Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πάλι πριν λίγο το face έκανε τα δικά του,με όλα κλειστά έκανε άρχισε τα updates

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι πριν λίγο το face έκανε τα δικά του,με όλα κλειστά έκανε άρχισε τα updates

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Σας το είπα , για λίγο σταματά και ξανά προς την δόξα τραβά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα γίνει τώρα?

Δοκιμάζω αυτό

Δείτε το και σεις

 

https://m.facebook.com/help/android-app/812681095504818

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ρόλο, εγω πήρα το global με ρομ ΜΙ ξεκλειδωσα τον bootloader και έκανα install EEA and lock bootloader.

 

Τελικά παρήγγειλα με EU rom από ότι μ είπαν από το κατάστημα θα το έχω αύριο στα χέρια μου.. Ευχαριστώ για την απάντηση!!!

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρήγγειλα με EU rom από ότι μ είπαν από το κατάστημα θα το έχω αύριο στα χέρια μου.. Ευχαριστώ για την απάντηση!!!
Ποιο κατάστημα το φέρνει με eu;

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το MI PAD 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιο κατάστημα το φέρνει με eu;

 

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το MI PAD 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχει πολλά στο skroutz φίλε μου που το φέρνουν με EU. Δν ξέρω αν κάνει να αναφέρω ονόματα μαγαζιών.

Η διαφορά τους ποια είναι;

Edited by kommatias_3

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα γίνει τώρα?

Δοκιμάζω αυτό

Δείτε το και σεις

 

https://m.facebook.com/help/android-app/812681095504818

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Φίλε μου δεν εμφανίζεται το λινκ

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το always on display σας δουλευει με nova launcher ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε patch.zip που το φλασαρεις μέσω magisk ή TWRP σε EEA 11.0.3.0 ή Global 11.0.1.0 rom και έχουμε miui dialer, contacts και sms...:D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το always on display σας δουλευει με nova launcher ?

 

 

Ναι δουλεύει κανονικά

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου δεν εμφανίζεται το λινκ

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πηγαίνε στα aps και manage apps

Και disable τα:

Facebook manager

Facebook installer

6329fbfc5c315e53faf82965492fcef4.jpg

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειδοποιήσεις στο aod σας εμφανίζονται? Σε μένα ούτε πριν την αναβάθμιση αλλά ούτε και μετά εμφανίζονται.

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειδοποιήσεις στο aod σας εμφανίζονται? Σε μένα ούτε πριν την αναβάθμιση αλλά ούτε και μετά εμφανίζονται.

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

Επειδή παρακολουθώ το νήμα από την αρχή γιατί θα ήθελα να αγοράσω την συσκευή νομίζω έχει αναφερθεί ότι δεν παρέχεται η πολυτέλεια να βλέπεις Viber fb messages Κ άλλα τέτοια καλούδια όπως η samsung.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις το πήρα στα χέρια μου δεν το έχω ανοίξει ακόμα την ζελατίνα κ λοιπά.. Δν θα έπρεπε να είχε αυτοκόλλητο απέξω ν γράφει global η EU ROM??

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις το πήρα στα χέρια μου δεν το έχω ανοίξει ακόμα την ζελατίνα κ λοιπά.. Δν θα έπρεπε να είχε αυτοκόλλητο απέξω ν γράφει global η EU ROM??

 

Καλορίζικο φίλε,ναι στο κουτί γράφει global version με κόκκινα γράμματα και mi 9t pro μπροστά.

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε,ναι στο κουτί γράφει global version με κόκκινα γράμματα και mi 9t pro μπροστά.

Δεν γράφει τίποτα μπροστά ****το αυτό μ προβληματίζει. Το κατάστημα λέει ότι είναι eu. Θα το ανοίξω και θα δουμε

Edited by kommatias_3

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφει τίποτα μπροστά ****το αυτό μ προβληματίζει. Το κατάστημα λέει ότι είναι eu. Θα το ανοίξω και θα δουμε

 

Μπροστά γράφει Mi 9T Pro ή Redmi K20 Pro στην μπροστινή πλευρά του κουτιού

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Έχει πέσει το μάτι σας καμία προσφορά τρανταχτη κάτω από τιμή skroutZ τώρα με black Friday??

 

Μπα ακομη στα 335€ το 128

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

παιδες ενω χτες μου εβγαλε την 11,δεν την εκανα.και σημερα δεν την βρίσκω δεν την εμφανιζει. πως μπορω να την βαλω?και απο που και ποια κατεβαζω αν ειναι να την βαλω χειροκινητα
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ρύθμιση σας δουλεύει;f5f8f2c62a4f9f455b76090910ef33ef.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Mια στις τοσες, σε ασχετο χρονο κ περιπτωση χωρις να εχω παρατηρησει ποτε εμφανιζεται και ποτε οχι...

 

Οοοταν το κανει, χτυπαει ο ηχος μια φορα, βγαινει το αναλογο εικονιδιο εφαρμογης και λαμπυριζει στα πλαγια, ολα αυτά για μια φορά μονο. οχι επαναλαμβανομενα. Αλλες φορες το κανει κ στο επομενο μηνυμα που θα σκασει καπακι κ αλλες φορες ακουγεται μονο ο ηχος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...