Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πείτε .....έχω μείνει BSG 8.1.101 και κάτι ΄΄αρχαία΄΄ xml 

Κυκλοφορεί κάτι πιο φρέσκο για χρήση σε όλες τις συνθήκες ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

θα κάνεις έναν κόπο να δώσεις λίνκ για το xml ? Την ίδια έκδοση BSG ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Shinig said:

λογικά την έκδοση 048 για ην συσκευή μας ....

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, taliban said:

λογικά την έκδοση 048 για ην συσκευή μας ....

Ναι η άλλη λέει Samsung 

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Έχω θέμα με το Μην ενοχλείτε.

Τα έχω όλα off και μπαίνει μόνο του.
Έχω την ρομ της φωτογραφίας.

Να κάνω hard reset?
b1cebee77a30d579e8761eebfab12f1c.jpg
Καλημέρα. Αν κάποιος είχε το παραπάνω πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικα εχει αρχισει να εχει τρελο battery drain το κινητο. ποιος ειναι ο πιο σωστος τροπος να κανω καθαρη εγκατασταση; 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kallair said:

Ξαφνικα εχει αρχισει να εχει τρελο battery drain το κινητο. ποιος ειναι ο πιο σωστος τροπος να κανω καθαρη εγκατασταση; 

Δοκίμασε να απεγκαταστήσεις τα update του app vault, και απενεργοποίησε το. Κι εγώ είχα lag και battery drain στο κινητό και όταν το έκανα επανήλθε... 

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dante_100 said:

Δοκίμασε να απεγκαταστήσεις τα update του app vault, και απενεργοποίησε το. Κι εγώ είχα lag και battery drain στο κινητό και όταν το έκανα επανήλθε... 

το app vault ειναι μονιμα απενεργοποιημενο αλλα μου εβαλες υποψιες για αλλη εφαρμογη που εγινε προσφατα update. το carousel ταπετσαρια. το απεγκαταστησα και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

τι τα θέλετε ωρε όλες αυτές τις βλακείες της σιαομι?τίποτα από αυτά δεν έχω ούτε καν λογαριασμό τους,εννοείται το android web view είναι της google όπως και φυσικά οποιαδήποτε εφαρμογή όπως το music κτλ δεν τα έχω ανοίξει ποτέ ούτε τα κάνω αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν κάποιος είχε το παραπάνω πρόβλημα.
Καλημέρα. Κάποια λύση παίδες.
Μόνο σε εμένα ενεργοποίητε μόνο του ?
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, menioseten said:

Καλημέρα. Κάποια λύση παίδες.
Μόνο σε εμένα ενεργοποίητε μόνο του ?

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και το έχω απενεργοποιημένο. Δεν έχει μπει ποτέ μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και το έχω απενεργοποιημένο. Δεν έχει μπει ποτέ μόνο του.
12.5.1 έχεις?
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, menioseten said:
6 minutes ago, Henry_12 said:
Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και το έχω απενεργοποιημένο. Δεν έχει μπει ποτέ μόνο του.

12.5.1 έχεις?

Ναι 12.5.1 EU

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κάποια λύση παίδες.
Μόνο σε εμένα ενεργοποίητε μόνο του ?
να υποθέσω ότι ξερεις πως λειτουργεί και ότι ο διακόπτης είναι κλειστός από μαμά και συ μας λες ότι και κάποια στιγμή τον βλέπεις ανοικτό στις ρυθμίσεις ?
σωστά ?
οι αρχικές ρυθμίσεις είναι αυτές πάντως αν δεν έχουμε πειράξει κάτι adaa5f76f6be13f759e626745cada539.jpg
Link to comment
Share on other sites

να υποθέσω ότι ξερεις πως λειτουργεί και ότι ο διακόπτης είναι κλειστός από μαμά και συ μας λες ότι και κάποια στιγμή τον βλέπεις ανοικτό στις ρυθμίσεις ?
σωστά ?
οι αρχικές ρυθμίσεις είναι αυτές πάντως αν δεν έχουμε πειράξει κάτι adaa5f76f6be13f759e626745cada539.jpg
Το μη ενοχλείτε το δούλευα και poco f1.

Ναι ξέρω πώς δουλεύει.

Εδώ το βάζεις να μπαίνει στης 01.00 με 06.30 και μπαίνει μόνο του στης 09.00 το κάνεις off και μπαίνει ξανά στης 11.00.

Το απενεργοποιώ τελείως και μπαίνει μόνο του.

Το πρόβλημα εμφανίστηκε μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

όχι το έχω στο off και παραμένει off,δεν έχω βάλει πλάνο ποτέ όμως για να ξέρω την πρώτη περίπτωση

Link to comment
Share on other sites

Έχω μείνει χωρίς αναβάθμιση όσο καιρό έχω το κινητό, μιας και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από τη λειτουργία του. 

Είμαι με Android 9, miui 10.3.4.

Να πάω σε τελευταία έκδοση; Παραμένει οκ το κινητό, ειδικά σε θέμα smoothness και μπαταρία;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Προχώρα. Android 11.

Στάλθηκε από το Redmi K20 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω μείνει χωρίς αναβάθμιση όσο καιρό έχω το κινητό, μιας και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από τη λειτουργία του. 
Είμαι με Android 9, miui 10.3.4.
Να πάω σε τελευταία έκδοση; Παραμένει οκ το κινητό, ειδικά σε θέμα smoothness και μπαταρία;
Ευχαριστώ.
η αυτόματη φωτεινότητα η μη εξακολουθεί να μη δουλεύει όπως πρέπει επίσης και τα δακτυλικό σε ακυρες στιγμές δεν είναι παρόν και ζητάει pin
αν είναι να κάνεις από την αρχή στήσιμο δεν έχω ιδέα αν θα δουλεύουν όπως πρέπει
επίσης smooth δεν είναι έχει κάποια κοληματακια στο άνοιγμα των εφαρμογών όπως και στα recents,επίσης κάτι παίζει με την εμφάνιση των softwear buttons σαν να κολλάνε μερικές φορές


Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία πάντως 12.5.6 xtrv ελληνική stable δουλεύει χωρίς κανένα θέμα.

Στάλθηκε από το Redmi K20 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα στησιμο της συσκευης απο την αρχη και καποια ψιλοθεματακια που ειχα, λυθηκαν ολα και η μπαταρια επανηλθε στα φυσιολογικα επιπεδα. κραταει παλι πολυ χωρις να υπαρχει battery drain.

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2021 at 3:36 ΜΜ, akalos said:

η αυτόματη φωτεινότητα η μη εξακολουθεί να μη δουλεύει όπως πρέπει επίσης και τα δακτυλικό σε ακυρες στιγμές δεν είναι παρόν και ζητάει pin
αν είναι να κάνεις από την αρχή στήσιμο δεν έχω ιδέα αν θα δουλεύουν όπως πρέπει
επίσης smooth δεν είναι έχει κάποια κοληματακια στο άνοιγμα των εφαρμογών όπως και στα recents,επίσης κάτι παίζει με την εμφάνιση των softwear buttons σαν να κολλάνε μερικές φορές

 

Αυτό με το δακτυλικό γιά κοίταξε αν όποτε ζητάει pin μήπως γράφει ότι κάθε 72 ώρες ζητάει pin γιά να μην ξεχάσεις τον κωδικό!!!! Εμένα στο mi 9 lite αυτό γράφει, μάλλον μετά την τελευταία αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

όχι και το αστείο είναι ότι αν το πιάσει η τρέλα το ζητάει συνεχόμενα,είναι bug της αναβάθμισης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...