Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς πια η διαφορά eu με global; και εγώ eu φοράω.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που φτάσαμε δεν έχει νόημα η γκρίνια. Ας βγει σε ένα μήνα, αλλά να είναι κομπλέ και χωρίς προβλήματα.

 

Ναι σίγουρα, rofl.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάπου γραμμένα επίσημα όλα αυτά που ακούστηκαν στις προηγούμενες σελίδες ότι υποσχέθηκε η xiaomi με το A3; Εγώ τουλάχιστον δε γνωρίζω κάτι και μου θυμίζει την κατάσταση εποχής Α1 που κάθε wishful thinking και άδεια-να-πιάσει-γεμάτη κάθε τυχάρπαστου blog, forum και YouTuber για τα likes το αναπαρήγαγαν όλοι και μετά κάποιοι το πίστευαν σαν γεγονότα προερχόμενα από την xiaomi, καλή ώρα ότι με την 8 θα βάζανε fast charge γιατί... ένα από τα bug της beta ήταν να εμφανίζεται το ταχεία φόρτιση.

 

Το Android one υπόσχεται λειτουργικό χωρίς bloatware, μηνιαία security update για τουλάχιστον τρία χρόνια και τουλάχιστον δύο major αναβαθμίσεις τα πρώτα δύο, οι οποίες γίνονται μέσα σε 6 μήνες από την επίσημη παρουσίαση. Μέχρι στιγμής το μόνο Android one της που ξέρω ότι δεν το έκανε σωστά ήταν το A1 που κάποιους μήνες στην αρχή δεν είχαν δώσει τα security update στην ώρα τους.

 

Επίσης η μόνη φορά που η xiaomi υποσχέθηκε κάτι επίσημα ήταν ότι το A1 θα πάρει την πρώτη major αναβάθμιση μέχρι το τότε τέλος του χρόνου και όλοι όσοι το είχαμε θυμόμαστε πόσο καλά δούλεψε αυτό :)

 

Η προθεσμία για την 10 λήγει στις 3 Μαρτίου από εκείνη τη μέρα και μετά μπορεί να νιώθει κάποιος προδομένος, μέχρι τότε υπομονή.

 

https://www.indiatoday.in/technology/android-os/story/xiaomi-mi-a3-will-be-one-of-the-first-smartphones-to-get-android-q-1590196-2019-08-22 για να μην λέτε ότι το έγραψαν μερικοί bloggers κλπ κλπ.η ίδια η εταιρεία το δήλωσε όταν το λανσάρισε . Επίσης ναι για μένα το κάνει επίτηδες για να στείλει κόσμο στο miui.Οπως τότε που έκανε γκάλοπ κ μετά το έσβησε ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κ για να μην λέτε ότι είμαι υπερβολικός . Σε 6 μήνες βγαίνει το androd 11 κ το κινητό ακόμα είναι σε Android 9 κ δεν έχει πάρει καν το security update του Ιανουαρίου. Μοιάζει με εγκαταλείψη το όλο θέμα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βρεις κάπου που το γράφει επίσημα η εταιρεία ότι υπόσχεται να πάρει άμεσα Android 10;

Αυτό στο link λέει πως και καλά σε κάποιο launch event στην Ινδία, είπαν ότι θα πάρει από τα πρώτα το Android q. Πριν ακόμη ονομαστεί 10. Οκ....

Ναι, μεγάλο πρόβλημα που έχει πάει 15 και δεν έχουμε την ενημέρωση του Ιανουαρίου. Το ότι θα έρθει μαζί με την αναβάθμιση δεν έχει να κάνει, ε;

Πολύ γκρίνια για το τίποτα, κατά την ταπεινή μου γνώμη.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γκρίνια και φαγωμαρα είναι αυτή για ένα update που στην ουσία το μόνο που φέρνει κ σας νοιάζει είναι το dark mode;

 

Αν ντε και καλά νιώθετε ότι σας εξαπατει η ξιαομι, πουλήστε το να γλυτώσετε...

 

Σε κανένα σημείο η Google δεν είχε δηλώσει ότι τα Android one τηλέφωνα θα παίρνουν πρώτα τις ενημερώσεις. Γιατί να το κάνει η xiaomi;

 

Εγώ ξέρω ότι είναι μια συσκευή σχεδόν χωρίς κανένα πρόβλημα, ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ μπαταρία, ικανοποιητικό soc και κάμερα που φοράει ίδιο αισθητήρα με το mi9t pro... Αν δεν σας κάνουν αυτά, "τιμωρήστε" την xiaomi και πηγαινετε αλλού..

Link to comment
Share on other sites

https://www.indiatoday.in/technology/android-os/story/xiaomi-mi-a3-will-be-one-of-the-first-smartphones-to-get-android-q-1590196-2019-08-22 για να μην λέτε ότι το έγραψαν μερικοί bloggers κλπ κλπ.η ίδια η εταιρεία το δήλωσε όταν το λανσάρισε.

 

Απλά επιβεβαιώνεται αυτό ακριβώς που έλεγα! Clickbait τίτλος από κάποιο ινδικό site αμφιβόλου ποιότητας χωρίς καμία επίσημη αναφορά σε συγκεκριμένη ανακοίνωση ή στον "υπεύθυνο" που το είπε και τα υπόλοιπα μέσα στο άρθρο γενικολογίες που όλοι ξέρουμε. Από την άλλη αν υπήρχε κάποια ανακοίνωση σε xiaomi domain, άντε συνέντευξη εκπροσώπου της ή κάτι αντίστοιχο θα υπήρχε και λόγος να συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Απλά επιβεβαιώνεται αυτό ακριβώς που έλεγα! Clickbait τίτλος από κάποιο ινδικό site αμφιβόλου ποιότητας χωρίς καμία επίσημη αναφορά σε συγκεκριμένη ανακοίνωση ή στον "υπεύθυνο" που το είπε και τα υπόλοιπα μέσα στο άρθρο γενικολογίες που όλοι ξέρουμε. Από την άλλη αν υπήρχε κάποια ανακοίνωση σε xiaomi domain, άντε συνέντευξη εκπροσώπου της ή κάτι αντίστοιχο θα υπήρχε και λόγος να συζητάμε.

 

Α είναι αμφίβολου και το έβγαλαν μόνοι τους . Γτ δεν το διέψευσε η xiaomi λοιπόν ; Εδώ πήρε το Α2 android 10 κ στην Xiaomi πετάνε χαρταετό . Το Android one υποτίθεται ότι διαφήμιζεται ως up to date

Πήρε android 10 κ το 6.1 της nokia και μάλιστα παίρνει σε λίγες μέρες κ security update . Έχει φάει τόσο κράξιμο παγκόσμιως η xiaomi αλλά εμείς εδώ πρέπει ..να πούμε δεν πειράζει γτ το τηλέφωνο δουλεύει..

Link to comment
Share on other sites

Σε κανένα σημείο η Google δεν είχε δηλώσει ότι τα Android one τηλέφωνα θα παίρνουν πρώτα τις ενημερώσεις. Γιατί να το κάνει η xiaomi;

 

Κατανοητό να μην παίρνουν μαζί με τα Pixel τις ενημερώσεις, αλλά παίζει να φτάσουμε εξάμηνο όπως πάει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Α είναι αμφίβολου και το έβγαλαν μόνοι τους . Γτ δεν το διέψευσε η xiaomi λοιπόν ;

Να διαψεύσει τι βρε αδερφέ η xiaomi; Ένα ινδικό blog ξέρω 'γω; Είναι σαν να μου λες ότι γράφω εγώ στο myphone μέσα Δεκέμβρη ότι θα πάρουμε το 10 σε 5 μέρες, δεν το έχουμε πάρει ακόμη και αναρωτιέσαι γιατί δεν με διέψευσε η xiaomi.

 

Χαλαρώστε και φχαριστηθείτε το τηλέφωνό σας. Γίνομαι κουραστικός ίσως με την επανάληψη, αλλά διαφορά δεν θα δείτε με το 10. Σε λίγα λεπτά η συσκευή θα είναι κομμάτι της καθημερινότητάς σας που δεν θα σας προκαλεί καμία εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

Τα μέχρι τώρα update ,που έχω δει σε συσκευες xiaomi βελτιώνουν το performance και σκίζουν τη μπαταρία δεν έχω κανένα προβλήμα να μείνω με το 9 με 2 μέρες μπαταρία που πετάει επίσης καθίστε να τρωγεστε με τα ρούχα σας οι υπόλοιποι
Link to comment
Share on other sites

Απλά επιβεβαιώνεται αυτό ακριβώς που έλεγα! Clickbait τίτλος από κάποιο ινδικό site αμφιβόλου ποιότητας χωρίς καμία επίσημη αναφορά σε συγκεκριμένη ανακοίνωση ή στον "υπεύθυνο" που το είπε και τα υπόλοιπα μέσα στο άρθρο γενικολογίες που όλοι ξέρουμε. Από την άλλη αν υπήρχε κάποια ανακοίνωση σε xiaomi domain, άντε συνέντευξη εκπροσώπου της ή κάτι αντίστοιχο θα υπήρχε και λόγος να συζητάμε.

 

https://www.change.org/p/xiaomi-android-10-update-in-mi-a3 click bait η δήλωση του ίδιου του προέδρου της mi ;;

Link to comment
Share on other sites

Στο α2 δεν ξερω δεν το ειχα ποτε.

Στο α3 πας ρυθμισεις...σχετικα με το τηλεφωνο...εκδοση android.... και στην τελευταια γραμμη γραφει κατι σαν 10.3.13.0 XXXXMIXX H XXXXEUXX.

 

QDIMIXM γράφει, αρα να υποθέσω έχω την global... Οκ !!!!

Link to comment
Share on other sites

QDIMIXM γράφει, αρα να υποθέσω έχω την global... Οκ !!!!

 

Λογικα ναι.

Δεν ξερω ομως αν στο Α2 εβγαλε 2 εκδοσεις λογο της αθλιας ευρωενωσιακης μπουρδας.

Link to comment
Share on other sites

Πω πω προβλήματα που έχει ο κόσμος

Κλάιν Μάιν αν πάρει το 10

Το θέμα είναι να δουλεύει σωστά είτε με το 9 είτε με το 10 είτε με το 11

Link to comment
Share on other sites

Πω πω προβλήματα που έχει ο κόσμος

Κλάιν Μάιν αν πάρει το 10

Το θέμα είναι να δουλεύει σωστά είτε με το 9 είτε με το 10 είτε με το 11

 

Δεν εχεις αδικο.

Εδω ο κοσμος καιγεται η ελλαδα παει για διαμελισμο η οικονομια εχει χτυπησει το κεφαλι στο πατωμα και εμεις ασχολουμαστε με μπουρδες.

Απο την αλλη ομως οταν δινεις τα λεφτα σου σε ενα προιον που προσφερει καποια χαρακτηριστικα και καποια ειναι μουφα ειναι απατη.

Σημειωτεον οτι εμενα δεν με νοιαζει το android 10.

Απλα με νευριαζει η κινα να εχει μαζεψει ολο το χρημα και ενω εχουν γινει τερατα οικονομικα δεν προσλαμβανουν προγραμματιστες να υλοποιησουν τα χρονοδιαγραμματα.

Link to comment
Share on other sites

Καθίστε ρε παιδιά θα με τρελάνετε. Τρομερό hardware δεν έχει , ούτε τις ευκολίες του miui . Τι μας μένει λοιπόν. Updates στην ώρα τους. Βγαίνει λοιπόν η xiaomi και λέει οτιδήποτε έχει συμβεί στο Α2 και το α1 θα το εξαλείψουμε.μάλιστα θα είναι το κινητό το πρώτο που θα πάρει το android 10. Από όλα αυτά δεν τήρησε τίποτα. Γιατί λοιπόν εγώ να νιώθω okay

 

Στην τιμή του, έχει τρομερό hardware. Εκτός κι αν προτιμάς τις συσκευές της Samsung και των άλλων "οικονομικών" OEMs.

 

Έχει χαλάσει η συσκευή σου και "κρέμεσαι" από το update σε q; Πιστεύεις θα αποκτήσει περισσότερες δυνατότητες η συσκευή σου με το 10;

 

Το ότι θέλεις android one συσκευή να έχει δυνατότητες του miui δεν το σχολιάζω.

 

Εχωντας δουλεψει τα τελευταια 3 χρονια, Android One σε NOKIA, MIUI σε Poco F1 και Android One στο Μi A3, μπορω με βεβαιοτητα να πω οτι το Α3 εχει μακραν την πιο απογοητευτικη υλοποιηση Android....Η ΝΟΚΙΑ εχει προσεξει πολυ το κομματι της καμερας και δινει και 1-2 εξτρα καλουδια οπως AOD, double tap to wake, προσβαση στην καμερα απο την οθονη κλειδωματος με swipe κτλ....Το Μi A3 εχει την πιο φτωχη υλοποιηση. Ξερο σκετο Android One..Καμια εξτρα υλοποιηση σε καμερα ή οθονμη ή κατι αλλο....Και παιρνει τελευταιο τις αναβαθμισεις....Αρα κατι λαθος εχει κανει η Xiaomi....

 

Ναι, ειδικά η Nokia και ειδικά την κάμερα την έχει προσέξει.... Με updates που κάνουν συσκευές να μη μπορεί να τη χρησιμοποιήσει ο χρήστης της, από το ατελείωτο lag, με κάμερες που κλείστρο και φλας δε συγχρονίζονται ποτέ και δεν το έχει διορθώσει εδώ και 5 updates... "Ποιότητα" η hmd...

 

Η συσκευή είναι άψογη την έχω σκίσει σε εγκαταστάσεις εδώ και 2 ώρες και δεν έχει κάνει κιχ, υπομονή θέλει και πάνω από όλα σωστό update σε 10.

εμένα και καθόλου να μην δώσει Android 10 δεν με νοιάζει μέχρι σήμερα με Android 7 έκανα την δουλειά μου και με το παραπάνω.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το αυτό. Τα security updates είναι σημαντικό να μη σταματούν.

 

Εγώ δεν έχω το Α3,αλλά έχω Android One συσκευή άλλης εταιρείας...

Το ότι έχει αργήσει και σε μένα η αναβάθμιση,είναι απογοητευτικό,μιας και ουσιαστικά για αυτό τον λόγο τρέχει αυτό το project...Να παίρνεις την αναβάθμιση μολις τη βγάλει η Google...

Το ότι τελικά οι εταιρίες δεν ακολουθούν αυτό το χρονοδιάγραμμα,μόνο κακό κάνει στην εικόνα της Google...Το ότι όλοι λέμε να γίνει καλή δουλειά και ας αργήσει,είναι η μία όψη του νομίσματος,γιατί κατά την άποψη μου,δεν έχουν και πολλά να κάνουνε οι εταιρίες...

Περνουν μια σκέτη ROM,και την δίνουν μιας και οι προσθήκες είναι ελάχιστες...Δεν είναι One UI,MIUI,EMUI,και παει λεγοντας να θέλουν να κάνουν δουλειά...Αν την ένοιαζε την Google,θα απαιτούσε από τις εταιρείες που έχουνAndroid one συσκευές να κάνουν την αναβάθμιση σε σύντομο χρονικό διάστημα...

Αυτή είναι η άποψη μου...Δεν κρίνω συσκευές,αλλά εταιρίες και τρόπους συμπεριφοράς...

 

Να και κάποιος που έχει καταλάβει που είναι το πρόβλημα. Η google είναι υπεύθυνη για το stock android και το android one project.. Η google είναι που πρέπει να ελέγχει τους oems. Άνετα θα μπορούσε να δίνει απευθείας τα updates στις συσκευές του προγράμματος. Μη μου πει κανείς ότι δεν έχει τους πόρους ή το χρόνο.

 

Υπάρχουν κάπου γραμμένα επίσημα όλα αυτά που ακούστηκαν στις προηγούμενες σελίδες ότι υποσχέθηκε η xiaomi με το A3; Εγώ τουλάχιστον δε γνωρίζω κάτι και μου θυμίζει την κατάσταση εποχής Α1 που κάθε wishful thinking και άδεια-να-πιάσει-γεμάτη κάθε τυχάρπαστου blog, forum και YouTuber για τα likes το αναπαρήγαγαν όλοι και μετά κάποιοι το πίστευαν σαν γεγονότα προερχόμενα από την xiaomi, καλή ώρα ότι με την 8 θα βάζανε fast charge γιατί... ένα από τα bug της beta ήταν να εμφανίζεται το ταχεία φόρτιση.

 

Το Android one υπόσχεται λειτουργικό χωρίς bloatware, μηνιαία security update για τουλάχιστον τρία χρόνια και τουλάχιστον δύο major αναβαθμίσεις τα πρώτα δύο, οι οποίες γίνονται μέσα σε 6 μήνες από την επίσημη παρουσίαση. Μέχρι στιγμής το μόνο Android one της που ξέρω ότι δεν το έκανε σωστά ήταν το A1 που κάποιους μήνες στην αρχή δεν είχαν δώσει τα security update στην ώρα τους.

 

Επίσης η μόνη φορά που η xiaomi υποσχέθηκε κάτι επίσημα ήταν ότι το A1 θα πάρει την πρώτη major αναβάθμιση μέχρι το τότε τέλος του χρόνου και όλοι όσοι το είχαμε θυμόμαστε πόσο καλά δούλεψε αυτό :)

 

Η προθεσμία για την 10 λήγει στις 3 Μαρτίου από εκείνη τη μέρα και μετά μπορεί να νιώθει κάποιος προδομένος, μέχρι τότε υπομονή.

 

Αυτό ακριβώς. Ο καθένας με pc ή smartphone γράφει μια #€&-:" σε κάποιο sn ή στη "δική" του σελίδα κι επειδή η οποιαδήποτε &/#€€#+ γίνεται περισσότερο shared από κάτι σοβαρό, έχουμε τέτοια αποτελέσματα.

 

Ρε παιδιά τι γκρίνια και φαγωμαρα είναι αυτή για ένα update που στην ουσία το μόνο που φέρνει κ σας νοιάζει είναι το dark mode;

 

Αν ντε και καλά νιώθετε ότι σας εξαπατει η ξιαομι, πουλήστε το να γλυτώσετε...

 

Σε κανένα σημείο η Google δεν είχε δηλώσει ότι τα Android one τηλέφωνα θα παίρνουν πρώτα τις ενημερώσεις. Γιατί να το κάνει η xiaomi;

 

Εγώ ξέρω ότι είναι μια συσκευή σχεδόν χωρίς κανένα πρόβλημα, ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ μπαταρία, ικανοποιητικό soc και κάμερα που φοράει ίδιο αισθητήρα με το mi9t pro... Αν δεν σας κάνουν αυτά, "τιμωρήστε" την xiaomi και πηγαινετε αλλού..

 

Ειλικρινά, ζηλεύω λίγο αυτούς που το μόνο σοβαρό πρόβλημα στη ζωή τους είναι ένα update στο smartphone τους.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Στην τιμή του, έχει τρομερό hardware. Εκτός κι αν προτιμάς τις συσκευές της Samsung και των άλλων "οικονομικών" OEMs.

 

Έχει χαλάσει η συσκευή σου και "κρέμεσαι" από το update σε q; Πιστεύεις θα αποκτήσει περισσότερες δυνατότητες η συσκευή σου με το 10;

 

Το ότι θέλεις android one συσκευή να έχει δυνατότητες του miui δεν το σχολιάζω.

 

 

 

Ναι, ειδικά η Nokia και ειδικά την κάμερα την έχει προσέξει.... Με updates που κάνουν συσκευές να μη μπορεί να τη χρησιμοποιήσει ο χρήστης της, από το ατελείωτο lag, με κάμερες που κλείστρο και φλας δε συγχρονίζονται ποτέ και δεν το έχει διορθώσει εδώ και 5 updates... "Ποιότητα" η hmd...

 

 

 

Το αυτό. Τα security updates είναι σημαντικό να μη σταματούν.

 

 

 

Να και κάποιος που έχει καταλάβει που είναι το πρόβλημα. Η google είναι υπεύθυνη για το stock android και το android one project.. Η google είναι που πρέπει να ελέγχει τους oems. Άνετα θα μπορούσε να δίνει απευθείας τα updates στις συσκευές του προγράμματος. Μη μου πει κανείς ότι δεν έχει τους πόρους ή το χρόνο.

 

 

 

Αυτό ακριβώς. Ο καθένας με pc ή smartphone γράφει μια #€&-:" σε κάποιο sn ή στη "δική" του σελίδα κι επειδή η οποιαδήποτε &/#€€#+ γίνεται περισσότερο shared από κάτι σοβαρό, έχουμε τέτοια αποτελέσματα.

 

 

 

Ειλικρινά, ζηλεύω λίγο αυτούς που το μόνο σοβαρό πρόβλημα στη ζωή τους είναι ένα update στο smartphone τους.

Χαιρομαι με την υπομονη σου να απαντας σε ολα αυτα τα σχολια.

Link to comment
Share on other sites

https://www.change.org/p/xiaomi-android-10-update-in-mi-a3 click bait η δήλωση του ίδιου του προέδρου της mi ;;

 

Δεν έχω λόγια... Έστειλες το link από ένα online petition Ινδού (?) που σε σπασμένα Αγγλικά νιώθει προδομένος που νομίζει ότι του υποσχέθηκε ο CEO της xiaomi προσωπικά (?) ότι θα πάρει το A3 το update πρώτο και νομίζεις σοβαρά ότι αυτό είναι απόδειξη;;;

 

Δεν πειράζει κάποιες φορές να αναγνωρίζουμε ότι κάναμε λάθος από το να ποστάρουμε κάθε ηλιθιότητα που μας επέστρεψε το Google να δούμε απλά για να δείξουμε ότι έχουμε δίκιο.

 

Όπως και να έχει το τερμάτισες και αποσύρομαι από μελλοντικές απαντήσεις για να διατηρήσω την ψυχική μου ηρεμία.

 

ΥΓ. Η όλη αυτή συζήτηση δε σημαίνει ότι δεν υπάρχει κάποια δήλωση της xiaomi, άλλωστε δε μπορείς να αποδείξεις ότι κάτι δεν υπάρχει, μόνο ότι υπάρχει. Εγώ προσωπικά δε γνωρίζω κάτι και μέχρι στιγμής δεν έχει φανεί να υπάρχει κάτι. Οπότε και η γκρίνια περί χαμένων υποσχέσεων άκυρη. Αυτό λέω.

Edited by spiliot
Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτητα απο το αν είναι σημαντικό ή όχι το πότε θα πάρει android 10, νομιζω κάπου πήρε το ματι μου οτι ανεβηκε σε post στο twitter από spokeperson (επίσημος πωλητής ίσως; ) της xiaomi ότι θα την πάρει μέχρι μέσα Φεβρουαρίου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το βρήκα https://news.xiaomi-miui.gr/xiaomi-mi-a3-will-get-android-10-update-in-mid-february/

Link to comment
Share on other sites

Ανεξαρτητα απο το αν είναι σημαντικό ή όχι το πότε θα πάρει android 10, νομιζω κάπου πήρε το ματι μου οτι ανεβηκε σε post στο twitter από spokeperson (επίσημος πωλητής ίσως; ) της xiaomi ότι θα την πάρει μέχρι μέσα Φεβρουαρίου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το βρήκα https://news.xiaomi-miui.gr/xiaomi-mi-a3-will-get-android-10-update-in-mid-february/

 

Από το Σεπτέμβρη τα ίδια ακούμε

Link to comment
Share on other sites

https://support.google.com/android/thread/15649226?hl=en

Ερωτησεις στην google για το Α3 και το android 10.

O πρωτος που απαντησε μαλλον ειναι ο πιο ευστοχος.

IS JUST BUSINESS...

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι έτσι ακριβώς. Τι πάει να πει πλήρωσαν παραπάνω και συ κάτσε να περίμενεις. Από την στιγμή που υπόσχεται κάτι κ περνάει 6 μηνο από από το Android 10 , έχεις γελοιοποιηθεί σαν εταιρεία. Κ πας και αναβαθμίζεις κ το Α2 λες κ θες να τρολαρεις τους καταναλωτές . Μέχρι κ το angroid τους πηρε στο ψιλό .https://www.angroid.gr/android-news/ta-syllalitiria-epiasan-topo-anavathmizetai-to-mi-a3
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν είναι έτσι ακριβώς. Τι πάει να πει πλήρωσαν παραπάνω και συ κάτσε να περίμενεις. Από την στιγμή που υπόσχεται κάτι κ περνάει 6 μηνο από από το Android 10 , έχεις γελοιοποιηθεί σαν εταιρεία. Κ πας και αναβαθμίζεις κ το Α2 λες κ θες να τρολαρεις τους καταναλωτές . Μέχρι κ το angroid τους πηρε στο ψιλό .https://www.angroid.gr/android-news/ta-syllalitiria-epiasan-topo-anavathmizetai-to-mi-a3

 

Δεν ειπα οτι ειναι σωστο.

Ειπα οτι ειναι η πραγματηκοτητα.

Το οτι εχει γελειοποιηθει ειναι φανερο απο τα αμετρητα παραπονα παντου.

Δυστυχως ομως για αυτους its just business....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...