Jump to content

Moto G6 Plus


isskon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όσο κι αν έψαξα, δεν βρήκα να υπάρχει θέμα για αυτό το κινητό https://www.skroutz.gr/s/14693634/Motorola-Moto-G6-Plus-64GB.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Ενώ καλύπτει τις κύριες προτεραιότητες μου (4gb ram, nfc, android one, εμπρόσθιο fingerprint κλπ) δεν ξέρω αν η κάμερα του είναι αξιόλογη και, το κυριότερο, αν παίρνει gcam. Λίγο που έψαξα είδα ότι εγκαθίσταται ως απλό apk.

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει το συγκεκριμένο κινητό; Η κάμερα του αξίζει ή να κοιτάξω αλλού;

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο θα σε διαφωτίσει η σύγκριση με το Iphone X σε αυτό το βιντεάκι:

Πάντως gcam για τη συσκευή σίγουρα θα βρεις και η εγκατάσταση συνήθως είναι απλή.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και αξιζει αλλα προσωπικα θα περιμενα την black friday οπου θα πεσει σιγουρα στα 120-130 ευρω....και απο μεγαλες αλυσιδες...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Δεν είμαι καθόλου πεπεισμένος για το επίπεδο της κάμερας, ούτε για το αν εγκαθίσταται η gcam εύκολα, χωρίς πείραγμα λογισμικού.

 

Κατά τα άλλα η συσκευή για το επίπεδο τιμής είναι αξιοπρόσεκτη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Δεν είμαι καθόλου πεπεισμένος για το επίπεδο της κάμερας, ούτε για το αν εγκαθίσταται η gcam εύκολα, χωρίς πείραγμα λογισμικού.

 

Κατά τα άλλα η συσκευή για το επίπεδο τιμής είναι αξιοπρόσεκτη

 

 

Η διαδικασία είναι απλή σε διαβεβαιώνω. Εδώ υπάρχει και ένα βίντεο που το εγκαθιστά ως απλό .apk αρχείο.

Υπάρχει σχετικό νήμα στους xda: https://forum.xda-developers.com/g6-plus/themes/app-google-camera-1-3-g6-t3895258

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείται το τηλέφωνο έχετε κάνει αναβάθμιση σε android 9 ;

 

 

Περνώντας το android 9 βρέθηκα μπροστά σε τεράστια προβλήματα, όπως κρασαρισμα εφαρμογών συχνό reboot κτλ, κάνοντας το τηλέφωνο μη λειτουργικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Καλησπέρα!

Αυτές τις ημέρες συνδέομαι σε συγκεκριμένο wifi σε σπίτι που βρίσκομαι ως επισκέπτης και όλα OK εκτός από την αποστολή φωτογραφιών και video στο viber. Όλες οι υπόλοιπες συσκευές που είναι συνδεδεμένες στο ίδιο wifi στέλνουν χωρίς πρόβλημα.

Σε άλλα wifi που συνδεομαι καθώς και με τα δεδομένα στέλνω κανονικά. Δεν έχω αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα άλλη φορά και δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει.

Έχει συμβεί σε κάποιον αυτό;

Τι μπορεί να συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G6 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...