Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για την απάντηση

 

Ειναι ελαφρύτερο του ipad , και συγκρίνοντας εκδόσεις με κάρτα sim, έχουν 360€ διαφορά. Νομίζω μ αυτο το budget παίρνεις θήκη, προστασία οθόνης, keyboard αν χρειάζεσαι και σου μένει και κατι.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Καλορίζικο και καλοδουλευτο. Πες μας αν έχει κάποια προστατευμένη λειτουργία για ασφαλές σερφάρισμα για τραπεζικά,όπως παλιά το Knox.

Άραγε για ποσό καιρό θα έχει software mai security updates;

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μου ήρθε κι εμένα απόψε

 

Το θέμα είναι ότι στο κουτί μέσα δεν βρήκα τη θήκη...παραγγελία από κωτσοβολο

 

Οι υπόλοιποι παραλάβατε κανονικά τη θήκη;;

 

Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μου ήρθε κι εμένα απόψε

 

Το θέμα είναι ότι στο κουτί μέσα δεν βρήκα τη θήκη...παραγγελία από κωτσοβολο

 

Οι υπόλοιποι παραλάβατε κανονικά τη θήκη;;

 

Ευχαριστώ

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

στις φωτογραφίες πιο πίσω που παρέλαβε το παιδί έχει θήκη, στην απόδειξη που έχεις δεν γράφει θήκη? Γιατί άμα γράφει θήκη θα στεναχωρηθείς πολύ, και λογικά δεν θα είναι μέσα στο κουτί θα είναι χωριστά
Link to comment
Share on other sites

στο τιμολογιο γραφει :

 

1)tablet tab s6 κτλ

1)κουπονι telecom -69,99

λογικα το δευτερο ειναι η θηκη,,,αλλα θηκη μεσα στο κουτι δεν εχω.

η παραγγελια εγινε τηλεφωνικως (πηρα για να μαθω για την απαλλαγη απο τον ΦΠΑ και εδωσα την παραγγελια την ιδια στιγμη)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα επρεπε να σου δωσουνε 2 πακετα....

Τωρα η' δεν εχουνε stockαρει θηκες οποτε στην χρωστανε η' εκανε λαθος ο πωλητης και δεν σου την εδωσε.

Οπως και να χει πας απο κει και το λυνεις το θεμα. Δε νομιζω οτι σου "φαγανε" τη θηκη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οσοι παραλαβατε πειτε μας σχετικα με το περιβοητο θεμα που εγινε με το S5e με το σημα wifi ...

δε πιστευω να ειναι το ιδιο με το S6 :confused:

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα επρεπε να σου δωσουνε 2 πακετα....

Τωρα η' δεν εχουνε stockαρει θηκες οποτε στην χρωστανε η' εκανε λαθος ο πωλητης και δεν σου την εδωσε.

Οπως και να χει πας απο κει και το λυνεις το θεμα. Δε νομιζω οτι σου "φαγανε" τη θηκη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οσοι παραλαβατε πειτε μας σχετικα με το περιβοητο θεμα που εγινε με το S5e με το σημα wifi ...

δε πιστευω να ειναι το ιδιο με το S6 :confused:

πολυ φοβαμαι οτι αν δεν ειχαν ετοιμοπαραδοτη θηκη δεν θα την γραφαν στην αποδειξη

Link to comment
Share on other sites

Με τις θήκες πρέπει να υπάρχει θέμα διαθεσιμότητας. Από ότι είδα σε κανένα από τα μεγάλα καταστήματα δεν υπάρχει διαθέσιμη για παραγγελία.
Link to comment
Share on other sites

Ναι και εμένα Χθες δεν μου έδωσαν μου είπαν ότι είναι σε έλλειψη και θα με ειδοποιήσουν αυτά όλα στο Πλαίσιο

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ιδιο..

πηρα τηλ στον Κωτσο και η απαντηση ηταν οτι υπαρχει ελλειψη και θα γινει αποστολη την επομενη εβδομαδα

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Πήρα στη samsung τηλέφωνο. Δεν έχουν ιδέα πότε έρχεται το 256... Το κράτησαν σαν σημείωση και θα με ενημερώσουν όταν έχουν κάποια πληροφόρηση. Τραγικοί. Ανακοινώνουν ένα προϊόν, επιτρέπουν τις προπαραγγελίες και δεν μπορούν να δώσουν μια ημερομηνία παράδοσης. Το ίδιο κάνουν και με το Note 10+ το 512.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ως πρώην πολλά χρόνια κάτοχος της apple πρέπει να τις αναγνωρίσουμε κάτι, προπαραγγελίες τότε και αποστολές τότε ξέρεις ρε αδερφέ πότε θα το πάρεις αυτό με τη samsung τι χαζομάρα είναι ?ούτε η ίδια αντιπροσωπεία να ξέρει πότε?
Link to comment
Share on other sites

Αρα στην χρωστανε, σωστα ?

Θα επρεπε βεβαια να σε ενημερωσουνε στο ταμειο...

 

ναι...την χρωστανε και θα την στειλουν την επομενη εβδομαδα

 

φυσικα και θα επρεπε να ειχα ενημέρωση απο την πρωτη στιγμη...

εχω ταξιδι στο εξωτερικο την επομενη Κυριακη...πως θα το κουβαλησω;;;

δεν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Γενικά υπάρχει ένα μπάχαλο με την διαθεσιμότητα και του ίδιου του tablet, πόσο μάλλον την θήκης. Από public, παρόλο που κάποια μοντέλα φαίνονται διαθέσιμα για παραγγελία, στην πράξη δεν είναι και μου είπαν ότι δεν υπάρχει ενημέρωση από Samsung για το πότε θα παραλάβουν.
Link to comment
Share on other sites

Ενώ μέχρι και σήμερα τα λεφτά ήταν δεσμευμένα στην κάρτα μου, σήμερα είδα ότι έγινε η χρέωση από τον Κωτσόβολο. Κανονικά την ημέρα που θα έκοβαν την απόδειξη και θα μου έφερναν τη παραγγελία δε θα έπρεπε να γίνει και η χρέωση;
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Άσε εμένα έχουν τρέξει οι δύο από τις έξι δόσεις που το έχω βάλει χωρίς να ξέρουμε πότε θα έρθει. Δεν έχει ξαναγίνει αυτό...

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άσε εμένα έχουν τρέξει οι δύο από τις έξι δόσεις που το έχω βάλει χωρίς να ξέρουμε πότε θα έρθει. Δεν έχει ξαναγίνει αυτό...

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Χαχαχα, ωραία πράγματα! Έχουμε χρεωθεί για κάτι που δεν έχουν ακόμη ούτε αυτοί! Ανήκουστα πράγματα...:blink:

 

Εν τω μεταξύ, μόλις μου έστειλαν SMS ότι η παράδοση της παραγγελίας θα καθυστερήσει και μόλις είναι διαθέσιμα τα προϊόντα, θα με ενημερώσουν. :lol:

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα ειναι η αλήθεια πιο μεγάλη σε πλάτος οθόνη.

 

Έχει ενδιαφέρον αν κάποιος που χρησιμοποιούσε ipad, παρει το s6, να μας πει γνώμη

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

 

Αν ήταν 4 προς 3 η αναλογία οθόνης, θα το σκεφτόμουν κι εγώ...αλλά σε ταμπλέτες δε συμπαθώ τις 16 /9 .

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

 

Βασικά το tab s6 είναι 16:10

Όσον αφορά τα ipad το 11αρι pro έχει 3:2 αλά surface και όλα τα υπόλοιπα ipad 4:3.

 

Προσωπικά αυτή την αναλογία των 3:2 την προτιμώ από όλες τις άλλες.

 

Αντε να βάλει και η μηλια in display finger sensor όπως και OLED είναι τα μόνα που θα ήθελα σε hardware επίπεδο.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ενώ μέχρι και σήμερα τα λεφτά ήταν δεσμευμένα στην κάρτα μου, σήμερα είδα ότι έγινε η χρέωση από τον Κωτσόβολο. Κανονικά την ημέρα που θα έκοβαν την απόδειξη και θα μου έφερναν τη παραγγελία δε θα έπρεπε να γίνει και η χρέωση;

 

Οταν προπαραγγελνουμε ενα προιον, η φιλοσοφια ειναι οτι το "κλεινουμε" σε καλυτερη τιμη, ενα δωρο ισως κτλ...

Αυτο ειναι το δελεαρ...

Απο κει και περα εννοειτε οτι ειναι σαν να το αγοραζαμε εκεινη την στιγμη. Το οτι εβλεπες δεσμευμενα τα χρηματα στην τραπεζα σου ειναι διαδικαστικο-λογιστικο της τραπεζας. Η πληρωμη εγινε κανονικα.

Φαντασου να μην ειχες καρτα τραπεζης. Για να προπαραγγειλεις το ταμπλετ θα επρεπε να τους σκασεις ολο το χρημα ζεστο στο χερι.

 

Υ.γ και μενα μου εστειλε το ιδιο τυποποιημενο μηνυμα ο Κωτσος οτι θα καθυστερησει και οτι θα με ειδοποιησουν...

Οκ δεν εχει να κανει με το καταστημα, το προβλημα ειναι απο την ιδια την Samsung

Link to comment
Share on other sites

Οταν προπαραγγελνουμε ενα προιον, η φιλοσοφια ειναι οτι το "κλεινουμε" σε καλυτερη τιμη, ενα δωρο ισως κτλ...

 

Αυτο ειναι το δελεαρ...

 

Απο κει και περα εννοειτε οτι ειναι σαν να το αγοραζαμε εκεινη την στιγμη. Το οτι εβλεπες δεσμευμενα τα χρηματα στην τραπεζα σου ειναι διαδικαστικο-λογιστικο της τραπεζας. Η πληρωμη εγινε κανονικα.

 

Φαντασου να μην ειχες καρτα τραπεζης. Για να προπαραγγειλεις το ταμπλετ θα επρεπε να τους σκασεις ολο το χρημα ζεστο στο χερι.

 

 

 

Υ.γ και μενα μου εστειλε το ιδιο τυποποιημενο μηνυμα ο Κωτσος οτι θα καθυστερησει και οτι θα με ειδοποιησουν...

 

Οκ δεν εχει να κανει με το καταστημα, το προβλημα ειναι απο την ιδια την Samsung

Παιδιά απλά για να αποφύγετε αυτό θα μπορούσατε να βάλετε παραλαβή από κάποιο κατάστημα της επιλογής σας και πληρωμή εκεί.

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις κανει αυτο? και σε ποιο καταστημα εγινε ?

Γιατι αν δεν πληρωθουνε τοτε πιο το νοημα? Οποιος θελει θα λεει φερτε μου 5-6 κομματια και θα αποφασισω εκεινη την στιγμη ποσα κομματια θα αγορασω για να μη πω ΑΝ αγορασω...

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις κανει αυτο? και σε ποιο καταστημα εγινε ?

Γιατι αν δεν πληρωθουνε τοτε πιο το νοημα? Οποιος θελει θα λεει φερτε μου 5-6 κομματια και θα αποφασισω εκεινη την στιγμη ποσα κομματια θα αγορασω για να μη πω ΑΝ αγορασω...

Πολλές φορές, όλοι το κάνουν νομίζω. Στον Κωτσόβολο έτσι έκανα προπαραγγελια το note 10+ και το tab S6 όπως και στο πλαισιο το tab s6 το μικρό που το παρέλαβα.

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχε βγει η δυνατότητα προπαραγγελίας στο site του Κωτσόβολου δεν σου έδινε την επιλογή παραλαβής από κατάστημα. Μόνο για αποστολή στον χώρο σου και πληρωμή ή με κάρτα ή με κατάθεση στον λογαριασμό τους.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...