Jump to content

Huawei P30


Doctor2010
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κανένας άλλος που δεν έχει πάρει ακόμα την 10.1 ή ειμαι ο μόνος; :confused:

 

Το απόγευμα ήρθε και σε μένα. Τώρα τη κατεβάζω.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε κ εντυπώσεις όσοι κατεβάσατε
Έχει καλύτερη διαχείριση μπαταρίας από την 195 σίγουρα

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πείτε κ εντυπώσεις όσοι κατεβάσατε

 

Και επίσης πιο smooth σίγουρα.

Το δακτυλικό επίσης νομίζω ότι έχει σημαντική βελτίωση.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι λένε στο σκρουτζ ότι έχουν θέμα με τον ήχο στις κλήσεις κ ψιλό φοβήθηκα να την κάνω την αναβάθμιση
!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Ερώτηση: από ποια θερμοκρασία και πάνω θεωρούμε ως "υπερθέρμανση" το ανέβασμα θερμοκρασίας για ένα κινητό;

 

Είδα τις προάλλες ένα post στο Huawei Greek Team FB group, που ένας τύπος έλεγε ότι μετάνιωσε που πήρε το P30 διότι με gaming 5 λεπτών είδε τη θερμοκρασία να ανεβαίνει στους 42 βαθμούς.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι λένε στο σκρουτζ ότι έχουν θέμα με τον ήχο στις κλήσεις κ ψιλό φοβήθηκα να την κάνω την αναβάθμιση

Εγώ δεν έχω κανένα απολύτως θέμα στις κλήσεις μου.

Το μόνο χάλια είναι το γκρι της κουρτίνας με τέρμα χαμηλή φωτεινότητα+σκούρο θέμα που κάνει κάθετες γραμμές. Το έχετε αλλά μέλη αυτό το θέμα;;

 

Για την μπαταρία που ζεσταίνεται με παιχνίδια ειδικά το καλοκαίρι, δεν μου μοιάζει αφύσικο. Κάπου πάνω από 42 αν δεν κάνω λάθος αρχίζει η έντονη υπερθέρμανση.

 

Συνδεσιμοτητα του BT άριστη με όσες συσκευές είχα συνδεμενο και το 1+. Και μου φαίνεται λίγο πιο ισχυρή η λήψη του (samrtwatch huawei gt, ακουστικά, laptop, εταίρο κινητό, συναγερμός αμαξιού, GPS tracker)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω κανένα απολύτως θέμα στις κλήσεις μου.

Το μόνο χάλια είναι το γκρι της κουρτίνας με τέρμα χαμηλή φωτεινότητα+σκούρο θέμα που κάνει κάθετες γραμμές. Το έχετε αλλά μέλη αυτό το θέμα;;

 

Για την μπαταρία που ζεσταίνεται με παιχνίδια ειδικά το καλοκαίρι, δεν μου μοιάζει αφύσικο. Κάπου πάνω από 42 αν δεν κάνω λάθος αρχίζει η έντονη υπερθέρμανση.

 

Συνδεσιμοτητα του BT άριστη με όσες συσκευές είχα συνδεμενο και το 1+. Και μου φαίνεται λίγο πιο ισχυρή η λήψη του (samrtwatch huawei gt, ακουστικά, laptop, εταίρο κινητό, συναγερμός αμαξιού, GPS tracker)

 

Με τέτοιες θερμοκρασίες που έχουμε και θήκη + gaming, το 42άρι έχω την εντύπωση πως είναι υπερβολή να το χαρακτηρίσει κανείς "υπερθέρμανση".

Εξαρτάται δηλαδή από τις συνθήκες. Και μένα πριν 2-3 βδομάδες με τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες, μεσημέρι 15.00 σε μεταλλικό τραπέζι (λιοπύρι) σε εξωτερικό χώρο cafe με τον ήλιο να χτυπάει κατευθείαν πάνω στην οθόνη και κανέναν μα κανέναν κλιματισμό ψύξης + σε θήκη μου έβγαλε μήνυμα για υπερθέρμανση.

 

Στο δικό μου υπο νορμάλ συνθηκες γενικά βλέπω ότι η θερμοκρασία του κυμαίνεται περίπου από τους 28 μέχρι τους 45 βαθμούς. Πάντα με θήκη.

Οκ σε παραλία με ήλιο και μετά από ώρα στο παρμπριζ έχω δει και υψηλότερες. Δεν είμαι σίγουρος για το αν θα έπρεπε να ανησυχω.

 

p.s. δοκίμασα αυτό με την κουρτίνα και δεν βλέπω γραμμές. Εχω μαύρο wallpaper.

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

Μόνο η κουρτίνα το κάνει. Στο wallpaper όλα καλά. Στην μέγιστη φωτεινότητα γίνεται σαν oil paint η κουρτινα.

 

Για τις θερμοκρασίες έχεις δίκιο απλά έγραψα ότι από 42 και πάνω το θεωρώ υπερθέρμανση. Στο XZ3 και την ασύρματη φόρτιση, στους 42 βαθμούς έκοβε τη φόρτιση για προστασία από θερμοκρασία. Πόσο δεν μάλλον σε εξωτερικές ζεστές συνθήκες που μπορεί μέχρι και η χρήση κάμερας να ανεβάσει υψηλή θερμοκρασία.

Link to comment
Share on other sites

Η snapdragon το καλοκαίρι πιάνουν 55 για πλάκα.. Ειδικά ο 810 που είχε θέμα περνούσε το 60 στο 3λεπτι παιχνίδι. Κάτω από 50 δεν θεωρείτε υπερθέρμανση εκτός αν εχεις θερμοκρασία εξωτερικού χώρου κάτω από 20..ειναι γνωστό πως η μόνοι επεξεργαστές που δεν ανεβάζουν θερμοκρασία είναι η kirin.. Εκτός αν φάει κανένα κόλλημα καμία εφαρμογή όπως το fb στην τελευταία αναβάθμιση και λειτουργεί μόνιμα στο παρασκήνιο και κρατάει ανοιχτά ταα πάντα.. Εκεί αναφέρθηκαν παράπονα μόνο στα p30

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Ο 845 δεν ανεβαζε τοσο.Η ασυρματη φορτιση εκανε ζημια κυριως και ζεσταινε συνολικα.Στον 855 ανεβαζε πολυ θερμοκρασια η gcam αλλα ποτε δεν ειδα ειδοποιηση.

Τωρα στο P30 σχετικη θερμοκρασια ειδα μονο με την καμερα.

Παιχνιδια δεν παιζω εδω και πολυ καιρο

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 40 μου εχει δείξει μόνο μεσημέρι και κάτω από τον ήλιο...λογικό το βρίσκω.

Ηχείο και συνδεσιμότητα πάρα πολύ καλό επίπεδο. Γενικά από το mi6 που προέρχομαι είδα σχεδόν σε όλα τα πράγματα βελτίωση.

 

9fa5741be38cc8ce3592826c20ba04cb.jpg

 

Με κάποιες λιγότερες ρυθμίσεις, χωρίς aod κλπ, με την 133 σημαντική βελτίωση η μπαταρία.

Edited by NikoSoti

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 40 μου εχει δείξει μόνο μεσημέρι και κάτω από τον ήλιο...λογικό το βρίσκω.

Ηχείο και συνδεσιμότητα πάρα πολύ καλό επίπεδο. Γενικά από το mi6 που προέρχομαι είδα σχεδόν σε όλα τα πράγματα βελτίωση.

 

9fa5741be38cc8ce3592826c20ba04cb.jpg

 

Με κάποιες λιγότερες ρυθμίσεις, χωρίς aod κλπ, με την 133 σημαντική βελτίωση η μπαταρία.

 

Την ίδια ώρα που το Gsam είναι κολλημένο στους 39 με 40 (κι ενώ το φορτίζω στον ταχυφορτιστή του σε ζεστό δωμάτιο χωρίς κλιματισμό), τα CPU Monitor και Droid Info δειχνουν τη θερμοκρασία να μεταβάλλεται από 39 μέχρι 56 βαθμούς ανάλογα τον πυρήνα.

Δεν είμαι και τόσο σίγουρος οτι το Gsam είναι αξιόπιστο και λεπτομερές. Εντωμεταξύ, τη θερμοκρασία της μπαταρίας δεν μετράει το GSAM; Δε νομίζω οτι μετράει τη θερμοκρασία του επεξεργαστή.

 

EDIT: Μίλησα με Huawei support. Εκαναν remote έλεγχο (μέσα από την εφαρμογή Support) και μου ειπαν ότι βλέπουν τα logs μέχρι πριν μια βδομάδα. Max θερμοκρασία τις τελευταίες 7 μέρες λοιπόν βλέπουν 45 βαθμούς. Πρώτο συμπέρασμα, λοιπόν μάλλον είναι ότι ισως τελικά τα apps που μετράνε τη θερμοκρασία δεν είναι αξιόπιστα. Θα το πάω και ο ίδιος στο service να γίνει επί τόπου έλεγχος και θα επανέλθω με update.

 

EDIT 2 / Update: Το κινητό γύρισε από το έλεγχο στο επίσημο service στη Μιχαλακοπούλου. Κανένα πρόβλημα, καμία υπερθέρμανση. Τους είπα να κάνουν έλεγχο και στο fingertip sensor. Ολα καλά.

Συμπέρασμα: Δεν εμπιστευόμαστε καμία 3rd party εφαρμογή για θερμοκρασίες και άλλα σχετικά diagnostics. Το 56αρι που μου εδειξε το πρωί το CPU Monitor, από ότι φαίνεται δεν ανταποκρίνεται στην πραγματικότητα.

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

Στο gsam η θερμοκρασία που δείχνει είναι από την μπαταρία, ενώ στο cpu monitor η θερμοκρασία είναι στον επεξεργαστή. Θεωρώ ότι και στις 2 περιπτώσεις τα στοιχεία αυτά τα "τραβάνε" οι εφαρμογές από το σύστημα. Από εκεί και πέρα ό,τι και να λένε οι εφαρμογές η φυσική παρατήρηση είναι η πιο έγκυρη.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή υποστήριξη της Huawei αν πατήσεις στο μπαταρία σου λέει την θερμοκρασία της μπαταρίας, δεν χρειάζεται να περάσεις εφαρμογή μόνο γι'αυτό.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις την official car case σιλικόνης να μου πει γνώμη;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1) Απο την 9 και επειτα, οταν κανω swipe right/left δεν υπαρχει δονηση σαν feedback.

ΝΑΙ το εχω ενεργο.

 

 

2) Οσο παιζει bluetooth, το wifi 2,4Ghz, σερνεται με αποτελεσμα, streaming e-radio σε bluetooth ηχειο στο γκαραζ... παπαλα!

 

 

3) Με "Do not disturb" ... ο,τι και αν εκανα απο τις ρυθμισεις της καθε εφαρμογης, δεν καταφερα να το κανω να αγνοει πραγματικα τον κανονα και να βαραει ο ηχος για ειδοποιηση.

 

Παραδειγματος χάρη, να βαραει το καταρραμενο το Notification της IP Camera οσο ειμαι σε "do not disturb" τα μεσανυχτα ας πουμε. Ματαια και αυτο!

 

 

4) Μετα απο καθε επανεκκινηση της συσκευής, η φωτεινοτητα παει αυτοματα στο "auto".

 

 

5) Ναι, τρομερα τα always on display themes... αλλα τα μισα απο αυτα, ναι μεν περιεχουν το ρολόι, αλλα ΑΠΟΥΣΙΑΖΟΥΝ τα εικονιδια ειδοποιησεων εφαρμογων. Ναρκωτικα με το κιλο στη Huawei.

 

 

6) Ο καιρος ΠΟΤΕ δεν καταφερε να κανει αυτοματα update στο background. Καθε φορα ανοιγω την εφαρμογη και θα κανει εκεινη ακριβως τη στιγμη.

 

 

7) στην 10.1 η εφαρμογη των φωτογραφιων, πλεον εχει ΑΚΟΜΑ μεγαλυτερο τιτλο "Albums" που καταλαμβανει το 1/5 της οθονης μαζι με τη μπαρα αναζητησης. Σοβαρα; Μονιμα εμφανης μπαρα αναζητησης στης φωτογραφιες;

 

Ξεφτιλικια νταξει ...

 

 

Καλα για ρυθμιση τοσο στην καμερα αλλα και στο photo viewer ωστε να βαζει αυτοματα τερμα τη φωτεινοτητα οταν προβαλλεις, ουτε λογος... ειναι must να τραβας φωτογραφιες με 20% φωτεινοτητα και οταν τη βαλεις στο 100% να τραβας τα μαλλια σου με το τι δεν επεσε στην αντιληψη σου. Ονειρο!

 

 

 

Φυσικα για ολα τα παραπανω εχω εξαντλησει ΤΗΝ ΚΑΘΕ ρυθμιση απλη, advanced, expert και μη, εχω δοκιμασει clear cache, εχω δοκιμασει διαφορετικο "χρήστη" κλπ.

Το μονο που αρνουμαι ακομα να δοκιμασω ειναι factory reset καθως εχω απειρα σετταρισμενα, αλλα αναθεμα και αν θα λειτουργησει κατι.

 

 

 

 

Ειχα LG, Samsung (και για πολυ λιγο, HTC στις παλιες δοξες τους) ... μιλαμε για αλλα επιπεδα ο σχεδιασμος και τα features του UI.

Link to comment
Share on other sites

Ποια samsung κ lg? Για τα χρυσά βατόμουρα ίσως.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Ποια samsung κ lg? Για τα χρυσά βατόμουρα ίσως.

 

:lol::lol::lol: Το ιδιο σκέφτηκα! Και μενα το UI της Huawei μου φαινεται αιωνες καλύτερο αλλά γουστα του καθενός ειναι αυτά!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι κανετε σαν παιδακια;

 

 

Δεν μιλησα για το οπτικο κομματι αλλα για το πρακτικο.

Ενδεικτικα καποια πραματουδια που απο το Galaxy A5 που λειπουν.

 

 

1) Καιρος στην οθονη κλειδωματος.

2) Σημειωσεις που μπορουσαν να γινουν κρυφές με προστασια psw/fingerprint/pattern

3) Το χρονομετρο δεν εκανε σωνει και καλα το τικ-τικ-τικ ... και δεν σε υποχρεωνε να κλεισεις το "system sounds" για να μη το ακους.

4) Ειχε clipboard οπου οτι εκανες copy το κρατουσε. Μπορουσες να κανεις multiple copy / paste.

5) Ο φακος ειχε επιπεδα φωτεινοτητας. (στο δε P30 ... αναβει το λευκο λεντ, και οχι σε πληρη φωτεινοτητα!)

6) Το calculator, δεν δεχεται swipe αριστερα/δεξια για επιπλεον functions. Πρεπει να γυρισεις το κινητο στα πλαγια να το κρατας προφανως με τα 2 χερια για να κανεις πολυπλοκη πραξη μεν την οποια θα μπορουσες να ολοκληρωσεις ευκολοτερα και γρηγοροτερα.

 

 

Για τα υπολοιπα που εγραψα ομως στο προηγουμενο ποστ, κανουμε γαργαρα ετσι;

 

 

Τα παραπανω προφανως δεν με χαλανε και τοοοοοοοσο πολυ!

Το κινητο ειναι τουμπανο και με καλυπτει, αλλα ειναι ΒΛΑΚΕΙΑ να ισχυριζεται κανεις πως η huawei ειναι μονοδρομος στα VFM.

Υπαρχουν και μικρες λεπτομερειες για τις οποιες καποιοι ειναι διατεθειμενοι να πληρωσουν.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι κανετε σαν παιδακια;

 

:grin:

 

 

1) Απο την 9 και επειτα, οταν κανω swipe right/left δεν υπαρχει δονηση σαν feedback.

ΝΑΙ το εχω ενεργο.

 

 

2) Οσο παιζει bluetooth, το wifi 2,4Ghz, σερνεται με αποτελεσμα, streaming e-radio σε bluetooth ηχειο στο γκαραζ... παπαλα!

 

 

3) Με "Do not disturb" ... ο,τι και αν εκανα απο τις ρυθμισεις της καθε εφαρμογης, δεν καταφερα να το κανω να αγνοει πραγματικα τον κανονα και να βαραει ο ηχος για ειδοποιηση.

 

Παραδειγματος χάρη, να βαραει το καταρραμενο το Notification της IP Camera οσο ειμαι σε "do not disturb" τα μεσανυχτα ας πουμε. Ματαια και αυτο!

 

 

4) Μετα απο καθε επανεκκινηση της συσκευής, η φωτεινοτητα παει αυτοματα στο "auto".

 

 

5) Ναι, τρομερα τα always on display themes... αλλα τα μισα απο αυτα, ναι μεν περιεχουν το ρολόι, αλλα ΑΠΟΥΣΙΑΖΟΥΝ τα εικονιδια ειδοποιησεων εφαρμογων. Ναρκωτικα με το κιλο στη Huawei.

 

 

6) Ο καιρος ΠΟΤΕ δεν καταφερε να κανει αυτοματα update στο background. Καθε φορα ανοιγω την εφαρμογη και θα κανει εκεινη ακριβως τη στιγμη.

 

 

7) στην 10.1 η εφαρμογη των φωτογραφιων, πλεον εχει ΑΚΟΜΑ μεγαλυτερο τιτλο "Albums" που καταλαμβανει το 1/5 της οθονης μαζι με τη μπαρα αναζητησης. Σοβαρα; Μονιμα εμφανης μπαρα αναζητησης στης φωτογραφιες;

 

Ξεφτιλικια νταξει ...

 

 

Καλα για ρυθμιση τοσο στην καμερα αλλα και στο photo viewer ωστε να βαζει αυτοματα τερμα τη φωτεινοτητα οταν προβαλλεις, ουτε λογος... ειναι must να τραβας φωτογραφιες με 20% φωτεινοτητα και οταν τη βαλεις στο 100% να τραβας τα μαλλια σου με το τι δεν επεσε στην αντιληψη σου. Ονειρο!

 

 

 

Φυσικα για ολα τα παραπανω εχω εξαντλησει ΤΗΝ ΚΑΘΕ ρυθμιση απλη, advanced, expert και μη, εχω δοκιμασει clear cache, εχω δοκιμασει διαφορετικο "χρήστη" κλπ.

Το μονο που αρνουμαι ακομα να δοκιμασω ειναι factory reset καθως εχω απειρα σετταρισμενα, αλλα αναθεμα και αν θα λειτουργησει κατι.

 

 

 

 

Ειχα LG, Samsung (και για πολυ λιγο, HTC στις παλιες δοξες τους) ... μιλαμε για αλλα επιπεδα ο σχεδιασμος και τα features του UI.

 

1) Δεν ξέρω καν σε τι αναφέρεσαι, μάλλον είναι υποκειμενικό...

2) Κανένα πρόβλημα με bt σε όποια συχνότητα

3) Κανένα πρόβλημα με ειδοποιήσεις με dnd. Το έχω μόνο με εξαίρεση από αγαπημένες επαφές.

4) Έχω ήδη auto brightness

5) Όσο χρησιμοποιούσα aod μια χαρά έδειχνε τις ειδοποιήσεις. Το σπαστικό ήταν ότι μόλις εμφάνιζε εικονίδιο ειδοποίησης χανόταν το ποσοστό της μπαταρίας.

6) Το widget του καιρού δουλέυει άψογα. Ειδικά επειδή έχω home city όταν βρίσκομαι σε άλλη περιοχή και ανοίγω gps ακαριαία ενημέρωση και στα δύο σημεία.

7) Πάλι κάτι υποκειμενικό... Αν κάνεις swipe up φεύγει η αναζήτηση και μικραίνει ο τίτλος.

 

Χρόνια σε miui, los και διάφορες άλλες custom roms και πρώτη φορά σε emui μπορώ να πω πως ελάχιστα πράγματα με ενοχλούν, όπως το ότι pull down της status bar δεν μπορεί να γίνει από τη μέση της οθόνης ή ότι πατώντας παρατεταμένα το power δεν βγάζει σε πρώτη φάση απενεργοποίηση συσκευής(!?!). Πίστευα θα είναι γεμάτο bloat (εντάξει έχει κάτι χαζά άχρηστα άλλα τεσπά..) τύπου samsung, αλλά προς το παρόν με έχει εκπλήξει ευχάριστα το λογισμικό.

 

Δεν μιλησα για το οπτικο κομματι αλλα για το πρακτικο.

Ενδεικτικα καποια πραματουδια που απο το Galaxy A5 που λειπουν.

 

 

1) Καιρος στην οθονη κλειδωματος.

2) Σημειωσεις που μπορουσαν να γινουν κρυφές με προστασια psw/fingerprint/pattern

3) Το χρονομετρο δεν εκανε σωνει και καλα το τικ-τικ-τικ ... και δεν σε υποχρεωνε να κλεισεις το "system sounds" για να μη το ακους.

4) Ειχε clipboard οπου οτι εκανες copy το κρατουσε. Μπορουσες να κανεις multiple copy / paste.

5) Ο φακος ειχε επιπεδα φωτεινοτητας. (στο δε P30 ... αναβει το λευκο λεντ, και οχι σε πληρη φωτεινοτητα!)

6) Το calculator, δεν δεχεται swipe αριστερα/δεξια για επιπλεον functions. Πρεπει να γυρισεις το κινητο στα πλαγια να το κρατας προφανως με τα 2 χερια για να κανεις πολυπλοκη πραξη μεν την οποια θα μπορουσες να ολοκληρωσεις ευκολοτερα και γρηγοροτερα.

 

 

Για τα υπολοιπα που εγραψα ομως στο προηγουμενο ποστ, κανουμε γαργαρα ετσι;

 

 

Τα παραπανω προφανως δεν με χαλανε και τοοοοοοοσο πολυ!

Το κινητο ειναι τουμπανο και με καλυπτει, αλλα ειναι ΒΛΑΚΕΙΑ να ισχυριζεται κανεις πως η huawei ειναι μονοδρομος στα VFM.

Υπαρχουν και μικρες λεπτομερειες για τις οποιες καποιοι ειναι διατεθειμενοι να πληρωσουν.

 

1,2,5,6) Σίγουρα χρήσιμα χαρακτηριστικά που κάποια όντως λείπουν και σε έμενα.

4) Από τότε που έμαθα ότι το clipboard μπορούν και το διαβάζουν και άλλες εφαρμογές τρίτων σταμάτησα το copy/paste.

3) Δεν το χρησιμοποιώ.

 

 

Δεν ξέρω για μονόδρομους ή όχι, αλλά για περσινή ναυαρχίδα είναι από τις πρώτες επιλογές στα επίπεδα τιμής που είναι τώρα.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το προτιμησα απο το P30 Pro. Πρωτες εντυπωσεις εξαιρετικες, οπως το περιμενα. Το μονο θεμα ειναι που οπως και στο P20 το app twin δεν υποστηριζει το viber. Δεν καταλαβαινω το λογο αλλα υπαρχει κανεις αξιοπιστος τροπος για 2 viber accounts? Κατι parallel space και clone app τα ειχα δοκιμασει στο P20 αλλα αφενος δεν λειτουργουσαν οπως ηθελα (με ειδοποιησεις κλπ) αφετερου ειναι τιγκα στις διαφημίσεις και τελος δεν ειμαι βεβαιος πως ειναι ασφαλη.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη αποφασισα να προχωρησω κι εγω στην αγορα του P30 μπορειτε να με βοηθησετε αν ειναι η σωστη εκδοση η παρακατω που λεει Unlocked?

https://www.amazon.fr/gp/product/B07NLRJHN6/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1X6FK5RDHNB96&th=1

Τι σημαινει το Unlocked?

Θα ειναι ενταξει αν το παρω?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...