Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νέο update για GM1913 είναι 240 ΜΒ και δεν έχει αρχείο αλλαγών, σε πρώτη φάση δεν βλέπω κάτι ιδιαίτερο.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! Εχω ενα θεμα με την εφαρμογη του play store. Ενω ειμαι συνδεδεμενος κανονικα στο ιντερνετ, οταν παταω για να ανοιξει, μου βγαζει μετα απο λιγο (και αφου δειχνει να "φορτωνει την εφαρμογη") μηνυμα οτι δεν υπαρχει συνδεση στο δικτυο.Μου το εχει κανει αρκετες φορες και καποια στιγμη ξεκολλουσε απο μονο του.Τωρα ομως δεν την ανοιγε με τιποτα.Εχει συμβει σε κανεναν αλλο?
Link to comment
Share on other sites

Όσοι βάλατε την 11.02 είστε ικανοποιημένοι; Κάνατε μόνο wipe cache ή επαναφορά ρυθμίσεων; Διαβάζω ότι υπάρχουν ακόμα bugs κ φοβάμαι να την περάσω..
Link to comment
Share on other sites

Όσοι βάλατε την 11.02 είστε ικανοποιημένοι; Κάνατε μόνο wipe cache ή επαναφορά ρυθμίσεων; Διαβάζω ότι υπάρχουν ακόμα bugs κ φοβάμαι να την περάσω..

Κανένα πρόβλημα, την πέρασα από πάνω κανονικά όπως είχα περάσει και την 11 την πρώτη φορά, αυτό βλέπω (αν και δεν περάσανε πολλές μέρες ακόμα, είναι μια (μικρή ή μεγάλη θα δείξει) βελτίωση στην μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα, την πέρασα από πάνω κανονικά όπως είχα περάσει και την 11 την πρώτη φορά, αυτό βλέπω (αν και δεν περάσανε πολλές μέρες ακόμα, είναι μια (μικρή ή μεγάλη θα δείξει) βελτίωση στην μπαταρία.

 

Σ ευχαριστώ για την ενημέρωση!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , χτες περασα την 11 απο OTA και πλεον το κινητό μόλις λαβει ειδοποιηση ανοιγει την οθόνη και μετα λειτουργεί το plus beat. Πριν την αναβαθμιση η οθόνη ηταν ρυθμισμένη να μην "ξυπναει" και να λειτουργεί μόνο το plus beat με μια μικρή ένδειξη στην μαυρη οθόνη. Παλευω απο χτες να το αλλαξω αυτο και δεν γινεται τπτ. Εχω επιλεξει το dont wake for notifications καμια αλλαγη ,μετα επελεξα και το dont turn on screen στα custom restrictions τα ιδια ...η οθόνη "ξυπναει" κανονικα. Καλοδεχουμενη οποιαδηποτε ιδεα και προταση.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Μετα από πολλά χρόνια με xiaomi και realme, επέστρεψα πάλι στην αγαπημένη ΟΡ.

Έχω να πάρω ΟΡ από την εποχή του ΟΡ 5.

Στήνοντας το κινητό, διεπίστωσα ότι στο fb δε μου βγάζει την επιλογή του dark mode.

Υπάρχει κάποιο tip γι αυτό;

 

Ευχαριστώ.

 

Εστάλη από το OnePlus 7 Pro

 

edit: Άκυρο.

Κατέβασα την τελευταία ενημέρωση και μου το εμφάνισε.

Edited by jimteo
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο link στο οποίο μπορούμε να εξακριβώσουμε αν το κινητό είναι ακομα εντός εγγυησης ή μόνο μέσω mail με την ΟΡ;

Απ' ότι βλέπω το ΟΡ care δεν είναι διαθέσιμο για τη χώρα μας.

 

Εστάλη από το OnePlus 7 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο link στο οποίο μπορούμε να εξακριβώσουμε αν το κινητό είναι ακομα εντός εγγυησης ή μόνο μέσω mail με την ΟΡ;

Απ' ότι βλέπω το ΟΡ care δεν είναι διαθέσιμο για τη χώρα μας.

 

Εστάλη από το OnePlus 7 Pro

Απόδειξη αγοράς δεν έχεις με ημερομηνία αγοράς?

 

Αν ειναι αγορασμένο από OnePlus η Amazon εχεις 2 έτη, από οπουδήποτε αλλού 1 έτος πχ σκρουτζομαγαζα η κινεζομαγαζα.

 

Τσέκαρε διαφορετικα σε OnePlus account όπου εισάγεις το imei, αν δεν εχεις άνοιξε η μίλα με chat μαζί τους.

 

Sent from my OnePlus 8 Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

Αγόρασα το κινητό για την σύζυγο και ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1. Αν χρησιμοποιήσει το google photos για backup θα μπορεί να ανεβάσει φωτο σε full ποιότητα έστω και με τον περιορισμό των 15gb?

2. Διαβάζω σε κάποιους ήρθε η 11αρα? Εμένα είναι στο android 10.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

https://www.xda-developers.com/oneplus-oxygenos-11-stable-oneplus-7-oneplus-7t/

 

Κατεβάσε και κάνε manual εγκατάσταση η δοκίμασε μέσω oxygen updater app εφόσον OTA δεν έλαβες.

 

Sent from my Mi 11 Lite 5G using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αυτό ου ρώτησα πιο πάνω για το google photos ξέρει κανείς?

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με αυτό ου ρώτησα πιο πάνω για το google photos ξέρει κανείς?

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα φίλε μου.

Το Google photos άμα θυμάμαι καλά από τον Ιούνιο θα σταματήσει να δουλεύει για το unlimited free ανέβασμα των φωτογραφιών και θα ισχύουν μόνο τα 15gb

 

My S20 FE 5G Is Awesome

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά . Μού ήρθε σήμερα και μένα η αναβάθμιση και είμαι σε δίλημμα με τόσα που διαβάζω. Αξίζει να την περάσω ή να περιμένω;
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα εδώ και καμία πέντε μέρες. Δεν την περνάω γιατί διαβάζω αρκετά και σοβαρά bugs με το wifi και υποβαθμισμένη ποιότητα στις κάμερες. Αν κάποιος έχει περάσει ας μας πει τις εντυπώσεις του.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα εδώ και καμία πέντε μέρες. Δεν την περνάω γιατί διαβάζω αρκετά και σοβαρά bugs με το wifi και υποβαθμισμένη ποιότητα στις κάμερες. Αν κάποιος έχει περάσει ας μας πει τις εντυπώσεις του.

 

Εγώ πάντως εχω το GM1913 (δηλαδή την ευρωπαϊκή έκδοση ) και έκανα το update μέσω ota και δεν αντιμετώπισα κάποιο bug προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Κάνε reboot τσεκαρε ρυθμίσεις επικοινώνησε με τον πάροχο σου αν δεν φτιάξει.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα πολλές προσπάθειες δεν γίνεται τίποτα εν τω μεταξύ είμαι roaming δεν ξέρω αν δουλεύει Ελλάδα

Laptop Dell xps13 7390

Oneplus 7pro,oneplus 8pro

S Note 10 plus

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έκανα και τώρα δεν έχει data ενώ δείχνει κανονικά 4g δεν έχω ίντερνετ

Για δες εδώ μήπως βοηθηθείς.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Εν τέλει έφαγα το ψάξιμο και η λύση ήταν εύκολη είχαν γυρίσει στο data control usage από allow to all στο wifi και για αυτό δεν είχα data.

Laptop Dell xps13 7390

Oneplus 7pro,oneplus 8pro

S Note 10 plus

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μετα τις τελευταιες ανακοινωσεις συμπεραινουμε οτι εκδοση 12 η συσκευη δεν θα παρει, επισημα, σωστα?
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Μετα τις τελευταιες ανακοινωσεις συμπεραινουμε οτι εκδοση 12 η συσκευη δεν θα παρει, επισημα, σωστα?
Ναι δεν θα πάρει 11 ειναι η τελευταία.

12 μόνο με custom rom θα βρεις υποστήριξη.

 

Sent from my IN2023 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...