Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Xiaomi Mi 9T Pro already listed in Europe, two days before announcement

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9t_pro_already_listed_in_europe_two_days_before_announcement-news-37489.php

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω πώς θα βγεί σε κανιβαλικη τιμή για το κανονικό xiaomi mi9.

 

Δε βγάζει κάποιο νόημα... δύσκολο μου κάνει να μπορέσουμε να το πάρουμε το ευρωπαϊκό σε "κινεζική'τιμη.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω πώς θα βγεί σε κανιβαλικη τιμή για το κανονικό xiaomi mi9.

 

Δε βγάζει κάποιο νόημα... δύσκολο μου κάνει να μπορέσουμε να το πάρουμε το ευρωπαϊκό σε "κινεζική'τιμη.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Στα skroutzoμαγαζα θα το δούμε σε χαμηλές τιμές μετά από κανένα μήνα που θα εμφανιστεί, αλλά εγώ είμαι περίεργος για την τιμολογιακή πολιτική που θα ακολουθήσει η infoquest όταν το 64αρι mi 9 το έχει 500€.

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Κανας μερακλης να παρει πρωτος??

 

https://www.honorbuy.com/1664-xiaomi-mi-9t-6gb-128gb-global-version-smartphone-black.html

Αυτό είναι το απλό με τον 730.

Αυτό του θέματος είναι το pro με τον 855

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Κέρασε φαρμάκι την Ευρώπη η Xiaomi μιας και θα κυκλοφορήσει μόνο την έκδοση με 730 SOC:lol:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9t_and_my_smart_band_4_are_official_in_europe-news-37545.php

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κέρασε φαρμάκι την Ευρώπη η Xiaomi μιας και θα κυκλοφορήσει μόνο την έκδοση με 730 SOC:lol:

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_9t_and_my_smart_band_4_are_official_in_europe-news-37545.php

Τέλος Αυγούστου θα έρθει και με 855

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τέλος Αυγούστου θα έρθει και με 855

 

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

 

Καλά κρασιά δηλαδή.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά οι ονομασίες έχουν να κάνουν με την χώρα,περιοχή...

MI 9T PRO Ευρώπη,Κ20 PRO Κίνα,POCO PHONE 2 Ινδία...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μέχρι Τετάρτη θα το'χω στα χέρια μου σε μπλε 6-128!το καλό με τον 855.

 

από που και σε ποια τιμή ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λογικά μέχρι Τετάρτη θα το'χω στα χέρια μου σε μπλε 6-128!το καλό με τον 855.

 

Αυτά είναι. Αντε με το καλό. Περιμένουμε εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

από που και σε ποια τιμή ?

Με ενδιαφέρει και μένα!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα απαντήσω σε μερικά σχολεία που διάβασα εδώ μέσα.

1ον πλέον πολλές εταιρίες δεν βάζουν microsd στις ναυαρχίδες τους, γιατί ο "έξυπνος" καταναλωτής, πάει και βάζει την πιο οικονομική-αργή 128-256gb, με αποτέλεσμα το σύστημα να σέρνεται, χωρίς όμως να φταίει το κινητό!

2ον για το IR υπάρχει εξωτερικό της Baseus με 10€. Οκ εσωτερικό δεν είναι, αλλά κάτι είναι και αυτό.

Εγώ από μεριάς μου θα ήθελα να πω σαν edge hater ότι προτιμώ ως all Screen Smartphone το k20 Pro έναντι του oneplus 7 pro(ναι είμαι fan της εταιρίας) γιαυτό τον λόγο. Επίσης η τιμή του με αυτά τα χαρακτηριστικά, πιστεύω ότι το κάνουν άνετα flagship killer. Αυτό που με προβληματίζει και το θεωρώ must, είναι εάν η γρήγορη φόρτιση, δουλεύει και με ανοιχτή οθόνη, όπως γίνεται με oneplus και Huawei.

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια επενδυσα πριν 3 μηνες σε μια sandisk extreme pro 256gb A2 την οποια και θελω για μενα η μη υπαρξη επεκτασης μνημης ειναι λογος μη αγορας του τηλεφωνου και αν ηθελε η xiaomi ας οριζε ελαχιστες απαιτησεις. θελω τα τραγουδια μου και τα αρχεια να ε ακολουθουν σε καθε νεα συσκευη
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Honorbuy 430.σε 22 ωρες ηλθε!:D αυτη τη συσκευη ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΩ!

 

δώσε λεπτομέρειες, ποια έκδοση , εντυπώσεις από κάμερα και γενικά ότι βλέπεις στην καθημερινότητα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κ20 PRO εκδοση 6-128.μπαταρια απιστευτη,περιγραφωντας το συντομα θα το χαρακτηριζα σαν ενα mix3 χωρις slide k γρηγορο οσο το mi9.ολα τα λεφτα ειναι η pop up που χαζευει οποιος την βλεπει.καμερα ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ με gcam(κ τη νυχτα).η μαμα καμερα μια χαρα την ημερα οριακα καλη τη νυχτα.οπως στη mi9.για την ελλειψη 800αρας δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα εκει που κινουμαι,αλλα εβαλα κ μια cosmote καρτα κ ειμαι κομπλε στην εο απο Αθηνα-θεσσαλονικη που κινουμαι.πολυ ποιοτικη συσκευη παντως.κ ΜΠΑΤΑΡΙΑΡΑ σε επιπεδο P 30 PRO Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!:D
Link to comment
Share on other sites

Κ20 PRO εκδοση 6-128.μπαταρια απιστευτη,περιγραφωντας το συντομα θα το χαρακτηριζα σαν ενα mix3 χωρις slide k γρηγορο οσο το mi9.ολα τα λεφτα ειναι η pop up που χαζευει οποιος την βλεπει.καμερα ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ με gcam(κ τη νυχτα).η μαμα καμερα μια χαρα την ημερα οριακα καλη τη νυχτα.οπως στη mi9.για την ελλειψη 800αρας δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα εκει που κινουμαι,αλλα εβαλα κ μια cosmote καρτα κ ειμαι κομπλε στην εο απο Αθηνα-θεσσαλονικη που κινουμαι.πολυ ποιοτικη συσκευη παντως.κ ΜΠΑΤΑΡΙΑΡΑ σε επιπεδο P 30 PRO Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!:D

 

Καλησπέρα. Πηρες την κινεζικη εκδοση . Ολα δουλευουν καλως; Εγω εχω cosmote θα εχω θεμα; Απο που το πηρες;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...