Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσπάθησα να εξαντλήσω την μπαταρία αλλά είναι μάλλον αδύνατο. Απίστευτη αυτονομία.

 

 

Screenshot-20191108-001342-Settings.jpg

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Προσπάθησα να εξαντλήσω την μπαταρία αλλά είναι μάλλον αδύνατο. Απίστευτη αυτονομία.

 

 

Screenshot-20191108-001342-Settings.jpg

 

Άσε...την εξάντλησα εγώ εχθές και έβγαλε 8 με 9 ώρες οθόνη...Το θέμα είναι ότι δεν μπόρεσα να το ξαναφορτησω..

Link to comment
Share on other sites

Άσε...την εξάντλησα εγώ εχθές και έβγαλε 8 με 9 ώρες οθόνη...Το θέμα είναι ότι δεν μπόρεσα να το ξαναφορτησω..

 

Το άφησες ώρα στη φόρτιση και δεν ξεκίνησε να φορτίζει? Τσέκαρες αν φταίει ο φορτιστής, το καλώδιο ή η πρίζα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το άφησες ώρα στη φόρτιση και δεν ξεκίνησε να φορτίζει? Τσέκαρες αν φταίει ο φορτιστής, το καλώδιο ή η πρίζα?

 

Εννοείτε...είναι ήδη στο service για επισκευή. Απλός πριν το ανακαλύψω έφαγε μια τουμπιτσα. Εξωτερικά δεν έκανε ούτε σημάδι (έπεσε με την οθόνη αλλά φόραγε τζάμι προστασίας) και δούλευε κανονικα. Το βράδυ που το έβαλα για φόρτιση δεν ξεκίναγε. Τα δοκίμασα όλα τα παραπάνω και με διαφορετικούς φορτιστές και καλώδια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το εχει η κοπελα μου το συγκεκριμενο κινητο . Στις κλησεις για καποιο λογο βαζει σε αναμονη με αυτον που μιλαει .Το κανει και σε εσας αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το εχει η κοπελα μου το συγκεκριμενο κινητο . Στις κλησεις για καποιο λογο βαζει σε αναμονη με αυτον που μιλαει .Το κανει και σε εσας αυτο?

 

Έχω προσέξει πως μερικές φορές ενώ μιλάς με το κινητό στο αφτί, ανάβει η οθόνη. Μάλλον εκείνη τη στιγμή πατάει κατά λάθος την αναμονή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε περάσει κάποια ζελατίνα η οποία καλύπτει τους αισθητήρες;

 

Στάλθηκε από το SM-A705FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το κινητό από ότι ξέρω υποστηρίζει usb on the go. Κάποια φλασακια μου όμως μου λέει ότι έχουν πρόβλημα και πρέπει να τα σαρωσω για επιδιόρθωση ενώ ο υπολογιστής τα αναγνωρίζει. Πιστεύετε ότι αν βάλω άλλον file explorer αντί της samsung θα διορθωθεί το πρόβλημα; Το samsung j7 που είχα τα αναγνωρίζει τα συγκεκριμενα . Μπορεί να φταίει ο προσαρμογεας λετε; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Επειδή ενδιαφέρομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό για την γυναίκα μου μπορείτε να μου πείτε πως τα πάει με την κάμερα (βραδυ)κ το δακτυλικό αποτύπωμα;

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Δίνω το δικό μου, 250€, αγορά από Κωτσόβολος, στις 10/5/2019.

 

 

 

220€ το πολύ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Σε αναμονή για black Friday, να δούμε τις τιμές που θα δίνουν για καινούργιο. Δεν είναι έξυπνο να αγοράσει κάποιος κινητό τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Led φόρτισης - ειδοποιήσεις δεν έχει το κινητό ;

 

Όχι δεν εχει !

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα σε όλους!

Επειδή ενδιαφέρομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό για την γυναίκα μου μπορείτε να μου πείτε πως τα πάει με την κάμερα (βραδυ)κ το δακτυλικό αποτύπωμα;

 

Μέτρια και στα δύο !

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δίνω το δικό μου, 250€, αγορά από Κωτσόβολος, στις 10/5/2019.

 

Γιατί το δίνεις αν επιτρέπεται ;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω άλλο κλπ, και περιμένε την black Friday, αν θες ένα note 8, εγγύηση μέχρι 31/1/2020 πμ.
Link to comment
Share on other sites

Led φόρτισης - ειδοποιήσεις δεν έχει το κινητό ;

 

aodnotify κατέβασε από playstore και είσαι μια χαρά.μπορεις να βάλεις να αναβοσβήνει γύρω από την κάμερα η γύρω από την οθόνη.εχεις πολλές Επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

aodnotify κατέβασε από playstore και είσαι μια χαρά.μπορεις να βάλεις να αναβοσβήνει γύρω από την κάμερα η γύρω από την οθόνη.εχεις πολλές Επιλογές.
aodnotify το εμφανίζει στο play store μόνο σε συσκευές Samsung? γιατί εγώ με mi a3 δεν το βλέπω

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχει προσέξει κανείς αν ακούγονται ήχοι ειδοποιήσεων (SMS, viber, messenger) με τα ακουστικά "κουμπωμένα"? Στο J7, με το που πήρε Pie, σταμάτησαν να ακούγονται.

Update: Δυστυχώς κι εδώ τα ίδια.

Edited by linosmas
Link to comment
Share on other sites

Όταν φορτίζω το κινητό δεν μου βγάζει ενδειξη φόρτισης στην οθόνη πώς γίνεται αυτό να το φτιάξω έχω ψάξει στις ρυθμίσεις αλλά άκρη δεν βγάζω
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντιμετωπίζω άλλο πρόβλημα,από την αρχή,δεν δέχομαι ειδοποιησεις για mail καθόλου,και viber,messenger,sms με χρονική καθυστέρηση από 2 έως και 10 λεπτών,το αντιμετωπίζει αλλος αυτό το πρόβλημα;

καλησπέρα το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ έβγαλες τίποτα άκρη, η να μας απάντηση κανεις από τα παιδιά εδώ μέσα

Link to comment
Share on other sites

Εχει προσέξει κανείς αν ακούγονται ήχοι ειδοποιήσεων (SMS, viber, messenger) με τα ακουστικά "κουμπωμένα"? Στο J7, με το που πήρε Pie, σταμάτησαν να ακούγονται.

Update: Δυστυχώς κι εδώ τα ίδια.

Έχετε παρατηρήσει να χαμηλώνει αρκετά από μόνο του το τηλ. τον ήχο κλήσης;
Όταν φορτίζω το κινητό δεν μου βγάζει ενδειξη φόρτισης στην οθόνη πώς γίνεται αυτό να το φτιάξω έχω ψάξει στις ρυθμίσεις αλλά άκρη δεν βγάζω
Καλά σοβαρά τώρα; Τιναφταρε... Το πήρα μόλις χθες και φοβάμαι να το ανοίξω με αυτά που διαβάζω εδώ.

 

Στάλθηκε από το NEM-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...