Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γράφεις: "Όπου απλά δεν έχει GMS"

Απλά? Αυτό δεν είναι απλό γιατί ετσι απλά ο κόσμος τουλάχιστον Ευρώπη δεν θα πάρει

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα " να φανταστω δεν τα ειδες.

Υπαρχει αναλογο νημα για να βγαλεις την χολη σου για τα Huawei κι ασε εμας τους "μετοχους" εδω.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βγάζω χολή?

Πότε? Που?

Παιδιά χαλαρώστε μερικοί γιατί ούτε για συζήτηση δεν είστε.

 

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βγάζω χολή?

Πότε? Που?

Παιδιά χαλαρώστε μερικοί γιατί ούτε για συζήτηση δεν είστε.

 

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμεις μια χαρα ειμαστε για συζητηση αλλα φιλε μου οταν ξεκινας μια συζητηση με σκοπο να την πεις στον αλλο και μαλιστα παραβλεποντας τα " τι περιμενεις;

Τα περι GMS τα εχετε αναλυσει εσεις οι guru σε 2 νηματα και δεν υπαρχει λογος να το κανετε κι εδω.

Αν εχεις να πεις κατι για την συσκευη ή να απαντησεις σε καποια απορια χρηστη τοτε be my guest που λενε.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εμεις μια χαρα ειμαστε για συζητηση αλλα φιλε μου οταν ξεκινας μια συζητηση με σκοπο να την πεις στον αλλο και μαλιστα παραβλεποντας τα " τι περιμενεις;

Τα περι GMS τα εχετε αναλυσει εσεις οι guru σε 2 νηματα και δεν υπαρχει λογος να το κανετε κι εδω.

Αν εχεις να πεις κατι για την συσκευη ή να απαντησεις σε καποια απορια χρηστη τοτε be my guest που λενε.

 

έγραψα την άποψη μου και έχεις πέσει να με φας,αφού δεν έχεις το μυαλό να καταλάβεις ότι δεν σας την λέω και φυσικά δεν είμαι απο τους guru που αναφέρεις,λυπάμαι δεν μπορώ να συζητήσω με άνθρωπο με χαμηλή κατανόηση μιας απλής κουβέντας.

Κούρασες πολύ και ξαφνικά απο το πουθενά,άνοιξα τέτοια κουβέντα μαζί σου που δεν είχα και σκοπό να στην πω η κάτι τέτοιο,όλα στο μυαλό σου είναι,λύσε τα ψυχολογικά σου και τα ξαναλέμε.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

έγραψα την άποψη μου και έχεις πέσει να με φας,αφού δεν έχεις το μυαλό να καταλάβεις ότι δεν σας την λέω και φυσικά δεν είμαι απο τους guru που αναφέρεις,λυπάμαι δεν μπορώ να συζητήσω με άνθρωπο με χαμηλή κατανόηση μιας απλής κουβέντας.

Κούρασες πολύ και ξαφνικά απο το πουθενά,άνοιξα τέτοια κουβέντα μαζί σου που δεν είχα και σκοπό να στην πω η κάτι τέτοιο,όλα στο μυαλό σου είναι,λύσε τα ψυχολογικά σου και τα ξαναλέμε.

 

OK αντε στο καλό κι άφησε εμάς με τα ψυχολογικά και την χαμηλή κατανόηση ήσυχους.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος της συσκευής κι εγώ από χθες το απόγευμα με την έκδοση των 128GB.Προερχόμενος από το Mate 10 Pro είχα κάποιους ενδοιασμούς μέχρι τη τελευταία στιγμή εάν αξίζει η αναβάθμιση ή όχι,μόλις το έπιασα στα χέρια μου οι ενδοιασμοί πήγαν περίπατο :D .Άπαιχτη κάμερα,υποδειγματική διαχείριση μπαταρίας,καλύτερη οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.. Το τηλέφωνο σπέρνει κυριολεκτικά.. Και εγώ κοιτούσα κάτι άλλο μιας και αλλάξω.. Τα s δεν με έπεισαν.. Τα note κάτι έκαναν αλλά μου είναι αχρείαστο τι πενακι οπότε εκεί τελείωσαν και τα πλεονεκτήματα του.. Το mate 30 δεν θα το δούμε οπότε ξανά στο p30..

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.. Το τηλέφωνο σπέρνει κυριολεκτικά.. Και εγώ κοιτούσα κάτι άλλο μιας και αλλάξω.. Τα s δεν με έπεισαν.. Τα note κάτι έκαναν αλλά μου είναι αχρείαστο τι πενακι οπότε εκεί τελείωσαν και τα πλεονεκτήματα του.. Το mate 30 δεν θα το δούμε οπότε ξανά στο p30..

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Η αλήθεια είναι οτι ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το S10+.Το note δε μου άρεσε σα συσκευή,δε ξέρω δε μου καθόταν καλά στο χέρι..Βέβαια κάτι οι κάμερες,κάτι η προσφορά που τρέχει αυτή τη περίοδο για το 128αρι που έχει σεβαστή διαφορά από το S10+,κάτι οτι από τη Huawei εχω μείνει ευχαριστημένος τα τελευταία χρόνια κατέληξα σ αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.. Το τηλέφωνο σπέρνει κυριολεκτικά.. Και εγώ κοιτούσα κάτι άλλο μιας και αλλάξω.. Τα s δεν με έπεισαν.. Τα note κάτι έκαναν αλλά μου είναι αχρείαστο τι πενακι οπότε εκεί τελείωσαν και τα πλεονεκτήματα του.. Το mate 30 δεν θα το δούμε οπότε ξανά στο p30..

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα φίλε μου είσαι σίγουρος ότι δεν θα το δούμε; επειδή έχω καθυστερήσει την αλλαγή (ανάμεσα σε π30 και 11 προ μαξ) μήπως έρθει το mate 30.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πρώην κάτοχος mate 10 pro, p20 pro και τωρινός κάτοχος του κινητού

από τη στιγμή που κυκλοφόρησε. Στο point and shoot όλα τα κινητά αυτής της

κατηγορίας όπως iPhone pixel και note είναι φοβερά αλλά όταν εκμεταλλευτείς τις έξτρα

δυνατότητες του κινητού ( μάκρο από τα 2 εκ. Silky mode χειροκίνητο, dual video μεχρι 15χ ζοομ και...η λίστα συνεχίζεται)

δεν υπάρχει ανταγωνισμός. Είναι game over πριν καν αρχίσει. Όπως λέει και ο Jerry rigs everything μακάρι οι φίλοι της. Apple

να απολαύσουν αυτές τις τεχνολογίες σε μερικά χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Κινητό δεν σημαίνει μόνο κάμερα...

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 μερες το πηρα στα χερια μου. Θα ηθελα να κανω δυο ερωτησεις πανω στην καμερα και το βιντεο. 1)Πως γραφουμε σε αργη κινηση? Οχι πολυ αργη που εχει περιορισμο χρονου. Και 2) γιατι μονο 6mp σε 16:9? Σε ολα τα κινητα βεβαια συμβαινει αυτο... Ευχαριστω πολυ..
Link to comment
Share on other sites

Για το 2, ο αισθητήρας τραβάει σε 4:3 καδρο στα 10mp που ειναι η στανταρ αναλογια για εκτύπωση. Οπότε για να πας το καδρο στα 16:9 γινεται crop στην φωτογραφία, εξου και μικραίνει η ανάλυση.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους τους φιλους....ηθελα να ρωτησω δισταζω να περασω την 193...ακουσα πως η καμερα χειροτερευσε...ισχυει κατι τετοιο ?? η αυτονομια λενε βελτιωθηκε....απο τη δικη σας εμπειρια ??:)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος για την αγορά αλλά κολλάω στο θέμα google. Τελικά τι ισχύει από αναβάθμισης κλπ; Να την κάνω την αγορά;
Τι κολλημα ξαι αυτο. .ειπαμε το μοντελο εχει αγορασμενη αδεια χρησης δεν μπορει να το κοψει κανεις..στην χειροτερη δεν θα παρει android 11 που δεν νομιχζω.και για το 10 τα ιδια ελεγαν και θα ειναι απο τα πρωτα μοντελα που θα τηννπαρει..αν σου αρεσει ,προχωρα

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Τι κολλημα ξαι αυτο. .ειπαμε το μοντελο εχει αγορασμενη αδεια χρησης δεν μπορει να το κοψει κανεις..στην χειροτερη δεν θα παρει android 11 που δεν νομιχζω.και για το 10 τα ιδια ελεγαν και θα ειναι απο τα πρωτα μοντελα που θα τηννπαρει..αν σου αρεσει ,προχωρα

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτα παθαινουμε οταν ο καθε ανιδεος διαδιδει την καθε παπατζα που διαβασε στο καθε clickbait online blog.

Αντι να βοηθουν και να διευκολυνουν τους συνανθρωπους τους, τους μπερδευουν πιο πολυ με αποτελεσμα να γινονται αυτες οι ερωτησεις.

Φυσικα δεν απανουν σε αυτες τις ερωτησεις μετα και πρεπει εμεις οι "μετοχοι" να βγαλουμε το φιδι απο την τρυπα.

 

Η συκευη ΘΑ ΠΑΡΕΙ κανονικα ενημερωσεις.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Αυτα παθαινουμε οταν ο καθε ανιδεος διαδιδει την καθε παπατζα που διαβασε στο καθε clickbait online blog.

 

Αντι να βοηθουν και να διευκολυνουν τους συνανθρωπους τους, τους μπερδευουν πιο πολυ με αποτελεσμα να γινονται αυτες οι ερωτησεις.

 

Φυσικα δεν απανουν σε αυτες τις ερωτησεις μετα και πρεπει εμεις οι "μετοχοι" να βγαλουμε το φιδι απο την τρυπα.

 

 

 

Η συκευη ΘΑ ΠΑΡΕΙ κανονικα ενημερωσεις.

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7908259

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7908259

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Συγνώμη αλλα μέχρι και εγω προσπαθώ αλλα δεν μπορώ να καταλάβω την παράθεση σου αλλα και την αναδημοσιευση του ποστ σου για μια συσκευή που είχε φάει κόλλημα και που προφανώς έστρωσε μρ κάποια εκκαθάριση ή επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων... Και ποια συσκευή P8 και όχι το καλό αλλα το LITE ... Δηλαδή 5 χρόνια πισω....

Εξήγησε μας λίγο....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από χτες δεν μπορώ να σερφσρω σε apps και στο ίντερνετ όταν χρησιμοποιώ το 3g της κοσμοτε. Έκανα επανεκκινησεις, γύρισα το ΑΡΝ στις default ρυθμίσεις καθώς μίλησα με υπεύθυνο του support. Αλλά δεν άλλαξε κάτι.. Μου είπαν ότι στη περιοχή που είναι δεν εντοπίζουν κάποιο θέμα..

Τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από χτες δεν μπορώ να σερφσρω σε apps και στο ίντερνετ όταν χρησιμοποιώ το 3g της κοσμοτε. Έκανα επανεκκινησεις, γύρισα το ΑΡΝ στις default ρυθμίσεις καθώς μίλησα με υπεύθυνο του support. Αλλά δεν άλλαξε κάτι.. Μου είπαν ότι στη περιοχή που είναι δεν εντοπίζουν κάποιο θέμα..

Τι μπορεί να φταίει;

 

Θα βάλεις την κάρτα σιμ σου σε μια άλλη συσκευή και θα δοκιμάσεις αν παίζει εκεί το 3g κανονικά... Αν παίζει στην αλλη συσκευή κανείς επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και αν και μετά δεν παίζει πας service... Αν δεν παίζει στην 2η συσκευή τότε φταίει ή η σιμ ή το δίκτυο

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω γιατί μάλλον λέω να το αγοράσω... Android 10 ποτε θα λάβει το τηλ?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω γιατί μάλλον λέω να το αγοράσω... Android 10 ποτε θα λάβει το τηλ?

Η συσκευή θα λάβει την Android 10 σε λιγότερο από ενάμιση μήνα μιας και πολύ σύντομα θα κυκλοφορήσει σε δύο νέα χρώματα τα οποία θα έρθουν με android 10 off the box

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

απο σημερα και εγω μελος της παρεας, προερχομενος απο το π20 προ.

 

τι τζαμι και θηκη προτεινετε;

Επίσης τι ασύρματο φορτιστή να πάρω;

Edited by Grigorios1990
Link to comment
Share on other sites

απο σημερα και εγω μελος της παρεας, προερχομενος απο το π20 προ.

 

τι τζαμι και θηκη προτεινετε;

Επίσης τι ασύρματο φορτιστή να πάρω;

Εγώ αυτό το γυαλί φοράω

https://www.skroutz.gr/s/19419695/Whitestone-Dome-Liquid-Dispersion-Tech-Tempered-Glass-Huawei-P30-Pro.html

 

& αυτή την θήκη

https://www.skroutz.gr/s/18520751/UAG-Plasma-Back-Cover-Ash-Huawei-P30-Pro.html?from=latest_keyphrases&keyphrase=uag+p30pro

 

& είναι άψογα.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...