Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Τα ίδια είχα και γω, ο ήχος κλήσης τους ήταν τραγικός. πήρα τα μαύρα και πίστευα πως είναι προβληματικά οπότε αγόρασα και τα άσπρα με την ίδια συμπεριφορά και αποτελέσματα.

Κάθονται στο συρτάρι τώρα και τα χω σε περίπτωση ανάγκης.

 

Και σε μένα επίσης τα ίδια. Τα ξαναδοκίμασα χθες και σήμερα μέχρι πριν από λίγο. Δεν παλεύονται στις κλήσεις. Όλοι μου παραπονιούνται ότι με ακούν σαν από πηγάδι και με πολύ χαμηλή ένταση. Αντιθέτως στην ακρόαση μουσικής τα βρίσκω αξιοπρεπέστατα.

Μπήκαν πάλι συρτάρι.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τα αντίστοιχα xiaomi τα SE τα έχει δοκιμάσει κάποιος; τα βρίσκεις και από Ελλάδα πιο φθηνά απ τα υπολοιπα

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω και να ξέρεις είναι τόσο καλά σε ομιλία όσο και τα airpods pro. Σε μουσική τα Hua ένα κλικ καλύτερα

 

Στάλθηκε από το MRX-AL09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η προπαραγγελία μαζί με την προσφορά τώρα γίνεται μόνο για τα άσπρα, τουλάχιστον στον Κωτσόβολο που την έκανα. Ελπίζω μέχρι να παραδοθούν μήπως μπορέσω και αλλάξω χρώμα.

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ενα τελευταιο update σχετικα με τα tronsmart ace - περπατωντας σημερα σε κεντρικο δρομο της αθηνας με αερα και την περισσοτερη δυνατη κινηση, ασθενοφορα, κορνες, χαμός, δε με ακουγαν σχεδον καθολου παρα το γεγονος οτι σχεδον φωναζα. Καταληγω λοιπον οτι ειναι ικανοποιητικα μονο σε χαμηλα επιπεδα θορυβου. Μονο και μονο για τα περιεργα που ανεφερα στο προηγουμενο ποστ θα προτεινα κατι πιο επωνυμο σε αυτα τα χρηματα.

 

Πολλα τα 200 για τα freebuds pro παντως! Βλεπω στο σκρουτζ οτι τα freebids 3 επεσαν απο τα 180 στα 100 σε 4 μηνες

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

το m70 ξαφνικα δεν φορτιζει και οταν το βαζω στην φορτιση απλα ζεσταίνεται παρα πολυ.

εχει κανεις ιδεα?

Μπαταρια σε αυτα υπαρχει καπου στο ιντερνετ να την αλλαξουμε αν ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε θέλω να ξανά δώσω 200ρια για ακουστικά.

Μπήκα στο λούκι να βρω την καλύτερη επιλογή σε ακουστικά που θα μου προσφέρει το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. κλήσεις, ήχο μουσικής, αυτονομία και κατέληξα πως ακουστικά τύπου tws δεν με έχουν καλύψει καθόλου, απο άνεση, σταθερότητα και τα σχετικά.

 

Ευτυχώς έχω πάρει μέρος των χρημάτων μου πίσω απο πωλήσεις.

Ακόμα συνεχίζω σε καθημερινή βάση να φοράω τα Am61 της Huawei και περιμένω μπας και βγει κάποια αναβάθμιση τους.

Απο μονο Bluetooth στηρίζω ακόμα τα Plantronics.

 

Για να μη παρεξηγηθώ είμαι φαν των ακουστικών με hook γιατί και "τουμπες" να κάνω δεν φεύγουν απ τα αυτιά.

 

edit: τα freebuds 3 έχουν αυτή τη στιγμή 80 ευρώ σκρουτζ, τιμή προσιτή για πολλούς.

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση γιατί δεν το βρίσκω πουθενά τά edifier tws200 είναι multi paring?. Ευχαριστώ

 

Αν εννοείς να συνδέεις δυο κινητά μαζί τους, οχι δεν είναι.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση γιατί δεν το βρίσκω πουθενά τά edifier tws200 είναι multi paring?. Ευχαριστώ

 

 

Σχεδόν κανένα δεν ειναι από αυτά

λένε ότι ειναι τα καινουργια freebuds pro

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς πραγματικά; το ένα έχει μουσική και το άλλο μουσική και ομιλία συνήθως;
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να είσαι ταυτόχρονα συνδεδεμένος με δύο συσκευές. Πχ να ακούς μουσική και να μιλάς στο λαπτοπ και να σε καλέσει κάποιος στο κινητό σου όπου μπορείς να απαντήσεις να μιλήσεις και να συνεχίσεις τη μουσική σου από το laptop
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει μια προσφορα τις τελευταιες μερες με κατι Lenovo earbuds τα XT90 τα οποια ειναι πολυ φθηνα. Γνωριζουμε τιποτα; Αξιζουν για πολυ απλη χρηση ας πουμε μεσα στο αυτοκινητο;

 

Δεν βρισκω κανενα review απο πολυ ψαξιμο ειδα καπου που κανει αναφορα σε noise cancellation, αλλα δεν ξερω κατα ποσο αληθευει. Στο site της Lenovo δεν βρηκα το μοντελο. Τι παιζει;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Cancellation μόνο λόγω λαστιχένιου στο αυτί

 

Για δώδεκα ευρώ θα ακούς, δε θα σε ακούνε σε θόρυβο.... αλλά στο αμάξι λογικά οκ

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Cancellation μόνο λόγω λαστιχένιου στο αυτί

 

Για δώδεκα ευρώ θα ακούς, δε θα σε ακούνε σε θόρυβο.... αλλά στο αμάξι λογικά οκ

Από 31+ σε 12 όμως. Ίσως να είναι και καλύτερα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν φαίνονται τεχνικά χαρακτηριστικά, πχ 2 μικρόφωνα ανα ακουστικό για να το δικαιολογεί

 

Σε ενα μήνα πες μας τις εντυπώσεις σου

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Με ειδοποίησαν σήμερα από Κωτσόβολο να παραλάβω τα freebuds pro αλλά ακόμα αμφιταλαντεύομαι... Αναρωτιέμαι αν θα συνεργάζονται με τη samsung συσκευή που έχω (η εφαρμογή τους πιο πολύ) και μήπως αντί για αυτά να πάρω τα buds live τώρα που η τιμή τους έχει πέσει κοντά στα 115€. Τί λέτε;

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να μπω σε αυτή τη διαδικασία. Αν τα πάρω θα τα κρατήσω.

 

Sent from my SM-F916B using Tapatalk

Επειδή έχω και τα δύο δεν συγκρίνονται καν. Στην μουσική οκ. Αλλά στην ομιλία τα Hua είναι επίπεδο airpods pro. Απλά να βάλεις το app τους από το Huawei app gallery για να τα δει.

 

Στάλθηκε από το SM-T976B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...