Jump to content

Samsung Galaxy Buds


StavrosSant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα τα έκανε update...κάτι ακούστηκε ότι γίναν σαν τα galaxy buds+... αληθεύει;;;; Δεν είδα κάποια διαφορά εγώ ...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για ταινίες κ μουσική είναι σούπερ κ σταθερά για γυμναστική και αυτονομία πολύ καλή.. δυστυχώς τις περισσότερες φορές μου παραπονιουνται ότι ακούγομαι λες κ είναι μέσα από πηγάδι.. Κρίμα τόσο ακριβά ακουστικά ολόκληρη σαμι να μην πληρούν τις προϋποθέσεις... Αν έχει αλλάξει κάτι παρακαλώ ενημερώστε με να τα στείλω για αλλαγη και γω...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, το μόνο παράπονο με τον ήχο που μου έχουν κάνει είναι στον αέρα που όντως ακούγεται υπερβολικά. Πάντα όμως δεν μιλάω και με τα 2 ακουστικά, μόνο με το ένα.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα τα έκανε update...κάτι ακούστηκε ότι γίναν σαν τα galaxy buds+... αληθεύει;;;; Δεν είδα κάποια διαφορά εγώ ...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όνειρο θερινής νυκτός... Εγώ καμία διαφορά και παράπονα ακόμα στις κλήσεις. Τα έχω μόνο για μουσική πλέον. Απαράδεκτα

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας τα συγκεκριμένα από την αρχή....παιδιά τα buds δεν είναι για συνομιλίες ειδικά σε εξωτερικό χώρο για όλες τις άλλες χρήσεις είναι μια χαρά.

Το μόνο θετικό είναι ότι τα καινούργια buds φαίνεται να λύνουν το συγκεκριμένο θέμα .

Edited by Evagelos_

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Μάλιστα επειδή τα έχω χρησιμοποιήσει πάρα πολύ και σε εσωτερικό χώρο ακούω παράπονα από συνομιλητές (μικροφώνισμα ή απομακρυσμένος ήχος). Ακόμα και τα προβλήματα να λύνονται με τα επόμενα buds θεωρώ απαράδεκτη τη Samsung. Δεν γίνεται να βγάζεις ένα προιόν χωρίς να το τεστάρεις. 2 πράγματα έχει πάνω: ακουστικά + μικρόφωνο... δεν θέλει πολλή προσπάθεια.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω θεμα με τα ακουστικά... εκτός άμα είμαι έξω με πολύ αέρα που λογικό να μην σε ακούνε καλά.
Link to comment
Share on other sites

Τα δικά μου είναι απροβληματιστα σε όλα από την πρώτη μέρα και σε ομιλία και σε μουσική! Τα έχω βολευτεί πολύ!

Με το τελευταίο update εξαφανίστηκε η επιλογή ήχος περιβάλλοντος, που μάλλον δεν υπάρχει και στα επόμενα. Σε σας έγινε αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, υπάρχει κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...είναι κανείς κάτοχος των galaxy buds+ να μας πει αν έχουν διαφορά από τα προηγούμενα και αν διορθώνουν τα θέματα που είχαν;Σας ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι εδώ και καιρό δεν έχω κανένα θέμα. Κανένας δε κάνει παράπονα και λειτουργούν άψογα.
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Επίσης κανένα πρόβλημα, υπερευχαριστημένος

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...είναι κανείς κάτοχος των galaxy buds+ να μας πει αν έχουν διαφορά από τα προηγούμενα και αν διορθώνουν τα θέματα που είχαν;Σας ευχαριστώ...
Εγώ έχω τα +. Αλλά δεν έχω άποψη για το προηγούμενο μοντέλο.

Δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα με συνομιλίες. Βέβαια έχουν κι ένα μικρόφωνο παραπάνω έτσι; Και ναι. Εννοείται ότι σε εξωτερικό χώρο, με πολύ αέρα, υπάρχει θέμα. Πολύ περισσότερο αν το ambient sound είναι on.

Δεν ξέρω τι άλλη απορία τυχόν υπάρχει. Ευχαρίστως να απαντήσω.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ...απλά ενδιαφέρομαι για αγορά τους και ήθελα εντυπώσεις...γενικα ικανοποιημένος έτσι;με μπαταρία πως τα παει;και με νορμαλ συνθηκες συνομιλία είναι κομπλέ;
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα πάνε και με την μπαταρία. Τουλάχιστον αυτή την εντύπωση έχω. Βέβαια δεν τα φοράω συνέχεια, παρά μόνο όταν θέλω να μιλήσω ή να ακούσω κάτι. Επαναλαμβάνω ότι έχω τα +
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία των συγκεκριμένων ακουστικών έχει κάποια παραπλήσια λειτουργία σαν το Deep sleep που έχουν τα Plantronics ;

Δηλαδή όταν δεν τα χρησιμοποιείς για μεγάλο χρονικό διάστημα και είναι εκτός εμβέλειας της συσκευής που ήταν συνδεδεμένα πριν, κάνουν εξοικονόμηση μπαταρίας;

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...είναι κανείς κάτοχος των galaxy buds+ να μας πει αν έχουν διαφορά από τα προηγούμενα και αν διορθώνουν τα θέματα που είχαν;Σας ευχαριστώ...

 

Εδώ θα δεις την βασική διαφορά που είναι η ποιότητα κλήσεων ειδικά σε εξωτερικούς χώρους

Βάλτε το στο 7:38

Όσοι ενδιαφέρονται για ποιότητα κλήσεων ας δούνε το συγκεκριμένο review

Γενικα ο ήχος στα ασύρματα ακουστικά ακούγοντας μουσική έχει μικρές διαφορές....στον ήχο κλήσεων όμως μεγαλη .

Edited by Evagelos_

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Ίσως υπήρχε πρόβλημα κατασκευαστικό το οποίο και έφτιαξαν από κάποιο σημείο και μετά; είναι εντυπωσιακό η αλήθεια είναι. Εμένα πχ μου το αναφέρουν συνεχεία ότι ακούγομαι στο βάθος κήπος

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα κι από μένα εκτός από όταν φυσάει πολύ ή όταν υπάρχει πολύ έντονος θόρυβος τριγύρω.

 

Τα απλά έχω όχι τα plus. Τα είχα πάρει από γνωστή μεγάλη αλυσίδα.

 

Τα έχω τερματίσει στη χρήση εδώ και πολλούς μήνες.

 

Δείχνουν εξαιρετικά ανθεκτικά τόσο τα ακουστικά όσο και η θήκη τους παρότι μου έχει πέσει τρεις τέσσερις φορές. Δεν έπαθε τίποτα.

 

Η μπαταρία τους ατελείωτη. Το μόνο κάπως αρνητικό είναι πως πρέπει να κουβαλά κανείς και τη θήκη μαζί του. Αλλά εντάξει δε γίνεται κι αλλιώς.

 

Τα συνιστώ για όσους περπατούν με τις ώρες ή τρέχουν ή γυμνάζονται ιδίως τώρα που έχει πέσει η τιμή τους δε συγκρίνονται με τα άλλα απλά ακουστικά.

 

Προσοχή χρειάζεται μόνο γιατί αν βάλεις στο τέρμα την ένταση της μουσικής δεν ακούς απολύτως τίποτα από εξωτερικούς ήχους ακόμα και να κορνάρει νταλίκα μπροστά σου! Οπότε είναι επικίνδυνο όταν χάνει κανείς τόσο πολύ την επαφή με το περιβάλλον.

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανένα θέμα κι από μένα εκτός από όταν φυσάει πολύ ή όταν υπάρχει πολύ έντονος θόρυβος τριγύρω.

 

Τα απλά έχω όχι τα plus. Τα είχα πάρει από γνωστή μεγάλη αλυσίδα.

 

Τα έχω τερματίσει στη χρήση εδώ και πολλούς μήνες.

 

Δείχνουν εξαιρετικά ανθεκτικά τόσο τα ακουστικά όσο και η θήκη τους παρότι μου έχει πέσει τρεις τέσσερις φορές. Δεν έπαθε τίποτα.

 

Η μπαταρία τους ατελείωτη. Το μόνο κάπως αρνητικό είναι πως πρέπει να κουβαλά κανείς και τη θήκη μαζί του. Αλλά εντάξει δε γίνεται κι αλλιώς.

 

Τα συνιστώ για όσους περπατούν με τις ώρες ή τρέχουν ή γυμνάζονται ιδίως τώρα που έχει πέσει η τιμή τους δε συγκρίνονται με τα άλλα απλά ακουστικά.

 

Προσοχή χρειάζεται μόνο γιατί αν βάλεις στο τέρμα την ένταση της μουσικής δεν ακούς απολύτως τίποτα από εξωτερικούς ήχους ακόμα και να κορνάρει νταλίκα μπροστά σου! Οπότε είναι επικίνδυνο όταν χάνει κανείς τόσο πολύ την επαφή με το περιβάλλον.

 

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 

Το ambientet mode το καταλαβαίνεις; εγώ σαν να ακούω το ίδιο μου κάνει με ελάχιστο φυσικά του ανέμου αν είμαι έξω. Βέβαια ακούω μια χαρά αμα μου μιλήσει κάποιος και να το έχω on και off. I Πείτε γνώμες παιδεία

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρασα το update στα ακουστικά του s10 plus..

Μου είπαν με ακούν κομπλέ... Κ πριν μια με άκουγαν οκ μια σαν από πηγάδι όταν ήμουν έξω.. Θα κάνω δοκιμή μ αύριο σε εξωτερικό χώρο..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με την τελευταία αναβάθμιση στο τηλέφωνο έγινε σκούρα η επιλογή των ήχων περιβάλλοντος και δε δουλεύει από το τηλέφωνο μόνο με το πάτημα με τα ακουστικά.

Πάντως αν βρεις τα σωστά λαστιχάκια για τα αυτιά σου απομονώνει πάρα πολύ καλά τους θορύβους και τον άνεμο αλλά σου δίνει και την επικοινωνία με το περιβάλλον, αν δεν ακούς πολύ δυνατά μουσική. Πριν λειτουργούσε κανονικά και υποδειγματικά η επιλογή για τους ήχους του περιβάλλοντος.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

κάνε ένα reset στα ακουστικά.. λογικά θα σου φτιάξει την επιλογή του ambient mode.

Link to comment
Share on other sites

Όλα εντάξει έκανε μια αναβάθμιση η εφαρμογή στο τηλέφωνο και εμφανίστηκε κανονικά τώρα.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποτέ μην λες ποτέ χαχα... είναι κουλά μερικές φορές τα bugs.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκα για περπάτημα... Σήμερα το update και αφού τα είχα τοποθετημένα τα μικρόφωνα κάθετα με το στόμα.. Δεν μου κάνανε παράπονα ότι ακούγομαι από πηγάδι με 3 διαφορετικά άτομα .. Θα δείξει

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα ακουστικά περίπου 2 μήνες υπέροχος ήχος πολύ βολικό στο αυτί αλλά το μικρόφωνο σε εξωτερικό χώρο σε κλήση δεν είναι και το καλύτερο..

Πρέπει να φωνάζω για να με ακούει ο συνομιλητής και λόγο της "κώφωσης" που προκαλούν και δεν ακούς την φωνή σου δεν προσέχεις σε τι επίπεδα μιλάς και μπορεί να ενοχλείς τους διπλανούς αλλά να μην το καταλαβαίνεις :p

Link to comment
Share on other sites

Το ambientet mode το καταλαβαίνεις; εγώ σαν να ακούω το ίδιο μου κάνει με ελάχιστο φυσικά του ανέμου αν είμαι έξω. Βέβαια ακούω μια χαρά αμα μου μιλήσει κάποιος και να το έχω on και off. I Πείτε γνώμες παιδεία
Κάνει αισθητή διαφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Buds

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...