Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Σε p30 pro προσπαθω να κανω rollback απο EMUI 12 σε 11 με το HiSuite και οταν παει να ξεκινήσει την ληψη μου βγαζει  "Δεν υπάρχει σύνδεση στο internet ελέγξτε τις ρυθμίσεις δικτύου σας".

Συνδεοντας το p smart z για να δοκιμασω με αλλη συσκευη ξεκιναει κανονικα την ληψη. Μηπως γνωριζει κανεις να βοηθήσει; Ευχαριστω εκ των προτέρων 

Edited by soubasn
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κάτοχος και εγώ από σήμερα, ερχόμενος από p40 pro (λίγων ημερών και το οποίο έδωσα λόγω κάποιων ιδιαιτεροτήτων που δεν λειτουργούσαν). Πριν 40 προ είχα το 20 προ που έπαθε εγκεφαλικό. 

Σε πρώτη φάση βλέπω ότι το τηλέφωνο είναι απίστευτο. Από το 40 υστερεί λιγάκι σε ταχύτητα   και σε λίγο δυνατότερο ηχείο. Αλλά δουλεύουν όλα τα λιγοστά που έχω χωρίς άγχος και προβλήματα της έλlειψης google.

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος και εγώ.  Το είχα άχτι από παλαιότερα το κινητό αυτό. Περίμενα κάτι καλύτερο από την κάμερα είναι η αλήθεια. Κατά αλλά πολύ ευχαριστημένος. 

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα. Θελω να ρωτησω εαν σε σας στο lock screen (ξεκλειδωμα οθονης) βγαζει μονο εικονες απο τοπια;;;; οπως  μου βγαζει εμενα.... εχω την εντυπωση οτι το ξεκλειδωμα με εναλλαγες δεν δουλευει σωστα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σε όσους έχουμε απομείνει, πήραμε χθες OTA αναβάθμιση (security Φεβρουαρίου).

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα άλλαξα βύσμα φόρτισης στο P30pro λόγω οτι είχα συνεχείς αποσυνδέσεις στο Android Auto καθε φορά που θα ακουμπούσα το κινητό. Όταν καθάριζα το βύσμα με σπρέι έφτιαχνε αλλά για λίγες ώρες. Το άλλαξα λοιπόν και οταν γύρισα σπίτι διαπίστωσα οτι δεν εχω ΚΑΘΟΛΟΥ android auto και γενικά δεν συνδέεται με laptop . Δεν εμφανίζει καν το διάλογο οταν συνδέω το καλώδιο. Αυριο θα το πάω πίσω αλλα θελω τη γνώμη σας, φταίνε αυτοί στο μαγαζί ή με άλλο βύσμα εκτός αυθεντικού δεν θα ξαναέχω  ποτέ Data connexion? Για να ξερω τι να τους πω δηλαδη. Ευχαριστώ πολύ Δημήτρης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

On 20/1/2024 at 2:34 ΠΜ, gasmas21 said:

Καλησπέρα στην παρέα. Σήμερα άλλαξα βύσμα φόρτισης στο P30pro λόγω οτι είχα συνεχείς αποσυνδέσεις στο Android Auto καθε φορά που θα ακουμπούσα το κινητό. Όταν καθάριζα το βύσμα με σπρέι έφτιαχνε αλλά για λίγες ώρες. Το άλλαξα λοιπόν και οταν γύρισα σπίτι διαπίστωσα οτι δεν εχω ΚΑΘΟΛΟΥ android auto και γενικά δεν συνδέεται με laptop . Δεν εμφανίζει καν το διάλογο οταν συνδέω το καλώδιο. Αυριο θα το πάω πίσω αλλα θελω τη γνώμη σας, φταίνε αυτοί στο μαγαζί ή με άλλο βύσμα εκτός αυθεντικού δεν θα ξαναέχω  ποτέ Data connexion? Για να ξερω τι να τους πω δηλαδη. Ευχαριστώ πολύ Δημήτρης.

Δε ξέρω για το auto, αλλά κοίτα να δεις και τι φορτηση σου κάνει με αυτό το βύσμα. Ίσως σου έβαλαν άλλο που μοιάζει αλλά αντέχει λιγότερη ταχύτητα/φόρτιση κτλ. Αν είσαι Αθήνα, Μιχαλακοπουλου για original. 

Edited by _NikitaS_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...