Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να γίνει παρακαλώ ένα νέο section με θεμα

Δώστε update στον Bruno !!!!!!

 

Ε ρε και δώσει το update τελικά η xiaomi και είναι γεμάτο προβλήματα ,μετά θα αρχίσουμε τα τι ήθελαν και το έδωσαν ,τα έκαναν όλα στο πόδι , και θα πηγαίνει έτσι η ιστορία

 

:lol::lol::D:D:D:lol::lol::lol: Πάω για πόπ κόρν!!!

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Ο Bruno μπορεί να έχει κουράσει,αλλά σίγουρα δεν τρολαρει...

Η Xiaomi τρολαρει το Α3,οχι ο Bruno...Τελικά πρέπει να έχει χάσει την μπάλα η Xiaomi,και κατάφερε να καθυστερήσει ένα update μιας Android One συσκευής...

Μάλλον έχει βγάλει πάλι συσκευή με διαφορετικά χαρακτηριστικά από προμηθευτές,όπως στο Α2,και σε αρκετά Redmi,και δεν μπορεί να την κάνει να δουλέψει καλά στο σύνολό...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.. Είμαι σε αναζήτηση τηλεφώνου για την σύζυγο και μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον το A3....

Διάβασα λίγο το νήμα σας βλέπω ευχαριστημένους έτσι? Από μπαταρία και κάμερα? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω πριν την αγορά?

Ευχαριστώ

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Ο Bruno μπορεί να έχει κουράσει,αλλά σίγουρα δεν τρολαρει...

Η Xiaomi τρολαρει το Α3,οχι ο Bruno...Τελικά πρέπει να έχει χάσει την μπάλα η Xiaomi,και κατάφερε να καθυστερήσει ένα update μιας Android One συσκευής...

Μάλλον έχει βγάλει πάλι συσκευή με διαφορετικά χαρακτηριστικά από προμηθευτές,όπως στο Α2,και σε αρκετά Redmi,και δεν μπορεί να την κάνει να δουλέψει καλά στο σύνολό...

 

Εσύ κάποτε μου τα έλεγες κ γω διαφωνούσα. Σε κάθε περίπτωση. Ακόμα κ έτσι παλεύεται το κινητό . Αλλά ο φανμποισμος κάποιων σίγουρα δεν παλεύεται

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.. Είμαι σε αναζήτηση τηλεφώνου για την σύζυγο και μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον το A3....

 

Διάβασα λίγο το νήμα σας βλέπω ευχαριστημένους έτσι? Από μπαταρία και κάμερα? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω πριν την αγορά?

 

Ευχαριστώ

Μια χαρά τηλέφωνο είναι φίλε θα το ευχαριστηθεί, από μπαταρία ξεχνάς που έβαλες τον φορτιστή, η κάμερα με την gcam απογειώνεται.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τηλέφωνο είναι φίλε θα το ευχαριστηθεί, από μπαταρία ξεχνάς που έβαλες τον φορτιστή, η κάμερα με την gcam απογειώνεται.

Ευχαριστώ πολύ....

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε άφοβα..οτι είπαν τα παιδιά..Καλως ήρθες στην παρέα μας!!!

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.. Είμαι σε αναζήτηση τηλεφώνου για την σύζυγο και μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον το A3....

Διάβασα λίγο το νήμα σας βλέπω ευχαριστημένους έτσι? Από μπαταρία και κάμερα? Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω πριν την αγορά?

Ευχαριστώ

 

Καλημέρα,στα 150-160€ είναι η καλύτερη επιλογή,μιας και μιλάμε για Android One,και εγώ την Κυριακή το πρότεινα σε φίλο,που κοιτάτε Redmi...Αν το όριο ου αγγίζει τα 200€,θα σου πρότεινα να ριξεις μια ματιά και στο Motorola One Vision,που πραγματικά με έχει αφήσει ικανοποιημένο,αλλα από την άλλη,δεν είναι 'εμπορικη'συσκευη και με την αναβάθμιση στο Android 10 β μπαταρία έχει γίνει τουλάχιστον ένα 20% καλύτερη.....Πολύ καλή κάμερα,αλλά χωρίς την ευκαιρία να βάλεις Gcam,που η συγκεκριμένη στο Α3 κάνει καλή δουλειά...Αξίζει το Α3 σίγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Μενα η μπαταρια μου εχει σπασει τα νευρα και δεν μπορω να βρω το προβλημα, τα εχω ολα κλειστα και αυτο το ηλιθιο "υπηρεσίες google play" μου τρωνε σε καθε φορτιση ενα 16%, ειλικρινά βαριεμαι να το κανω restore, οταν το εστηνα το εστηνα προσεχτηκα και πιστεύω δεν φταιει αυτο, δεν ξερω που σκαλωνει
Πόσο καιρό το έχεις το τηλέφωνο; εμένα μετά από αρκετές μέρες έστρωσε η μπαταρία.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Μενα η μπαταρια μου εχει σπασει τα νευρα και δεν μπορω να βρω το προβλημα, τα εχω ολα κλειστα και αυτο το ηλιθιο "υπηρεσίες google play" μου τρωνε σε καθε φορτιση ενα 16%, ειλικρινά βαριεμαι να το κανω restore, οταν το εστηνα το εστηνα προσεχτηκα και πιστεύω δεν φταιει αυτο, δεν ξερω που σκαλωνει

 

Δες τι καταναλωση εχεις απο το βραδυ που θα πεσεις για υπνο μεχρι το πρωι κ ποσταρισε το.

 

Για μενα, αν δεν εχεις battery drain και σου πεφτει η μπαταρια νερο, χωρις να κανεις τπτ, δεν βλεπω τον λογο να σε απασχολει το ποσο % γραφει το υπηρεσιες google play ή οποιαδηποτε εφαρμογη. μην μπαινετε στο τρυπακι του ποσο % τρωει μια εφαρμογη, αν η συσκευη σας βγαζει σωστο SOT και δεν πεφτει η μπαταρια αβερτα οταν δεν το χρησιμοποιειτε. Η κοπελα μου με το προηγουμενο κινητο ηταν μονιμως με το powerbank στην τσάντα και πλεον δεν κουβαλαει ουτε φορτιστη μαζι της! στο χαλαρο της βγαζει 2-3 μερες η μπαταρια με αρκετη χρηση social media, τηλεφωνα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το δικό μου, θα έλεγα ότι και εσύ είσαι πολύ καλά, θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις το Facebook lite, η κανονική εφαρμογή είναι αισχρή. 40af4ff4c627aa3f0cf5b2b458e62fa0.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, δεν έχει νόημα να συγκρίνετε έτσι. Άλλη κατανάλωση θα έχει αν είσαι με wifi, άλλη με mobile data, άλλη αν από γεμάτο το δουλεύεις συνεχώς και άλλη αν το αφήνεις στην αναμονή και το ανάβεις που και που.

Για παράδειγμα, αν το βγάλω από τη φόρτιση στο 100%, είναι εύκολο αν το δουλεύω συνεχώς μέσα σε μια ώρα να φάει 10% μόνο. Ωστόσο αυτό δεν σημαίνει ότι γενικά 1 ώρα sot = 10%. Αν το αφήσω στην αναμονή 12 ώρες και μέσα σε αυτές έχω πάλι μία ώρα sot, το θεωρώ δεδομένω πως θα βρίσκεται κάτω από 90%. Αν δε, δουλεύει με mobile data, θα είναι και αρκετά χαμηλότερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,στα 150-160€ είναι η καλύτερη επιλογή,μιας και μιλάμε για Android One,και εγώ την Κυριακή το πρότεινα σε φίλο,που κοιτάτε Redmi...Αν το όριο ου αγγίζει τα 200€,θα σου πρότεινα να ριξεις μια ματιά και στο Motorola One Vision,που πραγματικά με έχει αφήσει ικανοποιημένο,αλλα από την άλλη,δεν είναι 'εμπορικη'συσκευη και με την αναβάθμιση στο Android 10 β μπαταρία έχει γίνει τουλάχιστον ένα 20% καλύτερη.....Πολύ καλή κάμερα,αλλά χωρίς την ευκαιρία να βάλεις Gcam,που η συγκεκριμένη στο Α3 κάνει καλή δουλειά...Αξίζει το Α3 σίγουρα...

 

Μόλις έκανα την παραγγελία σε λευκό χρώμα...... Σας ευχαριστώ πολύ

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Ένα δάκρυ κύλησε

 

Αντε Bruno ετοιμάσου να σου φύγει ο καημός

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by chios

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ένα δάκρυ κύλησε

 

Αντε Bruno ετοιμάσου να σου φύγει ο καημός

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βλεπω να είναι fake και να βρίζει πάλι

Link to comment
Share on other sites

Μετά είναι που θα γεμίσει το θέμα, αν είναι όλο bug θα βρίζουμε όλοι μαζί και θα ψάχνουμε να φλασαρουμε την 9.

Εγώ για καλού κακού θα καταβασω τώρα που υπάρχει η 9 να την έχω στον υπολογιστή.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ένα δάκρυ κύλησε

 

Αντε Bruno ετοιμάσου να σου φύγει ο καημός

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι fake δυστυχώς

Link to comment
Share on other sites

Είναι fake δυστυχώς

 

πηγή ;; πως το ξέρεις;

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

πηγή ;; πως το ξέρεις;

 

δες τα σχολια απο εκει που δημοσιευθηκε η φωτο..

Link to comment
Share on other sites

https://www.gizmochina.com/2020/01/12/android-10-update-begins-rolling-out-to-mi-a2-owners/

 

Σε φωτογραφια απο το A2 βλεπουμε ακριβως τα ιδια mb.

Αρα ειναι fake.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...