Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Φιλος ψαχνει ασυρματα ακουστικα για ομιλια στο κινητο(μιλαει πολλες ωρες λογω δουλειας). Εχει το S21 Ultra και το διαθεσιμο μπατζετ θα ειναι μαξ 100 ευρω.

Λετε να παει σε καποιο plantronics?

Eγω χρησιμοποιω(αποκλειστικα για μουσικη στο τρεξιμο) τα Anker Soundcore Liberty 2 Pro In-ear τα οποια ειναι φανταστικα, δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα εδω και 1 χρονο.

Τα Liberty Air 2 In-ear της ιδιας εταιριας αξιζουν για ομιλια?

Edited by ZAMPON7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Φιλος ψαχνει ασυρματα ακουστικα για ομιλια στο κινητο(μιλαει πολλες ωρες λογω δουλειας). Εχει το S21 Ultra και το διαθεσιμο μπατζετ θα ειναι μαξ 100 ευρω.

Λετε να παει σε καποιο plantronics?

 

Αν θέλει αποκλειστικά και μόνο ακουστικό ομιλίας, δηλαδή όχι στερεοφωνικό για μουσική, τότε μιλάμε για Plantronics. Τα μοντέλα που πάνε ψηλά σε τιμή, δηλαδή κοντά στα 100€, διαφέρουν κυρίως στον αριθμό των μικροφώνων, και έτσι επιτυγχάνουν καλύτερη απομόνωση των θορύβων του περιβάλλοντος. Αν η δουλειά του είναι σε εσωτερικό χώρο κι ένα φθηνότερο μοντέλο θα τον βολέψει.

Αν θέλει το καλύτερο μονοφωνικό ακουστικό για ομιλία, θα κοιτάξει σε Plantronics Voyager 3200, ή στο 5200, ή αν θέλει κάτι πιο μαζεμένο σε διαστάσεις αλλά καλό σε ποιότητα ομιλίας και καλή αυτονομία, υπάρχει και το Jabra Stealth.

 

Και τα τρία ακουστικά που σου λέω είναι δοκιμασμένα σε Galaxy S20 FE, άρα λογικά και στο S21 θα δουλεύουν άψογα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι μετά από αρκετές μέρες χρήσης των Huawei Freebuds Pro, κυρίως όσον αφορά την ποιότητα της ομιλίας σε κλήσεις και video conferencing που με ρώτησε κάποιος.

 

Λοιπόν, έχω χρησιμοποιήσει αρκετά στερεοφωνικά Bluetooth ακουστικά, κι ακόμα χρησιμοποιώ δύο μοντέλα true wireless της Sony, συν τα SBH-54 και 56.

 

Την ποιότητα ομιλίας που έχω στα Freebuds Pro δεν την είχα ποτέ.

Ξέρω ότι ειδικά τα Sony WF-1000XM3 δεν είναι και το καλύτερο μέτρο σύγκρισης, αλλά σίγουρα μιλάμε για μέρα με τη νύχτα. Δεν περίμενα ότι τα Huawei θα ήταν τόσο καλά. Υποδειγματική ποιότητα και της δικής μου φωνής προς το συνομιλητή, και του συνομιλητή μου μέσα από τα ακουστικά. Δυνατός και καθαρός ήχος, ιδίως σε εξωτερικούς χώρους, ακόμα και όταν μιλάω φορώντας το γελοίο φίμωτρο που μας έχουν επιβάλει, που γενικά κάνει τον ήχο πιο μουντό και πνιχτό.

Τα ίδια ισχύουν και σε συνομιλία Skype κλπ μέσα από το smartphone.

 

Τώρα ως προς το Skype, σε υπολογιστή, διαπίστωσα κάτι που δεν το είχα υπόψη μου, μιας και τόσο καιρό δουλεύω μέσω υπολογιστή χρησιμοποιώντας το Plantronics Voyager 5200 UC που έχει το δικό του στικάκι Bluetooth, και συμπεριφέρεται και δουλεύει τελείως διαφορετικά.

Γενικά τα true wireless δε δουλεύουν όπως περίμενα, δηλαδή στερεοφωνικός ήχος στα ακουστικά και ταυτόχρονη χρήση των μικροφώνων.

Για να δουλέψουν αμφίδρομα στα Windows (και σε Win 7 και σε Win 10) θα πρέπει να δουλεύουν σε λειτουργία hands-free, άρα ο ήχος που έχεις στα αυτιά σου είναι διφωνικός κι όχι στερεοφωνικός, σαν να μιλάς στο τηλέφωνο. Δηλαδή χάνεται η καθαρότητα και η λεπτομέρεια. Αν μέσα από το μενού του Skype επιλέξεις στερεοφωνικό ήχο για τα ηχεία, δε λειτουργούν τα μικρόφωνα.

 

Αυτό ισχύει γενικά στα true wireless, όχι μόνο στα Huawei, το δοκίμασα και στα υπόλοιπα true wireless έχω. Η ποιότητα του μικροφώνου όμως είναι κι εδώ πολύ καλή, ιδίως αν είσαι σε εσωτερικό χώρο. Επίσης και το latency (lag= καθυστέρηση ήχου-βίντεο) είναι σε επίπεδα που δεν το αντιλαμβάνεσαι.

 

Άρα μιλάμε για μια άριστη επιλογή. Δε μετανιώνω που τα προτίμησα έναντι των Samsung Galaxy Buds Pro.

 

Ναι έτσι γίνεται

Πχ όταν βλέπω ποδόσφαιρο με τα onyx βάζω stereo και όταν έχω skype βάζω το handsfree

Σε όλα έχω δύο προφίλ ήχου (έχω 4-5 διαφορετικά ακουστικά)

 

Μπορείς νομίζω να κρατήσεις το handsfree και να βάλεις τα ηχεία του λάπτοπ...

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει αποκλειστικά και μόνο ακουστικό ομιλίας, δηλαδή όχι στερεοφωνικό για μουσική, τότε μιλάμε για Plantronics. Τα μοντέλα που πάνε ψηλά σε τιμή, δηλαδή κοντά στα 100€, διαφέρουν κυρίως στον αριθμό των μικροφώνων, και έτσι επιτυγχάνουν καλύτερη απομόνωση των θορύβων του περιβάλλοντος. Αν η δουλειά του είναι σε εσωτερικό χώρο κι ένα φθηνότερο μοντέλο θα τον βολέψει.

Αν θέλει το καλύτερο μονοφωνικό ακουστικό για ομιλία, θα κοιτάξει σε Plantronics Voyager 3200, ή στο 5200, ή αν θέλει κάτι πιο μαζεμένο σε διαστάσεις αλλά καλό σε ποιότητα ομιλίας και καλή αυτονομία, υπάρχει και το Jabra Stealth.

 

Και τα τρία ακουστικά που σου λέω είναι δοκιμασμένα σε Galaxy S20 FE, άρα λογικά και στο S21 θα δουλεύουν άψογα.

 

Η δουλεια του ειναι και σε γραφειο αλλα και σε πολλα συνεδρια(οκ τετοια περιοδο δεν υπαρχουν αυτα..) οποτε ενα καλο noice cancelling θα βοηθουσε.

Τα Liberty 2 οχι?

Link to comment
Share on other sites

Η δουλεια του ειναι και σε γραφειο αλλα και σε πολλα συνεδρια(οκ τετοια περιοδο δεν υπαρχουν αυτα..) οποτε ενα καλο noice cancelling θα βοηθουσε.

Τα Liberty 2 οχι?

 

Είπα να προτείνω μονοφωνικό ακουστικό, που συνήθως εκεί έχεις πολύ καλή ποιότητα μικροφώνου.

Αν θες στέρεο ακουστικά, υπάρχουν επιλογές. Τα Liberty 2 δεν τα έχω δοκιμάσει.

 

Ναι έτσι γίνεται

Πχ όταν βλέπω ποδόσφαιρο με τα onyx βάζω stereo και όταν έχω skype βάζω το handsfree

Σε όλα έχω δύο προφίλ ήχου (έχω 4-5 διαφορετικά ακουστικά)

 

Μπορείς νομίζω να κρατήσεις το handsfree και να βάλεις τα ηχεία του λάπτοπ...

 

Έτσι κι αλλιώς στα Windows μπορείς να έχεις διαφορετικά ηχεία επιλεγμένα γενικά στο σύστημα, κι άλλα ηχεία μέσα στο Skype.

Χαζομάρα πάντως έτσι όπως το έχουν σετάρει στα Windows.

Βέβαια δεν δοκίμασα με aptx ακουστικά, αν θα έχει διαφορά. Έχω τα Creative Outlier Gold.

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Είπα να προτείνω μονοφωνικό ακουστικό, που συνήθως εκεί έχεις πολύ καλή ποιότητα μικροφώνου.

Αν θες στέρεο ακουστικά, υπάρχουν επιλογές. Τα Liberty 2 δεν τα έχω δοκιμάσει.

 

 

 

Έτσι κι αλλιώς στα Windows μπορείς να έχεις διαφορετικά ηχεία επιλεγμένα γενικά στο σύστημα, κι άλλα ηχεία μέσα στο Skype.

Χαζομάρα πάντως έτσι όπως το έχουν σετάρει στα Windows.

Βέβαια δεν δοκίμασα με aptx ακουστικά, αν θα έχει διαφορά. Έχω τα Creative Outlier Gold.

 

aptx εχω εγω

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

aptx εχω εγω

 

Ε τότε φταίει η υλοποίηση του Bluetooth με το συγκεκριμένο προφίλ, A2DP. Μου φαίνεται παράξενο όμως να μη μπορούν να μεταδώσουν fullduplex stereo-in/mono-out ήχο τέτοιου είδους ακουστικά, ακόμα και στην πιο σύγχρονη έκδοση του Bluetooth (5.1 ή 5.2 νομίζω έχουν τα Freebuds Pro)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι μετά από αρκετές μέρες χρήσης των Huawei Freebuds Pro, κυρίως όσον αφορά την ποιότητα της ομιλίας σε κλήσεις και video conferencing που με ρώτησε κάποιος.

 

Λοιπόν, έχω χρησιμοποιήσει αρκετά στερεοφωνικά Bluetooth ακουστικά, κι ακόμα χρησιμοποιώ δύο μοντέλα true wireless της Sony, συν τα SBH-54 και 56.

 

Την ποιότητα ομιλίας που έχω στα Freebuds Pro δεν την είχα ποτέ.

Ξέρω ότι ειδικά τα Sony WF-1000XM3 δεν είναι και το καλύτερο μέτρο σύγκρισης, αλλά σίγουρα μιλάμε για μέρα με τη νύχτα. Δεν περίμενα ότι τα Huawei θα ήταν τόσο καλά. Υποδειγματική ποιότητα και της δικής μου φωνής προς το συνομιλητή, και του συνομιλητή μου μέσα από τα ακουστικά. Δυνατός και καθαρός ήχος, ιδίως σε εξωτερικούς χώρους, ακόμα και όταν μιλάω φορώντας το γελοίο φίμωτρο που μας έχουν επιβάλει, που γενικά κάνει τον ήχο πιο μουντό και πνιχτό.

Τα ίδια ισχύουν και σε συνομιλία Skype κλπ μέσα από το smartphone.

 

Τώρα ως προς το Skype, σε υπολογιστή, διαπίστωσα κάτι που δεν το είχα υπόψη μου, μιας και τόσο καιρό δουλεύω μέσω υπολογιστή χρησιμοποιώντας το Plantronics Voyager 5200 UC που έχει το δικό του στικάκι Bluetooth, και συμπεριφέρεται και δουλεύει τελείως διαφορετικά.

Γενικά τα true wireless δε δουλεύουν όπως περίμενα, δηλαδή στερεοφωνικός ήχος στα ακουστικά και ταυτόχρονη χρήση των μικροφώνων.

Για να δουλέψουν αμφίδρομα στα Windows (και σε Win 7 και σε Win 10) θα πρέπει να δουλεύουν σε λειτουργία hands-free, άρα ο ήχος που έχεις στα αυτιά σου είναι διφωνικός κι όχι στερεοφωνικός, σαν να μιλάς στο τηλέφωνο. Δηλαδή χάνεται η καθαρότητα και η λεπτομέρεια. Αν μέσα από το μενού του Skype επιλέξεις στερεοφωνικό ήχο για τα ηχεία, δε λειτουργούν τα μικρόφωνα.

 

Αυτό ισχύει γενικά στα true wireless, όχι μόνο στα Huawei, το δοκίμασα και στα υπόλοιπα true wireless έχω. Η ποιότητα του μικροφώνου όμως είναι κι εδώ πολύ καλή, ιδίως αν είσαι σε εσωτερικό χώρο. Επίσης και το latency (lag= καθυστέρηση ήχου-βίντεο) είναι σε επίπεδα που δεν το αντιλαμβάνεσαι.

 

Άρα μιλάμε για μια άριστη επιλογή. Δε μετανιώνω που τα προτίμησα έναντι των Samsung Galaxy Buds Pro.

Σε ποιά συσκευή χρησιμοποιείς τα freebuds της Huawei;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιά συσκευή χρησιμοποιείς τα freebuds της Huawei;

 

Σε Samsung Galaxy S20 FE και σε Redmi Note 9 Pro. Και στις δύο δουλεύουν άψογα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση που ήρθε σε buds + όταν ανοίγεις τη θήκη δεν εμφανίζεται το pop up παραθυρο που έδειχνε τα ποσοστά μπαταρίας στα ακουστικά αλλά και στη θήκη.

 

Αυτή η samsung είναι να μην κάνει τελικά αναβάθμιση. Χειρότερα τα καταφέρνει πάντα να τα κάνει.

Στα δικά μου εμφανίζεται κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι μετά από αρκετές μέρες χρήσης των Huawei Freebuds Pro, κυρίως όσον αφορά την ποιότητα της ομιλίας σε κλήσεις και video conferencing που με ρώτησε κάποιος.

 

Λοιπόν, έχω χρησιμοποιήσει αρκετά στερεοφωνικά Bluetooth ακουστικά, κι ακόμα χρησιμοποιώ δύο μοντέλα true wireless της Sony, συν τα SBH-54 και 56.

 

Την ποιότητα ομιλίας που έχω στα Freebuds Pro δεν την είχα ποτέ.

Ξέρω ότι ειδικά τα Sony WF-1000XM3 δεν είναι και το καλύτερο μέτρο σύγκρισης, αλλά σίγουρα μιλάμε για μέρα με τη νύχτα. Δεν περίμενα ότι τα Huawei θα ήταν τόσο καλά. Υποδειγματική ποιότητα και της δικής μου φωνής προς το συνομιλητή, και του συνομιλητή μου μέσα από τα ακουστικά. Δυνατός και καθαρός ήχος, ιδίως σε εξωτερικούς χώρους, ακόμα και όταν μιλάω φορώντας το γελοίο φίμωτρο που μας έχουν επιβάλει, που γενικά κάνει τον ήχο πιο μουντό και πνιχτό.

Τα ίδια ισχύουν και σε συνομιλία Skype κλπ μέσα από το smartphone.

 

Τώρα ως προς το Skype, σε υπολογιστή, διαπίστωσα κάτι που δεν το είχα υπόψη μου, μιας και τόσο καιρό δουλεύω μέσω υπολογιστή χρησιμοποιώντας το Plantronics Voyager 5200 UC που έχει το δικό του στικάκι Bluetooth, και συμπεριφέρεται και δουλεύει τελείως διαφορετικά.

Γενικά τα true wireless δε δουλεύουν όπως περίμενα, δηλαδή στερεοφωνικός ήχος στα ακουστικά και ταυτόχρονη χρήση των μικροφώνων.

Για να δουλέψουν αμφίδρομα στα Windows (και σε Win 7 και σε Win 10) θα πρέπει να δουλεύουν σε λειτουργία hands-free, άρα ο ήχος που έχεις στα αυτιά σου είναι διφωνικός κι όχι στερεοφωνικός, σαν να μιλάς στο τηλέφωνο. Δηλαδή χάνεται η καθαρότητα και η λεπτομέρεια. Αν μέσα από το μενού του Skype επιλέξεις στερεοφωνικό ήχο για τα ηχεία, δε λειτουργούν τα μικρόφωνα.

 

Αυτό ισχύει γενικά στα true wireless, όχι μόνο στα Huawei, το δοκίμασα και στα υπόλοιπα true wireless έχω. Η ποιότητα του μικροφώνου όμως είναι κι εδώ πολύ καλή, ιδίως αν είσαι σε εσωτερικό χώρο. Επίσης και το latency (lag= καθυστέρηση ήχου-βίντεο) είναι σε επίπεδα που δεν το αντιλαμβάνεσαι.

 

Άρα μιλάμε για μια άριστη επιλογή. Δε μετανιώνω που τα προτίμησα έναντι των Samsung Galaxy Buds Pro.

 

Πανο εγω ειχα ρωτησει, και σ ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Σε Samsung Galaxy S20 FE και σε Redmi Note 9 Pro. Και στις δύο δουλεύουν άψογα.

Άρα θα δουλεύουν άψογα και με το δικό μου Redmi.

Για ανέβασε κάποιο λινκ...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άρα θα δουλεύουν άψογα και με το δικό μου Redmi.

Για ανέβασε κάποιο λινκ...

 

Τι λινκ θες; Για αγορά;

Να μερικά:

 

Skroutz:

https://www.skroutz.gr/c/435/hands-free-bluetooth.html?from=autocomplete&keyphrase=freebuds+pro

 

Best price:

https://www.bestprice.gr/item/2156260841/huawei-freebuds-pro-carbon-black.html?qid=3rl4bP2341J_ba1d4&seq=1&qo=huawei+freebuds+pro

 

e-shop.gr:

https://www.e-shop.gr/huawei-freebuds-pro-bluetooth-carbon-black-p-TEL.078110

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να έχουν κάποια αδιαβροχοποίηση....

 

Όχι, δεν έχουν. Ίσως το μόνο τους μειονέκτημα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχασα τη μια σιλικόνη από τα Huawei ΑΜ61. Έχω τα άλλα μεγέθη αλλά δεν μου κάθεται πολύ καλά. Πωλούνται κάπου ξεχωριστά;

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πηρα τα huawei frebuds 4i τα ενωσα με το τηλεφωνο. κατεβασα την εφαρμογη all life αλλα δεν τα εχει μεσα . ισως ειναι νεο μοντελο. λεει να κανω την χειροκινητη την αναζητηση παροτι εχει qr code στην χειροκινητη βαζω τον τιτλο αλλα δεν τα βρισκει.
Link to comment
Share on other sites

Έχασα τη μια σιλικόνη από τα Huawei ΑΜ61. Έχω τα άλλα μεγέθη αλλά δεν μου κάθεται πολύ καλά. Πωλούνται κάπου ξεχωριστά;

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

στο ebay σίγουρα

ίσως και σε ελληνικά να δεις στο skroutz

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

τα huawei frebuds 4i σε θεμα noise canelation πως τα πανε?γιατι εχω τα xiaomi τα μαυρα και μου κανουν παραπονα οταν μιλαω στο κινητο για παρασιτα..
Link to comment
Share on other sites

https://www.lagonika.gr/prosfores/huawei-freebuds-4i-%ce%b4%cf%8e%cf%81%ce%bf-huawei-band-4/

 

huawei frebuds 4i

 

69 ευρω και ANC

και δώρο το ρολόι

νομίζω πιο κάτω δε θα πάνε αν θέλει κάποιος ακουστικά

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

https://www.lagonika.gr/prosfores/huawei-freebuds-4i-%ce%b4%cf%8e%cf%81%ce%bf-huawei-band-4/

 

huawei frebuds 4i

 

69 ευρω και ANC

και δώρο το ρολόι

νομίζω πιο κάτω δε θα πάνε αν θέλει κάποιος ακουστικά

 

τα πηρα με την προσφορα του πλαισιου που τα ειχε 69Ε και δωρο το ρολοι.

η πλακα ειναι οτι οταν πηγα να πληρωσω μου εγινε αλλα 20 Ε εκπτωση και τελικα μου στοιχισαν 49!!!!

τα συνδεσα ολα μια χαρα πολυ καλο ηχο εχουν ! κατεβασα και την εφαρμογη ΑΙ life απο το huawei apps . απο εκει θα την κατεβασετε και οχι απο το playstore .

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Πως έγινε αυτό και σου βγήκε 49€? Τα είχε το Πλαίσιο 69€ και με την έκπτωση -20€ Huawei πήγε 49€? Πλέον τα έχουν 89€ και με την έκπτωση (και το ρολόι δώρο) πάνε στα 69€.

Επίσης, ξέρουμε αν είναι αδιάβροχα?

Edited by costini
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Πως έγινε αυτό και σου βγήκε 49€? Τα είχε το Πλαίσιο 69€ και με την έκπτωση -20€ Huawei πήγε 49€? Πλέον τα έχουν 89€ και με την έκπτωση (και το ρολόι δώρο) πάνε στα 69€.

Επίσης, ξέρουμε αν είναι αδιάβροχα?

 

δεν ξερω μαλλον ετσι εγινε. αν ειδα στο χαρακτηριστικα leei

 

The FreeBuds 4i are IP54 water-resistant up to 1m meaning you can wear them during a drizzle and don't have to worry if you accidentally splash water near them.

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα Huawei FreeLace CM70 In-ear Bluetooth Handsfree και σκέφτομαι να πάρω τα Huawei Freebuds 4i που κυκλοφόρησαν τώρα και δίνουν μαζί ένα smartband δώρο (για πούλημα θα πάει δεν με ενδιαφέρει). Το πρόβλημα μου με αυτά που έχω είναι ότι ακούει την φασαρία του δρόμου κτλ ο συνομιλιτής μου όπως επίσης περνάει πολύ δυνατά ο ήχος από κόρνες, σειρήνες. Κάποιος που έκανε μήπως την αλλαγή αυτή ή έχει πάρει τα Freebuds 4i να μου πει εντυπώσεις;

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

ψάξε στο ιντερνετ. Λογικά θα ειναι καλά γιατί έχουνε 4 ακουστικά

Ρώτα κι εδω που έχει πολλούς αγοραστές

 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/767978-%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-bluethooth-huawei-freebuds-4i-%CE%B4%CF%8E%CF%81%CE%BF-huawei-band-4-public-69%E2%82%AC/

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...