Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα. Παρακαλώ αν κάποιος διαθέτει Bluetooth headset Jarba halo smart, σε άριστη κατάσταση και θέλει να τα δώσει, να με ενημερώσει. Τα καινούρια εδώ στην Ελλάδα είναι αρκετά ακριβά.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παρακαλώ αν κάποιος διαθέτει Bluetooth headset Jarba halo smart, σε άριστη κατάσταση και θέλει να τα δώσει, να με ενημερώσει. Τα καινούρια εδώ στην Ελλάδα είναι αρκετά ακριβά.

Ευχαριστώ.

Τα έχω εγώ φίλε αδουλευτα. Θα το δεις. Εάν θέλεις στείλε μήνυμα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω εγώ φίλε αδουλευτα. Θα το δεις. Εάν θέλεις στείλε μήνυμα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εχεις μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παρακαλώ αν κάποιος διαθέτει Bluetooth headset Jarba halo smart, σε άριστη κατάσταση και θέλει να τα δώσει, να με ενημερώσει. Τα καινούρια εδώ στην Ελλάδα είναι αρκετά ακριβά.

Ευχαριστώ.

 

Η αναζήτηση συνεχίζεται. Δυστυχώς ο φίλος είχε κόκκινα που είναι το μόνο χρώμα που δεν θέλω

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ακουστικα bt για αθληση και πιο συγκεκριμενα για τρεξιμο στο σκρυτζ δεν εχω βρει κατι αξιομνημονευτο το budget που θα διαθεσω θα ειναι απο 50 εως 70€
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά υπερτιμημένα και χωρίς αν θυμάμαι καλά αποθηκευτικό χώρο να περάσεις τραγούδια. Εγώ έχω τα icon x 2018 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Φίλε η ένταση του ήχου πως είναι; παίζουν αρκετά δυνατά; υποκειμενικό βέβαια το κριτήριο αλλά για πες την γνώμη σου

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στα neckband Bluetooth ακουστικά, όταν υπάρχει εισερχόμενη κλήση, την καταλαβαίνει ο ενδιαφερόμενος μόνο από τον ήχο του τηλεφώνου, ή υπάρχει και κάποιου είδους ειδοποίηση μέσω των ακουστικών (πχ δόνηση); Ρωτάω επειδή χρησιμοποιώ ΜΜΕ για αρκετές ώρες και το κινητό το έχω στην τσάντα και δεν ακούγεται συνήθως.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στα neckband Bluetooth ακουστικά, όταν υπάρχει εισερχόμενη κλήση, την καταλαβαίνει ο ενδιαφερόμενος μόνο από τον ήχο του τηλεφώνου, ή υπάρχει και κάποιου είδους ειδοποίηση μέσω των ακουστικών (πχ δόνηση); Ρωτάω επειδή χρησιμοποιώ ΜΜΕ για αρκετές ώρες και το κινητό το έχω στην τσάντα και δεν ακούγεται συνήθως.

 

Έχει και δόνηση απο τα ακουστικά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει και δόνηση απο τα ακουστικά.

 

Είσαι σίγουρος ότι ισχύει για όλα τα ακουστικά; Επειδή μόνο στα Jabra halo smart γράφει στην περιγραφή τους για δόνηση (γι' αυτό και τα ψάχνω). Στα bluedio ή στα awei πχ δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο. Σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι ισχύει για όλα τα ακουστικά; Επειδή μόνο στα Jabra halo smart γράφει στην περιγραφή τους για δόνηση (γι' αυτό και τα ψάχνω). Στα bluedio ή στα awei πχ δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο. Σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

 

Ή στα Anker soundband slim;

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι ισχύει για όλα τα ακουστικά; Επειδή μόνο στα Jabra halo smart γράφει στην περιγραφή τους για δόνηση (γι' αυτό και τα ψάχνω). Στα bluedio ή στα awei πχ δεν αναφέρεται κάτι τέτοιο. Σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

Εχω 3 διαφορετικά μοντελα και ολα εχει δόνηση οταν δέχομαι κλήσεις(2 Sony SBH80 και WI-1000X- 1 LG Tone Platinum1100)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Κάποιος άλλος στο αν έχουν δόνηση τα bluedio ή τα anker neckband όταν δέχονται κλήσεις;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε η ένταση του ήχου πως είναι; παίζουν αρκετά δυνατά; υποκειμενικό βέβαια το κριτήριο αλλά για πες την γνώμη σου

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Η ένταση του ήχου και δεδομένου ότι βεντουζιάζει στο αφτί και απομονώνει τους εξωτερικούς θορύβους είναι πολλή καλή.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η ένταση του ήχου και δεδομένου ότι βεντουζιάζει στο αφτί και απομονώνει τους εξωτερικούς θορύβους είναι πολλή καλή.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ακουστικα bt για αθληση και πιο συγκεκριμενα για τρεξιμο στο σκρυτζ δεν εχω βρει κατι αξιομνημονευτο το budget που θα διαθεσω θα ειναι απο 50 εως 70€
Φίλε έχω εδώ και περίπου 4 μήνες τα creative outlier sports. Τα είχα πάρει από public 70e, τώρα ίσως να έχει πέσει η τιμή τους. Είναι καταπληκτικά ακουστικά και έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος. Πολύ καλός ήχος,δυνατή ένταση,καμία αποσύνδεση και μπαταρία 11 ώρες το οποίο είναι πραγματικότητα και όχι μόνο στα χαρτιά. Τα χρησιμοποιώ μόνο για τρέξιμο,δεν φεύγουν με τίποτα από τα αυτιά, είναι ανθεκτικά στον ιδρώτα και όχι αδιάβροχα γενικώς και γενικά αξίζουν πολύ.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sent from my Ulefone Power
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Κάποιος άλλος στο αν έχουν δόνηση τα bluedio ή τα anker neckband όταν δέχονται κλήσεις;
τα bluedio σίγουρα δεν έχουν,εάν θέλεις δόνηση πρέπει να πας σε ποιο ακριβά π.χ lg tone η sony
Link to comment
Share on other sites

τα bluedio σίγουρα δεν έχουν,εάν θέλεις δόνηση πρέπει να πας σε ποιο ακριβά π.χ lg tone η sony

 

Αυτό κατάλαβα κι εγώ από όσα έχω δει έως τώρα και από τα reviews στο AMAZON. Γι αυτό είμαι στην αναζήτηση Jabra halo smart ή ακόμη καλύτερα Samsung level u pro.

Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Τα Jabra Halo smart έχουν όντως δόνηση, αλλά εγώ τουλάχιστον πρέπει να ειμαι σχετικά ακίνητος /χαλαρός για να την καταλάβω

iPhone 3GS - iPhone 4s - Nokia Lumia 735 - Nokia Lumia 930 - Lumia 650 - Lumia 950 XL

iPad 2 Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά bluedio tn 17.6$ είναι σε προσφορά η ειναι η τιμή τους αυτή? (η τιμή τους μου φαίνεται)

Αξίζουν, ακούς και σε ακούνε καλά?

http://s.aliexpress.com/zuAB3iIR?

Ακόμα λένε για noise cancellation και 12 ώρες ομιλία.

Λένε αλήθεια είναι δυνατον να δουλεύει καλά το noise cancellation?

 

 

Τι διαφορές έχει το tn απο το te?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά bluedio tn 17.6$ είναι σε προσφορά η ειναι η τιμή τους αυτή? (η τιμή τους μου φαίνεται)

Αξίζουν, ακούς και σε ακούνε καλά?

http://s.aliexpress.com/zuAB3iIR?

Ακόμα λένε για noise cancellation και 12 ώρες ομιλία.

Λένε αλήθεια είναι δυνατον να δουλεύει καλά το noise cancellation?

 

 

Τι διαφορές έχει το tn απο το te?

 

https://www.amazon.com/Bluedio-TN-Cancelling-headphones-Sweatproof/dp/B0791GHXDZ

 

https://www.skroutz.gr/s/14902071/Bluedio-TN.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...