Jump to content

iPad Mini (5th gen - 2020)


filipdent
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλο μήνα. ξέρει κανένας αν έχει tap to wake και αν το touch id είναι δεύτερης γενειας;ευχαριστω.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Touch ID εχει αλλα δεν ξερω ποιας γενιας.

Tap to wake πως το βλεπω να δω αν εχει;Ετσι δεν το λεει καπου στο μενου.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Touch ID έχει 2ης γενιάς (iPhone 7,8)

Tap to wake έχουν συσκευές μόνο με Face ID

Εδώ μπορείς να κανεις tap το wake στο Touch ID, απλώς με μη εγγεγραμμένο δάχτυλο ώστε να μην ξεκλειδώσει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Touch ID έχει 2ης γενιάς (iPhone 7,8)

Tap to wake έχουν συσκευές μόνο με Face ID

Εδώ μπορείς να κανεις tap το wake στο Touch ID, απλώς με μη εγγεγραμμένο δάχτυλο ώστε να μην ξεκλειδώσει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

ευχαριστώ για την απάντηση.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

μπήκε παραγγελία το ipad mini 5 space gray 64gb wifi. καλο το μίνι 4 αλλά αργό το δακτυλικό και γενικώς δεν είναι σβέλτο όπως το ipad pro 12.9 (2017). ελπιζω να είναι το 5 σαν το pro μου.

σκεφτόμουν και το 11αρι αλλά θα δώσω μια ευκαιρία στην apple να βάλει σκληρότερο μέταλλο και ois στην οπίσθια κάμερα και πάλι βλέπουμε.γενικως μου αρέσει πιο πολύ το touch id.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

μπήκε παραγγελία το ipad mini 5 space gray 64gb wifi. καλο το μίνι 4 αλλά αργό το δακτυλικό και γενικώς δεν είναι σβέλτο όπως το ipad pro 12.9 (2017). ελπιζω να είναι το 5 σαν το pro μου.

σκεφτόμουν και το 11αρι αλλά θα δώσω μια ευκαιρία στην apple να βάλει σκληρότερο μέταλλο και ois στην οπίσθια κάμερα και πάλι βλέπουμε.γενικως μου αρέσει πιο πολύ το touch id.

 

Έχει κάποια χρησιμότητα η κάμερα στο tablet;

Άντε μια φωτό να βγάλεις στο σπίτι κάτι της στιγμής. Παραπάνω τι άλλο; Για OIS που αναφέρεις το λέω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποια χρησιμότητα η κάμερα στο tablet;

Άντε μια φωτό να βγάλεις στο σπίτι κάτι της στιγμής. Παραπάνω τι άλλο; Για OIS που αναφέρεις το λέω

 

λόγω του μεγέθους όντως μπορείς να αξιοποιήσεις την κάμερα. το ipad pro 12,9 2017, έχει ois ενώ το pro 12,9 2018,το καινούργιο δηλαδή δεν έχει!!!

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

λόγω του μεγέθους όντως μπορείς να αξιοποιήσεις την κάμερα. το ipad pro 12,9 2017, έχει ois ενώ το pro 12,9 2018,το καινούργιο δηλαδή δεν έχει!!!

 

Αυτό λέω

Που μπορείς να την χρησιμοποιήσεις;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καλημερα. αύριο παραλαμβάνω το ipad mini 5 και μπαίνει σε περιορισμένη χρήση το ipad mini 2 λόγω του ότι δεν παίρνει την 13 και θέλω να έχω πάντα τις τελευταίες security updates επειδη κάνω πολλές τραπεζικές συναλλαγές.

ας ελπίσουμε να είναι πιο σβέλτο από το ipad mini 4 του 2015.

θα μπει αμέσως tempered glass protector και θήκη spigen tough armor.

βλέπουμε του χρόνου και τι θα γίνει με τον διάδοχο του ipad pro 11.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ολοκληρώσει σαν στήσιμο. Το άτιμο σπέρνει!!!

 

Update:παιδιά είναι πολύ γρήγορο. Δεν το πιστεύω. Και το Touch ID ταχύτατο.

Edited by filipdent
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσεις την αρχιαια εμφανιση του ειναι πολυ δυνατο.

Εγω τσιμπησα ενα για την γυναικα μου και για μενα πηρα ενα ipad air 2019 που ουσιαστικα ιδια ειναι σε δυνατοτητες.

Βεβαια σιχαινομαι το ios ,αλλα ας οψεται η μπαταριαρα του...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρεσεις την αρχιαια εμφανιση του ειναι πολυ δυνατο.

Εγω τσιμπησα ενα για την γυναικα μου και για μενα πηρα ενα ipad air 2019 που ουσιαστικα ιδια ειναι σε δυνατοτητες.

Βεβαια σιχαινομαι το ios ,αλλα ας οψεται η μπαταριαρα του...

 

Κοιτά. Εγώ για το λειτουργικό το παίρνω. Έχω το Samsung note 10.1 2014,όλα οκ αλλά όλο και σε βάζει σε πειρασμό να βάλεις και το ένα και το άλλο και να τα κολλήματα και η μπαταρία να εξαφανίζεται.

 

Όσο για την εμφάνιση, μου αρέσει πολύ γιατί έχω χώρο να το κρατάω και φυσικά ταιριάζουν οι θήκες.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Σύνδεσα ποντίκι Bluetooth πανεύκολα και μάλιστα αν κουνήσω το ποντίκι ξυπνάει το iPad αλλά δεν ξεκλείδωνει με τιποτα Με το ποντίκι. Η κωδικός η Touch ID.

 

Όσο για την συσκευή, μικρό τέρας.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

ipadOS έχει βάλει κανεις ;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

ipadOS έχει βάλει κανεις ;

 

Ναι κανονικά και πετάει το ταμπλετακι.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Mini (5th gen - 2020)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...