Jump to content

Huawei P30 Lite


noiseramd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι φωτογραφιες χανουν σε ζουμ?Το ρωταω γιατι στο s8 χανουν αρκετα με το παραμικρο ζουμ.
Όταν λες zoom? Ούτε s8 ούτε s9 ούτε s9 plus ούτε s8 plus ούτε p30 lite δεν έχουν zoom μόνο ψιφιακο crop
Link to comment
Share on other sites

Αιντε καλα κρασα.

 

ελάχιστα κινητά έχουν zoom

μια μικρή λιστα αν θελεις

 

https://www.phonegg.com/list/24-Cell-Phones-with-Optical-Zoom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά dark mode δεν έχει το lite?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι δεν έχει. Το πιθανότερο είναι να το βάλουν στην επόμενη αναβάθμιση, στο EMUI 10.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει. Το πιθανότερο είναι να το βάλουν στην επόμενη αναβάθμιση, στο EMUI 10.
Σε ευχαριστώ πολύ, μακάρι να το βάλουν.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Εν κατακλείδι, αξίζει να δώσω τα 329€ (επίσημη τιμή) για να αντικαταστήσω το P9 Lite που αγόρασα προς 224€ (επίσημη τιμή και έχει και NFC) τον Σεπτέμβριο του 2016; Τι παραπάνω δίνει το P30 Lite που να δικαιολογεί τα επιπλέον 100€ από το P10 Lite (τιμή Δεκέμβριος '17 από Πλαίσιο) της γυναίκας μου;

 

Δεν ρωτάω ακαδημαϊκά, η μπαταρία του δικού μου άρχισε να αδυνατίζει και το σκέφτομαι, αλλά η τιμή μου φαίνεται αδικαιολόγητα υψηλή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά dark mode δεν έχει το lite?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οποιοι θελουν dark mode ας κανουν μια δοκιμη με την εφαρμογή ''Dark Mode'' από το playstore αν ενεργοποιείτε γιατι σε άλλες συσκευες λειτουργει πολύ καλα....την περνατε επιλεγετε dark mode και εφόσον λειτουργει την διαγραφετε...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα παιδια..Να το παρω το κινητο?Αξιζει?Ερχομενος απο Samsung Galaxy S8.Η μπαταρια του βγαζει μια μερα συν?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια..Να το παρω το κινητο?Αξιζει?Ερχομενος απο Samsung Galaxy S8.Η μπαταρια του βγαζει μια μερα συν?

Εμένα με κανονική χρήση με 4G και WiFi πάντα ανοιχτό μου βγάζει 2 μερες.Με Bluetooth ανοιχτό και συνδεδεμένα τα ακουστικά μου βγάζει περίπου 1,5. Κάνει πολύ καλή διαχείριση μπαταριας.Σε sot που το έχω παρατηρήσει είναι περίπου 5-6+ ωρες.

Link to comment
Share on other sites

A3 απο μενα.. επική μπαταρία, στοκ android με εγγυημένες αναβαθμίσεις, καταπληκτική κάμερα με κούμπωμα της gcam
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Ειμαι κατοχος P30 lite εδω και 4 μηνες. Εχω ενα θεμα με την καμερα. Καποιες φορες οταν βγαζω φωτογραφια ειναι λες και κολλαει 1,2 δευτερολεπτα και μετα μπορω να βγαλω 2η φωτο. Τι φταιει? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό για την σημερινή τιμή και για την κατηγορία του είναι ιδανική επιλογή όπως το έχω δει μετά από 2 μήνες χρήσης

Γνωρίζει κάποιος πως απενεργοποιειται ο ήχος ειδοποιησης μετά από μια αναπάντητη κλήση;

http://farm3.static.flickr.com/2093/2478967542_a49d53bd5e_o.jpg
Link to comment
Share on other sites

A3 απο μενα.. επική μπαταρία, στοκ android με εγγυημένες αναβαθμίσεις, καταπληκτική κάμερα με κούμπωμα της gcam

Επική μπαταρία ίσως αλλά πιστεύω όχι καλύτερη από το P30 Lite. Αυτή τη στιγμή εχω 5 ώρες και 5 λεπτά οθόνη με 30% υπολοιπο μπαταριας. Όσο για τις εγγυημένες αναβαθμισεις. Επειδή είχα το MiA1, ναι κάθε μήνα έχει αναβάθμιση αλλά τις περισσότερες φορές μόνο προβλήματα δημιουργούσε. Δεν ξέρω αν βελτιώθηκε το πρόβλημα στις επόμενες εκδόσεις,αλλα εγω πραγματικά είχα πολλά προβλήματα. Για κάμερα δεν το συζητώ. Το 6600 που είχα καλύτερες φώτο τραβούσε. (Αναφέρομαι πάντα στο MiA1)

Link to comment
Share on other sites

Για την απενεργοποίηση του ήχου μετά από την αναπάντητη κλήση...θα πας στην ενότητα ειδοποίησης...Μετά πας εκεί που λέει...διαχειριση κλησεων.. Μπες στο αναπάντητες κλήσεις..θα πας μετά στον ηχο..και τικαρισε εκεί που λέει καθόλου...και είσαι οκ
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Ειμαι κατοχος P30 lite εδω και 4 μηνες. Εχω ενα θεμα με την καμερα. Καποιες φορες οταν βγαζω φωτογραφια ειναι λες και κολλαει 1,2 δευτερολεπτα και μετα μπορω να βγαλω 2η φωτο. Τι φταιει? Ευχαριστω

 

Καμια λυση για το lag στην camera παιδια? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καμια λυση για το lag στην camera παιδια? :cry:

 

Τις φωτό τις αποθηκεύεις στη συσκευή ή σε κάρτα μνήμης; Αν τις αποθηκεύεις σε κάρτα, μήπως είναι παλιά ή χαμηλής ταχύτητας η κάρτα μνήμης;

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

το μεγαλυτερο ελαττωμα που εχει πιστευω το συγκεκριμενο κινητο ειναι οτι δεν θα παρει το emui 10. οταν κοιταμε κινητα θελουμε να παιρνουν και αναβαθμισεις. αυτο το προσεξα εδω μεσα σε ενα λινκ. εκτος αν κανω λαθος.
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρει EMUI 10 το πρώτο τρίμηνο του νέου έτους. Ήδη στην Κίνα και σε μερικές χώρες στην Ευρώπη είναι σε beta test.

https://www.huaweicentral.com/huawei-p30-lite-emui-10-0-beta-starts-in-europe/

Edited by tifozi13
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P30 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...