Jump to content

Αδυναμια απαντησεων


sak13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα κι από εμένα. Επίσης νέο μέλος κι εγώ. Δε μπορώ να απαντήσω ακόμα. Που θα βρω το Chat n Fun ? Ψάχνω, μάλλον όχι καλά και δεν το βρίσκω. Μπορεί σας παρακαλώ να με βοηθήσει κάποιος? Ευχαριστώ.

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=36

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Παρά το ότι εχω κάνει ορθά όλα όσα λέει στο email για ενεργοποίηση του λογαριασμού μου δεν μπορώ να γράψω σε κανένα θέμα. Προσπαθώ να βρω τη φόρμα επικοινωνίας με τους διαχειριστές αλλά δεν τα καταφερνω

Ελπίζω αυτή η δημοσίευση να περάσει και να λάβω κάποια βοήθεια

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Θα πρέπει κάπως να μπει αυτή η ανακοίνωση σε πιο εμφανές σημείο και να μην ψαχνόμαστε γιατί δεν έχουμε δικαιώματα.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Γεια σας και απο μενα

 

Μεχρι τωρα εχω γραψει πανω απο 10 μυνηματα, ολα στο Chat & Fun και εχουν περασει 48 ωρες απο την εγγραφη μου, αλλα δεν μπορω να ρωτησω κατι σε ενα θεμα που με ενδιαφερει. Ουτε και πουθενα αλλου μπορω να συμμετεχω.

 

Επισης, εστειλα ηδη email στα

forum-noreply@myphone.gr

info@myphone.gr

 

αλλα δεν εχω λαβει καμια απαντηση. Στο ενα email απετυχε η αποστολη, το άλλο πρεπει να πηγε.

 

Ας βοηθησει καποιος υπευθυνος, παρακαλω.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα σας,

 

Πού θα μπορούσα να γράψω μία ερώτησή μου σχετικά με το δίλημμα μεταξύ δύο κινητών προς αγορά;

Κοίταξα στην ενότητα για την επιλογή συσκευής, αλλά δεν μου επιτρέπεται να ανοίξω νέο θέμα, παρ'όλο που έχω πάνω από δέκα δημοσιεύσεις.

 

Ευχαριστώ πολύ. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Πού θα μπορούσα να γράψω μία ερώτησή μου σχετικά με το δίλημμα μεταξύ δύο κινητών προς αγορά;

Κοίταξα στην ενότητα για την επιλογή συσκευής, αλλά δεν μου επιτρέπεται να ανοίξω νέο θέμα, παρ'όλο που έχω πάνω από δέκα δημοσιεύσεις.

 

Ευχαριστώ πολύ. :)

 

Ευχαριστώ για το ''ξεκλείδωμα''.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα, έχω το ίδιο πρόβλημα από εχθές.Εχω στείλει και email αλλά δεν έχω λάβει κάποια απάντηση.
Όμορφοι είναι εκείνοι που γελάνε Γ.Χ
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Καλησπέρα, είμαι παλιό μέλος που είχα καιρό να ποστάρω. Δεν με αφήνει να κάνω ερώτηση στο δίκτυο 5G της VOdafone. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι παλιό μέλος που είχα καιρό να ποστάρω. Δεν με αφήνει να κάνω ερώτηση στο δίκτυο 5G της VOdafone. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Η παλαιότητα συνδέεται με τα μηνύματα και όχι με τη χρονολογία. Ευτυχώς ή δυστυχώς....

Θέλεις 25 μηνύματα για να φύγεις από Newbie.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...