Jump to content

Huawei P30


Doctor2010
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καποιος που να αντιμετωπιζει προβληματα battery drain με το Facebook app ???

Η χαζομαρα ξεκινησε μετα το Σαββατοκυριακο που μας περασε.

 

Κι εγώ το έχω παρατηρήσει τις τελευταίες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

και εγω το ιδιο προβλημα με την μπαταρία, παρατηρήθηκε με την εκδοση 10.0.0.195,

με τις 2 προηγούμενες εκδόσεις είχα τρομερά αποτελέσματα, στο 60% 3-4 shot ανάλογα τη χρήση

 

επίσης δεν δουλεύει καλα και η εξοικονόμηση ενέργειας

Edited by pandelisgreen13
Link to comment
Share on other sites

και εγω το ιδιο προβλημα με την μπαταρία, παρατηρήθηκε με την εκδοση 10.0.0.195,

με τις 2 προηγούμενες εκδόσεις είχα τρομερά αποτελέσματα, στο 60% 3-4 shot ανάλογα τη χρήση

 

επίσης δεν δουλεύει καλα και η εξοικονόμηση ενέργειας

Μιλαω για battery drain συγκεκριμενα με την εφαρμογη του Facebook.

Στην 195 ειμαι και εγω, με το κινητο να χανει ΜΟΛΙΣ 4% με μετρια χρηση σε περιπου 7ωρες.

 

 

Με την προβληματικη εκδοση του facebook, μου ρουφαγε χωρις καν να αγγιξω το κινητο 60% σε μολις 8 ωρες!!!

Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου εχει battery drain απο το facebook αλλα οχι τοσο πολυ

εγω χθες το εσβησα και το ξαναπερασα το fb, φαινεται να πηγαινει λιγο καλυτερα η μπαταρια, θα δειξει

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα παλιό Bluetooth της plactronic και δεν ακούγεται καθαρά, στο xiaomi mi9t pro δούλευε εξαιρετικά, θέλει κάποια ρύθμιση από την συσκευή;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Νέος κάτοχος ! Μια γρήγορη ερώτηση... Έχω αρχίσει και το σετάρω από χθες το βράδυ και είμαι σε emui 9.1.0 χωρίς να βγάζει ενημέρωση για 10. Χρειάζεται να κάνω κάτι;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα είμαι κι εγώ ευτυχής κάτοχος της συσκευής από τη Δευτέρα ήμουν έτοιμος για το mi note 10 αλλά μια η εγγύηση μια τα ανάμεικτα σχόλια με έκανε να κοιτάξω και τη huawei λόγω του τόσο minimal p30. Μπορώ να πω ότι έχω εντυπωσιαστεί από το πόσο μικρό είναι και ελαφρύ σε σχέση με τα περισσότερα που κυκλοφορούν αφού είναι πιο μικρό και λεπτό ακόμα και από το redmi note 4 από το οποίο προέρχομαι μετά από 3+ χρόνια αρμονικής σχέσης. Η αλήθεια ειναι με τη κάμερα έχω πάθει σοκ ειδικά με βραδυνές φώτο ότι βγάζει ακόμα και στο σχεδόν σκοτάδι τι να πω. Μετά τα xiaomi οπου και να πήγαινα θα εντυπωσιαζόμουν αλλά έχω και φίλους με συσκευές με καλές κάμερες αλλά τέτοια κάμερα δεν είχα ξαναδεί σε κινητό. Ακόμα δε ξεκίνησα τη καθημερινή χρήση περίμενα υπομονετικά να έρθει και η 10.1 να κάνω ενα reset να ξεκινησω από την αρχή και χθες το βράδυ έσκασε. Εντυπωσιακά τα γραφικά στην οθόνη κλειδώματος

 

Καλησπέρα στην παρέα! Νέος κάτοχος ! Μια γρήγορη ερώτηση... Έχω αρχίσει και το σετάρω από χθες το βράδυ και είμαι σε emui 9.1.0 χωρίς να βγάζει ενημέρωση για 10. Χρειάζεται να κάνω κάτι;

Εγώ Δευτέρα το πήρα και μου εβγαλε στο καπάκι αναβάθμιση για τη 10 και χθες το βράδυ για τη 10.1. Κάθε φορά πήγαινα στις ενημερώσεις και πάταγα αν έχει νέα έκδοση

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα είμαι κι εγώ ευτυχής κάτοχος της συσκευής από τη Δευτέρα ήμουν έτοιμος για το mi note 10 αλλά μια η εγγύηση μια τα ανάμεικτα σχόλια με έκανε να κοιτάξω και τη huawei λόγω του τόσο minimal p30. Μπορώ να πω ότι έχω εντυπωσιαστεί από το πόσο μικρό είναι και ελαφρύ σε σχέση με τα περισσότερα που κυκλοφορούν αφού είναι πιο μικρό και λεπτό ακόμα και από το redmi note 4 από το οποίο προέρχομαι μετά από 3+ χρόνια αρμονικής σχέσης. Η αλήθεια ειναι με τη κάμερα έχω πάθει σοκ ειδικά με βραδυνές φώτο ότι βγάζει ακόμα και στο σχεδόν σκοτάδι τι να πω. Μετά τα xiaomi οπου και να πήγαινα θα εντυπωσιαζόμουν αλλά έχω και φίλους με συσκευές με καλές κάμερες αλλά τέτοια κάμερα δεν είχα ξαναδεί σε κινητό. Ακόμα δε ξεκίνησα τη καθημερινή χρήση περίμενα υπομονετικά να έρθει και η 10.1 να κάνω ενα reset να ξεκινησω από την αρχή και χθες το βράδυ έσκασε. Εντυπωσιακά τα γραφικά στην οθόνη κλειδώματος

 

 

 

 

 

Εγώ Δευτέρα το πήρα και μου εβγαλε στο καπάκι αναβάθμιση για τη 10 και χθες το βράδυ για τη 10.1. Κάθε φορά πήγαινα στις ενημερώσεις και πάταγα αν έχει νέα έκδοση

Στην κάμερα έχεις το Ai ενεργό;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβαλα σήμερα το τζαμακι της nillkin amazing H κορυφαίο δεν περίμενα τίποτα λιγότερο εξαιρετική εφαρμογή, ευκρίνεια χωρίς δακτυλιες και το δακτυλικο αποτύπωμα δουλεύει εξαιρετικά

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σήμερα το τζαμακι της nillkin amazing H κορυφαίο δεν περίμενα τίποτα λιγότερο εξαιρετική εφαρμογή, ευκρίνεια χωρίς δακτυλιες και το δακτυλικο αποτύπωμα δουλεύει εξαιρετικά

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πιάνει την οθόνη από άκρη σε άκρη;

Θα προσαρμόζει άραγε με θήκη Spigen, ή θα το σηκώνει στις άκρες;

Link to comment
Share on other sites

Αφήνει λίγο κενό δεξιά αριστερά και δεν νομίζω να το πειράζει καμία θήκη, είναι καταπληκτικό

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα και εγω. Αυριο ή την Δευτερα το πιθανοτερο θα το παραλαβω.

Αγορα απο Σκρουτζ στα 390 περιπου,σε μαυρο χρωμα.

Ηδη κατοχος oneplus 7 pro και παλιοτερα περασα και απο Huawei p10.

Ημουν ετοιμος να παρω το p40 το απλο αλλα εκανα πισω με το θεμα gms και τυχον μεταπωληση.

 

Καθαρα και ξαστερα το μεγεθος και το βαρος του ειναι το Νο.1 κριτηριο γιατι με κουρασαν οι παντοφλες.

Καλες χρυσες αλλα δυσχρηστες παρολο που τις ειχα χωρις θηκη και χωρις τζαμακια τον περισσοτερο καιρο.

 

Για καμερα ξερω ποσο καλη ειναι με βαση τα ονοματα Huawei και Leica.

Το πρωτο αξεσουαρ που θα παραγγειλω θα ειναι διαφανη ματ μεμβρανη πλατης (skin) απο slickwraps για να το εχω χωρις θηκη.

Θα μοιαζει σαν frosted η υφη.

Εχω ηδη φορεμενη στο τωρινο κινητο και ειναι σκυλι,πανεμορφη,δεν λερωνει με δαχτυλιες και εφαρμοζει στο δεκατο του χιλιοστου σε ολα τα σημεια.

10 ευρω οι 2 εχουν. Υπαρχουν απειρα skins φυσικα,οπως carbon, μεταλλο,αλκανταρα κλπ τα οποια αμα θες καλυπτεις και τα σημεια του camera module γυρω απο τους φακους.

 

Στην οθονη,εφοσον εχει εργοστασιακη μεμβρανη και αναλογα την φθορα της, καποια στιγμη θα παρω υδροτζελ που κολλανε αψογα και στην παραμικρη καμπυλοτητα. Τζαμακι δεν θελω. Απο τα 209 γραμμαρια και 6.67 οθονη edge εχω συνηθισει στο κρατημα οποτε θεωρω δεν θα δυσκολευτω.

 

Η τελευταια εκδοση ολων ποια ειναι τωρα και αν εχετε καποια προβληματα με αυτην?

Link to comment
Share on other sites

Αφήνει λίγο κενό δεξιά αριστερά και δεν νομίζω να το πειράζει καμία θήκη, είναι καταπληκτικό

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που παρατήρησα με την αναβάθμιση σε 10 είναι ότι χάθηκε πλέον η επιλογή στη κάμερα να επιλέξεις ανάλυση 40MP μέσα από τις ρυθμίσεις.

Πλέον αν θέλεις έχει μόνο μια επιλογή στα περισσότερα που λεει υψηλή ανάλυση που φαντάζομαι βγάζει στα 40mp και δε σου δίνει επιλογες άλλες όμως η να μείνει μόνιμα, ούτε επιλογές για νύχτα ούτε τίποτα. Γιατί το έκαναν αυτό δε καταλαβαίνω.

 

Στην κάμερα έχεις το Ai ενεργό;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να πω την αλήθεια δεν έχω καταλάβει τι κάνει και αν πρέπει να το έχουμε ενεργο. Σε δοκιμές παρατήρησα ότι είτε ενεργό είτε όχι οι φωτογραφίες ίδιες μου φαίνεται.

Κάποιος πιο έμπειρος ας μας πει σε τι βοηθάει η όχι.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Νέος κάτοχος ! Μια γρήγορη ερώτηση... Έχω αρχίσει και το σετάρω από χθες το βράδυ και είμαι σε emui 9.1.0 χωρίς να βγάζει ενημέρωση για 10. Χρειάζεται να κάνω κάτι;

 

Ok το βρήκα... Δεν είχα τοποθετήσει την κάρτα sim :lol:

 

Άλλη ερώτηση, πιο σοβαρή: Απενεργοποιώ duo, chrome, google photos και μετά από λίγες ώρες τις ξαναβλέπω... τι φάση;

Υπάρχει τρόπος οριστικής απενεργοποίησης;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Ok το βρήκα... Δεν είχα τοποθετήσει την κάρτα sim :lol:

 

Άλλη ερώτηση, πιο σοβαρή: Απενεργοποιώ duo, chrome, google photos και μετά από λίγες ώρες τις ξαναβλέπω... τι φάση;

Υπάρχει τρόπος οριστικής απενεργοποίησης;

 

Ολες τις Google εφαρμογες και να τις κανεις disable εφοσον τις βλεπει εγκατεστημενες τις κανει enable κι ενημερωση απο πανω.

Μονο αν τις κανεις uninstall μεσω adb και δεν τις βλεπει εγκατεστημενες υσυχαζεις.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ολες τις Google εφαρμογες και να τις κανεις disable εφοσον τις βλεπει εγκατεστημενες τις κανει enable κι ενημερωση απο πανω.

 

Μονο αν τις κανεις uninstall μεσω adb και δεν τις βλεπει εγκατεστημενες υσυχαζεις.

Δεν ισχύει εγώ έχω απενεργοποιησει ταινίες Google play και music Google play και δεν γίνονται enable

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει πάρει κανένας emui 10.1

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις αυτήν την official θήκη huawei tpu grey,να μου πει εντυπώσεις;

 

 

https://www.skroutz.gr/s/18050120/Huawei-PU-Back-Cover-%CE%93%CE%BA%CF%81%CE%B9-Huawei-P30.html

 

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει εγώ έχω απενεργοποιησει ταινίες Google play και music Google play και δεν γίνονται enable

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει πάρει κανένας emui 10.1

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κανε disable τα youtube,chrome να δεις που μετα απο μια μερα θα γινουν enable.

Uninstall μεσω adb, αφαιρεση απο την βιβλιοθηκη στο PlayStore να μην μετρανε και installs.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Uninstall μεσω adb, αφαιρεση απο την βιβλιοθηκη στο PlayStore να μην μετρανε και installs.

 

 

Εχεις κανει αφαιρεση των app στα οποια αναφερεσαι μεσω adb στο P30 ?

Η απλα το αναφέρεις;

 

 

Μπορεις να παραθεσεις λεπτομερειες;

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κανει αφαιρεση των app στα οποια αναφερεσαι μεσω adb στο P30 ?

Η απλα το αναφέρεις;

 

 

Μπορεις να παραθεσεις λεπτομερειες;

 

Επειδή είναι ολόκληρος οδηγός μπορείς να βρεις έναν έτοιμο εδώ στο forum στην ενότητα με τους οδηγούς για το πως να κάνεις debloat χωρίς root.

Χρειάζεσαι έναν Η/Υ όπου συνδέεις το κινητό και με εντολές μπορείς να απεγκαταστησεις οποία εφαρμογή θες από τον χρήστη.

Στην δικιά μου συσκευή, όχι το p30, πάντα ξηλωνω ότι δεν δουλεύω.

Κολημα από τα Windows όπου εκεί φτιάχνω custom iso χωρίς περιττά για μένα προγράμματα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις αυτήν την official θήκη huawei tpu grey,να μου πει εντυπώσεις;

 

 

https://www.skroutz.gr/s/18050120/Huawei-PU-Back-Cover-%CE%93%CE%BA%CF%81%CE%B9-Huawei-P30.html

 

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ έχω την ίδια σε μαύρη και είναι μια χαρά. Μάλιστα δεν δημιουργεί και πρόβλημα σε τζαμάκια και screen protectors (αν και αυτό έχει να κάνει και με την αντίστοιχη επιλογή σε αυτά).

 

Με ψήνει και μένα να την πάρω πάντως και τη γκρι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω την ίδια σε μαύρη και είναι μια χαρά. Μάλιστα δεν δημιουργεί και πρόβλημα σε τζαμάκια και screen protectors (αν και αυτό έχει να κάνει και με την αντίστοιχη επιλογή σε αυτά).

 

 

 

Με ψήνει και μένα να την πάρω πάντως και τη γκρι.

Και εγώ έχω την μαύρη, νόμιζα είναι μαλακή η γκρί όπως της Google,αν είναι ίδια δεν μου αρέσει που είναι χαλαρή στο κάτω μέρος.

 

Από μπαταρία πως τα πάτε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει εγώ έχω απενεργοποιησει ταινίες Google play και music Google play και δεν γίνονται enable

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει πάρει κανένας emui 10.1

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σωστά. Οι μόνες εφαρμογές που επιστρέφουν είναι οι duo, chrome, photos.

Βάζοντας τη sim έκανα όλες τις ενημερώσεις τη μία πίσω από την άλλη κι έφτασα μέχρι τη 10.1.0.123 που νομίζω είναι η πιο πρόσφατη.

 

Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις αυτήν την official θήκη huawei tpu grey,να μου πει εντυπώσεις;

 

 

https://www.skroutz.gr/s/18050120/Huawei-PU-Back-Cover-%CE%93%CE%BA%CF%81%CE%B9-Huawei-P30.html

 

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ έχω την ίδια σε μαύρη και είναι μια χαρά. Μάλιστα δεν δημιουργεί και πρόβλημα σε τζαμάκια και screen protectors (αν και αυτό έχει να κάνει και με την αντίστοιχη επιλογή σε αυτά).

 

Με ψήνει και μένα να την πάρω πάντως και τη γκρι.

Και εγώ έχω την μαύρη, νόμιζα είναι μαλακή η γκρί όπως της Google,αν είναι ίδια δεν μου αρέσει που είναι χαλαρή στο κάτω μέρος.

 

Από μπαταρία πως τα πάτε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ παιδιά πήρα μία που δείχνει σαν πιο δημοφιλή στο σκρουτζ και μάλιστα είναι πολύ φθηνή, αλλά νομίζω δεν προστατεύει καλά το τζαμάκι της κάμερας. Οι δικές σας την προστατεύουν καλύτερα;

 

Από μπαταρία φαίνεται σκυλί! Κάπου 9-9,5 ώρες sot η πρώτη φόρτιση, αλλά περιελάμβανε πολύ σκάλισμα. Το facebook μου δείχνει ότι τρώει πολλή μπαταρία...

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι να ερθει η συσλευη (αυριο ή δευτερα) εκανα και εγω τις αγορες.

Για αρχη,μεχρι να ερθουν τα "μακρινα" αξεσουαρ,πηρα την παρακατω θηκη σιλικονης την οποια πηγα σε μαγαζι και την ειδα

και την συγκρινα με μια ακομα σιλικονης αλλα η συγκεκριμενη μου φανηκε πολυ πιο μαλακο υλικο και λιγοτερο ογκωδης.

Ειχα παραπλησια σε Sony Xperia XZ3 και ημουν πολυ ευχαριστημενος απο εφαρμογη,κρατημα και ανθεκτικοτητα σε σημαδια κλπ.

Οποτε τη προτιμησα ως προσωρινη λυση.Αγνωστο ποσο προστατευει την καμερα πισω.Κοστος 4 ευρω.

https://www.skroutz.gr/s/17894344/Back-Cover-Carbon-Fiber-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Huawei-P30.html#reviews

 

Η θηκη αυτη θα μεινει στην ακρη οταν ερθουν τα 2 παρακατω αξεσουαρ:

 

-Προστατευτικο δαχτυλιδι και τζαμακι για καμερα.Θα μπει μονο το δαχτυλιδι γιατι το τζαμι κανει αντανακλασεις και λερωνει πολυ.

Δοκιμασμενο σε μπλε χρωμα στο 1+ pro και παρολο που στηριζεται το κινητο εκει οταν το ακουμπαω σε τραπεζι κλπ,ειναι πολυ ανθεκτικο στο χρωμα του,προεξεχει ελαχιστα παραπανω και δεν ξεκολλαει ευκολα. Σε καμια περιπτωση δεν ενοχλει Κοστος περιπου 2 ευρω

s-l1600.jpg

 

-Διαφανη ματ μεμβρανη πλατης και αντιστοιχο κομματι για το τζαμι των φακων. Οτι καλυτερο εχω αγορασει ποτε για συσκευη μου.

Σχεδον ενα χρονο φορεμενη σε καμπυλωτη πλατη του +1 pro και δεν καταλαβαινει τιποτα,ενω εφαρμοζει αριστα,χωρις φουσκαλες κλπ,οπως ειπα σε προηγουμενο ποστ. Η υφη ειναι ολα τα λεφτα και οτι ξεπερδευεις για παντα απο δαχτυλιες,σημαδια κλπ.

Καθε συσκευασια εχει μεσα 2 τετοιες μεμβρανες πλατης+φακων και κοστιζει 14 ευρω με μεταφορικα απο Αμερικη (στο ταμειο γινεται η εκπτωση και το τελικο κοστος μεταφορικων απο ΗΠΑ).Φυσικα εχει απειρα σχεδια τετοιων skins εκει μεσα αλλα και σε παραπλησια sites που μπορει να καλυψει καθε γουστο,αν θελετε να χρησιμοποιειται το κινητο σας χωρις καθολου θηκη.

https://www.slickwraps.com/naked-series-skins-for-huawei-p30.html

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...