Jump to content

Samsung Galaxy Buds


StavrosSant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδω θα γραφουμε αποριες και προβληματα σχετικα με τα galaxy buds.

 

Ξεκιναω εγω με τα προβληματα φορτισης που εχουν αναφερθει. Αποφορτισα τελειως τα buds και την θηκη τους. Μετα τα φορτισα πληρως και παρολα αυτα μετα απο ενα 12ωρο η σταθμη στην θηκη εγινε κιτρινη.

Edited by StavrosSant
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στην αναμονή μήπως έρθουν αύριο για να δούμε...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σημερα περασα και update στα ακουστικα ελαχιστων mb που φτιαχνουν οπως ελεγε καποια μικρο προβληματα.

 

Λογικα τα updates θα συνεχιστουν και αργοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα γραφουμε αποριες και προβληματα σχετικα με τα galaxy buds.

 

Ξεκιναω εγω με τα προβληματα φορτισης που εχουν αναφερθει. Αποφορτισα τελειως τα buds και την θηκη τους. Μετα τα φορτισα πληρως και παρολα αυτα μετα απο ενα 12ωρο η σταθμη στην θηκη εγινε κιτρινη.

Τι αυτονομία έχουν και πόσο δινει ή θήκη παραπανω; Σκέφτομαι κάποια στιγμή να τα πάρω.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι αυτονομία έχουν και πόσο δινει ή θήκη παραπανω; Σκέφτομαι κάποια στιγμή να τα πάρω.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

6 ώρες περίπου τα ακουστικά και 7 ώρες η θήκη...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

11τη μέρα εργάσιμη και ούτε φωνή ούτε ακρόαση για τα ακουστικα... Πολύ φοβάμαι ότι θα περάσει ένας μήνας κ ακόμα θα μετράω...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

12η μέρα και ακόμα τίποτα

... και θα λείπω μεγάλη βδομάδα.

 

Φοβάμαι μη γράφουμε τριακοστή μέρα κ ακόμα τίποτα...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε και εμείς ανυπόμονοι πάντως.. Το email γράφει: "Eντός 15 εργάσιμων ημερών θα λάβετε το δώρο σας (Galaxy Buds) μέσω υπηρεσίας courier σύμφωνα με τα στοιχεία και τη διεύθυνση που έχετε δηλώσει στη φόρμα. Το διάστημα ενδέχεται να είναι μεγαλύτερο ανάλογα με τον όγκο των παραδόσεων."

 

Εγώ ελπίζω να τέλειωσαν τα άσπρα και να στείλουν μαύρα.. :)

Edited by equi
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε και εμείς ανυπόμονοι πάντως.. Το email γράφει: "Eντός 15 εργάσιμων ημερών θα λάβετε το δώρο σας (Galaxy Buds) μέσω υπηρεσίας courier σύμφωνα με τα στοιχεία και τη διεύθυνση που έχετε δηλώσει στη φόρμα. Το διάστημα ενδέχεται να είναι μεγαλύτερο ανάλογα με τον όγκο των παραδόσεων."

 

Εγώ ελπίζω να τέλειωσαν τα άσπρα και να στείλουν μαύρα.. :)

 

το θεμα είναι οτι εγω θα λειπω για πολυ καιρο και φοβαμαι μηπως εχω προβλημα στην παραλαβη. Επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι σε καποιους τα στειλανε μεσα σε 3 μερες και τωρα ξαφνικα αργούνε τοσο πολύ. Τόσο μεγάλο όγκο παραδόσεων έχουνε; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα, δεν βλεπω να γραφει ομως τιποτα για bug fixes.... μεχρι στιγμης παντως αδειασα τελειως την θηκη και τα ακουστικα και δεν εχω καποιο θεμα με battery drain. Χθες το πρωι τα φορτισα, και τα ακουστικα κ η θηκη βγαζουνε πρασσινη ενδειξη ενω τις αλλες φορες θα μου ειχανε ηδη αδειασει.
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε και εμείς ανυπόμονοι πάντως.. Το email γράφει: "Eντός 15 εργάσιμων ημερών θα λάβετε το δώρο σας (Galaxy Buds) μέσω υπηρεσίας courier σύμφωνα με τα στοιχεία και τη διεύθυνση που έχετε δηλώσει στη φόρμα. Το διάστημα ενδέχεται να είναι μεγαλύτερο ανάλογα με τον όγκο των παραδόσεων."

 

Εγώ ελπίζω να τέλειωσαν τα άσπρα και να στείλουν μαύρα.. :)

 

Εντός 15 ημερών μπορεί να είναι και η 1 μέρα, δεν σημαίνει απαραίτητα πως πρέπει να παραλάβουμε την 15η.

Link to comment
Share on other sites

Εντός 15 ημερών μπορεί να είναι και η 1 μέρα, δεν σημαίνει απαραίτητα πως πρέπει να παραλάβουμε την 15η.

 

Ναι αλλά γράφει κ πως εξαρτάται τον όγκο των παραδόσεων.. Δεν είναι λίγο κουφό ότι ξαφνικά έχουν όγκο από πολλές αποστολές τώρα! αντί να καθυστερησουν τα πρώτα; τεσπα κουβέντα να γίνεται

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ περιμένω από την προηγούμενη Τετάρτη, άρα είναι νωρίς ακόμη!
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση επειδή είμαι στην φάση αγοράς του s10+ από skroutzoμαγαζο, θα μπορέσω και εγώ να καταχωρήσω το αίτημα για αποστολή των ακουστικών ή έχει παρέλθει η προθεσμία ;
Link to comment
Share on other sites

Και από Samsung Hellas να είναι, πλέον δεν τα δίνουν.

Μου απάντησαν πριν δυο μέρες και εφαγα ακυρο.

Μονο αν υπάρχει προπαραγγελια έως και τις 7-3-19,

παρόλο που κάποιοι φάνηκαν τυχεροί και τα πήραν σε μεταγενεστερη ημερομηνία.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να τα παρω,διαβασα οτι εχουν προβλημα με τον ηχο και το μικροφωνο.καποια αποψη
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να τα παρω,διαβασα οτι εχουν προβλημα με τον ηχο και το μικροφωνο.καποια αποψη
Απο αποψη ήχου είναι πολύ καλά για τα λεφτά τους πάντα.

Είναι φυσικά πολύ καλύτερα απο τα airpods ,που τα είχα στην κατοχή μου και αυτά. Από άποψη μικροφώνου από την άλλη δεν είναι καλα. Περιμένουμε update για να τα στρώσει κάποια στιγμή αλλά δεν τρέφω ελπίδες, καθώς περισσότερο φτάιει ο τύπος του ακουστικού και όχι το software. Γενικά όσα είναι σε αυτό το στυλ, δεν έχουν καλό μικρόφωνο. Τα jabra elite πχ έχουν ακόμα χειρότερο μικρόφωνο. Γενικά είναι , άψογα,lag με τηλέφωνο sasmung δεν υπάρχει πουθενά, ο ήχος ικανοποιητικός, μετά από λίγη ώρα ξεχνάς ότι τα φοράς και δεν πέφτουν με τίποτα ακόμα και ο Ταρζάν να εισαι. Φυσικά δουλεύουν μόνο με την εφαρμογή σωστά. Εγώ περιμένω να δώσουν κάνα 2 πράγματακια ακόμα στο software ( αν τα δώσουν) για να βγάλω ετυμηγορία. Πχ. Όταν τα φοράς ,τα βγάζεις και σε πάρουν τηλέφωνο ο ήχος μεταφέρεται στο τηλ. Πολύ ωραία ως εδω. Δεν συμβαίνει το ίδιο όμως πχ με YouTube, Spotify , Samsung music όπου όταν τα φοράς και τα βγάζεις καθώς ακούς, κάνει παύση οκ, αλλά δεν μεταφέρει τον ήχο στο τηλέφωνο παρά μόνο όταν τα βάλεις μέσα στην θήκη και απενεργοποιηθουν. Και δεν είναι θέμα hardware καθώς στην τηλεφωνική κλήση το κάνει.

 

Υγ. Προσοχή στην θήκη , γρατζουνιεται για πλάκα, εγώ τα βάζω σε πουγκακι μέσα στην τσάντα

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να τα παρω,διαβασα οτι εχουν προβλημα με τον ηχο και το μικροφωνο.καποια αποψη

 

Να σου πω και γω την γνωμη μου ετσι και δεν ειχανε το θεμα με την θηκη της μπαταριας που κανει drain θα τους εβαζα 10 στα 10 και θα ητανε ξεκαθαρα το καλυτερο αξεσουαρ που εχω παρει.

 

Απο αποψη ηχου ειναι αψογα ειδικα αμα εχεις ενεργοποιησει το dolby atmos και το dynamic στην εφαρμογη και το βασικοτερο επειδη ειναι bluetooth 5 εχουνε αψογη συνδεση.(αυτο ειναι και το πιο σημαντικο γιατι απο τα reviews που ειδα αυτα και τα airpods ητανε τα ακουστικα με τις λιγοτερες αποσυνδεσεις) Μουκανε επισης τεραστια εντυπωση το ποσο δυνατα ειναι, λες και φορας κανονικα ενσυρματες ψειρες

Τωρα σχετικα με τα μικροφωνα οπως ειπε ο φιλος απο πανω απλα κανουν την δουλεια τους αλλα εγω προσωπικα δεν εχω κανενα παραπονο τα airpods ναι μεν εχουνε καλυτερο μικροφωνο η και καποια αλλα ακουστικα αλλα εχει να κανει με το σχημα που εχουνε, ουσιαστικα με το μεγεθος και το σχημα των ακουστικων με την σημερινη τεχνολογια η samsung εκανε οτι καλυτερο σε καμια περιπτωση δεν θα θυσιαζα το σχημα των galaxy buds για να εχουνε καλυτερο μικροφωνο και αυτο νομιζω λεει πολλα για το ποσο βολικα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήρα τα μαύρα στα 120 ευρώ από κατάστημα του mall που κάνει ανακαίνιση και τα δίνει χωρίς ΦΠΑ. Δε ξέρω αν πρέπει να πω όνομα. Η προσφορά είναι ως το Σάββατο.
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ερώτηση. Πως μπορώ να δω την μπαταρία από την θήκη;

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

 

Το led που εχει μπροστα οταν κλεισεις την θηκη σου δειχνει αναλογα το χρωμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Buds

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...