Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Σχετικά με τα Sony 1000xm4 μετά από 10 μέρες παραμονή στο service, διαπίστωσαν το πρόβλημα και μου είπαν ότι αναμένεται λυθεί με μια αναβάθμιση τον Αύγουστο. Δε δέχθηκα να περιμένω οπότε ζήτησα και πήρα τα χρήματά μου πίσω. Παραμένω με τα jabra elite 85t και εύχομαι να βγει κάτι καλό να με δελεάσει.

Και πολύ καλά έκανες.

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

2 μήνες με τα Huawei pro είμαι πολύ καλά

Μόνο το skype δεν συνδέεται πάντα...Γενικά υπάρχει ένα θέμα με το skype στου υπολογιστή μου

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να πει κάποιος ότι δε με ακούει.

Απλά δε μπορώ να τα σβήσω. Είναι πάντα στη θήκη και φορτίζουν. Αν τα βγάλω από τη θήκη ... ειναι σε αναμονή. Ζεις με αυτό....

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

2 μήνες με τα Huawei pro είμαι πολύ καλά

Μόνο το skype δεν συνδέεται πάντα...Γενικά υπάρχει ένα θέμα με το skype στου υπολογιστή μου

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να πει κάποιος ότι δε με ακούει.

Απλά δε μπορώ να τα σβήσω. Είναι πάντα στη θήκη και φορτίζουν. Αν τα βγάλω από τη θήκη ... ειναι σε αναμονή. Ζεις με αυτό....

Έτσι είναι η λειτουργία τους;

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι πάντα αναμένα και φορτίζουν από τη θήκη... και μειώνεται η μπαταρία της θήξης.

Δε μένεις ποτέ .... αλλά τρώει μπαταρία.

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα τι θα προτείνατε ανάμεσα σε Huawei freebuds pro και Sony WF-1000XM3

Με ενδιαφέρει καθαρές κλήσεις(κ σε αέρα) και καλό anc

Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο ??π.χ Anker Soundcore Life P3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

τα huawei pro πηρα τελικά και δε μου είπε ποτέ κανένας ότι δε με ακουει. Πολλές φορές φοράω το ένα .... κιόλας γιατί στο αμάξι απαγορεύεται
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

μέσα σε 24 ώρες που δε τα χρησιμοποιώ έχασα 1% από τη θήκη.... Δεν ειναι σημαντικό θεωρώ που τα φορτίζει για να ειναι στο 100% τα huawei προ
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος των SoundPeats Trueair 2 και μπορώ να πω ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος με την ποιότητα του ήχου και στις κλήσεις αλλά και στην μουσική.

Αυτό που δεν μπορώ με τίποτα να συνηθίσω είναι ο έλεγχος των διάφορων λειτουργιών μέσα από το κουμπί αφής του ακουστικού. Εκεί που θέλω να δυναμώσω (ή να μειώσω) την ένταση, σταματάω την μουσική ή τερματίζω την κλήση. Πολύ σπαστικό και θα έλεγα ότι είναι το μόνο προβληματικό σημείο των ακουστικών. Κάποιος άλλος ίσως να μπορεί να το συνηθίσει και να μην είναι πρόβλημα, για μένα είναι...

Κατά τ' άλλα, για τα χρήματα που έδωσα (25 ευρώ από Amazon) θεωρώ ότι είναι εξαιρετική επιλογή, χωρίς ωστόσο να έχω εμπειρία από άλλα bluetooth ακουστικά για να συγκρίνω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Έχω τα huawei freebuds pro και παρατηρώ πως μετά την τελευταία αναβάθμηση(και ίσως και την προηγούμενη) έχει πέσει η συνολική ένταση του ακουστικού και απορροφά περισσότερους ήχους από το περιβάλλον.. συνήθως όταν είμαι στο δρόμο που έχει θόρυβο φοράω μόνο το ένα από τα 2 και πλέον ακούνε× περισσότερο τους ήχους γύρω μου.. Το να απομονώνει τους γύρω θορύβους είναι ενα πλεονέκτημα για τα Bluetooth αυτά και νιώθω πως το χουν χασει με την τελευταία αναβάθμιση..

 

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό.. γίνεται να γυρίσουμε στις προηγούμενες εκδόσεις firmware;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Έχω τα huawei freebuds pro και παρατηρώ πως μετά την τελευταία αναβάθμηση(και ίσως και την προηγούμενη) έχει πέσει η συνολική ένταση του ακουστικού και απορροφά περισσότερους ήχους από το περιβάλλον.. συνήθως όταν είμαι στο δρόμο που έχει θόρυβο φοράω μόνο το ένα από τα 2 και πλέον ακούνε× περισσότερο τους ήχους γύρω μου.. Το να απομονώνει τους γύρω θορύβους είναι ενα πλεονέκτημα για τα Bluetooth αυτά και νιώθω πως το χουν χασει με την τελευταία αναβάθμιση..

 

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό.. γίνεται να γυρίσουμε στις προηγούμενες εκδόσεις firmware;;

 

Παίδες καμία άποψη γι αυτό??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Έχω τα huawei freebuds pro και παρατηρώ πως μετά την τελευταία αναβάθμηση(και ίσως και την προηγούμενη) έχει πέσει η συνολική ένταση του ακουστικού και απορροφά περισσότερους ήχους από το περιβάλλον.. συνήθως όταν είμαι στο δρόμο που έχει θόρυβο φοράω μόνο το ένα από τα 2 και πλέον ακούνε× περισσότερο τους ήχους γύρω μου.. Το να απομονώνει τους γύρω θορύβους είναι ενα πλεονέκτημα για τα Bluetooth αυτά και νιώθω πως το χουν χασει με την τελευταία αναβάθμιση..

 

Το έχει παρατηρήσει κανείς αυτό.. γίνεται να γυρίσουμε στις προηγούμενες εκδόσεις firmware;;

Δε ξέρω αν γίνεται να γυρίσεις σε προηγούμενη έκδοση. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πρέπει να μιλήσεις με Huawei.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ειμαι σε σκεψεις να παρω ακουστικα.Ειμαι μεταξυ των Airpods Pro και των Freebuds pro.Υπάρχει κατι που να θεωρηθει ισαξιο σε αυτα και μου διαφευγει;;και εαν ναι ποιο;

Τα Freebuds ποιοτικα του κυμαινονται;θελω να ακουσω γνωμες.

ευχαριστω πολυ.

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ειμαι σε σκεψεις να παρω ακουστικα.Ειμαι μεταξυ των Airpods Pro και των Freebuds pro.Υπάρχει κατι που να θεωρηθει ισαξιο σε αυτα και μου διαφευγει;;και εαν ναι ποιο;

Τα Freebuds ποιοτικα του κυμαινονται;θελω να ακουσω γνωμες.

ευχαριστω πολυ.

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά και σ'αυτά.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro https://www.skroutz.gr/s/27249445/Anker-Soundcore-Liberty-Air-2-Pro-In-ear-Bluetooth-Handsfree-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html?from=catspan

 

Τα έχω ένα μήνα περίπου, απίστευτα σε όλα!

 

51b299fb707c53c307b7cad7e09b4e06.jpg

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πωλούνται huawei Freebuds pro λευκά αγορασμένα από κοτσοβολο ελάχιστα δουλεμένα με θήκη σιλικόνης. Αν ενδιαφέρει κάποιον ας στείλει pm
Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα χθες τα Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic από τα οποία αν και δεν τα έχω πάνω από μερικές ώρες και τα έχω δοκιμάσει μόνο σε κλήσεις μπορώ να πω ότι είναι αρκετά καλά. Με κανέναν συνομιλητή μου δεν είχα πρόβλημα στην επικοινωνία και ως επί το πλείστον οι συνομιλίες μου είναι σε εξωτερικούς χώρους με αρκετή φασαρία σε κάποιες περιπτώσεις. Θέλω να ρωτήσω όμως το εξής. Έκανα ζεύξη το καθ'ένα ακουστικό ξεχωριστά όμως δεν έχω καταφέρει να τα κάνω να δουλεύουν ταυτόχρονα μαζί. Είτε θα έχω ενεργό μόνο το δεξί είτε μόνο το αριστερό. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;; Εκτός και αν δεν γίνεται να δουλεύουν παράλληλα!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά και σ'αυτά.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro https://www.skroutz.gr/s/27249445/Anker-Soundcore-Liberty-Air-2-Pro-In-ear-Bluetooth-Handsfree-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html?from=catspan

 

Τα έχω ένα μήνα περίπου, απίστευτα σε όλα!

 

51b299fb707c53c307b7cad7e09b4e06.jpg

 

+1 από εμένα. Φοβερά σε όλα!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα τα Huawei FreeBuds Pro Silver .Τα πήρα από το Πλαίσιο στα 129 . Το είχα ψάξει αρκετά πριν κάνω την αγορά και νομίζω ότι είναι ότι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα αυτή τη στιγμή.

Το θέμα είναι ότι φορώντας τα σήμερα πιστεύα ότι θα μου κουνηθεί το μυαλό.

Παρόλα αυτά πιστεύω ότι τα tronsmart spunky beat αγορασμένα πριν από καμιά τριετία περίπου είναι πιο δυνατα.

Κάποιος που τα έχει είναι δυνατόν κάποια ρύθμιση τους να κόβει την ένταση?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε με καθυστέρηση ένα κάλυμμα για τη θήκη των freebuds pro, τα οποία έχω ήδη πουλήσει. Όποιος ενδιαφέρεται και βολεύει να βρεθούμε ας στείλει pm να του το δώσω.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Πήρα και εγω τα Huawei Freebuds pro. Ταμετα απο μια εβδομαδα χρήσης θεωρω τα καλύτερα ακουστικα TWS που εχω μεχρι στιγμης.Το μονο θέμα που εχω ειναι τα λαστιχάκια τους τα οποια τα θεωρω χαλια.Εαν θελησω να παρω αλλα και σαφως καλύτερα υπάρχουν παρομια,σαν ανταλλακτικα και εαν ναι ποια;

Ευχαριστώ πολυ.

The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

Κανένας που να έχει αγοράσει τα freepuds 4 να μας πει εντυπώσεις; Αν και θα ήθελα τα galaxy buds pro ωστόσο λόγο ότι πολλοί κάνουν παράπονα ότι δεν εφαρμόζουν ειναι και ακριβα και είναι μεγάλο ρίσκο.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Κανένας που να έχει αγοράσει τα freepuds 4 να μας πει εντυπώσεις; Αν και θα ήθελα τα galaxy buds pro ωστόσο λόγο ότι πολλοί κάνουν παράπονα ότι δεν εφαρμόζουν ειναι και ακριβα και είναι μεγάλο ρίσκο.

 

Πολύ καλά, σούπερ ήχος, κρατάει η μπαταρία εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά, σούπερ ήχος, κρατάει η μπαταρία εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Καλημέρα, μπράβο φίλε μου καλορίζικα. Έχω 229 ευρώ επιστροφή και σκέφτομαι να τα αγοράσω. Το πρόβλημα μου είναι ότι το κινητό είναι samsung και όχι hauwei .

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...