Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ όλες τις τραπεζικές εφαρμογές τος έχω στο secure folder και τις λειτουργώ από εκεί. Δεν ξέρω επί της ουσίας τις ασφάλεια παρέχει βέβαια.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όλες τις τραπεζικές εφαρμογές τος έχω στο secure folder και τις λειτουργώ από εκεί. Δεν ξέρω επί της ουσίας τις ασφάλεια παρέχει βέβαια.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Και εγώ δεν ξέρω. Αν είναι κάποιος γνωστής θα βοηθήσει πολύ.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ δεν ξέρω. Αν είναι κάποιος γνωστής θα βοηθήσει πολύ.
Τι άλλη ασφαλή λειτουργία να έχει, όλες οι τραπεζικές εφαρμογές προσφέρουν ασφάλεια απο μόνες τους, αν θέλεις και έξτρα την βάζεις στον ασφαλή φάκελο. Το Knox φυσικά υπάρχει αλλά δεν εχω ασχοληθεί και δεν ξέρω αν και τι προσφέρει.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι άλλη ασφαλή λειτουργία να έχει, όλες οι τραπεζικές εφαρμογές προσφέρουν ασφάλεια απο μόνες τους, αν θέλεις και έξτρα την βάζεις στον ασφαλή φάκελο. Το Knox φυσικά υπάρχει αλλά δεν εχω ασχοληθεί και δεν ξέρω αν και τι προσφέρει.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οι τραπεζικές εφαρμογές για Mobile δεν είναι πλήρεις.

Πλήρη λειτουργικότητα θα έχουμε μόνο μέσω πχ bank.gr

Παλιότερα στο Knox,έμπαινες με κωδικό και έβγαζε σε ξεχωριστό περιβάλλον.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Οι τραπεζικές εφαρμογές για Mobile δεν είναι πλήρεις.

 

Πλήρη λειτουργικότητα θα έχουμε μόνο μέσω πχ bank.gr

 

Παλιότερα στο Knox,έμπαινες με κωδικό και έβγαζε σε ξεχωριστό περιβάλλον.

Και παλι ασφάλεια παρέχεται απο την σελίδα της τράπεζας, πάντα όλα τρέχουν σε περιβάλλον knox όμως δεν ξέρω αν αυτο σε βοηθάει. Όλα τα password αν θέλεις τα κρατάει το Samsung pay μέσω δακτυλικού αν θέλεις επίσης. Στον υπολογιστή τι άλλη ασφάλεια εχεις εκτός απο την ασφαλή σύνδεση που κάνεις στην τράπεζα μέσω του browser; Δεν νομίζω ότι χρειάζεται κατι άλλο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και παλι ασφάλεια παρέχεται απο την σελίδα της τράπεζας, πάντα όλα τρέχουν σε περιβάλλον knox όμως δεν ξέρω αν αυτο σε βοηθάει. Όλα τα password αν θέλεις τα κρατάει το Samsung pay μέσω δακτυλικού αν θέλεις επίσης. Στον υπολογιστή τι άλλη ασφάλεια εχεις εκτός απο την ασφαλή σύνδεση που κάνεις στην τράπεζα μέσω του browser; Δεν νομίζω ότι χρειάζεται κατι άλλο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

βασικά τα τραπεζικά τα κάνω από το ios και από το pc μέσω του ειδικού περιβάλλοντος του internet security της eset.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και το δικό μου επαρχία(τριπολη)με την γενική ταχυδρομική.

8/256 μαζί με την θήκη δώρο από κοτσωβολος.

Σε λίγο

 

 

Νίκος Note 10+

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Πες μας όταν μπορέσεις πρώτες εντυπώσεις και φτιάξε και εμάς που θα το πάρουμε αύριο...

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ από Κοτσόβολο Καλλιθέας

8/256 LTE

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι καταλαβαίνω, τα 8/256 LTE είναι πλέον διαθέσιμα ενώ τα 8/256 wifi δεν υπάρχει ακόμη ενημέρωση πότε θα έρθουν.
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση (μάλλον για αυτούς που το παρέλαβαν) :

Είδα στο YouTube ότι είχε μέσα και ακουστικά USB-C σε εμένα δεν είχε.

Και κάτι δεν πάει καλά με την θήκη γιατί δεν στερεώνεται καλά και είδα πάλι στο YouTube ότι το κομμάτι που πάει προς τα πίσω έχει μία μεταλλική ράβδο και στέκεται όπου το βάζεις, σε εμένα δεν μπόρεσα να το στερέωσο (μάλλον κάτι κάνω λάθος.

Τώρα πρώτες εντυπώσεις, αρκετά λεπτό, αρκετά ελαφρύ........ και σε λίγο τα υπόλοιπα γιατί μπήκε για φόρτιση..... χαχαχαχα.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα σε όλους, να μας βάζετε κ καμία φωτο από unboxing !

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα σε όλους, να μας βάζετε κ καμία φωτο από unboxing !

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από την χαρά μου το έκανα σχετικά γρήγορα και δεν έχω ούτε μια αλλά είναι πολύ όμορφο..... προφανώς κάποιος άλλος φίλος....

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι καταλαβαίνω, τα 8/256 LTE είναι πλέον διαθέσιμα ενώ τα 8/256 wifi δεν υπάρχει ακόμη ενημέρωση πότε θα έρθουν.

 

και εγω wifi περιμενω ,ουτε φωνη ουτε ακροαση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω νεότερη ενημέρωση από Κωτσόβολο. Η κατάσταση παραγγελίας δείχνει ακόμη υπό εκτέλεση.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη ξενέρα από Public... από 30/09 το 8/256 και βλέπουμε. Είχαν το 6/128 εκεί σε μπλε και το λιμπίστηκα. Πολύ ωραίο, σα να κρατάς λεπτό mousepad!

 

Άντε καλορίζικα όσα ήρθαν!

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ξανά επικοινώνησα με τον Κωτσοβολο για το 256, 4g. Μου είπε η αποστολή για το tablet έχει δρομολογηθεί για αύριο. Η θήκη δεν είναι διαθέσιμη ακόμη.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να μου πέφτει λόγος αλλά καθαρή απορία, γιατί περιμένετε από τον Κοτσόβολο ενώ θα το βρείτε πιο φθηνά με μια αναζήτηση στο skroutz;
Link to comment
Share on other sites

Οτι καλυτερο θα μπορουσα να περιμενω απο το καινουριο τερατακι που μας εδωσε η σαμμυ 8/256 lte

Στα 711 με την θηκη δωρο, νομιζω οτι για τον πρωτο μηνα κυκλοφοριας ειναι τζαμπα!!!

Ήχος τρομερός.

Γρήγορο και βούτυρο,πουθενά κόλλημα.

Πιο πολλά σε λίγο.

 

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

4affdb5a87c5435225d4dc009215a84a.jpg1b867da74da2317bb6366af68964ea83.jpg

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Και παλι ασφάλεια παρέχεται απο την σελίδα της τράπεζας, πάντα όλα τρέχουν σε περιβάλλον knox όμως δεν ξέρω αν αυτο σε βοηθάει. Όλα τα password αν θέλεις τα κρατάει το Samsung pay μέσω δακτυλικού αν θέλεις επίσης. Στον υπολογιστή τι άλλη ασφάλεια εχεις εκτός απο την ασφαλή σύνδεση που κάνεις στην τράπεζα μέσω του browser; Δεν νομίζω ότι χρειάζεται κατι άλλο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σου λειτουργεί το Samsung Pay;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να μου πέφτει λόγος αλλά καθαρή απορία, γιατί περιμένετε από τον Κοτσόβολο ενώ θα το βρείτε πιο φθηνά με μια αναζήτηση στο skroutz;
716 ευρώ το 8/256, 4G με δώρο θήκη και πλεονεκτημα άτοκων δόσεων. Όσοι δικαιούνταν και τιμολόγιο η τιμή ήταν ακόμη χαμηλότερη.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Σου λειτουργεί το Samsung Pay;
Βλακεία έγραψα Samsung pass έπρεπε να γράψω, δουλεύει όμως στο Google pay.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω κάνει λάθος και δε μιλάμε γι αυτό https://www.skroutz.gr/s/19846070/Samsung-Galaxy-Tab-S6-4G-10-5-256GB.html συγχωρέστε με. Αν μιλάμε όμως για το συγκεκριμένο με καλύτερη τιμή στον Κοτσόβολο και θήκη δώρο με ενδιαφέρει γιατί θα το αγοράσω και με τιμολόγιο.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου βγήκε το 4G το 256 578,18€ αποφορολογημένο, με τη θήκη δώρο και σε άτοκες δόσεις.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...