Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δεν είμαστε αρκετά καλοί στις εξηγήσεις μας; λυπάμαι που δε σε ικανοποιησαμε, αλλά δε κατάλαβα τι ρώτησες
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σου απαντώ

τα έχει φέρει δύο φορές το μαγαζί μέχρι τώρα και τα έχουν αγοράσει χωρίς μεταφορικά και μάλιστα έχει κια pigogo

 

άρα τα ακουστικά εύκολα τα αγοράζεις 38 ευρω με φπα και το περνάς και στα έξοδα αρα κόστος 20 ευρω

 

γιατί μου λες 45 ευρω? επειδή δε τα βρήκες σήμερα διαθέσιμα..

 

Έλεος ρε φίλε, κρίνουμε ένα προιον με βάση την τιμή του, όχι με βάση το αν γλιτώνουμε ΦΠΑ κ φόρο. ΜΕ την ίδια λογική και τα freebuds lite τα παιρνάς στα έξοδα και βγάινουν 10 ευρώ πιο πάνω.

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πολύ εύκολα χρησιμοποιείται την έκφραση έλεος.. Μου κάνει εντύπωση

Κρίνουμε με βάση την εγγύηση και το κόστος

Αλλο το κόστος στην Κίνα οπου τα εξοδα σου ειναι 28 ευρώ από την τσέπη σου ΟΛΟΚΛΗΡΑ

πχ στα 28 ευρω δεν έχεις έξοδα και δεν έχεις και ΦΠΑ

 

Στα 38 ευρώ έχεις ΦΠΑ (που κάποιους τους ενδιαφέρει) και αφαίρεση φόρου, αρα για κάποιους από εμάς η Ελλάδα είναι φτηνότερη από την Κίνα και μάλιστα έχουμε και 2 έτη εγγύηση

Αυτό συγκρίνω και όχι αν ειναι πάνω ή κάτω τα huawei

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ήθελα να κάνω μία ερώτηση, ποια η διαφορά των mi true wireless eurbuds basic με τα xiaomi redmi airdots??? Επειδη εχω διάβασει ότι τα mi true wireless eurbuds basic είναι ουσιαστικά η ευρωπαϊκή έκδοση ενώ τα redmi airdots είναι η κινεζική έκδοση ,άρα πρακτικά είναι τα ίδια προϊόντα ή κάνω λάθος??? Ρώταω επειδή πριν ένα μήνα κυκλοφορησε μία ανανεωμένη έκδοση τους τα xiaomi redmi airdots S και τα mi true wireless eurbuds basic S αλλά στα σχόλια του σκρουτζ γράφουν θετικά σχόλια για τα redmi airdots S ενώ στα άλλα δεν γράφουν και τα καλύτερα λόγια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια,

 

Ηθελα να ρωτησω κατι αν μπορει να βοηθείσει κανενας,

Ο κολλητός έχει τα Huawei am61 Bluetooth hadsfree, και δεν είχε πρόβλημα με delay σε gaming (cod για την ακρίβεια) s7edge κινητο

Λέω λοιπόν και εγω ας τα παρω για τον ίδιο λογο, φτηνά ειναι, ελα μου όμως που σε εμένα το delay βαραγε 1 sec (note 10 pro εγω)

Ο φίλος το Bluetooth το είχε συνδεδεμένο στο κινητο εδω και κανα χρόνο

Ε λέω ας κάνω μια δοκιμή το δικό μου bluetooth στο κινητό του και σβήνω το pair που είχε με τα δικά του ακουστικά.

Συνδέω τα δικά μου στο κινητό του, πάλι delay

Ξανακάνω pair τα δικά του στο κινητό του και απο τότε και αυτός έχει delay, και με κυνηγάει

Έχει κανένας καμια ιδέα τι μπορεί να φταίει και αναρωτιέμαι πως και έπαιζε χωρίς delay στο δικό του , ίδιο ακουστικό; μπορώ να κάνω κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Το έκανες restart κλπ? απλά αναρωτιέμαι γιατί είναι πολύ σοβαρό και περίεργο

Μήπως είναι συνδεδεμένο σε δύο κινητό ταυτόχρονα ή και σε υπολογιστή.

Τα δικά μου έχουν δύο προφίλ και μόνο σε μία συσκευή δίνουν τα multimedia σωστά από τις δύο

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

χε χε, εσύ του την έκανες τη ζημιά, του φόρτωσε το delay.

Πας στο κινητό του, στις εφαρμογές, εμφανίζεις τις διεργασίες (3 τελείες πάνω δεξιά) , πας στο Bluetooth, μπορεί να το γράφει και Bluetooth share και κάνεις ένα καθαρισμό.

Θα παίξει κομπλέ.

Το delay στα δικά σου μπορεί να είναι επειδή πήρες τα honor και όχι τα huawei (ναι στα honor είχαν αυτό το πρόβλημα)

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μήπως γνωρίζει κάποιος φιλος, καποιο neckband με πολυ καλο μικρόφωνο να μπορουν να σε ακουν οι αλλοι ακομα και αν εισαι στην λαϊκή!

Κάτω τον 100€ θα ήταν ιδανικά. Ευχαριστώ

Edited by rabitt
Rabbit
Link to comment
Share on other sites

χε χε, εσύ του την έκανες τη ζημιά, του φόρτωσε το delay.

Πας στο κινητό του, στις εφαρμογές, εμφανίζεις τις διεργασίες (3 τελείες πάνω δεξιά) , πας στο Bluetooth, μπορεί να το γράφει και Bluetooth share και κάνεις ένα καθαρισμό.

Θα παίξει κομπλέ.

Το delay στα δικά σου μπορεί να είναι επειδή πήρες τα honor και όχι τα huawei (ναι στα honor είχαν αυτό το πρόβλημα)

 

Ναι ρε γμτ εγώ φταίω και έχω ξενερώσει.

Το δοκίμασα θυμάμαι να κάνω clear cache κ data στην εφαρμογή του bluetooth, δε ξέρω αν θέλει και κάπου αλλού κάτι.

Τα Huawei πηρα τα am61, τώρα δε ξέρω αν είναι Huawei απέξω και το hardware είναι της honor.

Θα ξαναδοκιμάσω και με τα δικά του σε εμένα

 

Παντως επειδη και απο θεμα ηχου δε μου αρεσαν τα εσπρωξα στη γυναικα που τα θελει για ομιλια στο γραφείο και λεω να παρω τα razer hammerhead κυριως για gaming αλλα εχω διαβασει οτι και απο ποιοτητα ηχου ειναι καλα,

Εχετε καμια αλλη πρόταση για gaming - μουσικη σε αντίστοιχα λεφτα;

Edited by adelijohn
προσθεση
Link to comment
Share on other sites

Μολις παρελαβα τα redmi air dots s και εχω παθει πλακα! ειναι τα πρωτα μου δεν εχω εμπειρια με ασυρματα και τα συγκεκριμενα εχουν ξεπερασει αυτο που περιμενα! ισαξια τα akg απο samsung τα ενσυρματα απο την σειρα s8 που τα εχω ακομα και σημερα! δεν εχω δοκιμασει κλησεις παρα μονο μουσικη και ειναι τελεια!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, να ρωτήσω ρε παιδιά, υπάρχουν ακουστικά Bluetooth handsfree με radio fm, με καλή αυτονομία, να παίζουν τουλάχιστον κάνα 5-6 ώρες; Τα θέλω, επειδή σκοπεύω να αγοράσω το p30 pro και τα θέλω για ραδιόφωνο.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, να ρωτήσω ρε παιδιά, υπάρχουν ακουστικά Bluetooth handsfree με radio fm, με καλή αυτονομία, να παίζουν τουλάχιστον κάνα 5-6 ώρες; Τα θέλω, επειδή σκοπεύω να αγοράσω το p30 pro και τα θέλω για ραδιόφωνο.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατεβασε το V-Radio που εχει σταθμους από όλο τον κοσμο,εννοειται τα παντα απο Ελλαδα,

και πραγματικα δεν θα ξανασχοληθεις με ραδιοφωνο συμβατικο. Ουτε θα παιδευτεις να βρεις κατι πολυ συγκεκριμενο που ψαχνεις

σε ακουστικα.

Οποτε θα μπορεις να επιλεξεις απο ολη τη γκαμα και τα ειδη ακουστικων ΒΤ που θες.

 

Αλλη μια ενδιαμεση λυση,ειναι να παρεις ακουστικα με ενσωματωμενο αποθηκευτικο χωρο για να βαλεις τη μουσικη σου.

Εχω τετοια (Creative Outlier Oneplus) οποτε αμεσως ξεφορτωνεσαι το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ζήτησε εναλλακτική.

Δεν είναι αυτό που ζητά.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ζήτησε εναλλακτική.

Δεν είναι αυτό που ζητά.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα μας πει ο ιδιος ο φιλος αν δεν τον καλυπτουν οι λοιπες προτασεις.

Το τι ζητα το διαβασαμε αλλα τα ακουστικα αυτης της κατηγοριας, δε νομιζω να τον καλυψουν.

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

Το vradio που λέει ο φίλος παίζει χωρίς δεδομένα; Γιατί αυτό θέλω να αποφύγω τη χρήση δεδομένων... Ακούω ραδιόφωνο 6-7 ώρες τη μέρα, οπότε τα mb που έχω το μήνα δεν θα μου φτάσουν σίγουρα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το vradio που λέει ο φίλος παίζει χωρίς δεδομένα; Γιατί αυτό θέλω να αποφύγω τη χρήση δεδομένων... Ακούω ραδιόφωνο 6-7 ώρες τη μέρα, οπότε τα mb που έχω το μήνα δεν θα μου φτάσουν σίγουρα.

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι, θέλει δεδομένα.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Οχι, θέλει δεδομένα.
Κανένα Bluetooth handsfree με ραδιόφωνο και αρκετά καλή αυτό αυτονομία; https://www.amazon.co.uk/Technaxx-BT-X24-MP3-32GB-Black/dp/B01EA0ZBYK, έχω βρει αυτό εδώ, αλλά έχει μικρή αυτονομία...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανένα Bluetooth handsfree με ραδιόφωνο και αρκετά καλή αυτό αυτονομία; https://www.amazon.co.uk/Technaxx-BT-X24-MP3-32GB-Black/dp/B01EA0ZBYK, έχω βρει αυτό εδώ, αλλά έχει μικρή αυτονομία...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν γνωρίζω φίλε μου. Ραδιόφωνο ακούω μόνο ιντερνετικά ή κατεβάζω μουσική από Spotify και ακούω. Μια καλή λύση για οικονομία στα data είναι η υπηρεσία της cosmote wifi Fon όπου μπορείς να έχεις δωρεάν ίντερνετ από παρακείμενα wifi spots. Μπες στο site και ενημερώσου. Ειδικά αν είσαι σε πυκνοκατοικημένη περιοχή δεν θα έχεις θέμα.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Κανένα Bluetooth handsfree με ραδιόφωνο και αρκετά καλή αυτό αυτονομία; https://www.amazon.co.uk/Technaxx-BT-X24-MP3-32GB-Black/dp/B01EA0ZBYK, έχω βρει αυτό εδώ, αλλά έχει μικρή αυτονομία...

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το έχω εγώ αυτό, απο eshop, ελα να στο χαρίσω, στο συρτάρι κάθεται κάνα χρόνο, πέρα οτι θα μένεις στη μια ώρα έχει ενα εκνευριστικό θόρυβο (σαν να περνάει ρεύμα) όταν είναι σε κατάσταση ηρεμίας (όταν δεν ακούς κάτι δλδ)

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εγώ αυτό, απο eshop, ελα να στο χαρίσω, στο συρτάρι κάθεται κάνα χρόνο, πέρα οτι θα μένεις στη μια ώρα έχει ενα εκνευριστικό θόρυβο (σαν να περνάει ρεύμα) όταν είναι σε κατάσταση ηρεμίας (όταν δεν ακούς κάτι δλδ)

 

 

Σκουπίδι ε;Καταλαβα,το θέμα είναι ότι δεν βρίσκω κανένα άλλο...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson MW-600 Bluetooth Stereo Headphones

Αυτά είχα και ήταν εξαιρετικά. Και σε ταξίδια με πλοίο έπιαναν ότι σταθμό από νησί μπορούσαν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...