Jump to content

Δύο Ξένοι (Mega)


AquaSonic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά, η σειρά πως τελειώνει? Έχω δει όλα τα επεισόδια σε επαναλήψεις , εκτός από το τελευταίο! Κάθε φορά , κάτι τυχαίνει και το χάνω! :cry:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 159
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον, αποφασίζουν να παντρευτουν η Μαρίνα με τον Αίαντα.

Αν θυμαμαι καλά, είναι περισσότερο ένα κόλπο για να κανει η Μαρίνα τον Κωνσταντίνο να εκδηλωθεί, παρά το ότι αποφασιζει στα σοβαρά να παντρευτεί.

Ο Κωνσταντίνος εν τω μεταξύ, ετοιμάζεται να παει να διακοψει τον γαμο, αλλά κρατιεται στο σπιτι του ως ομηρος του Μένιου.

Οταν τελειωνει η ομηρία φτάνει στην εκκλησια, αλλά δεν εχει προλάβει, οι άλλοι δυο έχουν ήδη παντρευτεί (αν και η Μαρίνα προσπαθουσε πάση θυσία να καθυστερησει τον γάμο).

Τελειώνει, παιρνοντας αγκαλια τη Μαρίνα κι ενω διαμαρτυρεται ο Αιας, αυτή του λεει (του Κωνσταντίνου) "κάνε τη δουλειά σου παλικάρι μου".

Αυτά θυμαμαι.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, η σειρά πως τελειώνει? Έχω δει όλα τα επεισόδια σε επαναλήψεις , εκτός από το τελευταίο! Κάθε φορά , κάτι τυχαίνει και το χάνω! :cry:

δεν υπαρχει τελευταιο επεισοδιο(σεναριακα) η σειρα κοπηκε λογω ασυμφωνιας των πρωταγωνιστων...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αποφασίζουν να παντρευτουν η Μαρίνα με τον Αίαντα.

Αν θυμαμαι καλά, είναι περισσότερο ένα κόλπο για να κανει η Μαρίνα τον Κωνσταντίνο να εκδηλωθεί, παρά το ότι αποφασιζει στα σοβαρά να παντρευτεί.

Ο Κωνσταντίνος εν τω μεταξύ, ετοιμάζεται να παει να διακοψει τον γαμο, αλλά κρατιεται στο σπιτι του ως ομηρος του Μένιου.

Οταν τελειωνει η ομηρία φτάνει στην εκκλησια, αλλά δεν εχει προλάβει, οι άλλοι δυο έχουν ήδη παντρευτεί (αν και η Μαρίνα προσπαθουσε πάση θυσία να καθυστερησει τον γάμο).

Τελειώνει, παιρνοντας αγκαλια τη Μαρίνα κι ενω διαμαρτυρεται ο Αιας, αυτή του λεει (του Κωνσταντίνου) "κάνε τη δουλειά σου παλικάρι μου".

Αυτά θυμαμαι.:)

 

δεν υπαρχει τελευταιο επεισοδιο(σεναριακα) η σειρα κοπηκε λογω ασυμφωνιας των πρωταγωνιστων...

Ευχαριστώ! :p

 

Όσο για τον τρίτο κύκλο , κι εγώ το είχα ακούσει ότι προγραμματιζόταν αλλά τελικά δεν έκατσε!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα θα με χαροποιουσε ιδιαιτερα εαν αποφασιζαν εστω και τωρα να γυρισουν τον τριτο κυκλο!!Η καλυτερη σειρα ever με τις φοβεροτερες ατακες!!!!!!

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Οντως, για μενα (ως προς το θέμα της ατάκας) ισοδυναμεί με τα εγκλήματα.

Η πρώτη σεζον, στη δεύτερη έχασε λίγο καθώς εκτος των άλλων, φώναζαν πααρα πολύ οι πρωταγωνιστές.

Πάντως, όσες φορές και αν προβάλλεται τη βλέπω. Οπως και τα εγκληματα.:D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δε μου άρεσε τόσο πολύ η σειρά...Ίσως η μόνη που άξιζε να ήταν η Ντένη αλλά με τόσες βρισιές μέσα και τόσα ουρλιαχτά με κούραζαν...Άσε το υπερβολικό παίξιμο των πρωταγωνιστών!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kati pou mou ehei mhnei sto miaulo:

 

Tolis otan mathenei oti i Marina genaei:

Den to pisteuw, oute na genisei kanonika den mporei auth h gunaika.

 

Ta exw kai egoseAVi gramena se DVd alla mou leipei to episodio 58 i 59, kai apto 70-78, ta ehei kaneis na mou ta grapsei;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μ'άρεσε η σειρα. Την θεωρω πολυ υπερτιμημενη και μας εχουν ταραξει και στις επαναληψεις.

Η Ντινα Κωνστα ηταν φοβερη οπως παντα, εξαλλου ειναι καταπληκτικη ηθοποιος αλλα Παπουλια-Σεργιανοπουλος ηταν σπαστικοι, πολυ υστερικο παιξιμο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μ'άρεσε η σειρα. Την θεωρω πολυ υπερτιμημενη και μας εχουν ταραξει και στις επαναληψεις.

Η Ντινα Κωνστα ηταν φοβερη οπως παντα, εξαλλου ειναι καταπληκτικη ηθοποιος αλλα Παπουλια-Σεργιανοπουλος ηταν σπαστικοι, πολυ υστερικο παιξιμο.

 

πρωτη φορα που θα διαφωνησω μαζι σου... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: την εχω γραψει σε προηγουμενη σελιδα τη γνωμη μου και τις καλυτερες ατακες της σειρας... η ντενη φυσικα ειναι μοναδικη και ανεπαναληπτη, αλλα και οι υπολοιποι ενας και ενας!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κοιτα οι δυο ξενοι μεχρι την 20η επαναληψη καλοι ηταν... μετα την σθνηθιζεις.. Γινεται σαν τη μυρωδια του τσιγαρου.. Σε ενοχλει, αλλα μετα ουτε που την καταλαβαινεις...
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι μια απο τις 5 σειρες που βλεπω παντα οποτε τις εχει επαναληψη με την ιδια ευχαριστηση!

Ειναι απλα κορυφαια!Οι ατακες "εφευγαν" απο 'δω και απο 'κει,δεν προλαβαινες να τις πιασεις!Οι απιστευτες λογομαχιες Ντενης-Φλωρας εχουν μεινει στην ιστορια χαλαρα!

Η Εβελινα Παπουλια και ο Σεργιανοπουλος που "εδεσαν" παρα πολυ τηλεοπτικα!Υπηρχε απιστευτη "χημεια"!

Γενικα ηταν αψογη απο καθε πλευρα!

 

Μου ρθε ατακα...

Ντενη(λεγοντας κατι αστειο για τη φλωρα λιγο πριν)

"Επιτελους το βιτριολικο μου χιουμορ βγηκε ξανα στην επιφανεια"

και απανταει η φλωρα...

"Εδω βρε ζομπι βγηκες εσυ στην επιφανεια...αυτο δεν θα 'βγαινε??!!!":rotfl: :respect: :up:

 

Γιατι δεν υπαρχουν τετοιες σειρες τωρα...?:cry:

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αθλια σειρα με μια σπαστικια στριγγλα κ μια κ@@@γρια!απορω που βρισκεται το χιουμορ σε μια σειρα που μου θυμιζει βουβο κινηματογραφο :lol:
Link to comment
Share on other sites

Το χιουμορ της σειρας ηταν φοβερο.

Δεν εχω δει σε πολλες σειρες τοσο εξυπνες ατακες-διαλογους αλλα και ΜΠΗΧΤΕΣ στα δρωμενα της εποχης.Μου αρεσε παρα πολυ.Απο τις best ελληνικες σειρες.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

αθλια σειρα με μια σπαστικια στριγγλα κ μια κ@@@γρια!

 

Τς τς τς...! :mad::mad: Αναφέρεσαι με αυτόν τον τρόπο στην Ντένη Μαρκορά, μοναδικό uber-χαρακτήρα της ελληνικής τηλεοπτικής ιστορίας;! :lol::p

 

 

Φοβερές ατάκες προς Μαρούσκα:

"Μαρούσκα, 10.000 (δρχ...) πρόστιμο, και 3 μέρες διακοπή ρεύματος!"

"Με συγκίνησες, βρε σκ@τούλα!" (και καπάκι τη χαστουκίζει)

"Μυρμηκοφάγε της Στέπας!"

 

Είναι τόσες πολλές, δεν μου έρχονται αυτή τη στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mπαίνει ο Κων/νος σπίτι, η Φλώρα μαγειρεύει:

Κων/νος: σπέρα, Φλώρα: σπέρα. Κων/νος: Καλά; Φλώρα: Σκατά, εσύ; Κων/νος: σκατά. Φλώρα: Καλά. Κων/νος: Ο Μένιος; Φλώρα: Έξω. Κων/νος: Που; Φλώρα: Στο διάολο :lol: :lol: :lol:

Άλλη θεϊκή ατάκα: Ντένη: μάντεψε ποιος έρχεται. Φλώρα: ο χάρος να σε πάρει. Ντένη: Ποιόν έχεις να δεις χρόνια ζωντανό. Φλώρα: εσένα :lol: :lol: :lol:. Μιλάμε για τρελό γέλιο.

Link to comment
Share on other sites

Το δέιχνει πάλι σε επανάληψη?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Άρα τελείωσε, οκ, thanks :)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...