Jump to content

Android με physical keyboard


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ότι λέει ο τίτλος. Υπάρχουν? Μόνο τα MLS έχω δει, αλλά δε μπορεί να μην υπάρχει "ανταγωνισμός". Για συσκευές σε budget πάντα.

Κάποια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση, ξεφεύγει λίγο σε budget.. θυσιάζω πολλά άλλα όπως λες σε αυτά τα χρήματα. Οπότε MLS και ξερό ψωμί :cool:

 

Kαλά ότι τα ΒΒ δεν αξίζουν πλέον είναι γεγονός... Αλλά και MLS ποιο με σχετικά καλά specs για Αndroid εχει physical keyboard; Δεν είδα κάποιο... Γενικά απ' ότι καταλαβαίνεις έχει εγκαταληφθεί πλήρως και δεν ασχολείται κανένας σοβαρά...

Το χρειάζεσαι για κάποιον συγκεκριμένο λόγο το κανονικό keyboard;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σπύρο όπως τα λες ακριβώς είναι. Το κινητό προορίζεται για άτομο που δε μπορεί να χειριστεί κινητό touch. Η MLS δεν έχει κανένα κινητό με physical keyboard και καλά specs. Γι αυτόν ακριβώς το λόγο ήλπιζα ότι κάποιος Κινέζος θα υπάρχει να προσφέρει κάτι καλύτερο..
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σπύρο όπως τα λες ακριβώς είναι. Το κινητό προορίζεται για άτομο που δε μπορεί να χειριστεί κινητό touch. Η MLS δεν έχει κανένα κινητό με physical keyboard και καλά specs. Γι αυτόν ακριβώς το λόγο ήλπιζα ότι κάποιος Κινέζος θα υπάρχει να προσφέρει κάτι καλύτερο..

 

Μπα φίλε μου, κανένας ουσιαστικά δεν ασχολείται σοβαρά... Για αυτό κιόλας ρώτησα για ποιον λόγο το θες, γιατί αν ήταν άλλος λόγος θα σου έλεγα ότι είναι προτιμότερο να πάρεις κάνα bluetooth keyboard...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Θα πρέπει το άτομο που προοοη συσκευή να μάθει (αν είναι εφικτό) να χειρίζεται την οθόνη αφης

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
https://www.kaiostech.com/ δεν ξέρω αν κάτι τέτοιο μπορεί να αντικαταστήσει το android.κυκλοφορουν κάποιες συσκευές.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Οι xda βγαλανε/θα βγαλουνε κάποιο με πληκτρολόγιο.

Ρίξε μια ματια αν θέλεις

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.skroutz.gr/s/14147620/Nokia-8110-4G-Dual-4GB-Yellow.html κάτι τέτοιο;δεν είναι android αλλά λέω μήπως βολεψει.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
https://www.skroutz.gr/s/14147620/Nokia-8110-4G-Dual-4GB-Yellow.html κάτι τέτοιο;δεν είναι android αλλά λέω μήπως βολεψει.
Ευχαριστώ για τη πρόταση, αλλά ψάχνω με android.. πάλι που το έψαξα δε βρήκα κάτι. Με ενδιαφέρει για να συντονίζονται οι επαφές με το google. Έχει κάποιος καμιά ιδέα..? Edited by beamex
Link to comment
Share on other sites

Άμα κανείς λίγη υπομονή θα βγάλει η ΒΒ φέτος από την εταιρία που παρασκευάζει τα iPhones, κινητό με πληκτρολόγιο. Δεν θα είναι budget phone (γύρω στα 800€)
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...