Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τo Windows Phone


colossus_r
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα πράγματα ειναι πολύ περίεργα σταμάτησα την έκδοση για windows phone 8 και έχω μόνο για 8.1 και από ότι βλέπω στα στατιστικά την έχουν οι μισοί θα περιμένω λίγο ακόμα και θα ενημερώσω

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 336
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά έχει κανείς το visual studio 2013 σε windows10? Ο emulator - tablet για δοκιμή εφαρμογών windows store σας τρέχει η βγάζει error?

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδια,

Εχω φτιαξει 3 εφαρμογούλες και θέλω να βαλω διαφημίσεις μέσα στα προγράμματα μου, με σκοπό το κερδος σε €. Ότι και να βγει καλο θα είναι (για μενα)

 

Καμια πρόταση;

 

Ευχαριστώ

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,

Εχω φτιαξει 3 εφαρμογούλες και θέλω να βαλω διαφημίσεις μέσα στα προγράμματα μου, με σκοπό το κερδος σε €. Ότι και να βγει καλο θα είναι (για μενα)

 

Καμια πρόταση;

 

Ευχαριστώ

 

Πρέπει να έχεις πολύ ώρα χρήσεις για να πιάσει τόπο..

 

Έχω δοκιμάσει Microsoft και Google με νομίζω την δεύτερη να σου δίνει αρκετά περισσότερα και σε πολύ πιο γρήγορα διαστήματα όχι να πρέπει να μαζέψεις πολλά για να σε πληρώσει..

 

AdDuplex που δεν πληρώνει ακόμα και να το βάλεις σε μετρητά αλλά σε διαφημίζει σε αλλα app

 

Και επίσης υπάρχουν κάποιοι μέθοδοι που μπορείς ανάλογος την χώρα η την ώρα η αν τελειώσουν οι διαφημίσεις να έχει συνδυασμό των παραπάνω..

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχεις πολύ ώρα χρήσεις για να πιάσει τόπο..

 

Έχω δοκιμάσει Microsoft και Google με νομίζω την δεύτερη να σου δίνει αρκετά περισσότερα και σε πολύ πιο γρήγορα διαστήματα όχι να πρέπει να μαζέψεις πολλά για να σε πληρώσει..

 

AdDuplex που δεν πληρώνει ακόμα και να το βάλεις σε μετρητά αλλά σε διαφημίζει σε αλλα app

 

Και επίσης υπάρχουν κάποιοι μέθοδοι που μπορείς ανάλογος την χώρα η την ώρα η αν τελειώσουν οι διαφημίσεις να έχει συνδυασμό των παραπάνω..

 

Ναι το AdDuplex το εχω δει.

Οσον αφορά την ms το ειχα αφ΄σει 1-2 μερες αλλά ακομα ΔΕΝ ειχε κατεβασει καν ουτε μια διαφήμιση.

Google ΔΕΝ έχω δοκιμασει. εχεις κανα link;

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης εγώ έχω βρει ένα κολπάκι από το νετ και κρατάει την διαφήμιση μπροστά άσχετα με το ότι αλλάζεις σελίδα.. Έχω την εντύπωση ότι μάλλον έτσι ειναι πιο σωστό.. Πριν είχα την διαφήμιση και όταν άνοιγες καινούργια σελίδα είχα στην κενουργια σελίδα και εκεί την διαφήμιση.. Τώρα ειναι μπροστά μόνιμα άσχετα με τι αλλάζει πίσω στο app αν άνοιξε άλλη σελίδα κλπ

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Έχει ή πρόκειται να βγει κινητό με windows που να τρέχει ότι και ο υπολογιστής, ανάλογα φυσικά με τις δυνατότητές του...
Link to comment
Share on other sites

ΔΗΛΑΔΗ εννοεισ εφαρμογες...?προγραμματα τριτων οικων?...πχ corel / photoshop / cad?.. οχι δεν υπαρχει λογω μεγεθους οθονης . τουλαχιστον, που δεν ειναι για τετοιες δουλειες οτι επεξεργαστη να βαλεις και οση ραμ να φορτωσει.

Δεν ξερω το surface αν τα κανει / εχει τα specs αλλα χλωμο το βλεπω, kai einai tamplet size

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς αρχεία exe όχι, φημολογείται ότι θα βγει το Surface Phone με κανονικά Win και Intel inside.

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς αρχεία exe όχι, φημολογείται ότι θα βγει το Surface Phone με κανονικά Win και Intel inside.

 

Αν μπορεί το Surface phone να έχει κανονικά Windows, γιατί να μη μπορέσουν και οι μελλοντικές συσκευές της Microsoft, με ίδια specs, να τρέξουν κανονικά Windows;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Για την ώρα αφήνω ανοιχτό έναν παλιό υπολογιστή με team viewer και κάνω τη δουλειά μου με τηλεχειρισμό από το Lumia. Αλλά αν είναι το surface όπως το λένε θα απλοποιηθούν οι διαδικασίες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 

 

Windows Mobile users του myphone.gr χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους. Ξέρουμε ότι σας έχουμε καλομάθει με τους διαγωνισμούς, έτσι το 2016 έρχεται με έναν πολύ δυνατό, όπου σας προσφέρουμε δεκαεννιά (19) κωδικούς για την εφαρμογή Best Player. Η εφαρμογή δημιουργήθηκε από το μέλος του myphone.gr faasf[/member] που είναι πάντα στη διάθεση σας για οποιαδήποτε απορία μέσω του επίσημου θέματος της εφαρμογής και τον ευχαριστούμε θερμά για την προσφορά του. Είναι ένας αξιόλογος Έλληνας developer που έχει στο ενεργητικό του και άλλες επιτυχημένες εφαρμογές, όπως TV Live Greek, FrontPages Greek και TV Live Pro.

 

Πάμε στο ζουμί όμως της υπόθεσης. Αρχικά περάστε μια βόλτα από το αναλυτικό review της εφαρμογής στο myphone.gr και πείτε μας τη γνώμη σας. Συνοπτικά, η εφαρμογή Best Player είναι ένας από τους καλύτερους players (video και audio) που υπάρχουν στο Windows Store. Προς το παρόν η εφαρμογή είναι διαθέσιμη για Windows Phone 8.1, Windows 10 Mobile και σύντομα θα δημοσιοποιηθεί και για Windows 10 for PC.

 

Για την συμμετοχή σας στο διαγωνισμό απαιτείται ένα και μόνο σχόλιο συμμετοχής ανά χρήστη, σε αυτό το θέμα που διαβάζετε. Οι συμμετοχές είναι ανοικτές από σήμερα και θα κλείσουν την Κυριακή, 24 Ιανουαρίου, στις 23.59. Οι νικητές θα ανακοινωθούν σε αυτό το θέμα και θα λάβουν το δώρο τους μέσω PM.

 

 

  • Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι εγγεγραμμένοι χρήστες του myphone.gr
  • Επιτρέπεται μόνο ΕΝΑ μήνυμα ανά χρήστη.
  • Η κλήρωση γίνεται με τυχαία σειρά
  • Αν παρατηρηθούν διπλά μηνύματα ή περισσότερα, από ένα μέλος τότε όλα τα μηνύματά του θα διαγράφονται - χωρίς προειδοποίηση και ο χρήστης δεν θα συμμετέχει στο διαγωνισμό.
  • Greeklish μηνύματα απαγορεύονται στο φόρουμ εδώ και χρόνια, έτσι δεν θα λαμβάνονται υπόψιν στην κλήρωση. Αν κληρωθεί κάποιο greeklish μήνυμα, η κλήρωση θα επαναλαμβάνεται.
  • Για τεχνικούς λόγους, ο «μετρητής» που εμφανίζεται δίπλα από κάθε μήνυμα (post counter) θα αλλάξει στην περίπτωση που μηνύματα τα οποία είχαν προηγηθεί αφαιρεθούν επειδή δεν ήταν σύμφωνα με τους όρους του διαγωνισμού.
  • Η συμμετοχή επιτρέπεται και στα μέλη της Ομάδας Διαχείρισης του myphone.gr.
  • Παρακαλώ εάν θέλετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο για την εφαρμογή μέχρι να ολοκληρωθεί ο διαγωνισμός να το κάνετε στο ανάλογα θέμα της εφαρμογής, Best Player (video player with subs, file manager, sd reader)
  • Eρωτήσεις για τον διαγωνισμό, μπορείτε να κάνετε μέσω PM εδώ

 

Καλή επιτυχία σε όλους :up:

 

 

Edited by alex_gate_7
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Για να δούμε... καλή μας μέρα και καλή επιτυχία παιδιά!

Κ.

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία!

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία παιδες
Nokia 3310 -> Nokia 3410 -> Sony Ericson K700i -> Sony Ericson K800i -> iPhone 3G -> Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 1020 -> HTC 10
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τo Windows Phone
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...