Jump to content

Huawei P30 Lite


noiseramd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά δεν κρατήθηκα και έκανα την αναβάθμιση. Πραγματικά το κινητο πετάει. Πολύ πιο όμορφο interface. Μενει τωρα να έχει και την ίδια αυτονομία όπως πριν.

 

Δηλαδη το κανω και γω μολις το παρω ή να το αφησω ετσι λιγες μερες?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το κανω και γω μολις το παρω ή να το αφησω ετσι λιγες μερες?

 

αμα ειναι official,ετοιμη και οχι beta κανε την με το που ανοιξεις την συσκευη.ΕΧεις παραγγειλη καμια θηκη και tempered glass?

Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι official,ετοιμη και οχι beta κανε την με το που ανοιξεις την συσκευη.ΕΧεις παραγγειλη καμια θηκη και tempered glass?

 

Μολις το πηρα στα χερια μου σε μπλε και κανω setup..τζαμακι ειχε εργοστασιακα..θηκη SPIGEN LIQUID CRYSTAL

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα στα χερια μου σε μπλε και κανω setup..τζαμακι ειχε εργοστασιακα..θηκη SPIGEN LIQUID CRYSTAL
Καμία συσκευή δεν φοράει τζάμι απο το εργοστάσιο. Ζελατίνα στην καλύτερη περίπτωση

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το πήρα για τη μάνα μου, έχει κανείς καμία πρόταση για τζαμάκι από Ελλάδα;

Γιατί λέω να της το δώσω σύντομα, οπότε το θέλω άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Καμία συσκευή δεν φοράει τζάμι απο το εργοστάσιο. Ζελατίνα στην καλύτερη περίπτωση

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμενα παντως εχει κατι επανω και νομιζω ειναι τζαμακι αλλα λεπτο πολυ

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ανέκαθεν όλα τα Huawei/Honor φοράνε εργοστασιακή ζελατίνα από το κουτί τους. Φθηνιάρικη. Προστατεύει από τα βασικά μεν, μαζεύει του κόσμου τις δαχτυλιές δε.

 

Στάλθηκε από το NEM-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανέκαθεν όλα τα Huawei/Honor φοράνε εργοστασιακή ζελατίνα από το κουτί τους. Φθηνιάρικη. Προστατεύει από τα βασικά μεν, μαζεύει του κόσμου τις δαχτυλιές δε.

 

Στάλθηκε από το NEM-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οποτε θα παει Ebay.UK η δουλεια για τζαμακια :D

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το κανω και γω μολις το παρω ή να το αφησω ετσι λιγες μερες?

 

Την εκανα και γω..οντως πολυ καλυτερα απο την προηγουμενη +το darkmode πλεον..Μπραβο στην Huawei

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη συσκευή huawei που έχω στα χέρια μου και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος( mate 10 lite η προηγούμενη) Δεν έχω περάσει ακόμα στην 10 θα περιμένω να διαβάσω πρώτα τις δικές κριτικές όσοι την έχετε περάσει. Όσοι θέλετε να ένα κινητό σε αυτά τα λεφτά να το πάρετε με κλειστά μάτια
Link to comment
Share on other sites

Με το EMUI 10 μπαίνει Dark mode στο κινητό ή όχι;

Phone History:

1) Sony Ericsson K700 2) Sony Ericsson W610 3) Sony Ericsson C902 4) Sony Ericsson Xperia Ray 5) Nokia Lumia 925 6) Samsung Galaxy S5+ 7) Samsung Galaxy S9

Link to comment
Share on other sites

Με το EMUI 10 μπαίνει Dark mode στο κινητό ή όχι;

 

Ναι ετσι το χω τωρα στο κινητο μου

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι το χω τωρα στο κινητο μου

 

Διότι στην προηγούμενη έκδοση δεν βρήκα αυτή τη ρύθμιση. Έχει βγει OTA ή με άλλες μόντες;

Phone History:

1) Sony Ericsson K700 2) Sony Ericsson W610 3) Sony Ericsson C902 4) Sony Ericsson Xperia Ray 5) Nokia Lumia 925 6) Samsung Galaxy S5+ 7) Samsung Galaxy S9

Link to comment
Share on other sites

Διότι στην προηγούμενη έκδοση δεν βρήκα αυτή τη ρύθμιση. Έχει βγει OTA ή με άλλες μόντες;

 

Μεσα απο το HiCare μου την εδωσε εμενα..για τσεκαρε μια..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους.Το πήρα τελικά με επιδότηση και 29 ευρώ από εμένα...Πολύ καλό μέχρι στιγμής.

Μόνη αρνητική παρατήρηση τα κακής ποιότητας ακουστικά αλλά σίγουρα δεν περιμένει κανείς κάτι καλύτερο...Η συσκευή δεν ήταν cosmote αλλά κάποια στιγμή ,μέσα στις δύο περίπου εβδομάδες που το έχω ήρθε ενημέρωση την οποία επιλέγεις αν θα περάσεις ή όχι. Τελικά την πέρασα και δεν είδα να πετάει το κλασικό μπάνερ της Cosmote στην αρχή παρά μόνο να κατεβάζει όλες τις εφαρμογές της εταιρείας που έτσι και αλλιώς θα πέρναγα και εγώ. Η αυτονομία της συσκευής πάρα πολύ καλή ειδικά σε σύγκριση με το sony xz1 που είχα πριν. Μόνιμα ανοιχτά σόσιαλ,κλήσεις,σερφάρισμα, ραδιόφωνο κάνα μισάωρο κατά μέσο όρο την ημέρα και αρκετά μηνύματα με βγάζουν με μπαταρία στα μισά πάνω κάτω μέχρι το βράδυ δηλαδή σε τουλάχιστον 11-12 ώρες χρήσης. Επίσης μέχρι τώρα και κινούμενος σε μέρη που πήγαινα και πριν βλέπω μια καλύτερη κάλυψη δικτύου. Στα δύο αρνητικά που έχω προσέξει ως τώρα είναι ότι δεν με ενημερώνει για τα νέα μειλ που ίσως έχει να κάνει με κάποια ρύθμιση και ότι από την ώρα που έβαλα μέσα μια κάρτα μνήμης είδα ότι δεν μ[ορώ να αλλάξω το δίκτυο από 3g σε 4g κάτι που χωρίς κάρτα μνήμης έκανα.Αυτό ομολογώ πως μου φάνηκε περίεργο αλλά ακόμα δεν το έψαξα.(τώρα βλέπω πως μπορείς να επιλέξεις λειτουργία Lte Poy met;a ap;o k;atv anaf;erei to 4g, πιθανά να άλλαξε με κάποια αναβάθμιση...Η κάμερα του θεωρώ πως είναι αξιοπρεπέστατη και σε συνθήκες καλού φωτισμού πολύ καλή. Κατά τα άλλα 2 φορές έχει ανάψει η οθόνη χωρίς λόγο κάτι αρκετά περίεργο.

Συνολικά είναι μια πολύ καλή συσκευή που ως τώρα και αν θα μπορούσα να της προσθέσω κάτι μόνο το αδιάβροχο κυρίως ως συνήθεια και αίσθηση ασφάλειας μου λείπει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να πω οτι αν κανετε την αναβαθμιση σε EMUI 10 και δεν σας αρεσει μπορειτε να κανετε επαναφορα στην 9.1 με το HiSuite..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα πως κανουμε ενημερωση σε emui 10; Στο δικο μου απο το hi care ειτε απο τις ρυθμισεις κ την ενημερωση λογισμικου λεει πως δεν υπαρχει ενημερωση.

 

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα πως κανουμε ενημερωση σε emui 10; Στο δικο μου απο το hi care ειτε απο τις ρυθμισεις κ την ενημερωση λογισμικου λεει πως δεν υπαρχει ενημερωση.

 

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στο HiCare αν πατησεις εκει που λεει γρηγορες υπηρεσιες διπλα δεξια λεει Περισσοτερα και μετα Λοιπες>Ενημερωση

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Πατησα αλλα ειμαι στο 9.1.07 και μου λεει δεν υπαρχουν ενημερωσεις γιατι;

 

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πατησα αλλα ειμαι στο 9.1.07 και μου λεει δεν υπαρχουν ενημερωσεις γιατι;

 

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εμενα λεει 9.1.0.275..τι να πω..λογικα θα πρεπε να στην ειχε δωσει..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Στην 10 δουλεύει ανάποδα ένδειξη ενεργοποίηση - απενεργοποίηση στην κάμερα ΑΙ....το έχει παρατηρήσει και άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ούτε σε εμένα έβγαζε αναβάθμιση και είχα την 9.1.07, εάν συνδέσεις τη συσκευή με τον υπολογιστή μέσω του HiSuite αναβαθμίζει σε 9.1.0.275 μετά κάνει μια ενημέρωση ασφαλείας, και μετά μέσω HiCare σου δίνει την 10.0.0.150
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ούτε σε εμένα έβγαζε αναβάθμιση και είχα την 9.1.07, εάν συνδέσεις τη συσκευή με τον υπολογιστή μέσω του HiSuite αναβαθμίζει σε 9.1.0.275 μετά κάνει μια ενημέρωση ασφαλείας, και μετά μέσω HiCare σου δίνει την 10.0.0.150

 

Εμενα μου την εδωσε ΟΤΑ την 275..μπορει σε αλλα τηλεφωνα να την δινει μεσω του HiSuite οντως..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα συνδεσα κινητο με το hisuite..το hi suite ειναι εκδοση 10.0.510 αλλα το κινητο δεν κανει ενημερωση και μενει στην 9.1.0.7..γιατι;

 

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P30 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...