Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το hp 2545 (πολύ οικονομικός, γύρω στα 30 ευρώ νομίζω το είχε προσφορά) το έχω κάνα 5αρι χρόνια. Μια χαρά απροβληματιστα όλα σχεδόν από κινητό με τις εφαρμογές της hp. Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί ακόμα βέβαια. Πάντως διαβάζω ότι πιο οικονομικά στη χρήση είναι τα laser (αλλά πιο ακριβά στην αγορά)
παλιό μοντέλο που να βρεθεί τώρα θα περιμένω κάποια προσφορά

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποιον printer προτείνετε με wifi και usb για το κινητός μας,μόνο για τα βασικα,που να δουλεύει χωρίς πρόβλημα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Εγώ δουλεύω με έναν hp deskjet 3835.

Όλα καλά μέχρι στιγμής.

Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί ακόμα αυτός.

Νομίζω πως ναι.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το εψαξα λιγο περισσοτερο κ ισως υπαρχουν συσκευες που υποστηριζουν φορτιση μεσω καλωδιου. δεν βρηκα καποια αναφορα στην συσκευη μας. Το μονο που βρηκα ειναι οτι χρειαζεται η συσκευη να υποστηριζει OTG, να εχει otg cable και πιθανοτατα καποια επιλογη στο software να την ενεργοποιησεις. Προτειναν την χρηση καποιας ΑΟSP rom που ΙΣΩΣ εχει καποια επιλογη μεσα για να ενεργοποιησεις το reverse charging.

 

ok ευχαριστω πολυ φιλε μου

Κατι αλλο, συνδεω ασυρματα μεσω δυκτιου το κινητο με μια LG TV LED, αλλα οταν βαζω ενα εργο η βιντεο να παιξει απο το κινητο στην τηλεοραση, παιζει με σπασιματα, κανω κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω πολυ φιλε μου

Κατι αλλο, συνδεω ασυρματα μεσω δυκτιου το κινητο με μια LG TV LED, αλλα οταν βαζω ενα εργο η βιντεο να παιξει απο το κινητο στην τηλεοραση, παιζει με σπασιματα, κανω κατι λαθος?

 

Μπουκωνει το δικτυο ή το κανει transcoding κατα την αποστολή. Με αλλη συσκευη οταν στελνει βιντεο στην τηλεοραση εχεις θεμα; δοκιμασε και καμια αλλη εφαρμογη και τσεκαρε και τις ρυθμισεις.

 

Για μενα, για την ψυχικη σου υγεια, δωσε 5-10 ευρώ και παρε ενα otg usb να περνας τις ταινιες απευθειας στο στικακι κ να το κουμπωνεις στην τηλεοραση κ να εχεις το κεφαλι σου ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δουλεύω με έναν hp deskjet 3835.

Όλα καλά μέχρι στιγμής.

Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί ακόμα αυτός.

Νομίζω πως ναι.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro

παραγγηλα έναν CANON PIXMA TS705 που είναι και μικρούλης ,ίσα ίσα να κάνω την δουλειά μου ακούω ότι δουλευει απροβληματιστα με canon print

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

έχει έρθει εδώ και λίγες μέρες

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Συγνώμη δεν θυμόμουν ότι είχε αναφερθεί και μόλις την έβγαλε σε εμένα. Έχει τίποτα σημαντικό?

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη δεν θυμόμουν ότι είχε αναφερθεί και μόλις την έβγαλε σε εμένα. Έχει τίποτα σημαντικό?
πήγαινε στις τρεις τελιτσες/what's new και θα δεις συν security patch

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Γνωρίζει κανείς κανέναν οδηγό της προκοπής ώστε να κάνουμε full backup του κινητού μας στο Google Drive/Google One και να μην έχουμε άλλο το σπαστικό Mi cloud με τον λιγοστό του χώρο;

Και να κάνουμε restore μετά από Hard reset και να τα έχουμε όλα πίσω με σωστό restore?

Redesigning the web! www.slumdog.gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τελευταίες μέρες κάθε φορά που συνδέομαι σε νέο δίκτυο (είτε wifi είτε δεδομένα) μου ξανάρχονται τα μηνύματα απτο messenger που είχα ήδη λάβει και διαβάσει πριν. Έχει κανείς τέτοιο θέμα? 12.0.3.0 QFKEUXM
Link to comment
Share on other sites

Kαι σε εμένα κάθησε καλά !

Τα πράγματα είναι γνωστά χρόνια τώρα.....αν δεν κάτσει καλά μία αναβάθμιση, η μόνη λύση είναι το reset της συσκευής

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έκανα hard reset μετά από καιρό μπας και φτιάξει το facebook αλλά δυστυχώς,τώρα δεν έχω και την επιλογή volte και vowifi,πριν τα είχα κανονικά στις ρυθμισεις,έχω Q που δεν το υποστηρίζει αλλά έτσι και αλλοιως αλλά γιατι χάθηκε?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

για αρχή, γιατί έχεις αυτό τον καρκίνο που λέγεται facebook?:rolleyes:

Για λόγους εργασίας π.χ.οπως και εγώ.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πρίν από λίγες ημέρες κάτι σκάλιζα στο τηλ της γυναίκας μου και είδα ότι η εφαρμογή fb καταλαμβάνει 1,2 gb χώρο :lol::lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έκανα hard reset μετά από καιρό μπας και φτιάξει το facebook αλλά δυστυχώς,τώρα δεν έχω και την επιλογή volte και vowifi,πριν τα είχα κανονικά στις ρυθμισεις,έχω Q που δεν το υποστηρίζει αλλά έτσι και αλλοιως αλλά γιατι χάθηκε?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Δοκίμασε να δώσεις πάλι τους κωδικούς για το volte και vowifi disable

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

για αρχή, γιατί έχεις αυτό τον καρκίνο που λέγεται facebook?:rolleyes:
αναγκαστικό κακό, δυστυχώς

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δοκίμασε να δώσεις πάλι τους κωδικούς για το volte και vowifi disable

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

τώρα μπερδευτηκα με αυτο,αφού είναι ήδη disable η μήπως απλά δεν υπάρχει η ρύθμιση και είναι enable

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=472120 εκει που λέει για τα xiaomi τους κωδικούς που πρέπει να βάλεις

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα(mi 10) το vowifi,παπαλα.

Ενεργό από το μενού,ενεργό από την cosmote,αλλά τίποτα .

Μάλλον πρόκειται για θέμα της εταιρίας.

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...