Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κ γω που την έκανα δεν είδα καμία διαφορά. Μάλλον έγινε πιο γρήγορο. Μπαταρία τα ίδια .Ψαχνω να βρω κάτι να με χαλάει αλλα δεν ..
Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ολα τα υπολοιπα high end xiaomi εχουν παρει ηδη τη 10 σε miui εκδοσεις βεβαιως και εδω που ειναι pure android ακομα να ερθει.... Ειναι καθαρα θεμα επιλογων της εταιρειας
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά θέλω να πιστεύω μόλις πάρουμε την μεγάλη αναβάθμιση να μην γίνει μπάχαλο το τηλέφωνο και ανακαλεσουν κλπ..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Σχεδον ολα τα υπολοιπα high end xiaomi εχουν παρει ηδη τη 10 σε miui εκδοσεις βεβαιως και εδω που ειναι pure android ακομα να ερθει.... Ειναι καθαρα θεμα επιλογων της εταιρειας

 

Το θέμα είναι ότι έδωσαν ημερομηνία . Τώρα 5 πάνω 5 κάτω δεν πειράζει . Κ τι λέω εγώ που τγν έχω κατακραξει την εταιρεία. Δουλεύει απροβληματιστο και έχει κ μπαταρία τέρας . Για μένα είναι εξαιρετικό σαν κινητό και το one μην κοροϊδεύομαστε κάνει πλάκα σε miui one ui κλπ κλπ ..Α..btw είδα πολλά τεστ πρόσφατα απέναντι στο color os ,κ με πιο δυνατόυς cpu .πάλι μπροστά το Α3 κ βούτυρο .

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα παιχνίδι στο παλιό μου κινητό και θέλω να το πάρω στο Α3 χωρίς όμως να χάσω την πρόοδο που έχω κάνει (το παιχνίδια Google play δεν δούλεψε) έχει κανείς καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να στείλω μήνυμα SMS και μου έβγαλε error 98,και ότι δεν μπορεί να σταλεί...Είμαι με Vodafone...Έχει συμβεί σε κανέναν ??
Link to comment
Share on other sites

Τελικά επικοινώνησα με την Vodafone,και είχε χαθεί ο αριθμός από το κέντρο μηνυμάτων...Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να έγινε αυτό...Τον έβαλα πάλι και όλα καλά...

Μου είπανε ότι βλέπουν μια αναβάθμιση στην γραμμή μου στο 4G,αλλά αυτό έγινε πριν δύο βδομάδες...Μέχρι χθες είχα στείλει κανονικά μήνυμα SMS...Σήμερα είχα το θέμα,που λύθηκε με τον αριθμό κέντρου μηνυμάτων...Πως διαγράφηκε δεν μπορούσαν να μου εξηγήσουν..

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Τελικά επικοινώνησα με την Vodafone,και είχε χαθεί ο αριθμός από το κέντρο μηνυμάτων...Δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να έγινε αυτό...Τον έβαλα πάλι και όλα καλά...

Μου είπανε ότι βλέπουν μια αναβάθμιση στην γραμμή μου στο 4G,αλλά αυτό έγινε πριν δύο βδομάδες...Μέχρι χθες είχα στείλει κανονικά μήνυμα SMS...Σήμερα είχα το θέμα,που λύθηκε με τον αριθμό κέντρου μηνυμάτων...Πως διαγράφηκε δεν μπορούσαν να μου εξηγήσουν..

 

Συνβαινει και στα καλυτερα σπιτια που λενε.

Αφου στο φτιαξανε ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

το έκανα αλλά τίποτα.

 

 

Στην γυναικα μου που ειχε το ιδιο θεμα τις ηρθε η προοδο μετα απο μερες μονο του.

Τωρα απο το play store ηρθε απο το fb ηρθε....πιαστο αυγο και κουρευτο....δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στα developer options μπορούμε να αλλάξουμε την ανάλυση της οθόνης αλλάζοντας την επιλογή "μικρότερο πλάτος".

390 με 480 πιστεύω θα βολεψει πολλούς.

360 είναι το αρχικό56b3486b7e92644666f303e15a6ca383.jpg752a7cbf33fd120066e43ddae9b257ca.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στα developer options μπορούμε να αλλάξουμε την ανάλυση της οθόνης αλλάζοντας την επιλογή "μικρότερο πλάτος".

390 με 480 πιστεύω θα βολεψει πολλούς.

360 είναι το αρχικό56b3486b7e92644666f303e15a6ca383.jpg752a7cbf33fd120066e43ddae9b257ca.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτο κατα καποιον τροπο γινεται και απο τις ρυθμισεις οθονης.

Στην επιλογη μεγεθος προβολης.

Το 390 ειναι η πρωτη σκλα στο μεγεθος προβολης αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα..ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει αν με το συγκεκριμενο κινητο μπρορω ταυτοχρονα να δεχτω δευτερη κληση οταν μιλαω στην sim 1 για παραδειγμα με διαφορετικους παροχους.Στο Zenfone2 που ειχα γινοταν αλλα ηταν dual active.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα..ηθελα να ρωτησω αν καποιος γνωριζει αν με το συγκεκριμενο κινητο μπρορω ταυτοχρονα να δεχτω δευτερη κληση οταν μιλαω στην sim 1 για παραδειγμα με διαφορετικους παροχους.Στο Zenfone2 που ειχα γινοταν αλλα ηταν dual active.
Όχι. Δε γίνεται.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η καλύτερη gcam για το κινητό; το πήρα για τον αδερφό μ και έχω χαθεί με τόσες που έχω βρει
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η καλύτερη gcam για το κινητό; το πήρα για τον αδερφό μ και έχω χαθεί με τόσες που έχω βρει

 

Η urnyx για νυχτα

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-urnyx05/

Δοκίμασε τις ρυθμίσεις αυτές

https://t.me/hellasmobiles/40607

Edited by adi32
Link to comment
Share on other sites

μόλις έριξα παραγγελία στα media markt 159 ευρω το 64αρι..

3 χρονια εγγύηση γράφει στο site τι εννοούν γνωρίζει κάποιος;

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...