Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν επηρεαζει την θεαση ταινιων; Ποιο tempered εχεις βαλει;
Δεν επηρεάζει καθόλου τη θέση απλα νιώθεις το tablet λίγο πιο βαρύ. Δεν θυμάμαι, έχω καιρό που το έβαλα.. από skroutz.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς ελαφρύ bend; Αν το κρατήσετε στο ύψος των ματιών και το κοιτάξετε από την μεγάλη πλευρά είτε από τη μια είτε από την αλλη , οριζόντια με το πάτωμα, κοιτάξτε μήπως είναι λίγο κυρτό προς την μια άκρη η την άλλη. Το ίδιο φαινόμενο αλλά πιο έντονο το είχα και στο tab s5e. Και εδώ το έχω αλλά αρκετά λιγότερο. Δεν μπορεί να είμαι τοσο άτυχος με 2 στις 2 συσκευές. Για δείτε το και εσείς. Θέλει προσεκτική ματιά.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς ελαφρύ bend; Αν το κρατήσετε στο ύψος των ματιών και το κοιτάξετε από την μεγάλη πλευρά είτε από τη μια είτε από την αλλη , οριζόντια με το πάτωμα, κοιτάξτε μήπως είναι λίγο κυρτό προς την μια άκρη η την άλλη. Το ίδιο φαινόμενο αλλά πιο έντονο το είχα και στο tab s5e. Και εδώ το έχω αλλά αρκετά λιγότερο. Δεν μπορεί να είμαι τοσο άτυχος με 2 στις 2 συσκευές. Για δείτε το και εσείς. Θέλει προσεκτική ματιά.

 

Δεν κατάφερα να δω κάτι. Έβγαλα και τη θήκη και ούτε...

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ενημέρωση, μόνο με την ενημέρωση ασφαλείας Νοεμβρίου. Αυτά.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Στο tablet αξιζει να βαλεις custom rom; Ειδα οτι υπαρχει μια TWRP rom στο xda; Που στην ουσια αν καταλαβαινω καλα δεν αλλαζει τη rom, απλα προσθετει καποια tweaks;

 

Το Knox τι ακριβως ειναι και τι παιζει με το root και την εγγυηση; 1η φορα αγοραζω κατι σε samsung και δεν εχω ιδεα.

 

Τα ηχεια παντως απλα απιστευτα!

Link to comment
Share on other sites

Στο tablet αξιζει να βαλεις custom rom; Ειδα οτι υπαρχει μια TWRP rom στο xda; Που στην ουσια αν καταλαβαινω καλα δεν αλλαζει τη rom, απλα προσθετει καποια tweaks;

 

Το Knox τι ακριβως ειναι και τι παιζει με το root και την εγγυηση; 1η φορα αγοραζω κατι σε samsung και δεν εχω ιδεα.

 

Τα ηχεια παντως απλα απιστευτα!

 

εαν βαλεις custom rom χανεις την εγγυηση, προς το παρων δεν σε συμφερει να το κανεις, μιας και το s6 θα παρει αλλες 2 εκδοσεις android το 11 και το 12 συν τις ενημερωσεις ασφαλειας που εχεις, εκτος αν ρισκαρεις οτι στα δυο χρονια που θα εχεις εγγυηση δεν θα παθει τιποτα το tablet.

Link to comment
Share on other sites

Στο tablet αξιζει να βαλεις custom rom; Ειδα οτι υπαρχει μια TWRP rom στο xda; Που στην ουσια αν καταλαβαινω καλα δεν αλλαζει τη rom, απλα προσθετει καποια tweaks;

 

Το Knox τι ακριβως ειναι και τι παιζει με το root και την εγγυηση; 1η φορα αγοραζω κατι σε samsung και δεν εχω ιδεα.

 

Τα ηχεια παντως απλα απιστευτα!

 

Δεν αξίζει να κανεις root to s6 γιατι δεν εχει roms ουτε kernels. Στο xda εχει μονο 1 stock rom. Για 1 stock rom δεν υπάρχει λογος να κανεις root. Το s6 ειναι απο τα tablet που δεν εχει support στο xda. Αν κάποια στιγμή στο μέλλον δεις να εχει Lineage OS rom τοτε να κανεις root αξίζει. Έτσι και αλλιώς πλέον δεν θες root γιατι όλα γίνονται και χωρίς root στα samsung tablet η κινητα. Εκτος και αν θες να πας σε καλύτερο λειτουργικό αντι για το stock της samsung. Ισος στο μέλλον να εχει Lineage και τοτε ναι κανε γιατι θα δεις πολυ καλή διαφορά ιδικα σε tablet. Το Knox ειναι ενα σύστημα ασφαλείας της samsung εδω και παρα πολλα χρονια. Αν κανεις root σε γράφει οτι εχεις ξεκλειδώσει τον Bootloader και δεν εχεις πια εγγύηση. Root καλο ειναι να κάνεις οταν δεν εχεις πια εγγύηση γιατι ακομα και ενα παλιο tablet η ενα παλιο κινητό μπορεί να τρέξει ακομα και την πιο πρόσφατη έκδοση android ακομα και αν δεν το δίνει η ιδια η εταιρεία. Για παράδειγμα εχω ενα κινητό του 2014 και τρέχει android 10. Θα παρει και android 11 και 12 κτλ. Ενω η samsung και όλες οι εταιρίες σου κόβουν τα update στα 2 χρονια γιατι και καλα δεν μπορεί να τρέξει ενα παλιο κινητό η tablet. Αλλά αυτο ειναι ενα μεγαλο ψεμα. Σου τα λέω γιατι οτι πάρω το κανω root την άλλη μερα κιόλας για να ξεφορτωθώ το stock android της samsung. Αλλά καλο ειναι μετα τα 2 χρονια σε περίπτωση που πάθει κατι.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

To tablet δε κολλαει καπου, αλλα δε μου αρεσει που εχει τοσα bloatware. Μπορω να τα σβησω με καποιο τροπο; Σε πολλα εικονιδια δεν υπαρχει επιλογη για uninstall. Επισης το samsung store το χρησιμοποιω; Το samsung pass; Το adaptive power; Γενικα εχει δεκαδες επιλογες που δεν υπαρχουν στο Oxygen os και εχω μπερδευτει!

 

Αυτο που δε μου αρεσει ειναι οτι στη μπαταρια δε μπορεις να βλεπεις το συνολικο SOT, αλλα μονο το ημερησιο.

Link to comment
Share on other sites

To tablet δε κολλαει καπου, αλλα δε μου αρεσει που εχει τοσα bloatware. Μπορω να τα σβησω με καποιο τροπο; Σε πολλα εικονιδια δεν υπαρχει επιλογη για uninstall. Επισης το samsung store το χρησιμοποιω; Το samsung pass; Το adaptive power; Γενικα εχει δεκαδες επιλογες που δεν υπαρχουν στο Oxygen os και εχω μπερδευτει!

 

Αυτο που δε μου αρεσει ειναι οτι στη μπαταρια δε μπορεις να βλεπεις το συνολικο SOT, αλλα μονο το ημερησιο.

 

θα κατεβασεις το package disabler pro ( απαιτει αγορα ) και θα τα απεγκαταστησεις συμφωνα με τον παρακατω οδηγο ή και αυτα που θελεις εσυ : https://www.thecustomdroid.com/uninstall-samsung-galaxy-s10-bloatware-guide/

 

Οσον αφορα το συνολικο sot ή θα περιμενεις να βγει το android 11 τον ιουλιο που θα το περιλαμβανει και παλι ή θα κατεβασεις την εφαρμογη gsam battery.

Link to comment
Share on other sites

θα κατεβασεις το package disabler pro ( απαιτει αγορα ) και θα τα απεγκαταστησεις συμφωνα με τον παρακατω οδηγο ή και αυτα που θελεις εσυ : https://www.thecustomdroid.com/uninstall-samsung-galaxy-s10-bloatware-guide/

 

Οσον αφορα το συνολικο sot ή θα περιμενεις να βγει το android 11 τον ιουλιο που θα το περιλαμβανει και παλι ή θα κατεβασεις την εφαρμογη gsam battery.

1.9 βαθμολογια εχει η εφαρμογη.
Link to comment
Share on other sites

Τα disablers τα αγοράζετε και μετα τρώνε ban απο την samsung καθε φορά που κανει update η συσκευή. Τσάμπα λεφτά δίνετε και δεν κανουν και debloat γιατι δεν μπορούν να πάρουν grand access στο android. Ουτε περνούν backup αμα κάνετε κάποιο λάθος και σβήσετε κάποιο περίεργο service. Επίσης το adb με ενα ενα τα commands θες πάρα πολλές ώρες για να κάνεις debloat αλλα ειναι και δύσκολα για αρχάριο.
Link to comment
Share on other sites

Τα disablers τα αγοράζετε και μετα τρώνε ban απο την samsung καθε φορά που κανει update η συσκευή. Τσάμπα λεφτά δίνετε και δεν κανουν και debloat γιατι δεν μπορούν να πάρουν grand access στο android. Ουτε περνούν backup αμα κάνετε κάποιο λάθος και σβήσετε κάποιο περίεργο service. Επίσης το adb με ενα ενα τα commands θες πάρα πολλές ώρες για να κάνεις debloat αλλα ειναι και δύσκολα για αρχάριο.
Οποτε τι προτεινεις;
Link to comment
Share on other sites

Οποτε τι προτεινεις;

 

Το παρακάτω το έχω κάνει σε p30 pro, note 10 plus, mediapad m5 lite, mediapad t5, s9 plus.

 

Καλημέρα σε όλους. Ένας τρόπος να απεγκαταστησουμε ότι θεωρεί ο καθένας μας ως blotware στο κινητό του ή στο ταμπλετ του είναι ο εξης:

 

1. Κατεβάζουμε στον υπολογιστή μας το mini ADB από εδώ.

 

https://www.dropbox.com/s/...1.4.3.zip?dl=0

 

Και αφού το κάνουμε unzip το εγκαθιστούμε.

 

2. Πάμε στο κινητό μας και κάνουμε τα εξής.

 

Α. Ρυθμίσεις / σύστημα / πληροφορίες για το κινητό. Πατάμε αρκετές φορές πάνω στο αριθμό έκδοσης μέχρι να μας δώσει δικαίωμα προγραμματιστη.

 

Β. Πάμε πίσω στο ρυθμισεις / σύστημα / επιλογές για προγραμματιστη/ εντοπισμός σφαλμάτων usb. Το ενεργοποιούμε.

 

Γ. Συνδέουμε το κινητό με τον υπολογιστή στο παράθυρο που θα βγάλει πατάμε μεταφορά αρχείων.

 

Δ. Θα μας βγάλει νέο παράθυρο εάν επιτρέπουμε να έχει πρόσβαση ο υπολογιστές στο κινητό πατάμε ΟΚ.

 

3. Πάμε στον υπολογιστή και πάμε στο

Ο υπολογιστής μου / τοπικός δίσκος / αρχεία εφαρμογων x86 / minimal ADB and fastboot / cmd-here. Θα μας βγάλει ένα παράθυρο εντολών.

 

Στο κινητό θα ξαναβγάλει pop up παράθυρο να επιτρέπεται η πρόσβαση πατάμε ναι.

 

4. Γράφουμε στη γραμμή εντολών του ADB στον υπογιστη.

adb devices και πατάμε enter

Θα μας τρέξει 2 με 3 γραμμές και θα φανεί η συσκευή μας. Τότε γραφουμε

adb shell και θα τρέξει 1 με 2 γραμμές όπου θα γράψουμε την εξής εντολη

pm uninstall - k - - user 0 com.

 

Μετά το com συμπληρώνουν ένα από τα παρακάτω ανάλογα ποιο θέλουμε να διαγράψουμε.

 

Χάρτες....com.google.android.apps maps

Μηχανή κειμένου ...com.google.android.tts

Youtube... com google.android.youtube

Google drive ...com.google.android.apps.docs

Gmail...com.goigle.android.gm

Fb services....com.facebook.services

Fb manager...com.facebook.appmanager

Fb appinstaller...com.facebook.system

Duo....com.google.android.apps.tachyon

Chrome...com.android.chrome

 

Στο τέλος τελευταία εντολή δινουμε

reboot

Θα σβήσει και θα ξανά ανοίξει το κινητό μας. Χωρίς τις εφαρμογές που διωξαμε

 

Παρατηρήσεις.

1. Μετά από factory reset επανερχονται όλες αλλά μπορούμε και με εντολή να επαναφέρουμε οποία θέλουμε.

 

2. Μην απενεργοποιήσετε το πληκτρολόγιο η τον browser πριν κατεβάσετε και εγκαταστήσετε κάποιο άλλο αντίστοιχο πρόγραμμα της αρεσκείας σας.

 

3. Τα παραπάνω προγράμματα είναι ενδεικτικα και τα έχω διώξει εγώ αφού χρησιμοποιώ αλλά στη θέση τους.

 

4. Για να δείτε τις εφαρμογές που θέλετε να απενεργοποιησετε κάντε εγκατάσταση από playstore την εφαρμογή apk inspector. Μόλις την τρέξετε θα δείτε σε κάθε εφαρμογή το ονομα της και απο κάτω θα γράφει...com...

Αυτό το com. Με οτι ακολουθεί το γράφουμε μετά το --user 0 com....

 

 

Ελπίζω να έγινα κατανοητός και να βοήθησα. Είναι πιο πολύπλοκο να το γράψω πάρα να το κάνετε. Μην φοβοσαστε

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Οποτε τι προτεινεις;

 

Υπαρχουν στο xda πρόγραμματα για debloat μην παιδεύεστε με adb commands. Αυτο που σας προτείνω ειναι πολυ απλό στην χρήση και με ενα click μπορεί και κάνει τα παντα όπως freeze, uninstall, κλείνει και ανοίγει οτι service θες. Επίσης δίπλα απο κάθε service γράφει τι κανει το καθένα service. Και κανει και backup & restore σε περίπτωση που κάποιος κατι κάνει λάθος. Ολα αυτα χωρίς root. Βέβαια θέλει προσοχή τι κανείς delete και disable. Tο συγκεκριμένο πρόγραμμα έχει την ατυχία να μην ειναι διαδεδομένο και κάνεις δεν ξέρει οτι υπάρχει κατι τέτοιο. Εχει οδηγίες πως λειτουργεί. Αν κάποιος δεν ξέρει Αγγλικά να μου πει. Στο tab s7 plus που δεν το εχω ακομα root εχω κλείσει 220 service και εχω καπου στα 150 ανοιχτά. Ανάλογα τη χρειάζεστε και τι οχι απο service. Τα system service καλό ειναι να μην τα πολύ πειράζετε αμα δεν ξέρετε τι κάνουν. Ισος κάποια στιγμή κάνω μια λίστα με πολλά απο τα άχρηστα bloated system service και με αυτα που βγάζω off εγω σε εμενα στα samsung κινητα και tablet. Γενικά η samsung εχει πολύ σαβούρα στο one ui και θα το δείτε τώρα.

 

Πρόγραμμα https://forum.xda-developers.com/t/tool-windows-adb-appcontrol-v1-4-5.4147837/

Video

 

Προληπτικά μην κάνετε ποτε disable η delete τα παρακάτω. Και να πάρετε backup το app η το service πριν κατι κανετε disable η uninstall.

com.sec.ims

IMS Service

IMS Settings

ImsLogger

mlp

CSC

Samsung Payment Services

Device Personalization Services

Shell

Κέλυφος

Εφαρμογή MTP

Σύστημα Android

Υπηρεσίες Google Play

Και οτι εχει να κανει με Agent.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Θα δει καποιος ουσιαστικη διαφορα σε ταχυτητα και μπαταρια ή δεν αξιζει το κοπο; Το samsung store το κραταμε; Οταν ανοιξα το ταμπλετ 1η φορα μου ειχε βγαλει παρα πολλα Updates απο εκει μεσα.
Link to comment
Share on other sites

Θα δει καποιος ουσιαστικη διαφορα σε ταχυτητα και μπαταρια ή δεν αξιζει το κοπο; Το samsung store το κραταμε; Οταν ανοιξα το ταμπλετ 1η φορα μου ειχε βγαλει παρα πολλα Updates απο εκει μεσα.

 

Εξαρτάται τα πόσα apps και service θα βγαλεις off. Αν βγάλεις 10 apps και 10 service οχι. Αν βγαλεις πολλά θα δεις. Απο samsung και google apps μόνο το Dialer κρατάω το Playstore και τα Google Maps. Τα υπόλοιπα τα σβήνω και τα αντικαθιστώ με άλλα apps. Το samsung store για εμένα ειναι παντελώς άχρηστο. Αλλάζω themes οχι με το samsung store αλλά με το finelock απο το playstore. Η με το substratum για root κινητα.

Link to comment
Share on other sites

Τα κλασσικα youtube, adblock μπαινουν χωρις root, ετσι;

 

Καπου διαβασα οτι σε samsung συσκευες λειτουργει καλυτερα ο δικος τους browser; Ισχυει ή να βαλω bromite;

Link to comment
Share on other sites

Τα κλασσικα youtube, adblock μπαινουν χωρις root, ετσι;

 

Καπου διαβασα οτι σε samsung συσκευες λειτουργει καλυτερα ο δικος τους browser; Ισχυει ή να βαλω bromite;

 

Adblocks δεν χρειάζεσαι. Ουτε εφαρμογές με χαζα vpn που καταλήγουν σε κινέζικους servers για να κανουν block τα spams. Βάζεις απλα στα settings του wifi το dns.adguard.com και κανει block τα παντα χωρις να μοιράζει τα αρχεια σου στον καθε κινέζο. Μπορεις να βαλεις και το youtube vanced γιατι το κλασικο youtube ειναι fail και δεν έχει την παραμικρή παραμετροποίηση ενώ το vanced ειναι τέλειο. Δεν ξέρω αν ο samsung browser τα πάει καλα. Η opera η bromite βάζω εγώ. Το ιδανικό ειναι να εχεις ενα 3rd party vpn και να εχεις Bromite ειναι ο καλύτερος κατ εμέ. Αλλιώς opera αν θες το vpn που ειναι και αυτος οκ.

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, ένα μεγάλο πλεονέκτημα της Samsung είναι το ολοκληρωμένο λογισμικό, που έχει μέσα τα πάντα. Και, επιτέλους, μετά το one ui, χωρίς να σέρνονται τα πάντα. Και όταν το συγκεκριμένο ταμπλετ πιάνει 10 ώρες οθόνης (συμπεριλαμβανομένων παιχνιδιών), δεν είναι και ζήτημα ζωής και θανάτου να τρέξεις να κλείσεις ότι τρέχει στο παρασκήνιο. Από κει και πέρα, ότι δε χρησιμοποιείς, απλά πας στις ρυθμίσεις και τα βγάζεις - κλείνεις- απενεργοποιείς. Πχ εγω έχω κλείσει ότι είχε να κάνει με Facebook, εκτός Instagram. Μιλάω εγώ που όταν είχα ως βασικό κινητό το OnePlus One, περνούσα άλλη rom κάθε εβδομάδα :p Νταξει είναι και μικρόβιο καμιά φορά.

 

Καπου διαβασα οτι σε samsung συσκευες λειτουργει καλυτερα ο δικος τους browser; Ισχυει ή να βαλω bromite;

Χρησιμοποιώ ταυτόχρονα chrome και samsung browser και στο tab S6 και στο S9+, μπορώ να πω ότι o samsung είναι αρκετά πιο γρήγορος, πολύ πιο παραμετροποιήσιμος και λίγο πιο φιλικός με τη μπαταρία.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, ένα μεγάλο πλεονέκτημα της Samsung είναι το ολοκληρωμένο λογισμικό, που έχει μέσα τα πάντα. Και, επιτέλους, μετά το one ui, χωρίς να σέρνονται τα πάντα. Και όταν το συγκεκριμένο ταμπλετ πιάνει 10 ώρες οθόνης (συμπεριλαμβανομένων παιχνιδιών), δεν είναι και ζήτημα ζωής και θανάτου να τρέξεις να κλείσεις ότι τρέχει στο παρασκήνιο. Από κει και πέρα, ότι δε χρησιμοποιείς, απλά πας στις ρυθμίσεις και τα βγάζεις - κλείνεις- απενεργοποιείς. Πχ εγω έχω κλείσει ότι είχε να κάνει με Facebook, εκτός Instagram. Μιλάω εγώ που όταν είχα ως βασικό κινητό το OnePlus One, περνούσα άλλη rom κάθε εβδομάδα :p Νταξει είναι και μικρόβιο καμιά φορά.

 

 

Χρησιμοποιώ ταυτόχρονα chrome και samsung browser και στο tab S6 και στο S9+, μπορώ να πω ότι o samsung είναι αρκετά πιο γρήγορος, πολύ πιο παραμετροποιήσιμος και λίγο πιο φιλικός με τη μπαταρία.

Την κανονικη ή την beta εκδοση;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλά μέσα αντάπτορα για ακουστικά δεν έχουν; Τώρα το πήρα χαμπάρι, όταν πήγα να ακούσω μουσική..

 

Να αγοράσω αντάπτορα ή καινούρια ακουστικά;

Link to comment
Share on other sites

Καλά μέσα αντάπτορα για ακουστικά δεν έχουν; Τώρα το πήρα χαμπάρι, όταν πήγα να ακούσω μουσική..

 

Να αγοράσω αντάπτορα ή καινούρια ακουστικά;

 

Από το να πάρω ακουστικά type-c, πήρα κατευθείαν bluetooth...

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Από το να πάρω ακουστικά type-c, πήρα κατευθείαν bluetooth...
Με bluetooth πεφτω αρκετα σε αποδοση, εκτος και εαν δωσω μια περιουσια. Επισης για παιχνιδια δεν ειναι τοσο καλα, εχουν lag.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...