Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το έχω ακόμα :happy:

 

ναι το face unlock είναι αρκετά καλό το δοκίμασα, αλλά θέλω να δουλεύω με αποτύπωμα είναι προσωπικό βίτσιο

 

Vargas.εδω με το αειθαλές civic type s .το update Σεπτεμβρίου σίγουρα έπαιξε ρόλο στο fingerprint scanner

Edited by bruno1977
Link to comment
Share on other sites

παιδιά στο σκρουτζ αυτά τα καταστήματα που λένε EU είναι τα global η να κοιτάω μόνο αυτά που λένε global μόνο;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επίσης μου απάντησε ο προγραμματιστης μιας εφαρμογής, που είχα αναφέρει και εδώ, που όταν έρχεται ειδοποίηση ανάβουν τα led είτε γύρω από την εμπρός κάμερα είτε γύρω γύρω στην οθόνη ότι είναι μόνο για Samsung.!

 

έχει κανείς δοκιμάσει εφαρμογή που να ανάβει πχ γύρω γύρω από την οθόνη led έγχρωμα αναλόγως την εφαρμογή που στέλνει ειδοποίηση; δεν θέλω το noled. κάποιο που να είναι πιο μοντέρνο

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vargas.εδω με το αειθαλές civic type s .το update Σεπτεμβρίου σίγουρα έπαιξε ρόλο στο fingerprint scanner

 

πού σαι ρε φίλε!!! χαχαχα φοβερές ανούσιες κόντρες

 

λές να είναι το update ε; τι να σου πώ, ελπίζω μελλοντικά να το κάνουν καλύτερο, προσωπικά περίμενα πώς και πώς να πάρω κινητό με αποτύπωμα στην οθόνη, μετά το double tap to wake που γούσταρα σε παλιότερες συσκευές είναι νομίζω το επόμενο βήμα εξέλιξης

 

αν και ιδανικά θα ήθελα να είναι όλη η οθόνη σκάνερ (γιατί εδώ πρέπει να πηγαίνεις ακριβώς και δεν έχεις πράγματα να οδηγήσουν την αφή όπως όταν ήταν στη πλάτη) αλλά να είναι τόσο γρήγορο που να παίζει πάλι το double tap :lol:

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στο σκρουτζ αυτά τα καταστήματα που λένε EU είναι τα global η να κοιτάω μόνο αυτά που λένε global μόνο;

 

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όλα τα ίδια είναι. Ένα Α3 έχει βγει.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

πού σαι ρε φίλε!!! χαχαχα φοβερές ανούσιες κόντρες

 

λές να είναι το update ε; τι να σου πώ, ελπίζω μελλοντικά να το κάνουν καλύτερο, προσωπικά περίμενα πώς και πώς να πάρω κινητό με αποτύπωμα στην οθόνη, μετά το double tap to wake που γούσταρα σε παλιότερες συσκευές είναι νομίζω το επόμενο βήμα εξέλιξης

 

αν και ιδανικά θα ήθελα να είναι όλη η οθόνη σκάνερ (γιατί εδώ πρέπει να πηγαίνεις ακριβώς και δεν έχεις πράγματα να οδηγήσουν την αφή όπως όταν ήταν στη πλάτη) αλλά να είναι τόσο γρήγορο που να παίζει πάλι το double tap :lol:

 

Πραγματικά ανούσιες όμως . Πάντως συνολικά είναι πολύ καλη συσκευή. Κ αν το θέμα με το scanner βελτιώνεται , υπάρχουν τόσα άλλα πράγματα που δεν ειχα ποτέ στο mi 8 , mi6 ,poco κλπ που είχα. 3 βασικά καθόλου διαφημίσεις , καθόλου σαβουρα ,κ το κυριότερο όλων , δεν χρειάζεται καθαρισμός της ram ανά 2-3 ωρες

Edited by bruno1977
Link to comment
Share on other sites

δεν είχα πάρει ποτέ κινητό με miui να το ζήσω, για αυτό με τις διαφημίσεις έχω ακούσει αλλά δεν το έχω δει, στην αδερφή μου έχω πάρει συσκευή με Miui γιατί το One της φαινόταν πολυ φτωχό και καραγουστάρει, πάντα γούσταρε bloatware για κάποιο λόγο

 

εγώ όταν το πιάνω στα χέρια μου τρελαίνομαι σχεδόν όπως αν μου δώσεις iphone, ανέκαθεν ήθελα γυμνό android και ανέκαθεν προσπαθώ να έχω τελευταίες εκδόσεις και μπορώ να πω τις έχω περάσει όλες από την 2.1 κι έπειτα μία μία , μέχρι και Honeycomb που ήταν η πιο άκυρη

 

το συγκεκριμένο πάντως είναι μια χαρά, ούτε ο αισθητήρας με ενοχλεί ούτε η το ois/eis αυτά είναι βλακείες , η μπαταρία και η απόδοση σε κάνουν να τα ξεχνάς όλα

 

το μόνο αντικειμενικά αρνητικό είναι η ανάλυση , αυτή αν ήταν πιο υψηλή θα ήταν σχεδόν τέλεια η συσκεύη

 

δεν ενοχλεί, αλλά μια θολούρα υπάρχει (είναι και pentile και δε βοηθάει ιδιαίτερα) και όλοι σχεδόν που έχουμε περάσει από 1080 ή και πιο πάνω δεν γίνεται να μην το βλέπουμε τελικά

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

δεν είχα πάρει ποτέ κινητό με miui να το ζήσω, για αυτό με τις διαφημίσεις έχω ακούσει αλλά δεν το έχω δει, στην αδερφή μου έχω πάρει συσκευή με Miui γιατί το One της φαινόταν πολυ φτωχό και καραγουστάρει, πάντα γούσταρε bloatware για κάποιο λόγο

 

εγώ όταν το πιάνω στα χέρια μου τρελαίνομαι σχεδόν όπως αν μου δώσεις iphone, ανέκαθεν ήθελα γυμνό android και ανέκαθεν προσπαθώ να έχω τελευταίες εκδόσεις και μπορώ να πω τις έχω περάσει όλες από την 2.1 κι έπειτα μία μία , μέχρι και Honeycomb που ήταν η πιο άκυρη

 

το συγκεκριμένο πάντως είναι μια χαρά, ούτε ο αισθητήρας με ενοχλεί ούτε η το ois/eis αυτά είναι βλακείες , η μπαταρία και η απόδοση σε κάνουν να τα ξεχνάς όλα

 

το μόνο αντικειμενικά αρνητικό είναι η ανάλυση , αυτή αν ήταν πιο υψηλή θα ήταν σχεδόν τέλεια η συσκεύη

 

δεν ενοχλεί, αλλά μια θολούρα υπάρχει (είναι και pentile και δε βοηθάει ιδιαίτερα) και όλοι σχεδόν που έχουμε περάσει από 1080 ή και πιο πάνω δεν γίνεται να μην το βλέπουμε τελικά

 

Σωστά συμφωνώ, Κάτοχος mia2 6GB.

Link to comment
Share on other sites

To παρήγγειλα κι εγώ,το 1+ 3Τ με άφησε πριν την προγραμματισμένη ώρα του, την έκδοση 128 γιατί γενικά δεν τα πάω καλά με sd.

Από θήκη πλάτης και τζαμάκι, τι έχετε προτιμήσει;

Link to comment
Share on other sites

το έχω ακόμα :happy:

 

ναι το face unlock είναι αρκετά καλό το δοκίμασα, αλλά θέλω να δουλεύω με αποτύπωμα είναι προσωπικό βίτσιο

 

Μήπως προσπάθησες να κάνεις δεύτερη καταχώριση με το ίδιο δάκτυλο,λένε ότι ξεκλειδώνει πολύ ποιο γρηγορα

:cool:
Link to comment
Share on other sites

To παρήγγειλα κι εγώ,το 1+ 3Τ με άφησε πριν την προγραμματισμένη ώρα του, την έκδοση 128 γιατί γενικά δεν τα πάω καλά με sd.

Από θήκη πλάτης και τζαμάκι, τι έχετε προτιμήσει;

. Θήκη πλάτης την εργοστασιακή έχω βάλει .είναι αρκετά καλη . Τώρα τζαμακι δεν έχω βάλει καν για να σου πω
Link to comment
Share on other sites

Μήπως προσπάθησες να κάνεις δεύτερη καταχώριση με το ίδιο δάκτυλο,λένε ότι ξεκλειδώνει πολύ ποιο γρηγορα

 

εννοείται ότι έχω βάλει και δεύτερη και τρίτη φορά το δάκτυλο στο συγκεκριμένο

 

απλά όπως είπα κάνω σύγκριση με το α1 όπου το ξεκλείδωμα είναι απλά πιο γρήγορο , από την αρχή ήταν και έτσι έμεινε πάντα

 

κι εκεί μάλιστα είχα βάλει μία φορά το κάθε δάκτυλο

 

δεν ξέρω αν φταίει η διαφορά στην τεχνολογία, δεν ξέρω αν φταίει ότι είναι πιο νέα τεχνολογία οπότε θέλει περισσότερη δουλειά, ή αν ακόμα ότι στο δικό μας κινητό μπήκε μια πιο φθηνή υλοποίηση, δεν έχω χρησιμοποιήσει και άλλα κινητά με αποτύπωμα στην οθόνη να ξέρω αν παίζουν και πιο γρήγορες και πόσο πιο γρήγορες σε σχέση με ο,τι είχαμε συνηθίσει ως τώρα

 

του α1 πάντως που και πάλι δεν τη χαρακτήριζαν τη πιο γρήγορη στα τότε review του ήταν αστραπιαία συγκριτικά και βασικά είναι το μόνο πράγμα στο οποίο έχασα σε σπιρτάδα γιατί σε όλα τα άλλα είναι σαφώς πιο γρήγορο το α3

 

ελπίζω να υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης από τα μελλοντικά updates, αν και όσο και να το βελτιώσουν νιώθω ότι υπάρχει αρκετά μεγάλη διαφορά να καλύψουν ώστε να είναι σαν τους αισθητήρες στην πλάτη, αλλά έστω ό,τι μπορεί να βελτιωθεί ας βελτιωθεί

 

χαίρομαι βέβαια που δεν χρειάζεται να σηκώνω το κινητό από το τραπέζι να το ξεκλειδώσω , αυτό ανέκαθεν με ενοχλούσε και πάντα προτιμούσα τους αισθητήρες μπροστά

 

έπρεπε βέβαια να μπουν κάτω από την οθόνη αργά ή γρήγορα και καλώς έγινε έτσι, περιμένω το ίδιο να γίνει και με τις μπροστινές κάμερες κάποια στιγμή

 

έχει πάντως δίκιο μάλλον ο vargas τα πράγματα πρέπει να βελτιώθηκαν αισθητά από το update του Σεπτεμβρίου, αυτό είναι ελπιδοφόρο ότι δεν το αφήνουν στη τύχη του το πράγμα..

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

εννοείται ότι έχω βάλει και δεύτερη και τρίτη φορά το δάκτυλο στο συγκεκριμένο

 

απλά όπως είπα κάνω σύγκριση με το α1 όπου το ξεκλείδωμα είναι απλά πιο γρήγορο , από την αρχή ήταν και έτσι έμεινε πάντα

 

κι εκεί μάλιστα είχα βάλει μία φορά το κάθε δάκτυλο

 

δεν ξέρω αν φταίει η διαφορά στην τεχνολογία, δεν ξέρω αν φταίει ότι είναι πιο νέα τεχνολογία οπότε θέλει περισσότερη δουλειά, ή αν ακόμα ότι στο δικό μας κινητό μπήκε μια πιο φθηνή υλοποίηση, δεν έχω χρησιμοποιήσει και άλλα κινητά με αποτύπωμα στην οθόνη να ξέρω αν παίζουν και πιο γρήγορες και πόσο πιο γρήγορες σε σχέση με ο,τι είχαμε συνηθίσει ως τώρα

 

του α1 πάντως που και πάλι δεν τη χαρακτήριζαν τη πιο γρήγορη στα τότε review του ήταν αστραπιαία συγκριτικά και βασικά είναι το μόνο πράγμα στο οποίο έχασα σε σπιρτάδα γιατί σε όλα τα άλλα είναι σαφώς πιο γρήγορο το α3

 

ελπίζω να υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης από τα μελλοντικά updates, αν και όσο και να το βελτιώσουν νιώθω ότι υπάρχει αρκετά μεγάλη διαφορά να καλύψουν ώστε να είναι σαν τους αισθητήρες στην πλάτη, αλλά έστω ό,τι μπορεί να βελτιωθεί ας βελτιωθεί

 

χαίρομαι βέβαια που δεν χρειάζεται να σηκώνω το κινητό από το τραπέζι να το ξεκλειδώσω , αυτό ανέκαθεν με ενοχλούσε και πάντα προτιμούσα τους αισθητήρες μπροστά

 

έπρεπε βέβαια να μπουν κάτω από την οθόνη αργά ή γρήγορα και καλώς έγινε έτσι, περιμένω το ίδιο να γίνει και με τις μπροστινές κάμερες κάποια στιγμή

 

έχει πάντως δίκιο μάλλον ο vargas τα πράγματα πρέπει να βελτιώθηκαν αισθητά από το update του Σεπτεμβρίου, αυτό είναι ελπιδοφόρο ότι δεν το αφήνουν στη τύχη του το πράγμα..

 

Κ οι ινδοι λένε πως πάμε για android 10 μέχρι το τέλος του χρόνου. Ίδωμεν btw το gps του είναι απλά συγκλονιστικο ,πολύ πιο γρήγορο από του mi 8 που ήταν κ dual

Edited by bruno1977
Link to comment
Share on other sites

καλά ναι και γενάρη να βγει κλάιν, σταθερό να'ναι και ο,τι να'ναι

 

το gps του δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, στο a1 είχα φοβερά θέματα τον τελευταίο καιρό, με είχε κρεμάσει σε καταστάσεις που το χρειαζόμουν σαν τρελός (βασίκά μόνο όταν το θέλω σαν τρελός το ανοίγω κιόλας.. ) , αλλά θα κάνω και ένα test του a3 να δω τι λέει και γενικά πώς μου φαίνεται η πιο στενόμακρη οθόνη στη πλοήγηση μιας και πρέπει να βολεύει ακόμα καλύτερα αυτό το σχήμα από το 16:9

 

θέλω να φτιάξουν και το dark theme καλό να δουλεύει παντού, σε lcd δεν με ένοιαζε καν αλλά εδώ επιβάλλεται (και γυρνάω χρόνια πίσω βέβαια με το θέμα της μαυρίλας και τις amoled.. )

 

επίσης παρατηρώ ένα χαζό bug αλλά αυτό πρέπει να έχει να κάνει με την εφαρμογή των photos, μου δείχνει μετά από λίγη ώρα μικρότερο μέγεθος στα τις φωτό και τα βίντεο (και μικρότερη ανάλυση)

 

ή δεν είναι bug και απλά μου λέει σε τι μέγεθος τα έχει ανεβάσει στο cloud? γιατί αν πάω να τα τραβήξω στο pc έχουν το κανονικό μέγεθος που τα τράβηξα.. απλά θα ήθελα να ξέρω τι έχω και τι χώρο πιάνει πραγματικά

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

καλά ναι και γενάρη να βγει κλάιν, σταθερό να'ναι και ο,τι να'ναι

 

το gps του δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, στο a1 είχα φοβερά θέματα τον τελευταίο καιρό, με είχε κρεμάσει σε καταστάσεις που το χρειαζόμουν σαν τρελός (βασίκά μόνο όταν το θέλω σαν τρελός το ανοίγω κιόλας.. ) , αλλά θα κάνω και ένα test του a3 να δω τι λέει και γενικά πώς μου φαίνεται η πιο στενόμακρη οθόνη στη πλοήγηση μιας και πρέπει να βολεύει ακόμα καλύτερα αυτό το σχήμα από το 16:9

 

θέλω να φτιάξουν και το dark theme καλό να δουλεύει παντού, σε lcd δεν με ένοιαζε καν αλλά εδώ επιβάλλεται (και γυρνάω χρόνια πίσω βέβαια με το θέμα της μαυρίλας και τις amoled.. )

 

επίσης παρατηρώ ένα χαζό bug αλλά αυτό πρέπει να έχει να κάνει με την εφαρμογή των photos, μου δείχνει μετά από λίγη ώρα μικρότερο μέγεθος στα τις φωτό και τα βίντεο (και μικρότερη ανάλυση)

 

ή δεν είναι bug και απλά μου λέει σε τι μέγεθος τα έχει ανεβάσει στο cloud? γιατί αν πάω να τα τραβήξω στο pc έχουν το κανονικό μέγεθος που τα τράβηξα.. απλά θα ήθελα να ξέρω τι έχω και τι χώρο πιάνει πραγματικά[/quote. Τσεκαρε στον αποθηκευτικό χώρο πριν κ μετά από ένα βίντεο μεγάλο να δεις τι ισχύει

Link to comment
Share on other sites

Τα βλέπω τα βίντεο όταν τα βάζω στο pc, είναι πάντα στα μεγέθη που έχω ρυθμίσει την κάμερα να τα τραβάω και να διορθώσω κάτι σαν μέγεθος σε ΜΒ σωστά μου τα δείχνει όπως και από τον file manager

 

Τα MP μου τα λέει λάθος, πχ σε ένα 4Κ μου λέει 2.1 που είναι η ανάλυση του full HD.

 

Αλλά αν το βάλω στο pc και δείχνει 4Κ και λέει ο player ότι είναι τόσο

 

Ίσως αξίζει να δω στο cloud από το pc μου ως τι ανεβαίνουν

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα ίδια είναι. Ένα Α3 έχει βγει.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

Να ρωτήσω σχετικά με αυτό; Έχω τσεκάρει στο Skroutz ότι σε όλα τα μαγαζιά που το έχουν σε χαμηλή τιμή, δίνουν 1 χρόνο εγγύηση, ενώ στα πιο ακριβά 2 χρόνια. Μήπως αυτό έχει να κάνει με το να μην είναι με επίσημη εισαγωγή τα πιο φθηνά;

Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια έχουν μόνο αυτά που έχει εισάγει η infoquest που συνήθως πουλιούνται από μεγάλες αλυσίδες. Αυτά που έχουν 1 χρόνο είναι η εγγύηση του εκάστοτε καταστήματος, που σημαίνει ότι αν χαλάσει αναλαμβάνει την επισκευή το ίδιο το κατάστημα και δε το στέλνει σε κάποιο επίσημο service πχ.
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος το 128GB; Απ' ότι βλέπω και στο Skroutz οι περισσότεροι έχουν των 64GB. Και η infoquest μόνο αυτό με τα 64GB φέρνει. Βέβαια και εγώ που έχω το Mi A2 64GB, είναι κάτω από 60% η μνήμη του, αλλά έλεγα να έχω μία περισσότερη άνεση χώρου.
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος το 128GB; Απ' ότι βλέπω και στο Skroutz οι περισσότεροι έχουν των 64GB. Και η infoquest μόνο αυτό με τα 64GB φέρνει. Βέβαια και εγώ που έχω το Mi A2 64GB, είναι κάτω από 60% η μνήμη του, αλλά έλεγα να έχω μία περισσότερη άνεση χώρου.
Παίρνει micro sd και αν θέλεις την κάνεις να το βλέπει και σαν εσωτερική μνήμη περνάς εφαρμογές κλπ οπότε καλυμμένος είσαι και με το 64αρι.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίρνει micro sd και αν θέλεις την κάνεις να το βλέπει και σαν εσωτερική μνήμη περνάς εφαρμογές κλπ οπότε καλυμμένος είσαι και με το 64αρι.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν θες να το χρησιμοποιείς με δύο κάρτες sim ξεχνάς την sd. Σε αυτή την περίπτωση τα 128 είναι χρήσιμα.
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους κατόχους επειδή ψήνομαι να το πάρω. Η οθόνη λόγω ανάλυσης, είναι τόσο χάλια που περιγράφουν στα reviews στην ανάγνωση κειμένων με άσπρο φόντο? Δεν θα ψειρισω την μαϊμού, το είδα ήδη live και δεν παρατήρησα κάτι και αυτό με τα κείμενα το διάβασα αργότερα να πω την αλήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους κατόχους επειδή ψήνομαι να το πάρω. Η οθόνη λόγω ανάλυσης, είναι τόσο χάλια που περιγράφουν στα reviews στην ανάγνωση κειμένων με άσπρο φόντο? Δεν θα ψειρισω την μαϊμού, το είδα ήδη live και δεν παρατήρησα κάτι και αυτό με τα κείμενα το διάβασα αργότερα να πω την αλήθεια.
Δες εδώ την άποψη μου:

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7895607

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους κατόχους επειδή ψήνομαι να το πάρω. Η οθόνη λόγω ανάλυσης, είναι τόσο χάλια που περιγράφουν στα reviews στην ανάγνωση κειμένων με άσπρο φόντο? Δεν θα ψειρισω την μαϊμού, το είδα ήδη live και δεν παρατήρησα κάτι και αυτό με τα κείμενα το διάβασα αργότερα να πω την αλήθεια.

 

Χαλιά δεν είναι , απλά δεν είναι και ο,τι καλύτερο

 

Εννοείται ότι παλεύεται, θα δυσκολευτείς αν πχ θες να δεις το myphone όπως το δείχνει το desktop, εκεί θα έχεις θέμα αν θεωρήσουμε ότι σε βολεύει έτσι και ότι έχεις και τόσο καλή όραση

 

Εγώ πάντως το συγκεκριμένο το έβλεπα ως desktop πριν το a3 και προτιμώ πλέον το mobile

 

Μπορείς βέβαια να μεγαλώσεις το κείμενο για να βλέπεις καλύτερα τα ψιλά, αλλά θα σου μεγαλώσει παράλληλα και τα άλλα site που δεν το έχεις ανάγκη και θα είναι περίεργο

 

Πάντως τώρα που έπιασα ένα κινητό 1080 και άνοιξα ένα PDF δήλωσης E1 και τα έβαλα δίπλα δίπλα full screen υπάρχει αισθητή διαφορά, στο 1080 τα διαβάζω όλα χωρίς ζουμ, εδώ μπορεί να σου φανεί ένα 5αρι να μοιάζει με 8αρι κτλ.. και θες ζουμ σε κάποιες περιπτώσεις

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά αν είναι εύκολο να ανεβάσει καποιος μια σχετική φωτό να το δούμε το θέμα..

Εξάλλου δεν με απασχολεί να βλέπω κάτι στα 4 εκατοστά κοντά, απλά λέω αν είναι ορατό τόσο το θέμα από κανονική απόσταση θέασης και σε καθημερινή χρήση, όχι εξεζητημένα πράγματα.

Δηλαδη το πιξελιασμα παρατηρείται πχ σε ένα site, αν το κάνεις ζουμ για να δεις γίνεται χειρότερα?

Edited by drivth
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...