Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξερω αν το κανει μονο σε μενα αλλα πλεον και με eis δεν κανει κροπαρισμα οπως παλια

 

Τοτε μαλλον δεν λειτουργει το eis.

Link to comment
Share on other sites

10 διαφορετικές συσκευές xiaomi έχουν περάσει από τα χέρια μου, καμία δεν είχε/έχει θέμα με τους proximity sensors. Και με πολλά ota updates.

 

όπως είπα είναι λαχείο οταν βγαζεις 5000 παραλλαγές στο hardware αυτά έχει η υπόθεση σε κάποιους παίζουν όλα σε κάποιους ενα δυο θεματακια σε άλλους χάος, σε αλλους μερικούς λογο fanboismou κλείνουν ματια σε οτι και να κανει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όποιος έχει τη διάθεση ας μου απαντήσει είμαι ανάμεσα σε αυτό το κινητό και το redmi note 8 αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει τις διαφορές που υπερτερεί και που υστερεί το άλλο γιατί σαν τιμές πάνω κάτω τα ίδια είναι πχ.gcamδουλεύει απροβλημάτιστα εδώ?Και γενικά όποιος έχει εικόνα και για τις δύο συσκευές θα του ήμουν υπόχρεος

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όποιος έχει τη διάθεση ας μου απαντήσει είμαι ανάμεσα σε αυτό το κινητό και το redmi note 8 αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει τις διαφορές που υπερτερεί και που υστερεί το άλλο γιατί σαν τιμές πάνω κάτω τα ίδια είναι πχ.gcamδουλεύει απροβλημάτιστα εδώ?Και γενικά όποιος έχει εικόνα και για τις δύο συσκευές θα του ήμουν υπόχρεος

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

έχω το mi a3 εγώ και πήρα στον γιο μου 12 ετών το note 8.εγώ επειδή πλέον θέλω καθαρό Android ενώ ο γιος μου δεν ξέρει ακόμα από αυτά του πήρα το 8. το 8 λίγο πιο μεγάλο. χρώματα, οθόνη σίγουρα η amoled του a3 για μένα πολύ καλύτερη! πιο ζωντανά χρώματα. μπαταρία δεν μπορώ να συγκρίνω γιατί στον μικρό δεν του έχω κάρτα σιμ ενεργή. αλλά είναι ανοικτή. το a3 νομίζω είναι κάπως καλύτερη η μπαταρία χοντρικά. κάμερες εγώ έβαλα gcam αν και την ημέρα και η μαμά μια χαρά είναι. και του 8 πολύ καλή. αυτά...

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όποιος έχει τη διάθεση ας μου απαντήσει είμαι ανάμεσα σε αυτό το κινητό και το redmi note 8 αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει τις διαφορές που υπερτερεί και που υστερεί το άλλο γιατί σαν τιμές πάνω κάτω τα ίδια είναι πχ.gcamδουλεύει απροβλημάτιστα εδώ?Και γενικά όποιος έχει εικόνα και για τις δύο συσκευές θα του ήμουν υπόχρεος

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

mi a3 καθρα και μονο λογο λογισμικου

Link to comment
Share on other sites

10 διαφορετικές συσκευές xiaomi έχουν περάσει από τα χέρια μου, καμία δεν είχε/έχει θέμα με τους proximity sensors. Και με πολλά ota updates.

 

στο mia1 είχαμε σχεδόν όλοι, για να μην πώ ΟΛΟΙ

 

στο α3 ευτυχώς όλα καλά και σε όλα τα άλλα xiaomi που έχει τύχει να έχουν δικοί μου, αλλά στο a1 το πρόβλημα υπήρχε και δεν φτιάχτηκε ποτέ

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Και με το rn4 πολλές φορές δεν έχει λειτουργήσει σωστά ο proximity sensor, μου έχει συμβεί πολλές φορές έτσι να βάζω σίγαση κατά λάθος όταν μιλάω, μάλλον έχει να κάνει με την απόσταση από το αυτί γιατί όσες φορές πειραματίστηκα βάζοντας το δάκτυλο στον proximity sensor λειτουργούσε σωστά.

 

Να κάνω μια ερώτηση, μιας και σκέφτομαι να το αγοράσω τις επόμενες μέρες και με έχει χαλάσει λίγο που δεν έχει double tap to wake, μαθημένος από εποχή LG G2 ως και σήμερα, το θεωρώ αρκετά σημαντικό. Υπάρχει τρόπος να δω την οθόνη κλειδώματος χωρίς να πατήσω το πλαϊνό κουμπί; πχ το fingerprint να μην ξεκλειδώνει τη συσκευή, αλλά να ανοίγει την οθόνη κλειδώματος για να δω γρήγορα τυχόν ειδοποιήσεις

Link to comment
Share on other sites

στο mia1 είχαμε σχεδόν όλοι, για να μην πώ ΟΛΟΙ

 

στο α3 ευτυχώς όλα καλά και σε όλα τα άλλα xiaomi που έχει τύχει να έχουν δικοί μου, αλλά στο a1 το πρόβλημα υπήρχε και δεν φτιάχτηκε ποτέ

 

Παίζει μάλλον πολύ randomness. Σε μένα το α1 ήταν άψογο σε αντίθεση με τα άλλα που ανέφερα. Βασικά το α1 αν θυμάμαι καλα, όσοι είχατε θέμα δεν ήταν ότι άναβε με το παραμικρό αλλά ότι εσάς δεν δούλευε καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Και με το rn4 πολλές φορές δεν έχει λειτουργήσει σωστά ο proximity sensor, μου έχει συμβεί πολλές φορές έτσι να βάζω σίγαση κατά λάθος όταν μιλάω, μάλλον έχει να κάνει με την απόσταση από το αυτί γιατί όσες φορές πειραματίστηκα βάζοντας το δάκτυλο στον proximity sensor λειτουργούσε σωστά.

 

Να κάνω μια ερώτηση, μιας και σκέφτομαι να το αγοράσω τις επόμενες μέρες και με έχει χαλάσει λίγο που δεν έχει double tap to wake, μαθημένος από εποχή LG G2 ως και σήμερα, το θεωρώ αρκετά σημαντικό. Υπάρχει τρόπος να δω την οθόνη κλειδώματος χωρίς να πατήσω το πλαϊνό κουμπί; πχ το fingerprint να μην ξεκλειδώνει τη συσκευή, αλλά να ανοίγει την οθόνη κλειδώματος για να δω γρήγορα τυχόν ειδοποιήσεις

δεν παίζει αυτό, μόνο με εφαρμογή, αλλά τρώει μπαταρία γιατί παρακολουθεί την οθόνη, αυτό είναι στον kernel της κάθε συσκευής, ή το έχει ή δεν το έχει..

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το α1 αν θυμάμαι καλα, όσοι είχατε θέμα δεν ήταν ότι άναβε με το παραμικρό αλλά ότι εσάς δεν δούλευε καθόλου.

Δεν είναι έτσι, υπήρξε και ένας ή δύο μήνες όπου το proximity δε δούλευε καλά σε κανένα, χάλασε μετά από μηνιαίο update και φτιάχτηκε με μηνιαίο update. Επίσης όσοι είχαν πρόβλημα δε τους δούλευε καλά, αλλιώς θα το γύρναγαν το κινητό στο service.

 

Γενικά το πρόβλημα του a1 και κάτι που ελπίζω να μην ισχύει στο 3, ήταν η τσαπα******ά της xiaomi. Χάλαγε κάτι σε ένα update (πχ μια φορά χάλασαν το led ειδοποίησης και έμενε μόνιμα ανοιχτό αντί να αναβοσβήνει) και έπρεπε να περιμένεις τον επόμενο ή παραεπόμενο μήνα να το φτιάξουν. Ενδιάμεσο update ακόμα και για κάτι απλό όπως το led δεν είδαμε ποτέ.

 

Επίσης κάθε φορά που άλλαζαν έκδοση Android τρέχαμε κάνα τρίμηνο με προβλήματα, πρακτικά τους δύο πρώτους μήνες το beta testing γινόταν στις πλάτες μας (έρχονταν μια προβληματική έκδοση στους beta tester και με τα ίδια ακριβώς προβλήματα τις περισσότερες φορές την στέλνανε σε όλους στο τέλος του μήνα!).

 

Προς το τέλος είχε γίνει πιο σταθερή σε ενημερώσεις και ποιότητα, ελπίζω να μάθανε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι, υπήρξε και ένας ή δύο μήνες όπου το proximity δε δούλευε καλά σε κανένα, χάλασε μετά από μηνιαίο update και φτιάχτηκε με μηνιαίο update. Επίσης όσοι είχαν πρόβλημα δε τους δούλευε καλά, αλλιώς θα το γύρναγαν το κινητό στο service.

 

Γενικά το πρόβλημα του a1 και κάτι που ελπίζω να μην ισχύει στο 3, ήταν η τσαπα******ά της xiaomi. Χάλαγε κάτι σε ένα update (πχ μια φορά χάλασαν το led ειδοποίησης και έμενε μόνιμα ανοιχτό αντί να αναβοσβήνει) και έπρεπε να περιμένεις τον επόμενο ή παραεπόμενο μήνα να το φτιάξουν. Ενδιάμεσο update ακόμα και για κάτι απλό όπως το led δεν είδαμε ποτέ.

 

Επίσης κάθε φορά που άλλαζαν έκδοση Android τρέχαμε κάνα τρίμηνο με προβλήματα, πρακτικά τους δύο πρώτους μήνες το beta testing γινόταν στις πλάτες μας (έρχονταν μια προβληματική έκδοση στους beta tester και με τα ίδια ακριβώς προβλήματα τις περισσότερες φορές την στέλνανε σε όλους στο τέλος του μήνα!).

 

Προς το τέλος είχε γίνει πιο σταθερή σε ενημερώσεις και ποιότητα, ελπίζω να μάθανε.

To a3 είναι σαφώς πιο ώριμο προϊόν από το α1, έχει ελάχιστα θέματα που σε προβληματίζουν

 

και το ίδιο το α1 μέχρι και πρόσφατα που το είχα είχε γίνει μια χαρά, ειδικά από άποψη λογισμικού

 

οκ ήταν η πρώτη προσπάθεια με one πες πάει στο διάολο

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

To a3 είναι σαφώς πιο ώριμο προϊόν από το α1, έχει ελάχιστα θέματα που σε προβληματίζουν

 

και το ίδιο το α1 μέχρι και πρόσφατα που το είχα είχε γίνει μια χαρά, ειδικά από άποψη λογισμικού

 

οκ ήταν η πρώτη προσπάθεια με one πες πάει στο διάολο

 

Το Α1 δεν το είχα. Από το Α2 που είχα νομίζω το Α3 είναι πολύ καλύτερο, πολύ πιο ώριμη σαν συσκευή

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι, υπήρξε και ένας ή δύο μήνες όπου το proximity δε δούλευε καλά σε κανένα, χάλασε μετά από μηνιαίο update και φτιάχτηκε με μηνιαίο update. Επίσης όσοι είχαν πρόβλημα δε τους δούλευε καλά, αλλιώς θα το γύρναγαν το κινητό στο service.

 

Γενικά το πρόβλημα του a1 και κάτι που ελπίζω να μην ισχύει στο 3, ήταν η τσαπα******ά της xiaomi. Χάλαγε κάτι σε ένα update (πχ μια φορά χάλασαν το led ειδοποίησης και έμενε μόνιμα ανοιχτό αντί να αναβοσβήνει) και έπρεπε να περιμένεις τον επόμενο ή παραεπόμενο μήνα να το φτιάξουν. Ενδιάμεσο update ακόμα και για κάτι απλό όπως το led δεν είδαμε ποτέ.

 

Επίσης κάθε φορά που άλλαζαν έκδοση Android τρέχαμε κάνα τρίμηνο με προβλήματα, πρακτικά τους δύο πρώτους μήνες το beta testing γινόταν στις πλάτες μας (έρχονταν μια προβληματική έκδοση στους beta tester και με τα ίδια ακριβώς προβλήματα τις περισσότερες φορές την στέλνανε σε όλους στο τέλος του μήνα!).

 

Προς το τέλος είχε γίνει πιο σταθερή σε ενημερώσεις και ποιότητα, ελπίζω να μάθανε.

 

Αυτό δεν το γνώριζα οτι χάλασε σε όλους. Βασικά το κινητό (όπως και τα περισσότερα) πρέπει να το κράτησα λιγότερο από δίμηνο. Μην σου πω λιγότερο και από μήνα. Οπότε λογικά το έδωσα πριν χαλάσει από update.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Το Α1 δεν το είχα. Από το Α2 που είχα νομίζω το Α3 είναι πολύ καλύτερο, πολύ πιο ώριμη σαν συσκευή

 

το α3 είναι σωστή συσκευή, έχει μικροθέματα με το πιο σημαντικό ίσως το αποτύπωμα

 

από την άλλη όμως και το λειτουργικό έχει ελάχιστα bugs, κάμερα έβαλαν σωστή και εφαρμογή σωστή γιατί στο α1 ήταν ανέκδοτο, η κατασκευή είναι αρκετά καλή (δεδομένου και του κόστους)

 

δηλαδή δεν έχεις κάτι σημαντικό να του προσάψεις , πέρα από πράγματα που πολύ απλά δύσκολα γίνεται να έχεις σε αυτά τα χρήματα

 

επίσης από άποψη ταχύτητας είμαι φοβερά ικανοποιημένος.. θα ήθελα λίγο πιο φωτεινή οθόνη (την ανάλυση την έχω αποδεχθεί), λίγο καλύτερο ήχο στα ακουστικά, αλλα μικροπράγματα.. τίποτα το φοβερό

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

όπως είπα είναι λαχείο οταν βγαζεις 5000 παραλλαγές στο hardware αυτά έχει η υπόθεση σε κάποιους παίζουν όλα σε κάποιους ενα δυο θεματακια σε άλλους χάος, σε αλλους μερικούς λογο fanboismou κλείνουν ματια σε οτι και να κανει

 

Με το ρυθμό που κατασκευάζει νέες συσκευές η xiaomi, δε νομίζω να μπορούσε ένας προμηθευτής να την προλάβει.

 

Μπορεί να προτιμώ xiaomi λόγω αναλογίας price/specs, αλλά δε θα πω ότι δεν υπάρχουν προβλήματα εκεί που υπάρχουν.

 

στο mia1 είχαμε σχεδόν όλοι, για να μην πώ ΟΛΟΙ

 

στο α3 ευτυχώς όλα καλά και σε όλα τα άλλα xiaomi που έχει τύχει να έχουν δικοί μου, αλλά στο a1 το πρόβλημα υπήρχε και δεν φτιάχτηκε ποτέ

 

Επειδή διάβαζα εδώ για α1 και α2, είχα μείνει στο ότι διορθώθηκαν τα θέματα του α1.

 

Το α2, ας μη γράψω καλύτερα.. Δε νομίζω να έχει κυκλοφορήσει πιο προβληματική συσκευή η xiaomi...

 

λίγο καλύτερο ήχο στα ακουστικά

 

Για καλύτερο ήχο, δοκίμασε τα xiaomi in ear pro.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Με το ρυθμό που κατασκευάζει νέες συσκευές η xiaomi, δε νομίζω να μπορούσε ένας προμηθευτής να την προλάβει.

 

Μπορεί να προτιμώ xiaomi λόγω αναλογίας price/specs, αλλά δε θα πω ότι δεν υπάρχουν προβλήματα εκεί που υπάρχουν.

 

Συμφωνώ.

 

Και οντως και γω συνεχίζω να την παίρνω και να την προτείνω ως vfm (ειδικά σε συσκευές κατω των 200) αλλα τις έχει τις αδυναμίες της.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ.

 

Και οντως και γω συνεχίζω να την παίρνω και να την προτείνω ως vfm (ειδικά σε συσκευές κατω των 200) αλλα τις έχει τις αδυναμίες της.

 

Αδυναμίες πιστεύω προκύπτουν από τον όγκο των συσκευών που έχει και προσπαθώντας να τις διαφοροποιήσει, της βγαίνει σε κακό.

 

Προσωπικά και για πάνω από €200 την προτιμώ/προτείνω.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

στην οθόνη κλήσης γίνεται να φαίνονται πιο πολλά γράμματα από το όνομα της επαφής; γιατί μερικές κρύβονται αρκετά γράμματα και δεν ξέρω ποιος παίρνει.

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα, μετά από διάβασμα όλου του νήματος έδωσα το ok σε ξάδελφο να μου το αγοράσει από αλυσίδα με τιμολόγιο, τώρα που η τιμή του είναι στα 199€ από infoquest.

 

Έρχομαι από moto g5 plus και κύριο ενδιαφέρον μου είναι η καλή κάμερα και νομίζω ότι σε αυτό τον τομέα το Α3 θα είναι αναβάθμιση παρότι το g5 είχε κορυφαία κάμερα για την εποχή. Με την στοκ κάμερα, βλέπω πχ στο kimovil ότι το moto έχει 7,2 βαθμολογία στην κάμερα ενώ το Α3 έχει 7,7. Δεν είναι ακριβώς το πιο κατάλληλο σάιτ για να ελέγξει κάμερες αυτό, αλλά φαντάζομαι ότι θα έχω πολύ καλύτερα αποτελέσματα με την gcam στο Α3. Μήπως έχει κάποιος εμπειρία και από τα 2 κινητά για να το επιβεβαιώσει;

 

Βασικός λόγος για να επιλέξω το Α3 ήταν ότι είναι android one κινητό που σημαίνει ότι θα παίρνει αναβαθμίσεις για αρκετό καιρό, ενώ θα έχει και καθαρό λειτουργικό. Και στο g5 είχα στοκ android αλλά οι αναβαθμίσεις έχουν σταματήσει εδώ και κάνα πεντάμηνο, κάτι που με έχει ξενερώσει πολύ, γιατί νιώθω εκτεθειμένος χωρίς τουλάχιστον security updates. Όσον αφορά την αναβάθμιση σε 10, βρίσκω ότι είναι πιο σημαντικό να δουλεύει σωστά το κινητό όταν μας έρθει, παρά το πόσο σύντομα θα μας έρθει.

 

Δεν έχω ξαναπαίξει με gcam και παρότι έχω την ανάρτηση του Αντρέα σελιδοδείκτη στον browser μου μέχρι να έρθει στα χέρια μου το κινητό και είναι μια σαφής ανάρτηση με σαφείς οδηγίες, ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με την εγκατάσταση αλλά και την χρήση της εφαρμογής. Το μόνο αρνητικό ότι θα χάσω την αγαπημένη εφαρμογή Open Camera, απ'ότι καταλαβαίνω.

Επίσης, ελπίζω να κάθεται καλά ο Nova Launcher, που είναι η μοναδική εφαρμογή που έχω αγοράσει ποτέ και έχω μάθει στις ευκολίες του. Σε προηγούμενες αναρτήσεις βλέπω συμφορουμίτες να λένε ότι τον χρησιμοποιούν και ελπίζω να είναι οκ.

Τέλος, για την οθόνη δεν με ενδιαφέρει σχεδόν καθόλου αφού δεν πιστεύω ότι θα είναι μη αναγνώσιμη, συνηθίζω να περιδιαβαίνω στο Reddit αλλά και να διαβάζω ειδήσεις στο κινητό και όλα αυτά με χαμηλό φωτισμό, είμαι από αυτούς τους περίεργους που μου την σπάνε και με τυφλώνουν οι πολύ δυνατές οθόνες.

 

Σίγουρα θα μου λείψουν οι ευκολίες του moto navigation, όπως το one button nav, που χρησιμοποιούσα τον αισθητήρα δακτυλικού αποτυπώματος αντί για τα 3 βασικά πλήκτρα, αλλά από την άλλη μεριά σκέφτομαι ότι θα γίνω επιτέλους άνθρωπος και θα έχω κινητό χωρίς πηγούνι.

 

Το μοναδικό αρνητικό που δεν αφορά όμως αυτή την συσκευή αλλά την εξέλιξη της τεχνολογίας είναι το usb c. Έχω μαζέψει καμιά δεκαριά καλά καλώδια με τα χρόνια που θα μου είναι άχρηστα τώρα, μήπως έχετε να προτείνετε κάποιο καλό αντάπτορα, που να δουλεύει αξιόπιστα όμως γιατί έχω ακούσει περιπτώσεις που δεν κουμπώνανε ή δεν δίνανε αρκετό ρεύμα και έχω και καλούς φορτιστές, qc 3 κλπ.

 

Συμπαθάτε με για το σεντόνι, μοιράζομαι μερικές σκέψεις που έχω μαζέψει εδώ και μέρες

Edited by ekkli
ορθογραφία παθητικής φωνής :)
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, ελπίζω να κάθεται καλά ο Nova Launcher, που είναι η μοναδική εφαρμογή που έχω αγοράσει ποτέ και έχω μάθει στις ευκολίες του. Σε προηγούμενες αναρτήσεις βλέπω συμφορουμίτες να λένε ότι τον χρησιμοποιούν και ελπίζω να είναι οκ.

ναι, μια χαρα παιζει, τον εχω βαλει κι εγω, και μαλιστα την πιο παλια εκδοση, 5.5.4 γιατι δεν μ αρεσαν καθολου οι αλλαγες που εκαναν στην 6+ (πιο μικρα εικονιδια κλπ)

 

Τέλος, για την οθόνη δεν με ενδιαφέρει σχεδόν καθόλου αφού δεν πιστεύω ότι θα είναι μη αναγνώσιμη, συνηθίζω να περιδιαβαίνω στο Reddit αλλά και να διαβάζω ειδήσεις στο κινητό και όλα αυτά με χαμηλό φωτισμό, είμαι από αυτούς τους περίεργους που μου την σπάνε και με τυφλώνουν οι πολύ δυνατές οθόνες.

μια χαρα ειναι και η οθονη

 

Το μοναδικό αρνητικό που δεν αφορά όμως αυτή την συσκευή αλλά την εξέλιξη της τεχνολογίας είναι το usb c. Έχω μαζέψει καμιά δεκαριά καλά καλώδια με τα χρόνια που θα μου είναι άχρηστα τώρα, μήπως έχετε να προτείνετε κάποιο καλό αντάπτορα, που να δουλεύει αξιόπιστα όμως γιατί έχω ακούσει περιπτώσεις που δεν κουμπώνανε ή δεν δίνανε αρκετό ρεύμα και έχω και καλούς φορτιστές, qc 3 κλπ.

τωρα που το λες και εγω χρειαστηκε να δοκιμασω μετα απο καιρο (φθηνιαρικους αν θυμαμαι καλα..) τους δικους μου και

ειδικα σε συνδεση με το laptop μου βγαλε την πιστη μεχρι να μεταφερω ενα-δυο αρχεια που ηθελα,

αν δεν το κρατουσα με το χερι αποσυνδεοταν ολη την ωρα..

με το δικο του καλωδιο φορτισης επαιξε μια χαρα..

θα ρωτησω πως τα πανε με την φορτιση..

 

edit: ολοι "φτηνιαρικοι" μου φαινονται οι ανταπτορες:

https://www.aliexpress.com/wholesale?trafficChannel=main&d=y&CatId=0&SearchText=micro+usb+to+typec&ltype=wholesale&isFavorite=y&SortType=total_tranpro_desc&g=y&page=1&groupsort=1

Edited by patrickdrd
Link to comment
Share on other sites

Παίζει ακριβός αυτό το πράγμα που είπα όταν βάζεις hardware του κιλού από 5000 προμηθευτές και δεν κάνεις qc αυτά έχει, από την άλλη οποίος ειναι διαθέσιμος για να τραβήξει πηθανα θαλεματα παίρνει αρκετά φτινα την συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν το δει κάποιος κάτω από 199€ (Infoquest) ας γράψει κι εδώ please

 

επισιμο? δύσκολα τώρα κάποιο παραεισαογογης μπορει και να εχει

Link to comment
Share on other sites

Είναι σχεδόν οριστικό android 10 μέχρι τέλος Δεκεμβρίου
Από πού προκύπτει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...