Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενα λεπτό ρε παιδιά,εγώ θα πάρω το κινητό με απότερο σκοπο να ειμαι σε wifi calling στην εργασία μου οπου δεν έχει καθόλου σήμα, για να ΛΑΜΒΑΝΩ οχι για να πραγματοποιώ κλήσεις,δε θα δουλευει;

 

ανάλογα την εταιρία, με vodafone τα πράγματα είναι κάπως περίεργα μιας και χρειάζεσαι extra εφαρμογή η οποία δεν λειτουργεί ακόμα 100% σωστά, με cosmote από όσο ξέρω δεν έχει την συσκευη στις συμβατές με την υπηρεσία ακόμα

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Με Cosmote εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα ούτε με το volte ούτε με το wificall

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με Cosmote εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα ούτε με το volte ούτε με το wificall

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

με ποια rom είσαι ? Σου έχει εμφανίσει τον διακόπτη στο menu ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσει και ο άσχετος αν έχουμε κάποιο τζαμάκι που να κάθεται σωστά χωρίς halo? Δεν με απασχολεί η θήκη, θα την βρω την άκρη, μου αρκεί να κάθεται σωστά το protector.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσει και ο άσχετος αν έχουμε κάποιο τζαμάκι που να κάθεται σωστά χωρίς halo? Δεν με απασχολεί η θήκη, θα την βρω την άκρη, μου αρκεί να κάθεται σωστά το protector.

 

Nillkin τζαμί, κατά προσωπική προτίμηση χωρίς το μαύρο πλαίσιο, γιατί τρώει οθόνη. Εμένα μου κάθεται τέλεια κ με θήκη spigen carbon black και με ringke x Fusion. Δε θέλω να κάνω διαφήμιση, ο καθένας με τις προτιμήσεις του. Αν είσαι από Θεσσαλονίκη έχει ένα κινέζικο που το πουλάει γνήσιο.

Link to comment
Share on other sites

Nillkin τζαμί, κατά προσωπική προτίμηση χωρίς το μαύρο πλαίσιο, γιατί τρώει οθόνη. Εμένα μου κάθεται τέλεια κ με θήκη spigen carbon black και με ringke x Fusion. Δε θέλω να κάνω διαφήμιση, ο καθένας με τις προτιμήσεις του. Αν είσαι από Θεσσαλονίκη έχει ένα κινέζικο που το πουλάει γνήσιο.
Ποίο εννοείς το estation;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό λόγο ότι το θεωρώ vfm. Θα ήθελα να σας κουράσω με λίγες ερωτήσεις . Εχω πάει να το δω σε δύο κατάστημα media mark κ σήμερα στο τρίτο στον κοτσοβολο και ο Λόγος μου έκανε εντύπωση κ πήγα τόσες φορές είναι ότι στην οθόνη τους φαίνονται αχνά από πίσω σαν υδατογραφιμα (φαντασματακι) δεν ξέρω πώς να το περιγράψω ορισμένες εφαρμογές κ μου εξήγησε ο υπάλληλος ότι λογικό είναι λόγο ότι δουλεύουν συνέχεια και η ερώτηση μου ήταν γιατί στα αλλά 100 κινητά δεν το έχει παρουσιάσει κ δεν μου απάντησε. Έχετε κάποιο παράπονο από την οθόνη παιδιά? Λες να τα παίξει γρήγορα? Και κάτι σημαντικό έχετε bug πολλά στο κινητό? Όσο για το always on display κατάλαβα ότι οι ειδοποιήσεις Viber fb κτλ δεν παίζουν. Θα ήθελα να μου μιλήσετε αντικειμενικά γιατί από εσάς θα κριθεί η αγορά .Γενικά δεν είμαι από τα άτομα που αλλάζουν τακτικά τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα σκέφτομαι να αγοράσω το κινητό λόγο ότι το θεωρώ vfm. Θα ήθελα να σας κουράσω με λίγες ερωτήσεις . Εχω πάει να το δω σε δύο κατάστημα media mark κ σήμερα στο τρίτο στον κοτσοβολο και ο Λόγος μου έκανε εντύπωση κ πήγα τόσες φορές είναι ότι στην οθόνη τους φαίνονται αχνά από πίσω σαν υδατογραφιμα (φαντασματακι) δεν ξέρω πώς να το περιγράψω ορισμένες εφαρμογές κ μου εξήγησε ο υπάλληλος ότι λογικό είναι λόγο ότι δουλεύουν συνέχεια και η ερώτηση μου ήταν γιατί στα αλλά 100 κινητά δεν το έχει παρουσιάσει κ δεν μου απάντησε. Έχετε κάποιο παράπονο από την οθόνη παιδιά? Λες να τα παίξει γρήγορα? Και κάτι σημαντικό έχετε bug πολλά στο κινητό? Όσο για το always on display κατάλαβα ότι οι ειδοποιήσεις Viber fb κτλ δεν παίζουν. Θα ήθελα να μου μιλήσετε αντικειμενικά γιατί από εσάς θα κριθεί η αγορά .Γενικά δεν είμαι από τα άτομα που αλλάζουν τακτικά τηλέφωνο.
Φίλε και εγώ είμαι από αυτούς που αλλάζουν κινητό κάθε 3χρονια περίπου. Μια χαρά είναι η συσκευή. Το έχω περίπου 2 μήνες. Πολύ καλή οθόνη, πολύ γρήγορη σαν συσκευή. Σε μένα τουλάχιστον ούτε φαντάσματα, ούτε βρυκόλακας, ούτε κάτι παρόμοιο δεν εμφανίζεται στην οθόνη. Απλά vfm.

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποίο εννοείς το estation;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.skroutz.gr/s/19484426/Nillkin-Amazing-H-Tempered-Glass-Xiaomi-Mi-9T.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Αυτό εννοώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια ποια gcam παιζει καλυτερα στο 9Τ pro,που να εχετε δοκιμασει, μαζί με το xml αρχειο? γιατι βλεπω πολλες,δεν ξέρω ποια να βαλω
Link to comment
Share on other sites

Θα πας εδώ και θα βρεις τις τελευταίες του parrot και urnyx

Αν υποστηρίζουν xml το έχουν

 

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/developers/

Αυτές τουλάχιστον τις δύο διαφημίζουν για καλύτερες

Το κακό είναι ότι δεν έχουμε dev που να έχει το κινητό μας......

 

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Θα πας εδώ και θα βρεις τις τελευταίες του parrot και urnyx

Αν υποστηρίζουν xml το έχουν

 

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/developers/

Αυτές τουλάχιστον τις δύο διαφημίζουν για καλύτερες

Το κακό είναι ότι δεν έχουμε dev που να έχει το κινητό μας......

 

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Οκ να σαι καλα,σε ευχαριστω,θα δοκιμασω
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια ποια gcam παιζει καλυτερα στο 9Τ pro,που να εχετε δοκιμασει, μαζί με το xml αρχειο? γιατι βλεπω πολλες,δεν ξέρω ποια να βαλω
Αν έχεις ακόμα Android pie βάλε την xtreme v10, δουλεύει τέλεια

 

Στάλθηκε από το Redmi K20 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ακόμα Android pie βάλε την xtreme v10, δουλεύει τέλεια

 

Στάλθηκε από το Redmi K20 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

pie ειμαι,εχεις link?σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

pie ειμαι,εχεις link?σε ευχαριστω

 

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-xtrme/

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ενα μελος του Xda εκανε ρουτ το κινητό του Global με ρομ V10.3.3.0.PFKMIXM και έκανε εγκατάσταση την Global Europe

V11.0.3.0.QFKEUXM και κλείδωσε τον bootloader και δουλεύει κανονικά. Ειναι εφικτό αυτό;

https://forum.xda-developers.com/k20-pro/help/11-0-3-0-mi9t-pro-ota-update-t3997751/post80911421#post80911421

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

μετά το update φυσικά δεν δουλεύει το alpha web banking ελπίζω να λυθεί σύντομα.

 

το μεγαλύτεορ προβλημα τα notifications, αργούν να εμφανιστούν στο λοκ σκριν η γενικώς, η δόνηση έρχεται κανονικά βέβαια.

κανείς με παρόμοιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Με την xtrv beta rom Android 10 και το alpha we'd banking δουλεύει και οι ειδοποιήσεις

 

Στάλθηκε από το Redmi K20 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ναι το θεμα ειναι δεν θέλω να μπλέξω με ROMS εστειλε update στο κινητό και σταματησαν να λειτουργουν βασικά πράγματα για το κινητό.

ωραία εταιρεία και αυτή....

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ρε παιδιά έχω ξεκινήσει κ διαβάζω το νήμα απο την αρχη ποτέ δεν είχα Xiaomi. Τόσα πολλά bug έχει αυτή η εταιρεία? Διορθώνονται με up date. Ή σε αφήνει με bug? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συγνωμη ρε παιδιά έχω ξεκινήσει κ διαβάζω το νήμα απο την αρχη ποτέ δεν είχα Xiaomi. Τόσα πολλά bug έχει αυτή η εταιρεία? Διορθώνονται με up date γρήγορα? . Ή σε αφήνει με bug? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

μετά το update φυσικά δεν δουλεύει το alpha web banking ελπίζω να λυθεί σύντομα.

 

 

 

το μεγαλύτεορ προβλημα τα notifications, αργούν να εμφανιστούν στο λοκ σκριν η γενικώς, η δόνηση έρχεται κανονικά βέβαια.

 

κανείς με παρόμοιο πρόβλημα

Επειδή υπάρχει ενδιαφέρον για την αγορά του τηλεφώνου, εάν όντως έχει πρόβλημα και με εφαρμογές όπως το alpha web banking, τότε πολλοί είναι αυτοί που θα το βγάλουν από την υποψήφια λίστα αγορών.

 

Τι να πει κανείς, τόσα bug δεν έχω βρει σε άλλο forum....!

 

 

 

Στάλθηκε από το MI PAD 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το alpha web banking δουλεύει κανονικά .με official EU Rom είμαι

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το alpha web banking δουλεύει κανονικά .με official EU Rom είμαι

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όταν το αγοράζουμε συνήθως από skroutz πως μπορούμε να ξέρουμε εάν έχει eu ή global Ron;

 

Στάλθηκε από το MI PAD 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...