Jump to content

[OnePlus 7 Pro] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protector κ.α)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βάιε Λίνκ;;;;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ είσαι. Έχει ρίξει και τις τιμές βλέπω, αλλά δεν έχει άλλες μαύρες και γκρί.

 

 

https://www.ebay.com/itm/For-OnePlus-7-Pro-5G-6T-6-Slim-Soft-Liquid-Silicone-TPU-Shockproof-Case-Cover/192962665419?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=493160214411&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 400
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, να ρωτήσω. Για ενσύρματα ακουστικά για το τηλέφωνο τι μου προτείνετε; Υπάρχει κανένα καλό ζευγάρι type-c ή να πάω σε κλασσικά 3.5mm με αντάπτορα; Και αν είναι να πάω σε αντάπτορα κάνουν όλοι την ίδια δουλειά ή υπάρχουν κάποιοι που είναι καλύτεροι;
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, να ρωτήσω. Για ενσύρματα ακουστικά για το τηλέφωνο τι μου προτείνετε; Υπάρχει κανένα καλό ζευγάρι type-c ή να πάω σε κλασσικά 3.5mm με αντάπτορα; Και αν είναι να πάω σε αντάπτορα κάνουν όλοι την ίδια δουλειά ή υπάρχουν κάποιοι που είναι καλύτεροι;

Εγω πήρα αυτό και ειμαι ευχαριστημενος.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07PH6FFJT/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s01?ie=UTF8&psc=1

 

Αν θες κατι ακόμα καλύτερο εχει το παρακάτω adapter που έχει και DAC .

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07MHH14M5?pf_rd_p=330fbd82-d4fe-42e5-9c16-d4b886747c64&pf_rd_r=9WFN4B7ERJ601H6CMWC2

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα αυτό και ειμαι ευχαριστημενος.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07PH6FFJT/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s01?ie=UTF8&psc=1

 

Αν θες κατι ακόμα καλύτερο εχει το παρακάτω adapter που έχει και DAC .

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07MHH14M5?pf_rd_p=330fbd82-d4fe-42e5-9c16-d4b886747c64&pf_rd_r=9WFN4B7ERJ601H6CMWC2

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Έρχομαι από το HTC U11 και τα ακουστικά του, οπότε αυτά που έχω τώρα για το τρέξιμο/γυμναστήριο δεν με καλύπτουν. Θα παραγγείλω τα ακουστικά που μου πρότεινες κι από εκεί κι έπειτα αν δω πως δεν με καλύπτουν θα δοκιμάσω να πάω σε dongle με DAC.

Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπερα στην παρεα!χθες παρελαβα και εγω το oneplus 7 pro!εχω μεινει ενθουσιασμενος μπορω να πω!

υπαρχει καποιο tempered glass που να ειναι και για οθονη και για την πισω πλευρα?ωστε να μην χρειαζεται θηκη

Link to comment
Share on other sites

Για την πλατη, εχω το διαφανο ματ skin της Slickwraps.Δεν ειναι ουτε θηκη ουτε τζαμακι.

Δεν εχω θηκη απο την ωρα που το εβαλα,εφαρμογη τελεια απ ακρη σ ακρη στο χιλιοστο του χιλιοστου και δεν εχει παθει τιποτα απολυτως.Ουτε σημαδι εκανε οπου κι αν το ακουμπησα,ουτε ξεκολλησε,ουτε δαχτυλιες.Δεν θα ξανασχοληθω με την πλατη κανενος κινητου μετα απο αυτες τις μεμβρανες.Και εχει παραπλησια υφη με το γυμνο κινητο,αν μιλαμε για το nebula blue και οπτικα και σαφως καλυτερη προσφυση στο χερι (παλι θελει προσοχη βεβαια)

Σουπερ αγορα με 10 ευρω, 2 skins και μεταφορικα.

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Για την πλατη, εχω το διαφανο ματ skin της Slickwraps.Δεν ειναι ουτε θηκη ουτε τζαμακι.

Δεν εχω θηκη απο την ωρα που το εβαλα,εφαρμογη τελεια απ ακρη σ ακρη στο χιλιοστο του χιλιοστου και δεν εχει παθει τιποτα απολυτως.Ουτε σημαδι εκανε οπου κι αν το ακουμπησα,ουτε ξεκολλησε,ουτε δαχτυλιες.Δεν θα ξανασχοληθω με την πλατη κανενος κινητου μετα απο αυτες τις μεμβρανες.Και εχει παραπλησια υφη με το γυμνο κινητο,αν μιλαμε για το nebula blue και οπτικα και σαδως καλυτερη προσφυση στο χερι (παλι θελει προσοχη βεβαια)

Σουπερ αγορα με 10 ευρω, 2 skins και μεταφορικα.

Αυτό έχει και περιμετρικά κάλυψη??

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει και περιμετρικά κάλυψη??

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

 

Στο μεταλλικο μερος οχι.Αλλα φτανει ακριβως εως εκει και ουτε στο χερι το καταλαβαινεις που ειναι η ακρη του.

Link to comment
Share on other sites

Στο μεταλλικο μερος οχι.Αλλα φτανει ακριβως εως εκει και ουτε στο χερι το καταλαβαινεις που ειναι η ακρη του.
Εγώ έχω το honeycomb της slickwarps που καλύπτει και περιμετρικά γι αυτό ρώτησα!!

Σε ευχαριστώ!

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το honeycomb της slickwarps που καλύπτει και περιμετρικά γι αυτό ρώτησα!!

Σε ευχαριστώ!

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

 

Καποια αλλη εταιρεια βγαζει αν θυμαμαι καλα και για περιμετρικα σε διαφανο. Δεν ξερω αν φαση custom κανουν και αυτοι.

Ειναι αρκετα ανθεκτικο το πλαισιο ως τωρα στις γρατζουνιες. Δεν εχω ακομα σημαδια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πάρω διάφανη μεμβράνη για πίσω, slickwraps αποφεύγω να παραγγείλω με όλα αυτά που έχω διαβάσει με τις καθυστερήσεις. Dbrand δεν έχει διαφανή και ούτε πρόκειται να βγάλει..
1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πάρω διάφανη μεμβράνη για πίσω, slickwraps αποφεύγω να παραγγείλω με όλα αυτά που έχω διαβάσει με τις καθυστερήσεις. Dbrand δεν έχει διαφανή και ούτε πρόκειται να βγάλει..

 

Η αληθεια ειναι οτι ετσι διαβαζα και εγω αλλα παραδοξως ηρθαν κανονικα σε 15 μερες περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μήνα έβαλα και εγώ τη διαφανή mat skin από slickwarps και όλα άψογα.

Είναι η πρώτη φορά που σε συσκευή να μην έχω βάλει skin σε άλλο χρώμα :lol:

Και ενω έχω καμία 5-6 καβατζα αχρησιμοποοιητα σε ποικιλία σχέδια και χρώμα.

 

Αλλά κάποια στιγμή σίγουρα θα βαλω όσο να γουστάρω μαμισιο χρώμα και ειδικά άμα κρατήσω συσκευή πάνω από χρόνο :p

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και xtremeskins από Αγγλία.

Δοκιμασμένα από μένα σχεδόν σε όλες μου τις συσκευές.

Κορυφή με φοβερό aftersales

 

https://www.xtremeskins.co.uk/products/oneplus-7-pro-skins

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μεταφορικά πόσο χρεώνει;
3.49 αγγλικές λίρες.

 

Δες επίσης και ultimateshield επίσης από Αγγλία και κορυφή

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Το νου σας οτι κι αν επιλεξετε να μη χρειαζεται ψεκασμα με νερα και ιστοριες.

Μπαμ κι εξω κολλημα κλασσικο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Έχει αγοράσει κανείς ευρωπαϊκό φορτιστή WARP? Αν ναι, από που και σε τι τιμή;
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dbrand έχει limited edition teardown skin και έτσι έριξα μια παραγγελία μαζί με την grip case που την δίνουν 50% έκπτωση Cyber Monday.

https://dbrand.com/shop/limited-edition/teardown

 

965c89a1c79667aff3b37528816bfa1e.jpg

 

Έχοντας δοκιμάσει σχεδόν τα μισά και βάλε χρώματα και σχέδια ώρα να δοκιμάσουμε κάτι ιδιαίτερο και ξεχωριστό.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Dbrand έχει limited edition teardown skin και έτσι έριξα μια παραγγελία μαζί με την grip case που την δίνουν 50% έκπτωση Cyber Monday.

https://dbrand.com/shop/limited-edition/teardown

 

965c89a1c79667aff3b37528816bfa1e.jpg

 

Έχοντας δοκιμάσει σχεδόν τα μισά και βάλε χρώματα και σχέδια ώρα να δοκιμάσουμε κάτι ιδιαίτερο και ξεχωριστό.

 

 

 

Αν τα έπαιρνες μαζί έβγαινε πιο φθηνά νομίζω. Αυτή η θήκη δεν θα το κάνει λίγο ογκώδες ή κάνω λάθος;

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Αν τα έπαιρνες μαζί έβγαινε πιο φθηνά νομίζω. Αυτή η θήκη δεν θα το κάνει λίγο ογκώδες ή κάνω λάθος;

 

Ναι το γνώριζα αλλά ήθελα ξεχωριστά τα πάρω και όχι το skin κολλημένο ήδη στη θήκη.

 

Λίγο πιο ογκωδες ναι σίγουρα θα το κάνει αλλά θα παρέχει και μια καλύτερη προστασία.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 7 Pro] Αξεσουάρ (Θήκες, Screen Protector κ.α)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...