Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Vodafone φίλε

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια με εμένα...

Βάλε την εφαρμογή της Vodafone, αν το χρειάζεσαι.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Στην vodafone αν εχεις ενεργοποιημενα τα volte βγαζει HD αλλα δεν θα εχεις αναγνωριση κλησης.

Εγω απενεργοποιησα το volte και εχω ενεργο μονο το vowifi.

Στο vowifi δεν μου βγαζει κανενα εικονιδιο και για αυτο δεν ειμαι απολυτα σιγουρος αν δουλευει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Η εφαρμογη δεν βγαζει εικονιδιο στην επιφανεια αλλα στο app drawer.

Τραβα απο κατω προς τα πανω και θα βρεις τις εφαρμογες.εκει ειναι.

Ελπιζω να μην εβαλες ομοιες gcam γιατι δυο gcam με την ιδια βαση δεν γινεται.

Hypercam με αλλη gcam νομιζω γινεται.

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Τώρα νιώθω πολύ χαζή... Έβαλα την xcam και τη urnyx. Δεν τα έχω δει οοολα ακόμα, πάντως είναι πολύ καλύτερες από τη stock στο αυτόματο! Και για πρωί και για βράδυ. Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί είχα απογοητευτεί πολύ. Και το ζουμ πολύ πιο καθαρό!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ακόμα ερώτηση. Έχω cosmote καρτοκινητή και όταν βρίσκομαι σε κλήση πολλές φορές απενεργοποιούνται τα δεδομένα. Συμβαίνει και σε άλλους αυτό; Έχω ενεργοποιημένο το 4G LTE. Υπάρχει κάποια λύση;

Link to comment
Share on other sites

Όντως με Volte δεν έχει αναγνώριση κλήσεων το απενεργοποιήσα.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ! Τώρα νιώθω πολύ χαζή... Έβαλα την xcam και τη urnyx. Δεν τα έχω δει οοολα ακόμα, πάντως είναι πολύ καλύτερες από τη stock στο αυτόματο! Και για πρωί και για βράδυ. Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί είχα απογοητευτεί πολύ. Και το ζουμ πολύ πιο καθαρό!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια ακόμα ερώτηση. Έχω cosmote καρτοκινητή και όταν βρίσκομαι σε κλήση πολλές φορές απενεργοποιούνται τα δεδομένα. Συμβαίνει και σε άλλους αυτό; Έχω ενεργοποιημένο το 4G LTE. Υπάρχει κάποια λύση;

Κανονικά με ενεργοποιημένο το Volte δεν θα έπρεπε να απενεργοποιούνται τα δεδομένα, αυτός είναι και ο λόγος υπάρξεις της υπηρεσίας.

Όταν κάνεις κλήση, πέφτει από 4g σε 3g;

Μήπως δεν είναι ενεργή η υπηρεσία; πως την ενεργοποιησες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, δεν σου δουλεύει. Ο μόνος τρόπος στην Vodafone είναι με την εφαρμογή της, αν θέλεις να έχεις vowifi.

 

 

 

 

 

 

 

Όχι, δε νομίζω. Το vowifi πάει πακέτο με το volte, και αφού βλέπει την ένδειξη HD (volte) τότε είναι ενεργοποιημένα όλα στη γραμμή του. Αρκεί να γράψει στον dialer *#*#869434#*#* και θα του δουλέψει.

 

Όπως έγραψα και εχθές, αυτός ο κωδικός όπως και αντίστοιχα ο *#*#86583#*#* φαίνεται να απενεργοποιούν τον έλεγχο συμβατότητας και να το επιβάλουν κατά κατά κάποιο τρόπο να παίξει με κάποιες γενικές ρυθμίσεις αν υποστηρίζεται από την γραμμή η υπηρεσία. Για αυτό και στην Vodafone δεν παίζει σωστά (το πρόβλημα με την απόκρυψη, το οποίο δεν είναι γενικό αλλά μόνο όταν σε καλούν από Vodafone).

Φαίνεται και από το μήνυμα που βγάζει πληκτρολογώντας τον εκάστοτε κωδικό : VOLTE ή VOWIFI carrier check was disabled. Όταν βγάζει disabled είναι που παίζει το volte στην Vodafone, και το vowifi στην cosmote. Στην τελευταία το volte παίζει ανεξάρτητα από το αν έχουμε εισάγει τον κωδικό, εφόσον βέβαια είναι ενεργοποιημένο στην γραμμή.

 

Λογικά εσύ εφόσον δεν έχεις την ένδειξη HD στην Vodafone δεν έχεις τίποτα, ούτε volte ούτε vowifi. Αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις αν έχεις δεδομένα από αυτήν την κάρτα με κλειστό WiFi, και κατά την κλήση η ένδειξη του 4G αλλάζει σε 3G/H. Και δεν πρέπει να έχεις ούτε vowifi γιατί εκτός του ότι, όπως είπα δεν δείχνει να παίζει το vowifi χωρίς την εφαρμογή, θα έπρεπε να έχεις ένδειξη vowifi.

 

Edit : επίσης όταν παίζει το vowifi, στο γράφει όταν πραγματοποιείται κλήση.

 

 

4f5f5865473caba17bb39bff4fb5e9c8.jpg

 

Sent from my Mi A3

 

Καταρχην το εγραψα καθαρα οτι δεν ειμαι σιγουρις αν δουλευει αφου δεν βγαζει σημα.

Δευτερον στην vodafone αν βαλεις airplane mode δεν δουλευει μου το ειπαν στην vodafone.

Τριτον οποιοσδηποτε σε παρει δεν εχεις αναγνωριση αν ειναι ενεργο το volte το δοκιμασα με σταθερο wind με cosmote κινητο.

Τελος αν δεν υποστηριζεται απο cosmote η συσκευη δεν δουλευει η ενεργοποιηση μεσω sms και απλα τους παιρνεις τηλεφωνο το ενεργοποιουν και δουλευει.

Το εκανα στης γυναικας μου το redmi 5.αφου ενεργοποιησα πρωτα μεσω dialer.

 

Για να εχω αναγνωριση κλησης αναγκαστηκα να πω στην vodafone να απενεργοποιησει το volte .

Γενικα η vodafone εχει θεμα με ολο αυτο και δεν δειχνει να το φτιαχνει.

Ειναι απαραδεκτο για μενα να βαλω ξεχωριστη εφαρμογη για να δουλεψει το vowifi.

Δεν το βαζω αρνουμαι.

Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα . Έχουμε και λέμε κάποια συμπεράσματα όσο αφορά το τηλέφωνο και το λειτουργικό του.Το θέμα είναι ότι η ίδια η Google δεν θέλει να βγάλει κάποια,Ες συσκευές σε low badged cost νομίζοντας ότι θα κάνει κακό στις άλλες εταιρείες που πουλάνε το προϊόν της. Βγάζει λοιπόν ένα με 2 τηλ. Το χρόνο με τιμές κατά εμένα αποτρεπτικες για τα χαμηλά και μέτρια πορτοφόλια και με speck's last year's για να μην έχει προστριβές με τους πελάτες της.γκεγκε ως εδώ;.Στο Α3 τώρα η συσκευή στην τιμή αυτή που την προσφέρει η Xiomi είναι δωρεάν. Εχεις τα πάντα και γκρινιάζεις . ραδιόφωνο,υπεριθρες headphones jack, υπέροχο σχέδιο πολύ καλή κατασκευή , σούπερ κάμερες κτλ.στο μόνο που υστερεί είναι η υποστήριξη στο λογισμικό όπως θα την περίμενε ο καθένας μας .Όχι φίλε δεν θα μας γάμησεις και από πάνω .θα πάρεις της ενημέρώσης όταν μπορώ. δίνω βάση πρώτα στο miui και μετά θα δω και εσένα. αυτά τα ολίγα και μην ξενερωνετε θα έρθει λίγα υπομονή αν έχετε τα φράγκα πάτε σε ναυαρχίδα η pixel εδώ άλλες εταιρείες ξεχνάνε περσινές ναυαρχίδες και εσύ με 150 κάνεις κάθε μήνα .
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην το εγραψα καθαρα οτι δεν ειμαι σιγουρις αν δουλευει αφου δεν βγαζει σημα.

Δευτερον στην vodafone αν βαλεις airplane mode δεν δουλευει μου το ειπαν στην vodafone.

Τριτον οποιοσδηποτε σε παρει δεν εχεις αναγνωριση αν ειναι ενεργο το volte το δοκιμασα με σταθερο wind με cosmote κινητο.

Τελος αν δεν υποστηριζεται απο cosmote η συσκευη δεν δουλευει η ενεργοποιηση μεσω sms και απλα τους παιρνεις τηλεφωνο το ενεργοποιουν και δουλευει.

Το εκανα στης γυναικας μου το redmi 5.αφου ενεργοποιησα πρωτα μεσω dialer.

 

Για να εχω αναγνωριση κλησης αναγκαστηκα να πω στην vodafone να απενεργοποιησει το volte .

Γενικα η vodafone εχει θεμα με ολο αυτο και δεν δειχνει να το φτιαχνει.

Ειναι απαραδεκτο για μενα να βαλω ξεχωριστη εφαρμογη για να δουλεψει το vowifi.

Δεν το βαζω αρνουμαι.

Συμπάθα με, αλλά την μισή αλήθεια σου είπαν από την vodafone.

Αυτό που δεν δουλεύει σε λειτουργία πτήσης είναι η εφαρμογή τους για wifi calling.

 

Οι συσκευές που το υποστηρίζουν native το wifi calling (της vodafone) μια χαρά παίζουν με ανοιχτό wi-fi σε λειτουργία πτήσης. Έχω εδώ και 9 μήνες που λειτουργεί το S10e μου με αυτόν τον τρόπο και το χρησιμοποιώ συνεχώς έτσι για οικονομία μπαταρίας.

 

 

Από εκεί και πέρα, δεν χρειαζόταν να απενεργοποιήσεις γενικά το volte από τη Vodafone. Αρκεί να πας ρυθμίσεις->Δίκτυο και διαδίκτυο->Δίκτυο κινητής τηλεφωνίας, να κάνεις τικ στο προχωρημένες και να απενεργοποιήσεις την επιλογή "Λειτουργία ενισχυμένου 4G LTE" . Μετά δουλεύει κανονικά με 4G για δεδομένα χωρίς VoLTE και ρίχνει το δίκτυο σε 3G/2G όταν μιλάς.

Το θέμα της αναγνώρισης είναι λογικά κάποια ρύθμιση της Vodafone, και έχει να κάνει σίγουρα με την συσκευή καθώς στην άλλη μου όπως είπα δουλεύει κανονικά. Τώρα που δοκιμάζω όντως και απο σταθερό και άλλα κινητά δεν βγάζει ποιος καλεί. Εχθές ωστόσο με κάλεσαν 2 φορές από εταιρείες και έβγαλε (αριθμοί 210-211 ).

 

Για την cosmote όπως το γράφεις είναι. Εμένα τα νούμερά μου όλα έχουν ενεργό volte και δεν μπορούσα να το δοκιμάσω, αλλά το περίμενα να μην ενεργοποιείται από την συσκευή μέσω sms.

Link to comment
Share on other sites

Μα εδώ μιλάμε ότι έχει καταντήσει τραγελαφος το Android one . είναι δυνατόν να λες τελικά μεσα; Φεβρουαρίου θα πάρετε android 10 κ να το δίνεις σε 10 k συσκευές στην Ινδία όπως κάνει με τα security updates

 

Γιατί δε μας λες τι συσκευή είχες πριν; Αν και φαντάζομαι...

 

Καλησπέρα στην παρέα . Έχουμε και λέμε κάποια συμπεράσματα όσο αφορά το τηλέφωνο και το λειτουργικό του.Το θέμα είναι ότι η ίδια η Google δεν θέλει να βγάλει κάποια,Ες συσκευές σε low badged cost νομίζοντας ότι θα κάνει κακό στις άλλες εταιρείες που πουλάνε το προϊόν της. Βγάζει λοιπόν ένα με 2 τηλ. Το χρόνο με τιμές κατά εμένα αποτρεπτικες για τα χαμηλά και μέτρια πορτοφόλια και με speck's last year's για να μην έχει προστριβές με τους πελάτες της.γκεγκε ως εδώ;.Στο Α3 τώρα η συσκευή στην τιμή αυτή που την προσφέρει η Xiomi είναι δωρεάν. Εχεις τα πάντα και γκρινιάζεις . ραδιόφωνο,υπεριθρες headphones jack, υπέροχο σχέδιο πολύ καλή κατασκευή , σούπερ κάμερες κτλ.στο μόνο που υστερεί είναι η υποστήριξη στο λογισμικό όπως θα την περίμενε ο καθένας μας .Όχι φίλε δεν θα μας γάμησεις και από πάνω .θα πάρεις της ενημέρώσης όταν μπορώ. δίνω βάση πρώτα στο miui και μετά θα δω και εσένα. αυτά τα ολίγα και μην ξενερωνετε θα έρθει λίγα υπομονή αν έχετε τα φράγκα πάτε σε ναυαρχίδα η pixel εδώ άλλες εταιρείες ξεχνάνε περσινές ναυαρχίδες και εσύ με 150 κάνεις κάθε μήνα .

 

+1 Ακριβώς αυτό. Όποιος έχει τόσο σοβαρό θέμα με τη συσκευή, pixel με τιμή όσο 4 a3.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Αν η συσκευη ειναι συμβατη με τις μλκιες της vodafone στην υλοποιηση του volte/wificalling(πηγαινετε μια βολτα απο το σχετικό thread να δειτε τα "ωραια" της voda..) μια χαρα θα εχετε κ εσεις voWIFI χωρις εξτρα εφαρμογες. Στο κινητό μου (mi9t pro) χωρις εξτρα εφαρμογη υπαρχει μονιμα το σημα του voWIFI διπλα απο το σημα της καρτοκινητης και στις κλησης εμφανιζει οτι γινονται μεσω wifi. Δεν το εχω δοκιμασει στο κινητο της κοπελας μου (mi a3) για να δω αν εμφανιζει το σημα του wifi calling πανω και στις κλησεις, ακομα.

 

 

Η πρώτη Sim είναι what's up. H 2η cu.

 

Ανεβάζω κ φωτό που δείχνει κανονικά το voWIFI με airplane mode

d9c0930924c1cb90930de5c7b3cfb4a5.jpg92ec27b42958b70df3722f49e9db0e2a.jpg

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

Ε, δεν είναι συμβατή. Αυτό λέω από εχθές. Μόνο volte και χωρίς αναγνώριση, τουλάχιστον στο 99% των κλήσεων.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Συμπάθα με, αλλά την μισή αλήθεια σου είπαν από την vodafone.

Αυτό που δεν δουλεύει σε λειτουργία πτήσης είναι η εφαρμογή τους για wifi calling.

 

Οι συσκευές που το υποστηρίζουν native το wifi calling (της vodafone) μια χαρά παίζουν με ανοιχτό wi-fi σε λειτουργία πτήσης. Έχω εδώ και 9 μήνες που λειτουργεί το S10e μου με αυτόν τον τρόπο και το χρησιμοποιώ συνεχώς έτσι για οικονομία μπαταρίας.

 

 

Από εκεί και πέρα, δεν χρειαζόταν να απενεργοποιήσεις γενικά το volte από τη Vodafone. Αρκεί να πας ρυθμίσεις->Δίκτυο και διαδίκτυο->Δίκτυο κινητής τηλεφωνίας, να κάνεις τικ στο προχωρημένες και να απενεργοποιήσεις την επιλογή "Λειτουργία ενισχυμένου 4G LTE" . Μετά δουλεύει κανονικά με 4G για δεδομένα χωρίς VoLTE και ρίχνει το δίκτυο σε 3G/2G όταν μιλάς.

Το θέμα της αναγνώρισης είναι λογικά κάποια ρύθμιση της Vodafone, και έχει να κάνει σίγουρα με την συσκευή καθώς στην άλλη μου όπως είπα δουλεύει κανονικά. Τώρα που δοκιμάζω όντως και απο σταθερό και άλλα κινητά δεν βγάζει ποιος καλεί. Εχθές ωστόσο με κάλεσαν 2 φορές από εταιρείες και έβγαλε (αριθμοί 210-211 ).

 

Για την cosmote όπως το γράφεις είναι. Εμένα τα νούμερά μου όλα έχουν ενεργό volte και δεν μπορούσα να το δοκιμάσω, αλλά το περίμενα να μην ενεργοποιείται από την συσκευή μέσω sms.

Οσο αφορα την vodafone δεν θελω να ξανασχολειθω μαζι τους.

Βαριεμαι να ασχολουμαι με ηλιθιους που δεν ξερουν τι τους γινεται.

Η ρυθμιση που αναφερεις δυστυχως μετα το τελευταιο update εξαφανιστηκε και δεν ξερω γιατι.

Αρα η επιλογη μου ηταν μια.

Το πηρα αποφαση με την vodafone volte kai vowifi καληνυχτα....δεν υπαρχει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν η συσκευη ειναι συμβατη με τις μλκιες της vodafone στην υλοποιηση του volte/wificalling(πηγαινετε μια βολτα απο το σχετικό thread να δειτε τα "ωραια" της voda..) μια χαρα θα εχετε κ εσεις voWIFI χωρις εξτρα εφαρμογες. Στο κινητό μου (mi9t pro) χωρις εξτρα εφαρμογη υπαρχει μονιμα το σημα του voWIFI διπλα απο το σημα της καρτοκινητης και στις κλησης εμφανιζει οτι γινονται μεσω wifi. Δεν το εχω δοκιμασει στο κινητο της κοπελας μου (mi a3) για να δω αν εμφανιζει το σημα του wifi calling πανω και στις κλησεις, ακομα.

 

 

Η πρώτη Sim είναι what's up. H 2η cu.

 

Ανεβάζω κ φωτό που δείχνει κανονικά το voWIFI με airplane mode

d9c0930924c1cb90930de5c7b3cfb4a5.jpg92ec27b42958b70df3722f49e9db0e2a.jpg

 

Ποιο ειναι το σχετικο thread?

Edited by papsr6
Link to comment
Share on other sites

Η ρύθμιση εξαφανίσθηκε γιατί σου απενεργοποίησαν το volte ας το πούμε "ριζικά". Σε εμένα πχ υπάρχει και με το τελευταίο update.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Η ρύθμιση εξαφανίσθηκε γιατί σου απενεργοποίησαν το volte ας το πούμε "ριζικά". Σε εμένα πχ υπάρχει και με το τελευταίο update.

 

Sent from my Mi A3

 

Οχι.

Οταν ηρθε το update ηταν ενργοποιημενο το volte.

Επειδη ομως δεν μπορουσαν βρω την ρυθμιση αυτη πηρα τηλεφωνο να μου την απενεργοποιησουν απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το update έπρεπε να βάλεις και πάλι τον κωδικό στον dialer για να εμφανιστούν οι διακόπτες

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το σχετικο thread?

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=459578

 

Στα του θεματος wifi calling εχω καταληξει οτι ειναι τοσο κακη η υλοποιηση της vodafone που ειναι καθαρα θεμα τυχης το αν θα δουλεψει σωστα ή οχι...

 

φανταστειτε στο volte δεν εχουν βαλει καν να εμφανιζεται το σημα "volte" παρα μονο μενει το 4G σημα εκει. για τετοια μπανανια μιλαμε...

 

ο μονος τροπος για να τεσταρεις αν δουλευει το volte σωστα, ειναι να κανεις κληση και να τσεκαρεις αν δουλευουν τα δεδομενα σου, εν ωρα κλησης.

Link to comment
Share on other sites

:p

Μετά το update έπρεπε να βάλεις και πάλι τον κωδικό στον dialer για να εμφανιστούν οι διακόπτες

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τους εβαλα φιλε μου και το τσεκαρα.ειναι ενργοι αλλα δεν εμφανιζεται η ρυθμιση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=459578

 

Στα του θεματος wifi calling εχω καταληξει οτι ειναι τοσο κακη η υλοποιηση της vodafone που ειναι καθαρα θεμα τυχης το αν θα δουλεψει σωστα ή οχι...

 

φανταστειτε στο volte δεν εχουν βαλει καν να εμφανιζεται το σημα "volte" παρα μονο μενει το 4G σημα εκει. για τετοια μπανανια μιλαμε...

 

ο μονος τροπος για να τεσταρεις αν δουλευει το volte σωστα, ειναι να κανεις κληση και να τσεκαρεις αν δουλευουν τα δεδομενα σου, εν ωρα κλησης.

 

Το εγραψα πριν.

H VODAFONE ειναι για κλωτσιες σε αυτο το επιπεδο.

Link to comment
Share on other sites

:p

 

Τους εβαλα φιλε μου και το τσεκαρα.ειναι ενργοι αλλα δεν εμφανιζεται η ρυθμιση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Το εγραψα πριν.

H VODAFONE ειναι για κλωτσιες σε αυτο το επιπεδο.

Kαι εγω εχω θεμα με το volte τους. ενω πριν το update στα 10 ειχα την επιλογη και ρυθμιζα κανονικα, πλεον οσες φορες κ να βαλω τον κωδικο, τπτ. μονο το wifi calling εμφανιζεται στα μενου και λειτουργει, κ αυτο οχι καλα..

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δέχεται USB Type-C DAC όπως για παράδειγμα το Sonata HD?

Γνωρίζει κάποιος;

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που μπορώ να σου πω, είναι πως συνέδεσα ακουστικά με υποδοχή type C και δεν βλέπω να παίζουν καθόλου. Ούτε υπάρχει κάποια σχετική ρύθμιση. Αν για να παίξει αυτό είναι προϋπόθεση να βγαίνει ήχος από την USB, μάλλον δεν του δίνω πολλές πιθανότητες...
Link to comment
Share on other sites

Ωχ τότε μάλλον χλωμό το βλέπω να υποστηρίζει και DAC. Αύριο θα κάνω μια ερώτηση στην xiaomi για να σιγουρευτώ ότι δεν υποστηρίζει κάτι τέτοιο...

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου φίλε Mark_K

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς κατόχους, επειδή λίιιιιιιιιιιγο με τρώει το χέρι μου, το δακτυλικό πως είναι σε ξεκλείδωμα συσκευής κλπ;

Ιδιαίτερα δε αν θα έχει τζαμάκι απο πάνω η συσκευή.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...