Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Δεν σε δουλευουν, απλως δεν διευκρινιζει το πλαισιο οτι προκειται για εκθεσιακο προιον και γι αυτο το δινει με 6 μηνες εγγυηση.

 

Να σαι καλα αδερφε μου, για το συγκεκριμενο μαγαζι αναφερομουν

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Με άλλα ακουστικά υπάρχει πρόβλημα;

 

Τελικά δεν έχω καταλάβει ακριβώς που παίζει η ασυμβατότητα.. Φταίνε οι εφαρμογές; Η 4.3; Η Samsung; O Nova; Το ίδιο το mw1;

Γιατί κατά τα άλλα διαβάζω τα καλύτερα από τους χρήστες

 

Με αλλα δυο ακουστικα ...........τα ιδια πραγματα ακριβως,,,

τι να πω...ημουν απο τους τυχερους.......παμε για αλλα...........περιμενω να πεσει λιγο ακομα το

sbh52 και θα παω να το χτυπησω...

Να ρωτησω και κατι αλλο, μερικα καταστηματα τα bluetooth τηs sony τα δινουν με 6 μηνη εγγυηση και αλλα με 2 χρονια,

τελικα τι παιζει?

μηπως μας δουλευουν?

Κοιταξτε τι γινεται,εχουν συμπεσει καποια γεγονοτα: 1) τον τελευταιο καιρο παρουσιαζεται το φαινομενο του να σε ακουει ο συνομιλητης σου και να μη τον ακους εσυ (και το αντιθετο).Εχουμε κανει ολοκληρη συζητηση πανω σε αυτο,στο νημα του note 2 και καταληξαμε στο οτι ειναι προβλημα δυκτιων με εμφανιση περισσοτερο στην wind

2) Εγιναν στις περισσοτερες συσκευες updates λειτουργικου 3) ταυτοχρονα εγιναν και αστοχα?!?! updates απο την sony στις βασικες εφαρμογες επικοινωνιας των bt που αφορα τα mw1,sbh50-52.Στο sbh50 μαλιστα μας εδωσαν και αναβαθμιση του firm.Σε εσας τωρα με το mw1,απ οτι γραφετε,υποθετω οτι ειναι καθαρα θεμα firmware και ασυμβατοτητας του bt με τις νεες εκδοσεις λειτουργικου και θα πρεπει λογικα να σας δωθει καποιο update.To προβλημα που αναφερει ο Αχιλεας με την αποσυνδεση του ηχου απο το bt,το κανει και στο sbh50 αλλα οχι συχνα.Οσο για τον ηχο πολυμεσων,ειναι θεμα ασυμβατοτητας.Απο την μια δεν εχει φροντισει για σωστη συμβατοτητα η sony και απο την αλλη,η σαμυ δεν ειναι και οτι καλυτερο στα bt.Χρησιμοποιω πολλα χρονια bt,με αρκετα bt handsfree και ακριβες ανοικτες ακροασεις στα αυτοκινητα.Επειδη κανω πολλες κλησεις καθημερινα λογω δουλειας και τα πιεζω,ΠΑΝΤΑ με samsung κινητα θα ειχα καποια στιγμη θεματακια,αλλες φορες μικρα και αλλες φορες μεγαλυτερα,ενω με αλλες συσκευες η καποιες φορες που εβαζα ρομς βασισμενες σε καθαρο android,τα προβληματα ως δια μαγειας εξαφανιζονταν!!!!!

Τελος,ενω η sony εχει βγαλει ωραια και λειτουργικα bt,στο θεμα της σωστης και απροσκοπτης λειτουργιας τα εχει κανει σαν τα μουτρα της,εντελως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!

 

Edit: @Gataros και το δικο μου απο πλαισιο το πηρα και ενω ΔΕΝ ειναι εκθεσιακο,μου ειπαν για 6 μηνες εγγυηση.Εκτος αυτου δεν παιζει ρολο το αν ειναι εκθεσιακο,γιατι η εγγυηση μετραει απο την ημερομηνια αγορας που αναγραφεται στην αποδειξη,συν του οτι σε περιπτωση προβληματος ο αγοραστης εχει να κανει με το servis της sony και οχι με το πλαισιο.Σε καθε περιπτωση,μονο ενα τηλεφωνο στη sony θα μας λυσει τις απορειες περι του χρονου εγγυησης

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε τι γινεται,εχουν συμπεσει καποια γεγονοτα: 1) τον τελευταιο καιρο παρουσιαζεται το φαινομενο του να σε ακουει ο συνομιλητης σου και να μη τον ακους εσυ (και το αντιθετο).Εχουμε κανει ολοκληρη συζητηση πανω σε αυτο,στο νημα του note 2 και καταληξαμε στο οτι ειναι προβλημα δυκτιων με εμφανιση περισσοτερο στην wind

2) Εγιναν στις περισσοτερες συσκευες updates λειτουργικου 3) ταυτοχρονα εγιναν και αστοχα?!?! updates απο την sony στις βασικες εφαρμογες επικοινωνιας των bt που αφορα τα mw1,sbh50-52.Στο sbh50 μαλιστα μας εδωσαν και αναβαθμιση του firm.Σε εσας τωρα με το mw1,απ οτι γραφετε,υποθετω οτι ειναι καθαρα θεμα firmware και ασυμβατοτητας του bt με τις νεες εκδοσεις λειτουργικου και θα πρεπει λογικα να σας δωθει καποιο update.To προβλημα που αναφερει ο Αχιλεας με την αποσυνδεση του ηχου απο το bt,το κανει και στο sbh50 αλλα οχι συχνα.Οσο για τον ηχο πολυμεσων,ειναι θεμα ασυμβατοτητας.Απο την μια δεν εχει φροντισει για σωστη συμβατοτητα η sony και απο την αλλη,η σαμυ δεν ειναι και οτι καλυτερο στα bt.Χρησιμοποιω πολλα χρονια bt,με αρκετα bt handsfree και ακριβες ανοικτες ακροασεις στα αυτοκινητα.Επειδη κανω πολλες κλησεις καθημερινα λογω δουλειας και τα πιεζω,ΠΑΝΤΑ με samsung κινητα θα ειχα καποια στιγμη θεματακια,αλλες φορες μικρα και αλλες φορες μεγαλυτερα,ενω με αλλες συσκευες η καποιες φορες που εβαζα ρομς βασισμενες σε καθαρο android,τα προβληματα ως δια μαγειας εξαφανιζονταν!!!!!

Τελος,ενω η sony εχει βγαλει ωραια και λειτουργικα bt,στο θεμα της σωστης και απροσκοπτης λειτουργιας τα εχει κανει σαν τα μουτρα της,εντελως ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!

 

Edit: @Gataros και το δικο μου απο πλαισιο το πηρα και ενω ΔΕΝ ειναι εκθεσιακο,μου ειπαν για 6 μηνες εγγυηση.Εκτος αυτου δεν παιζει ρολο το αν ειναι εκθεσιακο,γιατι η εγγυηση μετραει απο την ημερομηνια αγορας που αναγραφεται στην αποδειξη,συν του οτι σε περιπτωση προβληματος ο αγοραστης εχει να κανει με το servis της sony και οχι με το πλαισιο.Σε καθε περιπτωση,μονο ενα τηλεφωνο στη sony θα μας λυσει τις απορειες περι του χρονου εγγυησης

 

Δηλαδη απο οτι καταλαβα, με τα λεγομενα σου, ειναι θεμα firmware το οτι δεν με ακουει ο συνομηλητης μου και οχι

οτι ειναι χαλασμενο??

Αμα ειναι ετσι να περιμενω....(λεω τωρα) .το ποτε θα βγαλει καινουργιο firmware η sony μηπως και σωθουμε!!!:lol:

Για να σε προλαβω η εγγυηση μου εχει ληξει και αν το παω αβρατο ενοειται οτι θα πληρωσω κιολας για να το ελεγξουν

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη απο οτι καταλαβα, με τα λεγομενα σου, ειναι θεμα firmware το οτι δεν με ακουει ο συνομηλητης μου και οχι

οτι ειναι χαλασμενο??

Αμα ειναι ετσι να περιμενω....(λεω τωρα) .το ποτε θα βγαλει καινουργιο firmware η sony μηπως και σωθουμε!!!:lol:

Για να σε προλαβω η εγγυηση μου εχει ληξει και αν το παω αβρατο ενοειται οτι θα πληρωσω κιολας για να το ελεγξουν

Αν δε στο κανει καθολου χωρις το bt,πολυ πιθανον να ειναι θεμα firmware.Το αν εχει και καποιο προβλημα το δικο σου δεν μπορω να το γνωριζω,ολα μεσα στο προγραμμα ειναι ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν δε στο κανει καθολου χωρις το bt,πολυ πιθανον να ειναι θεμα firmware.Το αν εχει και καποιο προβλημα το δικο σου δεν μπορω να το γνωριζω,ολα μεσα στο προγραμμα ειναι ;)

 

Αναμενουμε.....!!!!;)

Σ ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σου

Βεβαια και τ αλλα τα παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Το mw1 σας κραταει οσο χρονο το διαφημιζουν? Γιατι εμένα μου φαίνεται οτι κραταει πολυ λιγο. Αφου το mw600 που το εχω 2 χρονια φαίνεται καλυτερο. Εχει και καποιος αλλος το ιδιο θεμα?

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τα συγκεκριμένα ακουστικά σε προσφορά στα 28 ευρώ. Έχω το galaxy S4. Λέτε να υπάρχει πρόβλημα συμβατότητας; Μήπως το έχει δοκιμάσει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Το mw1 σας κραταει οσο χρονο το διαφημιζουν? Γιατι εμένα μου φαίνεται οτι κραταει πολυ λιγο. Αφου το mw600 που το εχω 2 χρονια φαίνεται καλυτερο. Εχει και καποιος αλλος το ιδιο θεμα?

 

Σε μενα προσωπικα μιας και το χω 1,5 χρονο στην αρχη κρατουσε, αλλα μετα απο κανα 7 με 8 μηνες ειχε πεσει

τωρα με το που το βγαζω απο την φορτιση και περασει κανα 10 λεπτο 'η με παρει καποιος αμεσως και μιλησω κανα 2λεπτο

εχει πεσει μια γραμμη.

παντως ειναι κριμα τοσα λεφτα και ειδικα μιλαω για τα ακριβα bt να μην υπαρχει τροπος να αλλαζουν οι μπαταριες τους.

Και μιλαω προσωπικα για εμενα με την δικη μου χρηση (ακουω ραδιο 1,5ωρα την μερα) να εχω αυτα τα αποτελεσματα.

Link to comment
Share on other sites

Ε ενταξει δεν το αγοραζω τοτε ρε παιδια.. ασυμβατοτητες, μπαταρια που κραταει 1 ωρα, ακουστικα που χαλανε.... θελουν και ενα 70αρι!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε μενα προσωπικα μιας και το χω 1,5 χρονο στην αρχη κρατουσε, αλλα μετα απο κανα 7 με 8 μηνες ειχε πεσει

 

 

τωρα με το που το βγαζω απο την φορτιση και περασει κανα 10 λεπτο 'η με παρει καποιος αμεσως και μιλησω κανα 2λεπτο

 

 

εχει πεσει μια γραμμη.

 

 

παντως ειναι κριμα τοσα λεφτα και ειδικα μιλαω για τα ακριβα bt να μην υπαρχει τροπος να αλλαζουν οι μπαταριες τους.

 

 

Και μιλαω προσωπικα για εμενα με την δικη μου χρηση (ακουω ραδιο 1,5ωρα την μερα) να εχω αυτα τα αποτελεσματα.

 

 

 

 

 

 

σε εμένα αυτο το κάνει απο την αρχη. Σήμερα το έδωσα στο σέρβις για έλεγχο.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα αυτο το κάνει απο την αρχη. Σήμερα το έδωσα στο σέρβις για έλεγχο.

 

Να το δωσεις και να δουμε τι θα σου πουνε...

 

Τουλαχιστον σ αυτο παραδεχομαι την i tech που ειχε εφορου ζωης εγγυηση!!

Link to comment
Share on other sites

Ε ενταξει δεν το αγοραζω τοτε ρε παιδια.. ασυμβατοτητες, μπαταρια που κραταει 1 ωρα, ακουστικα που χαλανε.... θελουν και ενα 70αρι!

 

ισως δεν αξιζει..

εγω πλεον το sbh50 το στελνω arvato. μου εβγαλε σημερα λιγοτερο απο 2 ωρες τηλεφωνου και εσβησε. απο φορτιση....ελπιζω μονο να μην το πεταξουν εκτος εγγυησης. αν ναι, τελος τα πεταμενα λεφτα σε ΒΤ. ακουστικα με καλωδιο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ισως δεν αξιζει..

εγω πλεον το sbh50 το στελνω arvato. μου εβγαλε σημερα λιγοτερο απο 2 ωρες τηλεφωνου και εσβησε. απο φορτιση....ελπιζω μονο να μην το πεταξουν εκτος εγγυησης. αν ναι, τελος τα πεταμενα λεφτα σε ΒΤ. ακουστικα με καλωδιο.

 

A μαλιστα....δεν φτανει το mw1 που κανει κολπα κανει και το νεοτερο..........μαλιστα καταλαβα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με το SAMSUNG HM1700, τουλάχιστον για χρήση με ένα τηλέφωνο (για την σύνδεση με το δεύτερο, έγραψα πιο πάνω), είμαι υπέρ ευχαριστημένος. Έχει και κουμπί που κλείνει όταν δεν το χρησιμοποιώ και κρατάει εβδομάδες.
Link to comment
Share on other sites

ισως δεν αξιζει..

εγω πλεον το sbh50 το στελνω arvato. μου εβγαλε σημερα λιγοτερο απο 2 ωρες τηλεφωνου και εσβησε. απο φορτιση....ελπιζω μονο να μην το πεταξουν εκτος εγγυησης. αν ναι, τελος τα πεταμενα λεφτα σε ΒΤ. ακουστικα με καλωδιο.

 

Επιβεβαιωσε και ενα αλλο παλικαρι στο νημα του Ζ οτι με την 4.3 και ανοιχτο wifi δημιουργειται ασυμβατοτητα! Ευτυχως που υπαρχει και το myphone και γλιτωσα ταμαησιατικα της Sony!

Και τωρα ερωτω! Κατι αντιστοιχο με το mw1 δεν υπαρχει ε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιωσε και ενα αλλο παλικαρι στο νημα του Ζ οτι με την 4.3 και ανοιχτο wifi δημιουργειται ασυμβατοτητα! Ευτυχως που υπαρχει και το myphone και γλιτωσα ταμαησιατικα της Sony!

Και τωρα ερωτω! Κατι αντιστοιχο με το mw1 δεν υπαρχει ε;

 

τι εννοεις ασυμβατοτητες. ειμαι λιγο δυσπιστος σε μερικα που ακουω γιατι πολλοι δε μπορουν να συνδυασουν τα ΒΤ αυτα με τις εφαρμογες του, καπου το χανουν, καπου οι εφαρμογες ειναι μαπα και θελουν απο την αρχη περασμα..αλλα οχι τοσο τραγικα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις ασυμβατοτητες. ειμαι λιγο δυσπιστος σε μερικα που ακουω γιατι πολλοι δε μπορουν να συνδυασουν τα ΒΤ αυτα με τις εφαρμογες του, καπου το χανουν, καπου οι εφαρμογες ειναι μαπα και θελουν απο την αρχη περασμα..αλλα οχι τοσο τραγικα..

 

Αυτο εγραψε.

Το θεμα ρε συ Νικο ειναι οτι περα απο τις τοσες αναφορες σε προβληματα, οι αλλες μισες αναφορες κανουν λογο για χαλια μπαταρια! Δεν θελω να το ρισκαρω. Αλλα απο την αλλη δεν υπαρχει κατι αλλο παρομοιο..

[ATTACH]40523[/ATTACH]

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εγραψε.

Το θεμα ρε συ Νικο ειναι οτι περα απο τις τοσες αναφορες σε προβληματα, οι αλλες μισες αναφορες κανουν λογο για χαλια μπαταρια! Δεν θελω να το ρισκαρω. Αλλα απο την αλλη δεν υπαρχει κατι αλλο παρομοιο..

[ATTACH]40523[/ATTACH]

 

ναι το ειδα.

τι να σου πω, εγω με το sbh50 απλα που και που εχω θεμα,τρωει ενα σκαλωμα και παιζει ξανα σωστα. απλα χαλασε η μπαταρια,τελος.. αυτο ειναι βλαβη ομως.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι ρε παιδιά, έχω το galaxy s3 (stock rom) και το Samsung HM1700. Δεν μπορώ όμως να απορρίψω κλήση με αυτό. Είναι λογικό;
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν το κάνει αυτό. Το έχεις μόνιμα ανοιχτό ή το κλείνεις; Εγώ το έχω κλειστό και το ανοίγω μόνο όταν με καλούν.
Link to comment
Share on other sites

Στο manual πάντως λέει απόρριψη κλήσης με παρατεταμένο πάτημα του πλήκτρου αποδοχής κλήσεων. Άρα το κάνει αυτό αλλά όχι στο S3.
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Νέα αναβάθμιση για το 50άρι.

 

την κανω και παιρνει παραταση το σερβις 2 μερες. ειμαι στον 4ο μηνα, αλλους 2 εχω περιθωριο βεβαια, αλλα μπας και δεν φταιει η μπαταρια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νέα αναβάθμιση για το 50άρι.

 

Τι αναβαθμιση?Στο firmware η της εφαρμογης?Εχω δωσει το noteli και δεν το εχω κανει ακομη pair μεχρι να δω τι θα παρω.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και η αγαπητή Sony αποφάσισε να !@$%@σει ένα από τα πληρέστερα gadgets, το MW1, δεν πρόκειται να το πάρω. Παρόλο που το θέμα της αυτόνομης συσκευής λόγω mSD είναι ο λόγος που το ήθελα, μετά από όλα αυτά που διαβάζω εδώ μέσα αλλά και στο εξωτερικό μετά την αναβάθμιση διάφορων συσκευών σε 4.3 και τα άπειρα bugs που απέκτησε, θα αρκεστώ στην αγορά ενός άλλου. Η αγορά θα γίνει αυστηρά από Πλαίσιο ή e-shop.gr λόγω δυνατότητας μερικών δόσεων.

Αυτά που έχω ξεχωρίσει προς τα παρόν είναι τα εξής και θέλω την άποψη σας.

Δεύτερη επιλογή είχα το SBH50 όμως μετά την αναβάθμιση στην 4.3 και αυτό τρώει disconnects αρκετά συχνά και μάλλον τρώει απόρριψη. Περισσότερο με εκνευρίζει ότι η Sony πετάει χαρταετό και ακόμα δεν μπήκαμε στο Φλεβάρη.:p

Oπότε έχουμε:

 

SBH20. Μινιμαλιστική και όμορφη συσκευή. Λογικά είναι ο προκάτοχος του 50 αλλά αφού τα πιο πρόσφατα headsets της έχουν θέματα με την 4.3 δεν θέλω να φανταστώ αυτό τι προβλήματα θα παρουσιάσει..

Νοkia BH-111. Moυ αρέσει. Δεν έχω ιδέα πως τα πάει από ποιότητα ήχου, συνδεσιμότητα και μπαταρία. Μακάρι να υπήρχε και σε μαύρο αλλά δεν με πειράζει το πράσινο. Σε πολύ καλή τιμή μάλιστα.

NOKIA BH-505. Οκ, είναι extreme και δεν ξέρω κατά πόσο θα με βολέψει καθώς έχω και ένα θέμα με τα in-ear ακουστικά. Αλλά αν έχει καλή ακουστική και μπαταρία, γιατί όχι; Είναι και σε Crazy Sunday σε τρομερή τιμή!

 

Ακούω τις γνώμες σας. Το Headset θα χρησιμοποιηθεί με Xperia Z σε 4.3 έκδοση.

Αν μπορείτε βιαστείτε μην λήξουν οι προσφορές. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...