Jump to content

Εξερράγη το κινητό στα χέρια της


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.enikos.gr/society/640034/tromos-gia-24chroni-sti-veroia-exerragi-to-kinito-sta-cheria-tis-

 

Και νόμιζα ότι μόνο στα Κινέζικα γίνετε:p

Link to comment
Share on other sites

https://www.enikos.gr/society/640034/tromos-gia-24chroni-sti-veroia-exerragi-to-kinito-sta-cheria-tis-

 

Και νόμιζα ότι μόνο στα Κινέζικα γίνετε:p

 

Το ότι φτιάχτηκε στην Κίνα είναι το μόνο σίγουρο,δεν ξέρω κάποιο κινητό να μην είναι κινεζικό!

Link to comment
Share on other sites

Σε βίντεο που είδα η κοπέλα είπε για πολύ γνωστή μάρκα δεν την ονόμασε όμως και συσκευή στα 250 - 300€

 

Σωστά,το είχε και ένα χρόνο...Έδειξε το κουτί,ανοικτό αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω τι είναι...

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μας πει ποιο ηταν;θελω να παρω δωρο ενα στην πεθερα μου που σε λιγες μερες εχει γενεθλια.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μας πει ποιο ηταν;θελω να παρω δωρο ενα στην πεθερα μου που σε λιγες μερες εχει γενεθλια.

 

xaxaxa!! πολυ καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μας πει ποιο ηταν;θελω να παρω δωρο ενα στην πεθερα μου που σε λιγες μερες εχει γενεθλια.
Πέθανα,κλαίω χαχαχα

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν θα μας πει ποιο ηταν;θελω να παρω δωρο ενα στην πεθερα μου που σε λιγες μερες εχει γενεθλια.

 

χαχαχαχαχαχαχα κλαίω! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχει headphone jack πάνω αριστερά οπως κοιτάς και micro usb για φόρτιση.

Μύστες σε αλλο site εχουν αναγνωρίσει οτι μαλλον ειναι xiaomi note 4.

Link to comment
Share on other sites

Xiaomi redmi note 4x η αλλιος redmi note 4 global

Από ότι φαίνεται ομος το καπάκι και η συσκευή είναι λυγισμένα προς την ίδια κατεύθυνση και μάλιστα προς αντίθετη από αυτή που θα ήταν αν έσκαγε η μπαταρία (προς μέσα)

Αν και είμαι anti fan της xiaomi το πηθανοτερο έχει γίνει στρεβλώση συσκευής και μαλιστα μεγάλη και μετα έσκασε η μπαταρία...

 

Τελος παντον μπαρούφες λένε.. Μάλλον από τσαντιλα για κάτι θα το στραβοσε με τα χέρια και αυτό άρπαξε

Link to comment
Share on other sites

Η Τατιάνα πάντως έλεγε ότι είναι εταιρία κολοσσός, πιθανόν να μην ξέρει καν ποια εταιρία είναι και απλώς έτσι να λέει για την τηλεθέαση. Πάντως εμένα προς Sammy μεριά πάει το μυαλό μου, έχει και ιστορικό με άλλο συμβάν στην Κρήτη.

Πάλι καλά που δεν έπαθε κάτι η κοπέλα. Αλλά με όλη αυτή η δημοσιότητα με Τατάνιες, κανάλια κλπ επήλθε σε κάποιο βαθμό γελοιοποίηση του όλου θέματος. Προφανώς κάποιοι έχουν υποσχεθεί στην κοπέλα ότι θα φτιάξει την προίκα της απ' αυτό το γεγονός και σούρνεται από κανάλι σε κανάλι. Χωρίς όμως αποδείξεις, δεδομένου ότι δεν υπάρχει κάποιο βίντεο ή μάρτυρας, νομίζω δεν θα κερδίσει τίποτα παραπάνω από αντικατάσταση της συσκευής.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Η Τατιάνα πάντως έλεγε ότι είναι εταιρία κολοσσός, πιθανόν να μην ξέρει καν ποια εταιρία είναι και απλώς έτσι να λέει για την τηλεθέαση. Πάντως εμένα προς Sammy μεριά πάει το μυαλό μου, έχει και ιστορικό με άλλο συμβάν στην Κρήτη.

Πάλι καλά που δεν έπαθε κάτι η κοπέλα. Αλλά με όλη αυτή η δημοσιότητα με Τατάνιες, κανάλια κλπ επήλθε σε κάποιο βαθμό γελοιοποίηση του όλου θέματος. Προφανώς κάποιοι έχουν υποσχεθεί στην κοπέλα ότι θα φτιάξει την προίκα της απ' αυτό το γεγονός και σούρνεται από κανάλι σε κανάλι. Χωρίς όμως αποδείξεις, δεδομένου ότι δεν υπάρχει κάποιο βίντεο ή μάρτυρας, νομίζω δεν θα κερδίσει τίποτα παραπάνω από αντικατάσταση της συσκευής.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Redmi note 4x ειναι τόσες φορές που το έχω ανοίξει ξέρω απέξω πλέον
Link to comment
Share on other sites

Redmi note 4x ειναι τόσες φορές που το έχω ανοίξει ξέρω απέξω πλέον
Α, ΟΚ, τότε πάσο όσον αφορά το μοντέλο. Νομίζω έχουν ακουστεί γι αυτό το κινητό και άλλες περιπτώσεις για φουσκωμένες μπαταρίες εδώ και στο εξωτερικό αν δεν κάνω λάθος.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι το μτκ?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι είναι το global, mtk έχει βγες κάτω αυτό είναι χωρίς, παντός δεν έχει καμία σημασία γιατί είναι ξεκάθαρο ότι προηγήθηκε κάποια κακομεταχυριση πριν γίνει μπαμ
Link to comment
Share on other sites

Σα να είδα τρυπιτσες με την πρώτη ματιά.

 

Τι φορτιστή/καλώδιο χρησιμοποιουσε?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σα να είδα τρυπιτσες με την πρώτη ματιά.

 

Τι φορτιστή/καλώδιο χρησιμοποιουσε?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

με κόκκινα κύκλωσα την θέση όπου έχει το redmi 4 βίδες (αυτό δεν έχει) είναι redmi note 4x (η note 4 global)

 

με πράσινο κύκλωσα το στράβωμα καταρχάς είναι προς μέσα (δλδ πως αντίθετη κατεύθυνση με την έκρηξη και είναι και στην οθόνη..

αυτό και μόνο λέει ότι την συσκευή πήγαν να την σπάσουν στα δυο πριν κάνει το μπαμ

 

https://i.ibb.co/SvLHG2M/Smartphone-ekseragi-Veroia-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

με κόκκινα κύκλωσα την θέση όπου έχει το redmi 4 βίδες (αυτό δεν έχει) είναι redmi note 4x (η note 4 global)

 

με πράσινο κύκλωσα το στράβωμα καταρχάς είναι προς μέσα (δλδ πως αντίθετη κατεύθυνση με την έκρηξη και είναι και στην οθόνη..

αυτό και μόνο λέει ότι την συσκευή πήγαν να την σπάσουν στα δυο πριν κάνει το μπαμ

 

https://i.ibb.co/SvLHG2M/Smartphone-ekseragi-Veroia-1.jpg

 

Δηλαδή δεν γίνεται να στράβωσε μόνη της λόγω της μεγάλης θερμότητας πριν την έκρηξη;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν γίνεται να στράβωσε μόνη της λόγω της μεγάλης θερμότητας πριν την έκρηξη;

 

μια χαρά γινεται απλά προς την αντίθετη κατεύθυνση από αυτή που στράβωσε (λόγο της θέσεις της μπαταρίας)

 

το συγκεκριμένο ξεκάθαρα στράβωσε για άλλο λόγο

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο μοντελο που λετε ομως πριν απο 14 μηνες δεν παιζει να ειχε 250-300 ευρω που λεει οτι το πηρε... άλλες αναφορές λένε και για redmi 5 plus Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο μοντελο που λετε ομως πριν απο 14 μηνες δεν παιζει να ειχε 250-300 ευρω που λεει οτι το πηρε... άλλες αναφορές λένε και για redmi 5 plus

 

και όμως ειναι το note 4x

 

https://i.ibb.co/1Qn4jxQ/Untitled-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...