Jump to content

Samsung TAB S5e


vadergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

άντε ρε παιδιά ας πει κάποιος, κάνει και σε σας τόση ώρα να εγκατασταθεί μια εφαρμογή όπως φαίνεται στο βίντεο ;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 215
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Αργεί στην εγκατάσταση όχι στο κατέβασμα, φτάνει γρήγορα στο 100% αλλά από εκεί και μετά αργεί. Επίσης όταν το βάζω για φόρτιση ενώ θα έπρεπε να κάνει όλες τις ενημερώσεις δεν τις κάνει και μαζεύονται αρκετές.
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ...

Δεν παρατηρώ καμια καθυστέρηση στο κατεβασμα και εγκατασταση εφαρμογών.

Παρατηρεί κανείς το αδύναμο wifi του;

Αλλες συσκευές που έχω, πιάνουν περισσοτερο δικτυα σε σχεση με αυτο

Edited by lionor
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ήρθε χθες update με ενημέρωση ασφαλείας Ιανουαρίου. Αναμένουμε Android 10 σιγά σιγά. Το tablet πάει σφαίρα όπως την πρώτη μέρα. Εξαιρετικό εργαλείο για multimedia χρήση.
Link to comment
Share on other sites

....και δυστυχώς κάνεις δεν το έχει βγάλει σε προσφορά/έκπτωση :(

 

Το παρακολουθώ απο black friday αλλά δεν....

 

Αν κάποιος συμφορουμιτης ανακαλύψει κάπου ,κάτι, ας γράψει μια γραμμή εδώ.

Link to comment
Share on other sites

....και δυστυχώς κάνεις δεν το έχει βγάλει σε προσφορά/έκπτωση :(

 

Το παρακολουθώ απο black friday αλλά δεν....

 

Αν κάποιος συμφορουμιτης ανακαλύψει κάπου ,κάτι, ας γράψει μια γραμμή εδώ.

Ίσα ίσα έχει ανέβει η τιμή του αρκετα. Δύσκολα για προσφορά αναμένεται όταν βγουν τα νέα μοντέλα. Παίζει μόνο του στην κατηγορία μέχρι 400 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Πόσο το έχω ευχαριστηθεί αυτό το tablet.

Παει σαν την πρώτη μέρα. Ένα 10ωρο δουλεύει καθημερινά σε όλα τα μέλη της οικογένειας. Μπαταρία βράχος οθόνη που δεν την χορταίνεις ηχεία μοναδικά με το atmos. Παναλαφρο επίσης.

 

Και παιζω άψογα και τα παιχνίδια μου χωρίς καθόλου κολλήματα.

 

b33de1f2e4b684a44acd073d2a17c4b5.jpg

f19eb4ce39ebe759395026f36e800628.jpg

 

 

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω καμια θηκη, θα προτιμουσα silicone ή αυτη:https://www.skroutz.gr/s/18462113/Samsung-Slim-Cover-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Galaxy-Tab-S5e-2019.html, αλλα ειναι καπως...ακριβη...(αν καποιος την εχει, αξιζει...; )

Εχει κανεις τπτ υποψην του;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Κατοχος απο σημερα του ταμπλετ το οποιο πηρα για να το δωσω στους παπαυδες στο χωριο .

Καμια προταση σε καποια εφαρμογη για να γινει ποιο ευκολο με βασικα εικονίδια στην χρηση και για βιντεο κλησης μεσω π.χ vider messenger .

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Κατοχος απο σημερα του ταμπλετ το οποιο πηρα για να το δωσω στους παπαυδες στο χωριο .

Καμια προταση σε καποια εφαρμογη για να γινει ποιο ευκολο με βασικα εικονίδια στην χρηση και για βιντεο κλησης μεσω π.χ vider messenger .

 

Ευχαριστω

 

Για δες εδω

https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.tis.simplelauncher&hl=en_US

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Το ταμπλετ τα σπαει!Λογω της παραμονης στο σπιτι,ασχολουμαι συνεχεια και το απολαμβανω...mkv αρχεια τα παιζει απροβληματιστα,netflix,youtube απολαυση στην οθονη.Ο,τι εφαρμογες και να του βαλω,δεν κολαει πουθενα.Πολυ καλη αγορα,το συστηνω ανεπιφυλακτα το συγκεκριμενο ταμπλετ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχω το Tablet εδώ και 10 ημέρες, σαν πρώτη φάση θα έλεγα ότι είναι ένα ''άνισο'' Tablet, φοβερή οθόνη, ηχεία και κατασκευή άλλα έχει κάποια θέματα που με χαλάνε. Το Wifi έχει κάποια θεματάκια, ανάλογα πως το κρατάς και αν απομακρύνεσαι αρκετά από το Router πέφτει η ταχύτητά του. Επίσης το Tablet συγγνώμη και χωρίς να θέλω να το κάνω VS, δεν το λες και σφαίρα, έχω καλομάθει και από ένα Ipad (το απλό του 2018) που όλα γίνονται ακαριαία, εδώ πάλι νιώθω ότι έχει μια ελαφριά χρονοκαθυστέρηση που που προσωπικά εμένα με ενοχλεί κάποιες φορές, ενώ και ο Chrome καθυστερεί επίσης αρκετά ειδικά σε πολλά tabs και βαριές σελίδες.

Οι εφαρμογές επίσης αργούν να εγκατασταθούν και δεν ξέρω για πιο λόγο, η μπαταρία επίσης είναι απλός αποδεκτή.

Τώρα το Interface είναι μέτριο και κουραστικό για τα δικά μου δεδομένα, θα ήθελα ένα pure android.

Ο επεξεργαστής επίσης δυστυχώς σε βαριές εφαρμογές όπως για Video editing δυσκολεύεται αρκετά, ενώ αντίστοιχα το entry level ipad πάει εξαιρετικά, όχι βέβαια άψογα και αυτό.

Το Dex που έχει πάει καλά, άλλα θέλει πολύ δουλειά ακόμα (λίγες εφαρμογές δουλεύουν σωστά, ενώ έχει και πάρα πολλές ελλείψεις), ενώ χρειάζεται αν το δουλεύει κάποιος να πάρει την έκδοση 6gb καθώς αν ανοίξεις πολλά παράθυρα ή Tabs καθυστερεί το όλο σύστημα.

Δεν καταλαβαίνω επίσης γιατί δεν έχει υποδοχή ακουστικών.

 

Για να μην το θάβω και συνεχώς θα έλεγα ότι είναι ένα τίμιο Tablet με κύριο χαρακτηριστικό την εξαιρετική οθόνη και τον εξαιρετικό ήχο, άλλα χωρίς να είμαι Fanboy θεωρώ καλύτερες και πιο ολοκληρωμένες λύσεις τα Ipads ειδικά τώρα με το νέο Ipados, ενώ έχεις εξασφαλισμένα και Updates για τουλάχιστον 3-4 χρόνια, που εμείς εδώ με το S5e, είναι άγνωστο τι θα πάρουμε και για πόσο καιρό θα το παίρνουμε.

 

Χοντρικά αν κάποιος θέλει ένα Tablet Για να βλέπει κυρίως ταινίες, είναι μονόδρομος το S5E, από την άλλη αν κάποιος θέλει ένα Tablet που να κάνει πολλές δουλειές σφαίρα και χωρίς κανένα κόλλημα σχεδόν παντού με ένα πιο Polish Interface, με περισσότερες (και καλύτερες) εφαρμογές και με εξασφαλισμένα Updates για χρόνια πάει σε Ipad.

 

Είναι θέμα καθαρά προσωπικού γούστου, άλλα λίγο πολύ καταλαβαίνω γιατί στην αγορά των σοβαρών Tablets η Apple παίζει μπάλα σχεδόν μόνη της, καλώς ή κακώς προσφέρει πολύ πιο ολοκληρωμένες λύσεις. Και για να προλάβω τυχόν γκρίνιες να αναφέρω ότι δεν έχω Iphone και χρησιμοποιώ αποκλειστικά Android phones εδώ και χρόνια.

 

Το S5e είναι με διαφορά ότι καλύτερο έχει να προσφέρει το Android σε αυτά τα χρήματα, απλά δεν ξέρω αν είναι πλέον αυτό αρκετό, θα πρέπει επίσης η Google να κοιτάξει ίσως να αναπτύξει ένα Interface/λειτουργικό μόνο για Tablets όπως π.χ. το Ipados ή το Dex, που και εδώ το Ipados είναι σίγουρο ότι θα το βελτιώσει η Apple καθώς προσθέτει συνεχώς πράγματα, ενώ το Dex είναι άγνωστο που θα βρίσκεται σε π.χ. 2 χρόνια.

 

Τέλος να προσθέσω ότι θα το κρατήσω το S5e καθαρά για θέαση ταινιών, για όλες τις άλλες δουλειές θα χρησιμοποιώ το Ipad.

 

Προσωπική γνώμη πάντα μην με φάτε!!

Edited by karamela693
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω σε ποιες δουλειές αναφέρεσαι αλλά τις δουλειές που κάνω εγώ σε Android tablet δεν θα μπορούσα σε iOS. File manager που να μπορώ να έχω πρόσβαση στο τοπικό δίκτυο να μεταφέρω από και προς το τάμπλετ μέσω samba πχ δεν έχει. Εφαρμογή για πρόσβαση στο transmission που τρέχει στο nas επίσης δεν έχει. Εφαρμογή για sftp ή ftp πρόσβαση σε τοπικό δίκτυο επίσης δεν εχει, το ίδιο και εφαρμογή για ssh πρόσβαση σε συσκευές. Και αυτά είναι μερικά από αυτά που χρησιμοποιώ εγώ, σίγουρα υπάρχουν και άλλα. Οπότε για μένα μια με συσκευή iOS δεν θα μπορούσε να με καλύψει. Αναφέρεις το iPad του 2018 και μόνο την οθόνη να βάλεις στη σύγκριση χάνει, δεν είναι καν ogs, έχει κενό μεταξύ οθόνης και digitizer, τάμπλετ κινέζικα του 100αρικου έχουν τέτοια οθόνη.

Αν θέλω να βρω κάτι αρνητικό για το τάμπλετ αυτό είναι ο τραγικός αισθητήρας δακτυλικών, είναι εντελώς ανίκανοι εκεί στη Samsung να φτιάξουν έναν αξιοπρεπή αισθητήρα, δεν χρειάζεται κορυφαίος, έστω αξιοπρεπής

Edited by leo06
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε είναι όλα θέμα γούστου, ο καθένας έχει άλλες απαιτήσεις σαφώς, π.χ. εγώ κάνω επεξεργασία βίντεο και φώτος και το s5e αργεί πάρα πολύ, ενώ με ανοιχτά 10+ tabs ο browser ψιλοσέρνεται και κυρίως βγάζει μόνο τις Mobile εκδόσεις των site, ενώ στο Ipad ανοίγουν όλα σε desktop έκδοση σφαίρα, καλύτερα και από υπολογιστή θα έλεγα.

File explorer έχει πλέον το Ipados Και αναγνωρίζει αν συνδέσεις πάνω ότι συσκευή αποθηκευτικού χώρου θέλεις.

Τώρα βέβαια για συγκεκριμένες δουλειές που κάνεις εσύ δεν διαφωνώ και δεν έχω άποψη.

Η οθόνη που αναφέρεσαι δεν είναι τόσο κακή όσο νομίζεις, αντίθετα είναι περιέργως πολύ καλή, όχι βέβαια στα επίπεδα του s5e, βέβαια το s5e δείχνει τα χρώματα ότι ναναι οπότε δεν με βολεύει πολύ στην επεξεργασία φώτος, ενώ στο Ipad είναι πιο σωστά τα χρώματα.

Επίσης σημαντικό για μένα είναι τα updates και πως θα είναι το Tablet ύστερα από 4-5 χρόνια, θα δουλεύει εξίσου καλά?? θα παίρνει updates?? Δεν είναι κινητό που οκ του χρόνου θα πάρω άλλο, το Tablet θέλω να το έχω αρκετά χρόνια και να παίρνει συνεχώς security updates Και το νεό λειτουργικό άλλα και να παραμένει το ίδιο γρήγορο, μπορώ να τα έχω αυτά με το s5e??

 

Το πολύ ανάλυσα το θέμα, ότι αρέσει στον καθένα στην τελική, για μένα έχοντας εμπειρία και από τα 2 συστήματα Tablets, αν αγόραζα κάτι τώρα για all around χρήση, για αντοχή και ομαλή χρήση σε βάθος 5ετίας, θα σύστηνα το Ipad air 3 στα 500 ευρώ που είναι φανταστικό με απίστευτο επεξεργαστή και οθόνη που θα αντέξει για πολλά χρόνια. Παίρνει και πενάκι για όσους το χρειάζονται και δέχεται τα εξαιρετικά magnetic πληκτρολόγια από την Logitech.

 

Y.Γ. Δαχτυλικά αποτυπώματα δεν χρησιμοποιώ σε καμία συσκευή δεν με ενδιαφέρει καθόλου οπότε δεν έχω άποψη για το συγκεκριμένο.

Edited by karamela693
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω σε ποιες δουλειές αναφέρεσαι αλλά τις δουλειές που κάνω εγώ σε Android tablet δεν θα μπορούσα σε iOS. File manager που να μπορώ να έχω πρόσβαση στο τοπικό δίκτυο να μεταφέρω από και προς το τάμπλετ μέσω samba πχ δεν έχει. Εφαρμογή για πρόσβαση στο transmission που τρέχει στο nas επίσης δεν έχει. Εφαρμογή για sftp ή ftp πρόσβαση σε τοπικό δίκτυο επίσης δεν εχει, το ίδιο και εφαρμογή για ssh πρόσβαση σε συσκευές.

 

με όλο τον σεβασμό, είχες ποτέ σου iPad;

Link to comment
Share on other sites

με όλο τον σεβασμό, είχες ποτέ σου iPad;

 

Όχι, iPhone έχω. Τι από αυτά που έγραψα υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, iPhone έχω. Τι από αυτά που έγραψα υπάρχει?

 

 

Όλα, για ανταλλαγή αρχείων με σέρβερ δες το documents της readdle (είναι και δωρεάν). Για ssh δες το telnet lite, δεν ξέρω για τι δουλειά το χρειάζεσαι αλλά για απλά πραγματάκια μια χαρά με κάλυπτε, δεν ξέρω η πληρωμένη έκδοση τι παραπάνω προσφέρει. Είμαι σίγουρος θα υπάρχουν κι άλλες αλλά εγώ αυτές χρησιμοποιώ χρόνια. Πάρε και μια φωτό με τις συνδέσεις του documents

 

1c5cfa9607025ad38406f77a5436e1cb.jpg

Edited by ksessalonikios
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, επειδή επεξεργαζομαι όλες τις φώτο που βγάζω με τη dslr raw αρχεία στο κινητό μου s10 plus , σκέφτομαι να πάω σε κάποιο 10ιντσο ταμπλέτ, γιατί με κούρασε κάπως να το κάνω στο. Κινητό. σκέφτομαι για το δικό σας ταμπλέτ λόγω της amoled οθόνης, θέλω να επεξεργαζομαι με φωτοσοπ snapseed pixlr κτλ. Σερφαρισμα κ ταινίες νετφλιξ βίντεο και μουσική you tube, fb Instagram λίγο απολα για παιχνίδια θα δείξει.. αξίζει η αγορά του τι λέτε; τα 400 ευρώ τα θεωρώ πολλά για ταμπλέτ αλλά λέω μια Φορά θα τα δώσω... Αν το πάρω κ χωρίς ΦΠΑ βάλω κ καμία δόση κομπλέ θα είναι, κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη κ σας ευχαριστώ Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, επειδή επεξεργαζομαι όλες τις φώτο που βγάζω με τη dslr raw αρχεία στο κινητό μου s10 plus , σκέφτομαι να πάω σε κάποιο 10ιντσο ταμπλέτ, γιατί με κούρασε κάπως να το κάνω στο. Κινητό. σκέφτομαι για το δικό σας ταμπλέτ λόγω της amoled οθόνης, θέλω να επεξεργαζομαι με φωτοσοπ snapseed pixlr κτλ. Σερφαρισμα κ ταινίες νετφλιξ βίντεο και μουσική you tube, fb Instagram λίγο απολα για παιχνίδια θα δείξει.. αξίζει η αγορά του τι λέτε; τα 400 ευρώ τα θεωρώ πολλά για ταμπλέτ αλλά λέω μια Φορά θα τα δώσω... Αν το πάρω κ χωρίς ΦΠΑ βάλω κ καμία δόση κομπλέ θα είναι, κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη κ σας ευχαριστώ

 

Για επεξεργασία φωτογραφιών δεν ξέρω να σου πω, αλλά τα υπόλοιπα τα κάνει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Για επεξεργασία φωτογραφιών δεν ξέρω να σου πω, αλλά τα υπόλοιπα τα κάνει μια χαρά.

 

Μωρέ λογικά κομπλέ θα κάνει κ την επεξεργασία.. Απλά είπα να πάρω καμιά γνώμη... Στο s10 plus τα σηκώνει όλα γρήγορα κ τις επξεργαζομαι εκεί γιαυτό ρώτησα κ για το ταμπλέτ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μωρέ λογικά κομπλέ θα κάνει κ την επεξεργασία.. Απλά είπα να πάρω καμιά γνώμη... Στο s10 plus τα σηκώνει όλα γρήγορα κ τις επξεργαζομαι εκεί γιαυτό ρώτησα κ για το ταμπλέτ

 

Για μένα όχι δεν κάνει για επεξεργασία φώτος, σοβαρή τουλάχιστον επεξεργασία, πέρα από την Amoled οθόνη που ξεκάθαρα δεν κάνει για επεξεργασία φώτος (βέβαια έχεις το s10 οπότε μάλλον δεν σε ενοχλεί οπότε πάμε πάσο εδώ), ο επεξεργαστής είναι εντελώς μέτριος για τα σημερινά δεδομένα Midrnage Και αν, καθώς και τα μεσαία πλέον τηλέφωνα είναι πιο ισχυρά, μην κοιτάς το s10 που έχεις που είναι τρομερό. Γενικά τρώει lags σε αρχεία raws αν τα πειράζεις αρκετά ενώ και οι εφαρμογές επεξεργασίας φώτος είναι μέτριες στο Android.

 

Αν το θες για επεξεργασία φώτος πας χωρίς σκέψη σε Ipad (οποιοδήποτε) δείχνουν πιο σωστά και true life τα χρώματα και κυρίως έχεις πολύ πιο γρήγορη επεξεργασία λόγω πολύ καλύτερων επεξεργαστών ενώ έχεις αρκετά καλύτερες και ποιοτικότερες εφαρμογές επεξεργασίας φώτο.

 

Προσωπικά το Tab s5e το έχω ξεκάθαρα για Netflix, Youtube Και ταινίες που είναι τρομερό εκεί (μάλλον το καλύτερο Tablets στην αγορά μαζί με το Tab S6) , για όλα τα υπόλοιπα έχω το ipad που είναι πολύ καλύτερο (σερφάρισμα, εφαρμογές, παιχνίδια, επεξεργασία φώτος και βίντεο, Multitasking κλπ.)

Σαν πακέτο σαφώς καλύτερο το Ipad ακόμα και το απλό. Tα pro και το air 2019 δεν το συζητάμε είναι πολύ μπροστά σε σχέση με οτιδήποτε υπάρχει σε Android tablets. Αν βάλεις και στην εξίσωση ότι με τα Ipad θα έχεις πλήρης υποστήριξη, Updates, security κλπ. για τουλάχιστον 5 χρόνια χρόνια η ψαλίδα ανοίγει και άλλο, προσωπικά σου προτείνω να ανέβεις λίγο στο Budget Και να πας στο Ipad air 2019, θα το έχεις χρόνια. Με ευχαριστείς μετά!!

Link to comment
Share on other sites

Για μένα όχι δεν κάνει για επεξεργασία φώτος, σοβαρή τουλάχιστον επεξεργασία, πέρα από την Amoled οθόνη που ξεκάθαρα δεν κάνει για επεξεργασία φώτος (βέβαια έχεις το s10 οπότε μάλλον δεν σε ενοχλεί οπότε πάμε πάσο εδώ), ο επεξεργαστής είναι εντελώς μέτριος για τα σημερινά δεδομένα Midrnage Και αν, καθώς και τα μεσαία πλέον τηλέφωνα είναι πιο ισχυρά, μην κοιτάς το s10 που έχεις που είναι τρομερό. Γενικά τρώει lags σε αρχεία raws αν τα πειράζεις αρκετά ενώ και οι εφαρμογές επεξεργασίας φώτος είναι μέτριες στο Android.

 

Αν το θες για επεξεργασία φώτος πας χωρίς σκέψη σε Ipad (οποιοδήποτε) δείχνουν πιο σωστά και true life τα χρώματα και κυρίως έχεις πολύ πιο γρήγορη επεξεργασία λόγω πολύ καλύτερων επεξεργαστών ενώ έχεις αρκετά καλύτερες και ποιοτικότερες εφαρμογές επεξεργασίας φώτο.

 

Προσωπικά το Tab s5e το έχω ξεκάθαρα για Netflix, Youtube Και ταινίες που είναι τρομερό εκεί (μάλλον το καλύτερο Tablets στην αγορά μαζί με το Tab S6) , για όλα τα υπόλοιπα έχω το ipad που είναι πολύ καλύτερο (σερφάρισμα, εφαρμογές, παιχνίδια, επεξεργασία φώτος και βίντεο, Multitasking κλπ.)

Σαν πακέτο σαφώς καλύτερο το Ipad ακόμα και το απλό. Tα pro και το air 2019 δεν το συζητάμε είναι πολύ μπροστά σε σχέση με οτιδήποτε υπάρχει σε Android tablets. Αν βάλεις και στην εξίσωση ότι με τα Ipad θα έχεις πλήρης υποστήριξη, Updates, security κλπ. για τουλάχιστον 5 χρόνια χρόνια η ψαλίδα ανοίγει και άλλο, προσωπικά σου προτείνω να ανέβεις λίγο στο Budget Και να πας στο Ipad air 2019, θα το έχεις χρόνια. Με ευχαριστείς μετά!!

 

Σε πιστεύω σε ότι γράφεις... Αλλά πέρα ότι δεν χωνεύω την Apple

Θα το ξεπερνούσα αυτό...

Το θέλω κ γω για ταινίες Netflix κ μουσική οπότε τα 4 ηχεία και η οθοναρα είναι λόγος αγοράς.. Ξέρω όμως κ για τον μέτριο επεξεργαστή..

Λοιπόν ερωτήσεις..

Είναι εύκολο να περνάς τα raw αρχεία μέσα; λογικά μέσω WiFi όπως κανω κ τώρα; στο Android βάζεις you tube vanced κ ακούς μουσική στο προσκήνιο.. Περνάς ότι ταινία θες μέσα χωρίς το δύστροπο λογισμικό της Apple, σπασμένα παιχνίδια κ εφαρμογες από προγράμματα θέλω snapseed pixlr Photoshop.. Περιμένω γνώμη σου.. Κ για S4 tab σκέφτομαι που είναι καλύτερο απτό s5e κ έχει κ πενάκι.. Αλλά η τιμή του έχει μείνει σε κάτι ξεπεσμενα μαγαζία. Μόνο αν το πάρω χωρίς ΦΠΑ το eshop το έχει 500 οπότε θα βγει σε πιο λογική τιμή με τη μείωση

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σε πιστεύω σε ότι γράφεις... Αλλά πέρα ότι δεν χωνεύω την Apple

Θα το ξεπερνούσα αυτό...

Το θέλω κ γω για ταινίες Netflix κ μουσική οπότε τα 4 ηχεία και η οθοναρα είναι λόγος αγοράς.. Ξέρω όμως κ για τον μέτριο επεξεργαστή..

Λοιπόν ερωτήσεις..

Είναι εύκολο να περνάς τα raw αρχεία μέσα; λογικά μέσω WiFi όπως κανω κ τώρα; στο Android βάζεις you tube vanced κ ακούς μουσική στο προσκήνιο.. Περνάς ότι ταινία θες μέσα χωρίς το δύστροπο λογισμικό της Apple, σπασμένα παιχνίδια κ εφαρμογες από προγράμματα θέλω snapseed pixlr Photoshop.. Περιμένω γνώμη σου.. Κ για S4 tab σκέφτομαι που είναι καλύτερο απτό s5e κ έχει κ πενάκι.. Αλλά η τιμή του έχει μείνει σε κάτι ξεπεσμενα μαγαζία. Μόνο αν το πάρω χωρίς ΦΠΑ το eshop το έχει 500 οπότε θα βγει σε πιο λογική τιμή με τη μείωση

 

Αυτό με το youtube είναι πολύ σημαντικό, όχι μόνο για μουσική αλλά και για διαφημίσεις που σε iOS δεν γίνεται και ο μόνος τρόπος να μην έχεις διαφημίσεις είναι να πληρώσεις συνδρομή στο YouTube

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...