Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

eBay. Γράψτε την περιγραφή που λέει ο τίτλος στη φωτο. Πολύ καλό-σταθερό στο κούμπωμα με το Bluetooth και διακριτικό.

 

Απλά να ξέρεις οτι στο συγκεκριμένο, απλά στερεώνεις το Bluetooth. Δεν είναι και καλώδιο φόρτισης όπως τα προηγούμενα που σου έδειξε ο άλλος φίλος.

Ευχαριστώ πολύ. Εσύ το έχεις;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

καλησπερα

εχω αγορασει το ακουστικο του τιτλου. Υπαρχει κατι κρεμαστο στο λαιμο για να μπορω να το κουβαλαω?

Διαβασα για ενα λουρι με micro usb βυσμα, που κανει την δουλεια, αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα να το αγορασω.

Ευπροσδεκτη οποια βοηθεια!!

Δεν είχε μέσα στην συσκευασία του το μαγνητικό usb που χρησιμοποιείτε για να το κρεμάς;

Βέβαια δεν είναι τόσο μακρύ για το κρεμάς από το λαιμό, αλλά λόγω της ευκολίας του πιασίματος με τον μαγνήτη, εμένα με έχει βολέψει.

Παρότι δεν το έχει στην συσκευασία του voyager 3200 που έχω, το αγόρασα ξεχωριστά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Τι προτείνετε για το γυμναστήριο; Να έχουν καλή εφαρμογή για να μη πέφτουν και όσο γίνεται ποιοτικό ήχο; Δεν έχω ξαναγορασει κάτι τέτοιο.

Από λεφτά σκέφτομαι 20με 30 ευρώ . Θα έδινα και κάτι παραπάνω για κάτι που αξίζει αλλά φοβάμαι μήπως χαλάνε εύκολα λόγω καταπόνησης και γι'αυτό να μείνω σε κάτι σχετικά οικονομικό...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Τι προτείνετε για το γυμναστήριο; Να έχουν καλή εφαρμογή για να μη πέφτουν και όσο γίνεται ποιοτικό ήχο; Δεν έχω ξαναγορασει κάτι τέτοιο.

 

Από λεφτά σκέφτομαι 20με 30 ευρώ . Θα έδινα και κάτι παραπάνω για κάτι που αξίζει αλλά φοβάμαι μήπως χαλάνε εύκολα λόγω καταπόνησης και γι'αυτό να μείνω σε κάτι σχετικά οικονομικό...

 

Ευχαριστώ

QCY M1 Pro.Δες το review μου.

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=478728

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε μέσα στην συσκευασία του το μαγνητικό usb που χρησιμοποιείτε για να το κρεμάς;

Βέβαια δεν είναι τόσο μακρύ για το κρεμάς από το λαιμό, αλλά λόγω της ευκολίας του πιασίματος με τον μαγνήτη, εμένα με έχει βολέψει.

Παρότι δεν το έχει στην συσκευασία του voyager 3200 που έχω, το αγόρασα ξεχωριστά.

 

Ναι το εχει.

Αλλα δεν μπορω να το κρεμασω απο αυτο!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ενδιαφέρομαι για κάτι πολύ οικονομικό μιας και δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις (καμια κλήση στο αυτοκίνητο, και χαμηλά μουσική στη δουλειά..όχι μπάσα κλπ).

Προσανατολίζομαι στις εξής 3 επιλογές:

Awei AK7

Awei A920BL

Huawei ΑΜ61 Sport Headphones Lite

 

Ποιο μου προτείνετε; Επίσης δεν μπορώ πουθενά να βρω τις διαφορές μεταξύ των 2 πρώτων awei.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ψάχνω bluetooth ακουστικά σε στύλ γύρω απο το λαιμό(πχ sennheiser HD1 free), με anc οπωσδήποτε και πολύ καλό μικρόφωνο να σε καταλαβαίνει ο συνομιλητής. Ακουστικά τύπου airpods δεν με πείθουν. Χρήση παντού, δουλειά, γυμναστήριο κλπ.

Χρήματα δεν περιορίζομαι μιας και έχω πληρωσει καμποσα σε skullcandy χωρίς να μείνω ικανοποιημένος.

Link to comment
Share on other sites

Πηρα ενα κινητο το mi a3 και παρατηρω σε 2 Plantronics bt οτι 1/ οταν αναβω το hotspot ο ηχος του bt γινεται χαλια .και εγω το ακουω αλλα και οι συνομιλητες μου το λενε οτι πλεον δεν με ακουνε.2/μετα απο δοκιμες ειδα οτι το κανει και χωρις hotspot ενεργο αλλα για πολυ λιγο,σχεδον δεν ενοχλει.

μολις βαλω ανοικτη ακροαση η επιστρέψω στο ακουστικο του κινητου ο ηχος τελειος.

 

εχει κανεις καμια ιδεα τι να φταιει?τα ακουστικα ειναι το plt 10 και το plt 80

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Καμμία πρόταση για earbud με ταβάνι τα 50 ευρώ?Xiaomi airdots pro2,blitzwolf fye6,fye7?

Ευχαριστω!

 

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται

Πριν απο λιγο ανοιξα την συσκευασια του plantronics voyager edge ( το τριτο στην σειρα που αγορασα) , φορτισα το ακουστικο στην βαση και προσπαθησα να το συνδεσω στο κινητο μου ( samsung s7 edge )

Δυστυχως ηταν «νεκρο» , οτι και να εκανα δεν ειχε ηχο και φως στην λυχνια και δεν το εβλεπε το κινητο , οταν εκανα την προσπαθεια να συνθεθω

Διαβασα καπου οτι εχει μπαταρια και το πιο πιθανον ναναι προβληματικη η να μην εχει καθολου !

Το αγορασα απο το ebay χωρις παραστατικο οπως συνηθως συμβαινει εξ Ανατολας

Επικοινωνησα με τον πωλητη και μου απαντησε να το στειλω πισω με δικα μου φυσικα εξοδα αποστολης ...

Γνωριζει καποιος τι μπορω να κανω ?

Link to comment
Share on other sites

Πίεσε τον πωλητή να του το στείλεις πίσω με δικά του έξοδα, λέγοντάς του ότι δεν είναι δικό σου το φταίξιμο και να σου κάνει refund.

 

Ρώτησέ τον (για να τον πιέσεις) εάν τυχόν είναι refurbished (ανακατασκευασμένο) και εάν το έλεγξε πριν το στείλει.

 

Πολλοί πωλητές κοιτάνε να αποφύγουν δικά τους έξοδα και είναι αρνητικοί στην αρχή. Αλλά αν τους πιέσεις τελικά ανταποκρίνονται φοβούμενοι τις κακές κριτικές.

Link to comment
Share on other sites

Καλά το είπες στο τέλος..Ξεκίνα με μία full αρνητική κριτική.Αυτοί αμέσως θα ψαρώσουν και θα σου πούνε να την αλλάξεις..Και τότε μόνο θα μπορέσεις να ξεκινήσεις διαπραγμάτευση..
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Το θεμα ειναι οτι το αγορασα τον Ιουλιο και το ανοιξα τωρα διοτι ειχα το ιδιο και μου εβγαλε θεμα

Υπαρχει περιπτωση να φτιαχνεται , λογικα θα εχει μπαταρια αφου φορτιζει

Γνωριζετε καποιον που ασχολειται η να το παω σε εναν Γερμανο ?

Δεν μου εστειλε αποδειξη , ειδαλλως θα το εστελνα για αντικατασταση στην Plantronics

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ενδιαφέρομαι για κάτι πολύ οικονομικό μιας και δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις (καμια κλήση στο αυτοκίνητο, και χαμηλά μουσική στη δουλειά..όχι μπάσα κλπ).

Προσανατολίζομαι στις εξής 3 επιλογές:

Awei AK7

Awei A920BL

Huawei ΑΜ61 Sport Headphones Lite

 

Ποιο μου προτείνετε; Επίσης δεν μπορώ πουθενά να βρω τις διαφορές μεταξύ των 2 πρώτων awei.

 

Κάποιος γι' αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος γι' αυτό;

 

 

 

Για το Huawei έχω διαβάσει πάραααα πολλές καλές κριτικές!

Δεν το έχω, αλλά σκεφτόμουν να το πάρω γιατί έχει πέσει πολύ η τιμή του.

Τα άλλα μοντέλα δεν τα γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω ένα Bluetooth hands-free μόνο, μέχρι 20 ευρώ, από όσο έψαξα δεν βρίσκω κανένα καλό από τις αξιολογήσεις, όλα έχουν προβλήματα; τι γίνεται; υπάρχει κανένα καλό;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος γι' αυτό;
Έχω εδώ και ένα μήνα τα Huawei και κάνω ακριβώς τη χρήση που θέλεις να κάνεις και εσύ. Πολύ ευχαριστημένος ειδικά η μπαταρία τους δεν υπάρχει....οι περισσότερες καλές κριτικές στο σκρουτζ που βλέπεις είναι αληθείς με βάση την εμπειρία μου.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και ένα μήνα τα Huawei και κάνω ακριβώς τη χρήση που θέλεις να κάνεις και εσύ. Πολύ ευχαριστημένος ειδικά η μπαταρία τους δεν υπάρχει....οι περισσότερες καλές κριτικές στο σκρουτζ που βλέπεις είναι αληθείς με βάση την εμπειρία μου.

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Εγώ ήθελα να σε ρωτήσω για τα Huawei, εάν στο τρέξιμο ενοχλούν τα 2 πλαστικά κομμάτια (χειριστήρια και μπαταρία) που φαίνονται να κρέμονται δίπλα από το πρόσωπο και αν ακουμπάνε συνέχεια στα μάγουλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήθελα να σε ρωτήσω για τα Huawei, εάν στο τρέξιμο ενοχλούν τα 2 πλαστικά κομμάτια (χειριστήρια και μπαταρία) που φαίνονται να κρέμονται δίπλα από το πρόσωπο και αν ακουμπάνε συνέχεια στα μάγουλα.
Είναι κάπως ογκώδη αν μπορώ να τα χαρακτηρίσω έτσι αλλά δε με ενοχλούν.Οσον αφορά την εφαρμογή τους σε τρέξιμο δε μπορώ να βοηθήσω δε τα χρησιμοποιώ στη γυμναστική

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω ενα bluetooth πετου με κορδονάκι.

Ειχα ενα παλιοτερα δεν θυμαμαι τι μαρκα ακριβως και το κορδονακι τα επαιξε μεσα στον χρονο.

Εχει κανεις αποψη για αυτα τα 2?Μιας και διαβαζω στο skroutz καλες κριτικες αλλα λιγες.

 

https://www.skroutz.gr/s/19789428/iPro-RH219s-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html

 

https://www.skroutz.gr/s/19513049/Crystal-Audio-R1-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF.html

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Τα Creative Outlier Air στα 69.90€ στο Πλαίσιο) late night offer).

 

Στο skroutz ξεκινάνε από 93€.

 

Έχει κάποιος εντυπώσεις από τα συγκεκριμένα;

Link to comment
Share on other sites

Δε τα εχω, (εχω τα Airpods 2 και TEVI Lypertek) ωστοσο επειδη εχω ψαχτει αρκετα το τελευταιο μηνα για ασυρματα ακουστικα λενε σε πολλα review οτι ειναι πολυ καλα,χτυπα τα,η τιμη ειναι ιδιαιτερα καλη !

 

Δες κι αυτα τα βιντεο:

 

 

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Δε τα εχω, (εχω τα Airpods 2 και TEVI Lypertek) ωστοσο επειδη εχω ψαχτει αρκετα το τελευταιο μηνα για ασυρματα ακουστικα λενε σε πολλα review οτι ειναι πολυ καλα,χτυπα τα,η τιμη ειναι ιδιαιτερα καλη !

 

Δες κι αυτα τα βιντεο:

 

 

 

Φαίνεται να είναι από τις καλύτερες επιλογές, ειδικά στην τιμή που συζητάμε.

 

Η συσκευή μου έχει BT 4.2 (Huawei P20 Pro). Σε τι θα χάσω, αυτονομία, aptX, κάτι άλλο;

 

Μόλις είδα ότι εξαντλήθηκαν!

Edited by stefan_city
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...