Jump to content

Xiaomi Mi 9T


vagelis33
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε ειναι ηδη αποθηκευμένη στην συσκευη σου.Τι να κατεβασεις ξανα?

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Ποτε μην ξεζουμίζεται ετσι την μπαταρια σας.

Ήμουν στη δουλειά αλλά και πάλι δε θα κάτσω να σκάσω μη χαλάσω τη μπαταρία

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ν κατέβει μια στο τόσο δεν τρέχει και τίποτα, καλό είναι κάτω από 20 να μην πέφτει.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλά πάει από πλευράς αυτονομίας το κινητό με την 10 αρα αν και ανεβασμένο το Σύστημα android με 18%

που με το android 9 δεν περνούσε το 10% ποτέ. Παρόλα αυτά 4 μέρες και 17 ώρες και είμαι στο 20% μπαταρία

με ενεργή οθόνη sot 4 ώρες και 23 λεπτά ......... άνετα βγάζει ακόμα αν το πάει κάποιος στο 5 % μπαταρία

μισή μέρα με 1-2 ώρες οθόνης ακόμα. Εγώ δεν το κάνω ποτέ (φόρτιση από το 19-20% στο 100% πάντα)

 

c8m8Mn0.jpg

http://yoursmiles.org/tsmile/religion/t0807.gif
Link to comment
Share on other sites

Στο messenger με 4 ώρες βιντεοκλήσης το ποσοστό κατανάλωσης μπαταρίας της εφαρμογής αγγίζει το 70%. Είναι φυσιολογικό;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

Στο messenger με 4 ώρες βιντεοκλήσης το ποσοστό κατανάλωσης μπαταρίας της εφαρμογής αγγίζει το 70%. Είναι φυσιολογικό;

 

προφανώς.. άλλες συσκευές θα είχαν κλείσει απο μπαταρία πολύ πριν τις 4 ώρες

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Όταν καλώ το 100 ή το 166 η κλήση προωθείται στο 112.εχει κάποιος το ίδιο θέμα;αν ήθελα το 112 θα το καλούσα από την αρχή.τους έχω στείλει mail και περιμένω απάντηση.αν κάποιος ξέρει αν λύνεται το θέμα ας στείλει
Link to comment
Share on other sites

Όταν καλώ το 100 ή το 166 η κλήση προωθείται στο 112.εχει κάποιος το ίδιο θέμα;αν ήθελα το 112 θα το καλούσα από την αρχή.τους έχω στείλει mail και περιμένω απάντηση.αν κάποιος ξέρει αν λύνεται το θέμα ας στείλει
παρε 1000 και βγαινει το 100
Link to comment
Share on other sites

παρε 1000 και βγαινει το 100

 

Στην επαρχία όταν καλεις το 1000 σου λέει ότι ο αριθμός αυτός δεν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Ποια gcam χρησιμοποιείτε; Σήμερα τελικά έκανα επαναφορά και ξαναπερναω τώρα εφαρμογές
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους... διαβάζω ότι οι περισσότεροι έχουν πάρει Android 10 και γω είμαι ακόμη με την 9... συμβαίνει κάτι???
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα ότι στον Google player δεν λειτουργεί το equalizer ισχύει και σε κάποιον άλλο?

 

Ισχύει. Δε δουλεύει από τη μέρα που το αγόρασα. Είχα δει online ότι έχουν κι άλλοι το ίδιο πρόβλημα αλλά μετά δεν ασχολήθηκα για να δω αν βρέθηκε κάποια λύση.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, γνωρίζει κανείς γιατί δεν μου κάνει εγκατάσταση καμία εφαρμογή για Android Auto?

Ενώ κατεβαίνει κανονικά ή την λαμβάνω όταν μου τη στέλνουν με Bluetooth, όταν πάω να την εγκαταστήσω μου βγάζει ότι η εφαρμογή δεν εγκαταστάθηκε. Σημειωτέον, ότι έχω ρυθμίσει ώστε να μπορεί να γίνει εγκατάσταση από άγνωστες πηγές.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, γνωρίζει κανείς γιατί δεν μου κάνει εγκατάσταση καμία εφαρμογή για Android Auto?

Ενώ κατεβαίνει κανονικά ή την λαμβάνω όταν μου τη στέλνουν με Bluetooth, όταν πάω να την εγκαταστήσω μου βγάζει ότι η εφαρμογή δεν εγκαταστάθηκε. Σημειωτέον, ότι έχω ρυθμίσει ώστε να μπορεί να γίνει εγκατάσταση από άγνωστες πηγές.

 

Για γινε πιο κατανοητος.. την εφαρμογη που κάνει enable το android auto στην οθονη του κινητού σου θες;

Link to comment
Share on other sites

Τι τέρας είναι αυτό;30% πάνω από το redmi note 7 με την πρώτη φόρτιση, έχω μείνει εντυπωσιασμένος9c18c948974124a4cb31028481e16c7d.jpgf7168d916d4e2d4289f8ed8a0fd6a1a4.jpge145532723ba7ccefdffaaacb88d488b.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για γινε πιο κατανοητος.. την εφαρμογη που κάνει enable το android auto στην οθονη του κινητού σου θες;

Ναι, έχω δοκιμάσει δύο τρεις εφαρμογές και δε μου τό κάνει εγκατάσταση με συνέπεια να μη συνδέεται το κινητό με το android auto του αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχω δοκιμάσει δύο τρεις εφαρμογές και δε μου τό κάνει εγκατάσταση με συνέπεια να μη συνδέεται το κινητό με το android auto του αυτοκινήτου.

 

εχει παρει android 10 το κινητό σου; αν ναι, τοτε εχεις ηδη προεγκατεστημενη την εφαρμογή του android auto. Το οτι δεν συνδεεται ίσως παιζει ρολο με την χωρα που εχεις δηλωσει στο android υποθέτω. πχ οπως δεν δουλευει το assistant στην ελλαδα.

https://www.android.com/auto/

Is the Android Auto app available in my country?

The Android Auto app is currently available in the following countries:

 

Argentina

Australia

Austria

Bolivia

Brazil

Canada

Chile

Colombia

Costa Rica

Dominican Republic

Ecuador

Germany

Guatemala

France

India

Ireland

Italy

Japan

Mexico

New Zealand

Panama

Paraguay

Peru

Philippines

Puerto Rico

Russia

Singapore

South Africa

South Korea

Spain

Switzerland

Taiwan

United Kingdom

United States

Uruguay

Venezuela

Link to comment
Share on other sites

Τι τέρας είναι αυτό;30% πάνω από το redmi note 7 με την πρώτη φόρτιση, έχω μείνει εντυπωσιασμένος9c18c948974124a4cb31028481e16c7d.jpgf7168d916d4e2d4289f8ed8a0fd6a1a4.jpge145532723ba7ccefdffaaacb88d488b.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στη πρώτη εικόνα δε φαίνεται πόσο αδράνεια έχεις. Αν το φορτίσεις κ το πάρεις αμέσως κ το σκίσεις βγάζει πολύ πράμα. Εμένα τρώει 1% ανα ώρα περίπου μπορεί κ 2% σε κάποιες φάσεις και βγάζει 2 μέρες κ καμία 15αρια ώρες σε αδράνεια με 4 ώρες οθόνη

Link to comment
Share on other sites

εχει παρει android 10 το κινητό σου; αν ναι, τοτε εχεις ηδη προεγκατεστημενη την εφαρμογή του android auto. Το οτι δεν συνδεεται ίσως παιζει ρολο με την χωρα που εχεις δηλωσει στο android υποθέτω. πχ οπως δεν δουλευει το assistant στην ελλαδα.

https://www.android.com/auto/

Is the Android Auto app available in my country?

The Android Auto app is currently available in the following countries:

 

Argentina

Australia

Austria

Bolivia

Brazil

Canada

Chile

Colombia

Costa Rica

Dominican Republic

Ecuador

Germany

Guatemala

France

India

Ireland

Italy

Japan

Mexico

New Zealand

Panama

Paraguay

Peru

Philippines

Puerto Rico

Russia

Singapore

South Africa

South Korea

Spain

Switzerland

Taiwan

United Kingdom

United States

Uruguay

Venezuela

 

Πριν μερικές ημέρες πήρα την 10 και όντως μετά την 10 ,στην προσπάθεια σύνδεσης , μου έβγαζε και το σήμα του android auto.

Άλλαξα τώρα και τη χώρα και έβαλα Ελβετία.

Αύριο θα δοκιμάσω.

Σε ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

H μπαταρια και με την 10 ειναι σε αλλο επιπεδο.........3 ημερες σε χρηση και εχει ακομα 36%......τι λεμε τωρα.

3-days.pngbest floating plants for betta

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πριν μερικές ημέρες πήρα την 10 και όντως μετά την 10 ,στην προσπάθεια σύνδεσης , μου έβγαζε και το σήμα του android auto.

Άλλαξα τώρα και τη χώρα και έβαλα Ελβετία.

Αύριο θα δοκιμάσω.

Σε ευχαριστώ πάντως.

 

Νομίζω ότι την χώρα πρέπει να την αλλάξεις μέσα στα settings του λογαριασμού σου της Google. Όχι στο κινητό. Με τον ίδιο τρόπο πχ που ενεργοποιείται το assistant.

Link to comment
Share on other sites

Στη πρώτη εικόνα δε φαίνεται πόσο αδράνεια έχεις. Αν το φορτίσεις κ το πάρεις αμέσως κ το σκίσεις βγάζει πολύ πράμα. Εμένα τρώει 1% ανα ώρα περίπου μπορεί κ 2% σε κάποιες φάσεις και βγάζει 2 μέρες κ καμία 15αρια ώρες σε αδράνεια με 4 ώρες οθόνη
20 ώρες αδράνεια,αν και ποσταρα σε λάθος νήμα έχω το mi9t pro συγνώμη

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...