Jump to content

Πρόβλημα με το Play store


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει να ξεπεράσω πρόβλημα με εφαρμογή που ανέβασα στο play store. Έκανα μια εφαρμογή για ενημερωτικό site που περιλαμβάνει την σελίδα του, τα social media, τηλέφωνο, αποστολή sms, email, φωνητικό μήνυμα, αποστολή φωτογραφίας και video. Στην περιγραφή για το play store έβαλα τα 8 screen που επιτρέπεται, και το url από το video παρουσίασης. Πρόσθεσα το url «Privacy Policy» και μου έδωσε όλα τα τσέκ πράσινα… Έκανα την δημοσίευση και όλα καλά! Δημοσιεύθηκε και μάλιστα την κατέβασα και στο κινητό μου, αλλά 20 λεπτά πιο μετά, μου ήρθε μήνυμα για παραπλανητική συμπεριφορά χωρίς να έχω κάνει κάτι τέτοιο! Δεν γνωρίζω τι ακριβώς έκανα ενώ δεν θα έπρεπε! Παράλληλα έχει αποκλειστεί η είσοδός μου στο Google Play Console! Στο σημείο αυτό να πω ότι πριν ένα μήνα περίπου ανέβασα άλλη εφαρμογή που ήταν για ραδιοφωνικό σταθμό αλλά με τις ίδιες δυνατότητες . (Το μόνο που δεν είχε ήταν το video παρουσίσης) Με εκείνη δεν είχα και δεν έχω κανένα πρόβλημα! Είναι επάνω κανονικά! Δεν μπορώ να καταλάβω τι έκανα λάθος και αν κάπου υπάρχει, σίγουρα έγινε χωρίς να το θέλω! Αν γνωρίζετε κάτι παρακαλώ να μου απαντήσετε. Ευχαριστώ! Το μήνυμα που μού ήρθε είναι το εξής:

“Αυτή είναι μια ειδοποίηση ότι ο λογαριασμός Εκδότης έχει τερματιστεί σας στο Google Play.Λόγος για τον τερματισμό: Παραβίαση της παραπλανητική συμπεριφορά της πολιτικής. Δεν επιτρέπουμε τις εφαρμογές που προσπαθούν να εξαπατήσουν τους χρήστες ή να ενεργοποιήσετε ανέντιμη συμπεριφορά.Google Play Οι απολήξεις εκδότη που σχετίζονται με την ανάπτυξη, και μπορεί πολλές εγγραφές λογαριασμών και των συναφών υπηρεσιών Google. Επισκεφθείτε το Κέντρο προγραμματιστών πολιτική για να μάθετε περισσότερα για το πώς θα επιβάλουν Πολιτικές προγράμματος προγραμματιστών.Εάν έχετε ελέγξει την πολιτική και την αίσθηση αυτή τερματισμού μπορεί να ήταν λάθος, παρακαλούμε να φτάσει σε μας ομάδα υποστήριξης της πολιτικής .Παρακαλώ μην επιχειρήσετε να δημιουργήσετε έναν νέο λογαριασμό προγραμματιστή. Δεν θα είναι σε θέση να επαναφέρετε το λογαριασμό σας αυτή τη στιγμή.”

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...