηλότερη ένταση στον ήχο και από s10 αλλά ακόμη και από s9. Και είμαι βέβαιος ότι έχει χαμηλότερη και από Note 10.Τα είχα όλα (εκτός του Note 10)και το λέω με σιγουριά.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...