Jump to content

Samsung TAB S5e


vadergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 215
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Πόσο.ομορφο η διαφορετικό. Δεν ξέρω αν κ πόσο είναι... Βλέπω όμως ότι δουλεύει απροβληματιστα κ ίσως πιο γρήγορα.. Γιατί πριν την αναβάθμιση έβλεπα ότι είχε θεματακια

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ίσα-ίσα που τα προβλήματα αυξήθηκαν με την έλευση του android 11 και του UI 3.1. Για να είμαι όμως ειλικρινής, τα προβλήματα τα έχω βρει στο νέο μου κινητό A52 μιας που αυτή την εποχή το δουλεύω πολύ περισσότερο από την ταμπλέτα. Εξ’ άλλου η ταμπλέτα μου μόλις πριν από 8 με 10 ημέρες έκανε αναβάθμιση, οπότε δεν γνωρίζω αν έχει επιφέρει μαζί και προβλήματα.

 

Είχα πάντα την αφέλεια να πιστεύω, ότι όσο προχωράει η τεχνολογία κάνει την ζωή μας καλύτερη και πιο εύκολη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ίσα-ίσα που τα προβλήματα αυξήθηκαν με την έλευση του android 11 και του UI 3.1. Για να είμαι όμως ειλικρινής, τα προβλήματα τα έχω βρει στο νέο μου κινητό A52 μιας που αυτή την εποχή το δουλεύω πολύ περισσότερο από την ταμπλέτα. Εξ’ άλλου η ταμπλέτα μου μόλις πριν από 8 με 10 ημέρες έκανε αναβάθμιση, οπότε δεν γνωρίζω αν έχει επιφέρει μαζί και προβλήματα.

 

Είχα πάντα την αφέλεια να πιστεύω, ότι όσο προχωράει η τεχνολογία κάνει την ζωή μας καλύτερη και πιο εύκολη...

 

Καλησπερα, εχουν χαθει και σε εσας τα αρχεια απο το φακελο android- data και στη εσωτερικη μνημη και στην sd?

Link to comment
Share on other sites

Και οι δύο αυτοί φάκελοι είναι κενοί, ενώ σε παλιότερες versions δεν ήταν. Σίγουρα κάτι έχει αλλάξει.
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είδα και στο δικό μου Tab A7.

Με τον μαμά file manager η διαδρομή Android data είναι άδεια

Με άλλο file manager που κατέβασα από play store φαίνονται κανονικά

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ισως με επομενο update το φτιαξουνε γιατι οι αλλοι file manager βλεπουν μονο την εσωτερικη μνημη και οχι τη memory card
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παει καλα το ταμπλετ με την 11? Σκέφτομαι για αγορα απο φιλο σφραγισμένο σε καλη τιμη,hdr τελικα δεν προσθεσαν; το θελω για ταινιες γιατι στο ipad  αφηνει πολυ μαυρη μπαρα πανω κατω και ειναι σπαστικο στο 4/3 αναλογία.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα το ταμπλετακι πολυ καλο σε γενικες γραμμες και σχετικά γρηγορο ,αλλα εχουν ενα μεγαλο προβλημα ,θεμα με jelly effect. Η οθονη σε κείμενο κανει σαν νερα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και εγώ το πέτυχα στα 350 ευρώ με 4g. 

Σχεδόν καινούργιο. 

Για τη γυναίκα μου το θέλω.εγω έχω το s6

Νομίζω είναι καλή περίπτωση σε αυτά τα χρήματα. 

Link to comment
Share on other sites

Θα το ξαναγράψω. Η ταμπλέτα είναι ο ορισμός του vfm, σε αυτά τα χρήματα. Μόνο και μόνο για την οθόνη και τα ηχεία.Τέτοιας ποιότητας οθόνη δεν υπάρχει στα τρέχοντα μοντέλα αυτής της κατηγορίας τιμής και ακριβότερης. Χωρίς να πάμε μακριά δείτε τι οθόνες έχουν τα μεταγενέστερα s6lite, s7,fe κλπ.
Γρήγορο δεν είναι αλλά θα κάνει ότι του ζητήσεις.
Από εκεί και πέρα με ένα bt keyboard + mouse το κάνεις και μίνι laptop. Το βάζεις και dex mode και πάει αλλού. Επίσης μεγάλη ιστορία είναι για μένα ότι έχω το κινητό σε άλλο δωμάτιο να φορτίζει πχ και παίρνω τις κλήσεις μου στη ταμπλέτα, στο σαλόνι και μάλιστα συνδεδεμένος σε άλλο wifi. Βέβαια γι αυτό θέλει samsung κινητό...
Edited 25/10
Μόλις ήρθε νέα αναβάθμιση.
219e7d7e13de54e70d604f112bdeedf3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδια, ξερει κανεις το κοστος αλλαγης της οθονης? Το touch δουλευει.

Ποιο samsung center στην Αθηνα θεωρείται το καλύτερο σε επισκευές?

20211103_072834.thumb.jpg.4e5c924e8e8f40d079ef3429d3c526d9.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vadergr said:

Ρε παιδια, ξερει κανεις το κοστος αλλαγης της οθονης? Το touch δουλευει.

Ποιο samsung center στην Αθηνα θεωρείται το καλύτερο σε επισκευές?

20211103_072834.thumb.jpg.4e5c924e8e8f40d079ef3429d3c526d9.jpg

Smartec στο Χαϊδάρι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...