Jump to content

Διαγραφή λογαριασμού myphone


Guest26
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

 

 

Δεν βρίσκω στις ρυθμίσεις του account μου επιλογή για να το κάνω delete.

 

Λύση?

 

 

 

Ευχαριστώ,

Ο λόγος? Ούτε μηνηματα έχεις ούτε τπτ πάνε άλλαξε τα 5 6 μηνηματα που έχεις με κενό και άλλαξε στοιχεία επικοινωνίας και τέλος

 

Και εγώ σκέφτομαι διαγραφή λογαριασμού αλλά με 12.000+ μηνηματα δεν παίζει... Όλο και κάπου θα υπάρχω στης παραθέσεις κλπ

Link to comment
Share on other sites

Και να υπήρχε διαγραφή σε τι θα εξυπηρετούσε; Ούτε mail spam έρχονται, ούτε τίποτα... Αν θες απλά σταματά να μπαίνεις και τέλος...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

 

 

Δεν βρίσκω στις ρυθμίσεις του account μου επιλογή για να το κάνω delete.

 

Λύση?

 

 

 

Ευχαριστώ,

Να μην ξαναμπείς το σκέφτηκες;

 

 

 

 

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Δεν βρίσκω στις ρυθμίσεις του account μου επιλογή για να το κάνω delete.

Λύση?

 

Ευχαριστώ,

Στη κεντρική σελίδα του My Forum εκεί κάτω κάτω που είναι η λίστα με τα online μέλη του φόρουμ, από κάτω γράφει μεταξύ άλλων "κοινωτητα" με έντονα λευκά γράμματα.

Κάτω από κει γράφει:

Βοήθεια

Αναζήτηση

Έξοδος

Πατάς το τελευταίο και μετά οκ και βγαίνεις!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν ρώτησα πώς κάνω έξοδο. Ήμουν σαφής πιστεύω.

Θα στείλω στην διαχείριση

Τι διαφορά έχει όμως δεν μας λες.

 

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λογαριασμός μπορεί να σβηστεί απλά οπουδήποτε έβαλες μηνηνα θα μείνει και όπου έκανες quote θα μείνει και αυτό, γιατί αν σβηστεί χάνετε το thread όπου είχε σημμετοχη
Link to comment
Share on other sites

Δεν ρώτησα πώς κάνω έξοδο. Ήμουν σαφής πιστεύω.

Θα στείλω στην διαχείριση

Βλέπω ο Counter των μηνυμάτων των σου μηδενίστηκε! Οπότε κάνεις απλά έξοδο να φανταστώ!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ο Counter των μηνυμάτων των σου μηδενίστηκε! Οπότε κάνεις απλά έξοδο να φανταστώ!
Καλά μηνηματα μένουν απλά με άλλο όνομα (άσχετο δλδ)
Link to comment
Share on other sites

Καλά μηνηματα μένουν απλά με άλλο όνομα (άσχετο δλδ)

Πώς είναι δυνατόν να μένουν με άλλο όνομα. Όταν τα σβήνουν τα σβήνουν τελείως, όπως όταν έχουν ακατάλληλο λεξιλόγιο μέσα ή Greeklish!

Όλα μπορούν να στα σβήσουν αν θέλουν!

Απλά αν κάνει έξοδο μπορεί να ξαναμπεί με το ίδιο Nickname και mail. Ενώ αν τον διαγράψουν τελειως, θα πρέπει να τα αλλάξει όλα για να ξαναμπεί στο φόρουμ!

Εκεί είναι η διαφορά από την έξοδο και την διαγραφή.

Ο φίλος θέλει να διαγραφεί τελείως από το φόρουμ. Τώρα αν θέλει να φύγουν και τα μηνύματα μαζί, δεν ξέρω αν γίνεται. Δεν είχε και πολλά νομίζω. Newbie είναι.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πώς είναι δυνατόν να μένουν με άλλο όνομα. Όταν τα σβήνουν τα σβήνουν τελείως, όπως όταν έχουν ακατάλληλο λεξιλόγιο μέσα ή Greeklish!

Όλα μπορούν να στα σβήσουν αν θέλουν!

Απλά αν κάνει έξοδο μπορεί να ξαναμπεί με το ίδιο Nickname και mail. Ενώ αν τον διαγράψουν τελειως, θα πρέπει να τα αλλάξει όλα για να ξαναμπεί στο φόρουμ!

Εκεί είναι η διαφορά από την έξοδο και την διαγραφή.

Ο φίλος θέλει να διαγραφεί τελείως από το φόρουμ. Τώρα αν θέλει να φύγουν και τα μηνύματα μαζί, δεν ξέρω αν γίνεται. Δεν είχε και πολλά νομίζω. Newbie είναι.

 

δεν είπα οτι δεν γινεται δεν το κάνουν συνήθως αλλάζει το όνομα σε κάτι τύπου guest με κενό profile και συζητήσεις μένουν (φαντάσου να μπει σε ένα thread και να βλέπεις μισά και δεν θα καταλαβαίνεις τι γινεται)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου έστειλε και προσωπικό μήνυμα ο χρήστης να σας πω με κάθε επιφύλαξη γιατί έχω αποχωρήσει εδώ και χρόνια από το φόρουμ, ότι τον καιρό που ήμουν administrator δεν σβήναμε λογαριασμούς. Συνήθως όταν υπήρχαν χρήστες που ζητούσαν διαγραφή και επέμεναν, τους κάναμε μόνιμο ΒΑΝ τον λογαριασμό τους.
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου έστειλε και προσωπικό μήνυμα ο χρήστης να σας πω με κάθε επιφύλαξη γιατί έχω αποχωρήσει εδώ και χρόνια από το φόρουμ, ότι τον καιρό που ήμουν administrator δεν σβήναμε λογαριασμούς. Συνήθως όταν υπήρχαν χρήστες που ζητούσαν διαγραφή και επέμεναν, τους κάναμε μόνιμο ΒΑΝ τον λογαριασμό τους.

 

όλο το νόημα της διαγραφής είναι να φύγουν τελείως και τα post σωστά? αλλά αν γίνει αυτό δεν θα γίνει μπάχαλο μετα?

Link to comment
Share on other sites

όλο το νόημα της διαγραφής είναι να φύγουν τελείως και τα post σωστά? αλλά αν γίνει αυτό δεν θα γίνει μπάχαλο μετα?

Γιατί να γίνει μπάχαλο; Σβήνετε και όποτε θέλει μπαίνει με άλλο Nickname και mail. Σαν να είναι νέο μέλος! Το μπάχαλο που το βλέπεις; Ειδικά αν διαγραφείς ως newbie ή έστω και κάτι παραπάνω, ποιός θα σε καταλάβει ότι ξαναμπήκες με άλλα στοιχεία!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...