Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχες κανένα θέμα με την σελφι; να σου λέει ας πούμε αδυναμία και μα πάει σε σημείο να σου ζητάει βαθμονομηση;

Γενικά πρέπει να είμαι από τους λίγους που κάνω βαθμονομηση στην σελφι από όσο κατάλαβα, μάλλον έχει θέμα...

 

Όχι κανένα πρόβλημα φίλε μου.δουλευει άψογα κ δεν κάνει κ αυτό το effect που διαβάζω σε άλλες..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η τελευταία έκδοση σε global ?εγώ είμαι 11.03 το γύρισα Ολλανδία και τίποτα

 

Σε Global ειναι 11.0.2.0 , μηπως εισαι σε EEA? Που ειναι 11.0.4.0 η τελευταια....

Link to comment
Share on other sites

11.03 global μου λεει

 

MIUI εκδοσή τι σου γράφει? 11.0.3.0(QFKEUXM) ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς..είναι η ευρωπαϊκή έκδοση;

Σωστά , η global είναι QFKMIXM

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο θα ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του T pro και θα παει στην γυναικα το mix 2s που τοσο με βολεψε...

Εχει δοκιμασει καποιος αυτην την θηκη?

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο θα ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του T pro και θα παει στην γυναικα το mix 2s που τοσο με βολεψε...

Εχει δοκιμασει καποιος αυτην την θηκη?

 

Ναι! Είναι λίγο ογκώδης σαν θήκη αλλά δεν έχει πολύ καλό grip. Το feedback από τα κουμπιά είναι απίστευτο. Το πίσω μέρος είναι μαύρο φιμε στην δική μου (olive με πορτοκαλί κουμπιά).

Mobile: OnePlus 9 Pro & Realme Pad 10.4" 

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο θα ειμαι και εγω ενας ευτυχης κατοχος του T pro και θα παει στην γυναικα το mix 2s που τοσο με βολεψε...

Εχει δοκιμασει καποιος αυτην την θηκη?

 

Ναι! Είναι λίγο ογκώδης σαν θήκη αλλά δεν έχει πολύ καλό grip. Το feedback από τα κουμπιά είναι απίστευτο. Το πίσω μέρος είναι μαύρο φιμε στην δική μου (olive με πορτοκαλί κουμπιά).

 

Με παρασύρατε και παρήγγειλα 2.

Για να δούμε αν και πότε θα έρθουν Ελλάδα με την κατάσταση που επικρατεί λόγω του κοροναϊού.

Link to comment
Share on other sites

Σε Κινέζικη ήρθε η 11.0.5 με security patch Φεβρουαρίου

Σε κανένα μήνα λογικά θα έρθει και σε μας?

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με παρασύρατε και παρήγγειλα 2.

Για να δούμε αν και πότε θα έρθουν Ελλάδα με την κατάσταση που επικρατεί λόγω του κοροναϊού.

 

πιο πολυ να σε φοβιζει το 15αρι των ΕΛΤΑ...

Link to comment
Share on other sites

Το 15εύρω τον ΕΛΤΑ είναι για τα πακέτα που δεν βάλει το τελωνείο το πράσινο αυτοκόλλητο τελωνειακώς ελεύθερα.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 15εύρω τον ΕΛΤΑ είναι για τα πακέτα που δεν βάλει το τελωνείο το πράσινο αυτοκόλλητο τελωνειακώς ελεύθερα.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι σημαίνει αυτό ακριβώς? Σε ποια δέματα μπαίνει αυτό το αυτοκόλλητο και σε ποια όχι? Είναι τυχερό δηλαδη ή υπάρχει κάποιος νόμος - κανόνας? Αν ξέρεις βέβαια.. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σαν update το πρόβλημα που αντιμετώπισα λύθηκε με μια επαναφορά. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σαν update το πρόβλημα που αντιμετώπισα λύθηκε με μια επαναφορά. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια και ειδικά τον φίλο gambitzx.

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαίνει αυτό ακριβώς? Σε ποια δέματα μπαίνει αυτό το αυτοκόλλητο και σε ποια όχι? Είναι τυχερό δηλαδη ή υπάρχει κάποιος νόμος - κανόνας? Αν ξέρεις βέβαια.. Ευχαριστώ
Το αυτοκόλλητο μπαίνει στα πακέτα που δεν επιβάλλει γι αυτά δασμούς το τελωνείο. Σίγουρα δαλαδή στα πακέτα με αξία περιοχομένου κάτω από 22 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σαν update το πρόβλημα που αντιμετώπισα λύθηκε με μια επαναφορά. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σαν update το πρόβλημα που αντιμετώπισα λύθηκε με μια επαναφορά. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια και ειδικά τον φίλο gambitzx.

 

Τίποτα,χαίρομαι που το έλυσες και βοήθησα. Δυστυχώς ή ευτυχώς τα περισσότερα προβλήματα λύνονται με επαναφορά, ειδικά αν δούλευε πριν και μετά άρχισε να κάνει περίεργα.

Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκόλλητο μπαίνει στα πακέτα που δεν επιβάλλει γι αυτά δασμούς το τελωνείο. Σίγουρα δαλαδή στα πακέτα με αξία περιοχομένου κάτω από 22 ευρώ.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα πρεπει να ενημερωθεις καλυτερα για το θεμα δυστυχως. Τα πακέτα κατω απο 22 ευρώ που θα επιλεχθουν να ελεχθουν, θα φανε την ταριφα των 15 ευρώ, ΑΣΧΕΤΩΣ αν ειναι η τιμη τους πραγματικα κατω απο 22 ευρω η οχι. εχει γινει της ποπης με το συγκεκριμενο θεμα. δεν θα το αναλυσω παραπανω γιατι ειναι τελειως οφτοπικ, υπαρχουν πολλα θεματα στο διαδικτυο σχετικα με αυτο το θεμα, googlare το για να μην χαλαμε το θεμα αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να ενημερωθεις καλυτερα για το θεμα δυστυχως. Τα πακέτα κατω απο 22 ευρώ που θα επιλεχθουν να ελεχθουν, θα φανε την ταριφα των 15 ευρώ, ΑΣΧΕΤΩΣ αν ειναι η τιμη τους πραγματικα κατω απο 22 ευρω η οχι. εχει γινει της ποπης με το συγκεκριμενο θεμα. δεν θα το αναλυσω παραπανω γιατι ειναι τελειως οφτοπικ, υπαρχουν πολλα θεματα στο διαδικτυο σχετικα με αυτο το θεμα, googlare το για να μην χαλαμε το θεμα αυτο...
Καταργήθηκε το 15€ από τα ΕΛΤΑ. Δεν προχωρώ άλλο λόγω το θέμα είναι άλλο.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταργήθηκε το 15€ από τα ΕΛΤΑ. Δεν προχωρώ άλλο λόγω το θέμα είναι άλλο.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk[/quote

Έχεις δίκιο. Αλλά επειδή ενδιαφέρει πολλούς, μήπως υπάρχει thread ή πρέπει να δημιουργηθεί?

Link to comment
Share on other sites

Πλέον συρτάρι εφαρμογών, από ότι φαίνεται, και επίσημα!

24813e513f4978591173b418db483fb4.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...