Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε και το πληκτρολόγιο. Πραγματικά όλα τα λεφτά για Dex καταστάσεις.

Ερώτηση.

Υπάρχει επιλογή να αλλάζει η ανάλυση της οθόνης???Αν ναι που???

Δεν το βρίσκω πουθενά. 7e69a4aeba62bc11e7a9924a37ec5117.jpg8308b3ebf0fe7bdf4ad72065848dc070.jpg

 

Note 10+

Καλορίζικο, να φανταστώ ότι είναι πιο "παχύ" από το Book Cover που ήρθε μαζί με το tablet????

Το περιμένω και εγώ από Κωτσόβολο αντε να δούμε.

Να ενημερώσω για όσους ενδιαφέρονται ότι το Linux on Dex ότι προς το παρόν δεν δουλεύει για το tablet μας

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια λειτουργία; Στο note 9 δεν την έχω.b3db555be076f7ca2d73aa3249f2347b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το χιλιοειπωμενο θεμα της μπαταριας-φορτισης...οκ εδω και πολλα χρονια δεν εχουν το φαινομενο μνημης αρα τις φορτιζουμε οποτε θελουμε αλλα,

τις πρωτες (2-3) φορτισεις πρεπει να τις κανουμε "ολοκληρες" ? δηλαδη να αφησουμε το ταμπλετ να σβησει 0% και φορτιση μεχρι 100% ??

 

υ.γ. Στο ταμπλετ μας υπαρχει πλεον ρυθμιση να φορτιζει μεχρι το 85% και μετα να σταματαει για περισσοτερη ζωη στην μπαταρια ;)

αχαχαχχαχ με προλαβες στο δευτερολεπτο...

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το χιλιοειπωμενο θεμα της μπαταριας-φορτισης...οκ εδω και πολλα χρονια δεν εχουν το φαινομενο μνημης αρα τις φορτιζουμε οποτε θελουμε αλλα,

τις πρωτες (2-3) φορτισεις πρεπει να τις κανουμε "ολοκληρες" ? δηλαδη να αφησουμε το ταμπλετ να σβησει 0% και φορτιση μεχρι 100% ??

 

υ.γ. Στο ταμπλετ μας υπαρχει πλεον ρυθμιση να φορτιζει μεχρι το 85% και μετα να σταματαει για περισσοτερη ζωη στην μπαταρια ;)

αχαχαχχαχ με προλαβες στο δευτερολεπτο...

Όχι δεν χρειάζεται.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια λειτουργία; Στο note 9 δεν την έχω.b3db555be076f7ca2d73aa3249f2347b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ ζητάμε μεγαλύτερες μπαταρίες και εμείς θα τη μικρηνουμε με αυτή την εντολή?

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι πάντως βράχος. Πολλή καλή συμπεριφορά μέχρι τώρα. Δεν πέφτει με τίποτα.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα και την θηκη...

Οκ πολυ καλη...το μονο θεμα που εχει ειναι οτι οταν το ανοιγεις και ουσιαστικα γυρνας απο πισω το μπροστινο καπακι, επειδη πισω βρισκεται η προεξοχη για το πενακι, δεν μπορει να ερθει "προσωπο" με την πλατη.

Λογικο βεβαια δεν γινοτανε αλλιως

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να ανεβασω μια φωτο και δεν μπορω οσο και αν την εχω μικρυνει...

 

Μην το παλεύεις από το site, μπορείς μέσω Tapatalk να ανεβάσεις χωρίς προβλήματα

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηρα και την θηκη...

Οκ πολυ καλη...το μονο θεμα που εχει ειναι οτι οταν το ανοιγεις και ουσιαστικα γυρνας απο πισω το μπροστινο καπακι, επειδη πισω βρισκεται η προεξοχη για το πενακι, δεν μπορει να ερθει "προσωπο" με την πλατη.

Λογικο βεβαια δεν γινοτανε αλλιως

Από τον Κωτσοβολο είχες παραγγείλει? Ρωτάω γιατί ενώ έχουν στείλει το tablet μου είπαν ότι δεν έχουν ενημέρωση για τη θήκη.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην το παλεύεις από το site, μπορείς μέσω Tapatalk να ανεβάσεις χωρίς προβλήματα

 

Δεν το ξερω αυτο το Tapatalk....τι τραβαμε στα γεραματα :lol:

 

Από τον Κωτσοβολο είχες παραγγείλει? Ρωτάω γιατί ενώ έχουν στείλει το tablet μου είπαν ότι δεν έχουν ενημέρωση για τη θήκη.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Απο Κωτσοβολο ναι

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ξερω αυτο το Tapatalk....τι τραβαμε στα γεραματα :lol:

 

 

 

Απο Κωτσοβολο ναι

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ζητάμε μεγαλύτερες μπαταρίες και εμείς θα τη μικρηνουμε με αυτή την εντολή?
Σαν δυνατότητα καλής συντήρησης της μπαταρίας το βλέπω εγώ περισσότερο πάντως.

Στα συν πιστεύω αυτή η επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω θα το κοιταξω

 

Σαν δυνατότητα καλής συντήρησης της μπαταρίας το βλέπω εγώ περισσότερο πάντως.

Στα συν πιστεύω αυτή η επιλογή.

Συμφωνω... οπως επισης εχει και επιλογη αργης φορτισης π.χ. να το αφησουμε τη νυχτα στην πριζα

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα το παρακάτω για screen protector. Λέτε να ταιριάζει του s5 και τζάμπα ψάχνουμε;;

《The Samsung Store I went to applied a Tab S5e glass screen protector on my Tab S6. Assured me that it would fit, and it did fit quite nicely》.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω οσο εχω δει απο reviews ολοι λενε οτι το S5e ειναι ακριβως το ιδιο μπροστα. Προσωπικα εγω ειμαι 99.99% σιγουρος και θα προχωρουσα στην αγορα, αλλα για να το τσεκαρεις και 100%, παρε ενα τηλ απο Δευτερα στην Samsung Hellas να στο επιβαιβεωσουν κι αυτοι...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έβαλα σε μαγαζί στο Χαλάνδρι τζαμάκι για το s6 μια χαρά. Γύρω στα 10€, με τοποθέτηση.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Έχει πάρει κανείς από Public το S6 256Gb LTE γιατί το έχω παραγγείλει από 05/09 αλλά βλέπω ότι αργεί πολύ ενώ στο site τους φαίνεται διαθέσιμο.:worry:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με Κωτσόβολο. Το 8/256 WIFI είναι επιτέλους διαθέσιμο. Το δικό μου, θα το φέρουν μέσα στην εβδομάδα. :yahoo:
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.Έχει πάρει κανείς από Public το S6 256Gb LTE γιατί το έχω παραγγείλει από 05/09 αλλά βλέπω ότι αργεί πολύ ενώ στο site τους φαίνεται διαθέσιμο.:worry:

 

Από Public περιμένω και εγώ το 128GB WiFi και ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Παρόλο που φαίνεται ως διαθέσιμο στην σελίδα τους, αν πας να το παραγγείλεις τώρα θα δεις ότι έχει παράδοση σε 5-8 μέρες. Κοινώς δεν το έχουν διαθέσιμο, το παραγγέλνουν για να στο στείλουν.

Link to comment
Share on other sites

Από Public περιμένω και εγώ το 128GB WiFi και ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Παρόλο που φαίνεται ως διαθέσιμο στην σελίδα τους, αν πας να το παραγγείλεις τώρα θα δεις ότι έχει παράδοση σε 5-8 μέρες. Κοινώς δεν το έχουν διαθέσιμο, το παραγγέλνουν για να στο στείλουν.

 

Και γω από 05/09 περιμένω το 256 wifi. Καλά το 128 το είχε στο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη, το έχω δει, και δεν το έχουν στείλει στις προπαραγγελίες; Πως τα έχουν μπλέξει έτσι...

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω ακόμη τη θήκη, μήπως έχει μιλήσει κανένας με κωτσοβολο? Έχω παραγγείλει από Ebay και το tempered glass amazing h+ pro της nillkin, 13.75 ευρώ. Θα πω εντυπώσεις όταν με το καλό έρθει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

Εκτός από Κωτσόβολο, έχει κάποιος άλλος στην Ελλάδα την book με το πληκτρολόγιο; To dex Mode δείχνει πολλά υποσχόμενο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...