Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 400 ευρώ τα ελληνικά 128αρια...Δεν είναι κακο...

 

ναι.. όποιος περίμενε για να το πάρει, η ώρα είναι τώρα (απο την επίσημη εισαγωγή και εγγυηση τουλάχιστον)

Σημειωτέον πως από Γερμανό, με Eurobank Επιστροφή έχει 15% επιστροφή, που βγαίνει -60€

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσω της προσφοράς του Γερμανού το τσίμπησα οπότε με την επιστροφή έρχεται ίδια περίπου τιμή με τα μαγαζιά του skroutz. Μόλις το παραλάβω γίνομαι επίσημα και μέλος του νήματος!
Link to comment
Share on other sites

Τσιμπηθηκε για τον πατερα. Το WiFi Calling της Cosmote ενεργοποιειται σε αυτο το κινητο; Ευχαριστω!

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος το έχει πάρει από e-shop.gr, η ROM που έχει είναι MI ή EU;

 

Εμένα λέει MIUI GLOBAL σταθερή. Αυτό εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα λέει MIUI GLOBAL σταθερή. Αυτό εννοείς?

 

Και η ευρωπαϊκή, ως global αναφέρεται. Από τον κωδικό στην παρένθεση θα καταλάβεις ποια έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Και η ευρωπαϊκή, ως global αναφέρεται. Από τον κωδικό στην παρένθεση θα καταλάβεις ποια έχεις.

 

PFKEUXM λεει

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας απλός οδηγός ρυθμίσεων της gcam για τη συσκευή μας κάπου; Ή τα αφήνουμε όλα στο auto; :p
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάποια έκδοση που παίρνει xml βάζεις αυτό η ακόμα και αλλο,διαφορετικά στο αυτόματο και όποιον πάρει ο χάρος

Αν δεν έχεις βασικές γνώσεις....

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες με τις προσφορές του bf με την Ελληνική επίσημη εγγύηση.

 

Το ενεργοποίησα αλλά δεν μου έβγαλε ενημέρωση για miui 11 και Android 10.

 

Βάζοντας περιοχή Ελβετία μου βγάζει την ενημέρωση στην νέα έκδοση.

 

Ερώτηση να περιμένω να έρθει με περιοχή Ελλάδα ή να την περάσω από Ελβετία;

 

Ξέρει κανείς εάν υπάρχει περίπτωση να έχει κάτι διαφορετικό εάν έρθει από Ελλάδα ;

 

Δημιουργείται μήπως πρόβλημα στην εγγύηση;

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το MI PAD 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καντη κανονικα δεν εχεις κανενα θεμα. Κ εγω μονιμα Ελβετία το εχω.

Mi 11 pro 

Link to comment
Share on other sites

Καντη κανονικα δεν εχεις κανενα θεμα. Κ εγω μονιμα Ελβετία το εχω.
Στην 11 το δακτυλικό αποτύπωμα λειτουργεί όπως στην 10;

Δηλαδή με το που κουνάς το τηλέφωνο και εμφανίζεται στην οθόνη και το ακουμπήσεις ξεκλειδώνει και σε πάει στην αρχική οθόνη;

Ρωτώ γιατί κάπου παραπάνω κάποιοι είχαν κάποιο πρόβλημα, έπρεπε να κάνουν ακόμα μια κίνηση σε σχέση με την 10

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το MI PAD 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα...παίζει σήμερα μέρα που είναι κάποια προσφορά για το mi 9t pro 128gb(κ20 pro)

ευχαριστώ εκ τον προτέρων (απο ελλαδα καταστημα)

Link to comment
Share on other sites

9T Pro h το HUAWEI MATE 20 Pro? είναι και τα 2 στην ίδια τιμή σήμερα.

 

Που βρήκες το Mate 20 pro στα 399 (γιατί το 9t pro τόσο κάνει σήμερα). Παντού το έχουν 499

Link to comment
Share on other sites

Στην 11 το δακτυλικό αποτύπωμα λειτουργεί όπως στην 10;

Δηλαδή με το που κουνάς το τηλέφωνο και εμφανίζεται στην οθόνη και το ακουμπήσεις ξεκλειδώνει και σε πάει στην αρχική οθόνη;

Ρωτώ γιατί κάπου παραπάνω κάποιοι είχαν κάποιο πρόβλημα, έπρεπε να κάνουν ακόμα μια κίνηση σε σχέση με την 10

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το MI PAD 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν χρειαζεται καν να κουνησεις την οθονη. με το που βαζεις το δαχτυλο πανω ακομα κ κλειστη κ ακουνητο να ειναι το κινητο, ξεκλειδωνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Μόλις πήρα το κινητό και εγώ στα χέρια μου και προς το παρόν έχω αντιμετωπίσει μόνο ένα πρόβλημα:

Προσπαθώντας να τραβήξω ένα screenshot στον chrome με κύλιση, δεν δουλεύει σωστά και "πατάει" πάνω στην αρχική αποτύπωση, η συνέχεια της σελίδας. Το συγκεκριμένο πρόβλημα υπάρχει μόνο στον chrome , καθώς πχ στο facebook δουλεύει κανονικά. Έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος το ίδιο πρόβλημα; Και αν ναι, υπάρχει λύση;

 

Το παρατήρησα και σε άλλες εφαρμογές, πχ σε συνομιλία instagram. Ο μόνος είμαι;!

Επίσης σχετικά με το update, εγώ έβαλα περιοχή Ελβετία αλλά στον έλεγχο δεν βγαίνει, χρειάζεται να κάνω κάτι άλλο για να έρθει το update?

Link to comment
Share on other sites

Ποιός μπορεί να είναι ο λόγος που σε Ελλάδα δεν βγάζει ενημέρωση σε miui 11 & android 10;

Το καταλαβαίνω να μην γίνεται ταυτόχρονα σε όλους γιατί δεν θα άντεχαν το φόρτο οι servers, αλλά έχει παρέλθει πλέον αρκετός χρόνος από την ημέρα έκδοσης της νέας έκδοσης και το παραπάνω σκεπτικό μετά από τόσο χρόνο αδυνατίζει.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χάθηκε να βάλετε άλλη ευρωπαικη χώρα και να τσεκαρετε?πιο εύκολο είναι να "γκρινιάζετε" στα φορουμς

Τι το ιδιαίτερο έχει η Ελβετία όσο αφορά το update?οσο αφορά την χώρα μας απλά δεν έχει ανοίξει τους servers ακόμα όπως και σε πολλές άλλες χώρες

Έτσι δουλεύει η xiaomi....συνηθηστε το

Εγώ στη θέση σας θα το περνούσα χειροκίνητα

Από εδώ

 

https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/raphael/

Όσο αφορά το fingerprint είναι ταχυτατο αν βάλετε όπως πρέπει το αποτύπωμα

Και για να γκρινιάζω και γω με τη σειρά μου:

Κρίμα το hardware της κάμερας......ασχολήθηκε με εφφέ και μπούρδες αντί να βελτιώσει τον αλγόριθμο της κάμερας...ο Κινέζος Κινέζος θα μείνει στο τέλος

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...