Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά για όποιον ενδιαφέρεται εγκατέστησα τις live wallpapers του lg g8 και δουλεύουν άψογα.

https://drive.google.com/file/d/1RhWAW-_ksnAcI3Gjx6ICjW2X45gq0W86/view

Τις κατεβάζετε κάνετε extract και μετά απλή εγκατάσταση σαν apk και τις βρίσκετε προβολή---->ζωντανές ταπετσαρίες, ουσιαστικά μετά τις βλέπει σαν στοκ wallpapers.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Απίστευτο το Black opal. Δουλεύει τέλεια και στο OnePlus 7pro... Φοβερό. Ευχαριστούμε Γιώργο!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο το Black opal. Δουλεύει τέλεια και στο OnePlus 7pro... Φοβερό. Ευχαριστούμε Γιώργο!

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και εγώ αυτό έχω βάλει είναι φοβερό :-D

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτή:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.used.aoe

Την έχω δοκιμάσει και είναι αρκετά καλή, αλλά δεν τη χρησιμοποιώ, οπότε δε γνωρίζω για την επιβάρυνση της μπαταρίας.

λέει δεν είναι διαθέσιμο το αρχείο! το ξανά ανεβάζεις πλιζ! ευχαριστώ! ΌΧΙ ΕΝΤΆΞΕΙ ΤΏΡΑ ΚΑΤΕΒΑΊΝΕΙ!

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανεβάζοντας μια φωτό στο φβ σας έχει βγάλει ποτέ αυτό το μήνυμα ; Μόνο στο δικό μας κινητό το έχω πάθει αυτό.e4da2cda4f1da22d92964a383abec626.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις πήρα το τηλεφωνικό όλα καλά. Δύο ερωτήσεις. Το led πέρα από την φόρτιση δεν δείχνει σε άλλη περίπτωση? Και εκείνη η ημερομηνία στην αρχική σελίδα φεύγει με κάποιο τρόπο?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις πήρα το τηλεφωνικό όλα καλά. Δύο ερωτήσεις. Το led πέρα από την φόρτιση δεν δείχνει σε άλλη περίπτωση? Και εκείνη η ημερομηνία στην αρχική σελίδα φεύγει με κάποιο τρόπο?

 

Δείχνει στο messenger Instagram κλπ και στις κλήσεις όταν τις χάνεις

Edited by bruno1977
Link to comment
Share on other sites

παρατηρώ το εξής περίεργο

 

ενώ ο αισθητήρας στο κανονικό ξεκλείδωμα της συσκευής μακακίζεται συχνά πυκνά, είτε από παραπάνω από τη συνηθισμένη αργότητα είτε από αποτυχίες, στην εφαρμογή της eurobank δεν έχει αποτύχει ούτε μια φορά και η αναγνώριση είναι και μερικά τσικ γρηγορότερη

 

πρέπει να ρίξουν κάποια παραπάνω δουλειά οι κινέζοι σε αυτό το θέμα

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει στο messenger Instagram κλπ και στις κλήσεις όταν τις χάνεις
Εμένα μέχρι στιγμής δεν μου ανάβει πουθενά αλλού πέρα από την φόρτιση.

Για gestures δοκιμάστε το fluid, για launcher ο poco παίζει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μέχρι στιγμής δεν μου ανάβει πουθενά αλλού πέρα από την φόρτιση.

Για gestures δοκιμάστε το fluid, για launcher ο poco παίζει μια χαρα.

Μάλλον δεν το έχεις ενεργοποιήσει, πήγαινε εφαρμογές-ειδοποιησεις---->ειδοποιήσεις----->φως που αναβοσβηνει

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν το έχεις ενεργοποιήσει, πήγαινε εφαρμογές-ειδοποιησεις---->ειδοποιήσεις----->φως που αναβοσβηνει

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε μου ίσως έχεις δίκιο, το μυαλό μου σε αυτή τη ρύθμιση ήταν ότι αναβοσβηνει το φλας κατά την κλήση, ήταν απενεργοποιημένο όντως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και πάλι μετά από αναπάντητη δεν ανάβει..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ίσως έχεις δίκιο, το μυαλό μου σε αυτή τη ρύθμιση ήταν ότι αναβοσβηνει το φλας κατά την κλήση, ήταν απενεργοποιημένο όντως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και πάλι μετά από αναπάντητη δεν ανάβει..

 

Δουλεύει στάνταρ δεν στο λέω έτσι,και μάλιστα αναβοσβήνει συνεχώς και είναι δυνατούτσικο,για ξαναπροσπάθησε

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει στάνταρ δεν στο λέω έτσι,και μάλιστα αναβοσβήνει συνεχώς και είναι δυνατούτσικο,για ξαναπροσπάθησε
Δυστυχώς όχι. Το έκλεισα το ξαναανοιξα, επανεκκίνηση έκανα αλλά τίποτα πάλι. Βρήκα και αναφορές στο νετ με αλλουςε το ίδιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όχι. Το έκλεισα το ξαναανοιξα, επανεκκίνηση έκανα αλλά τίποτα πάλι. Βρήκα και αναφορές στο νετ με αλλουςε το ίδιο πρόβλημα.
Το led δεν δούλευε για τις ειδοποιήσεις όταν πρώτο βγήκε το κινητό,με τα updates έδωσαν την επιλογή, έκανες ενημέρωση συστήματος;Αν θυμάμαι καλά τώρα δεν το πήρες;

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι σήμερα το πήρα και έκανε updateε το security patch του Σεπτεμβρίου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης από ότι είδα τώρα μόνο στο messenger δουλεύει πουθενά αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου το led κάποιες φορές δουλεύει άλλες όχι. Όπως και η ένδειξη της θερμοκρασίας δίπλα από την ημερομηνία κάποιες φορές εμφανίζεται και κάποιες όχι. Δεν μπορώ να εντοπίσω ποτέ συμβαίνει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Ναι σήμερα το πήρα και έκανε updateε το security patch του Σεπτεμβρίου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης από ότι είδα τώρα μόνο στο messenger δουλεύει πουθενά αλλού.

Τι να σου πω εμένα δουλεύει what's app,telegram, Viber,mail, βασικά σε όλες λειτουργεί.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ισχύει ότι και στο mi a2 lite μου ότι όταν ανεβοκατεβαζεις την ένταση του ΉΧΟΥ ΚΛΗΣΗΣ ακούγεται ο ήχος; (τεράστιο BUG που ούτε προ 10 ετιας κινητά δεν είχαν!) να είσαι σπίτι να κοιμούνται όλοι και να μην μπορείς να αλλάξεις την ένταση στη και προς τα κάτω!

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ισχύει ότι και στο mi a2 lite μου ότι όταν ανεβοκατεβαζεις την ένταση του ΉΧΟΥ ΚΛΗΣΗΣ ακούγεται ο ήχος; (τεράστιο BUG που ούτε προ 10 ετιας κινητά δεν είχαν!) να είσαι σπίτι να κοιμούνται όλοι και να μην μπορείς να αλλάξεις την ένταση στη και προς τα κάτω!

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

 

Όχι δεν ισχύει εδώ

Link to comment
Share on other sites

Το έχει ρουταρει κανείς? Είναι εύκολο? Ξεκλείδωνει εύκολα με την σχετική εντολή ο bootloader.??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ισχύει εδώ
μιλάω για τον ήχο που χτυπάει όταν σε καλούν όχι αυτόν με την νότα που είναι ο ήχος της μουσικής έτσι;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μιλάω για τον ήχο που χτυπάει όταν σε καλούν όχι αυτόν με την νότα που είναι ο ήχος της μουσικής έτσι;

 

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Ναι όταν πειράζεις την ένταση ακούγεται ο ήχος κλήσης.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για το led προσοχή όσοι βάζετε do not disturb έχει επιπλέον επιλογή για να αναβοσβήνει όσο είναι αυτό επιλεγμένο

 

κανονικά δουλεύει το led

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα,όταν μεταφέρω φωτογραφίες από τον αποθηκευτικό με τον file manager στην sd μου άλλαζει ημερομηνία και ώρα που τραβήχτηκε η φωτογραφία και μου βάζει την ώρα της μεταφοράς.Το χει παρατηρήσει κανείς άλλος;

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...