Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες έχει δοκιμάσει κανείς την GCam 7.3 (Mod on Huawei Phones)

https://consumer.huawei.com/ae-en/community/details/Download-and-install-GCam-73-Mod-on-Huawei-Phones/topicId_86617/

Ήξερα ότι δεν μπορεί να μπει στο κινητό αλλά στο παραπάνω link αναφέρει ότι μπορεί να γίνει. Βέβαια οι χρήστες λένε ότι κρασάρει...

Θέλει Android 10, εγώ είμαι ακόμα στην 9.1 αλλά αν πράγματι δουλεύει τώρα, τότε θα πάω σούμπιτος στην 10 και την 11 (android 10 είναι απλά....) ...

Έχω δει με άλλα κινητά φίλων ότι κάνει θαύματα.... Οι φωτογραφίες είναι εξωπραγματικές...

Για πείτε...

:)

Μπαίνει μεν αλλά αντί να παραβλέπει το Api της csmeras και συ γεκριμενα να το παρεμβαλει, παίρνει photo από την Api και απλά το '' εοεξεργαζεται'', εξάλλου είναι αδύνατον να γίνει κάτι άλλο καθος η συσκευή είναι κλειδωμένο Camera Api
Link to comment
Share on other sites

και τι θα πάρει γενικά,αφου έχουμε σίγουρα ακόμη μια αναβάθμιση που μας χρωστάνε?

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

και τι θα πάρει γενικά,αφου έχουμε σίγουρα ακόμη μια αναβάθμιση που μας χρωστάνε?

 

το τπτ? αφου δεν εχει πλεον licensing καθολου ετσι μονο software update (δλδ δικό της λογισμικό) οχι android update μπορει να παρει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή ανάσταση σε όλους. Εγώ μετά από 4 μήνες απροβληματιστα με p 40 χθες το έκανα τράμπα με το p 30 pro.. Η αλήθεια είναι ότι το 40 μου ήταν ένα κλικ πιο γρήγορο.. Τώρα για τα υπόλοιπα θα δείξει αν έκανα καλά η όχι. Θα δοκιμάσω κάμερες κ ότι εφαρμογές είχα στο άλλο για να δω κ από μπαταρία πως πάει.. Θήκες μου έδωσε μια uag μια γνήσια σιλικόνης Huawei. Να δοκιμάσω τζάμι με την uag η τσάμπα λεφτά??
Link to comment
Share on other sites

καλή Ανάσταση!!ποιο 30 pro πηρες?με τα 6gb η με τα 8?

 

διότι εγώ έχω με τα 8 και φυσάει σχεδόν 2 χρόνια μετά ακόμη!

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Από την 11 και μετά όταν κάνω scrollshot μια σελίδα παράδειγμα ένα κείμενο δεν πάει μέχρι εκεί που θέλω σταματάει μόνο του αμέσως σχεδόν όταν αρχίσει.

 

Παλιότερα πήγαινε μέχρι κάτω και το έκοβα εγώ όπου ήθελα.

 

Είναι και σε εσάς έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή ανάσταση σε όλους. Εγώ μετά από 4 μήνες απροβληματιστα με p 40 χθες το έκανα τράμπα με το p 30 pro.. Η αλήθεια είναι ότι το 40 μου ήταν ένα κλικ πιο γρήγορο.. Τώρα για τα υπόλοιπα θα δείξει αν έκανα καλά η όχι. Θα δοκιμάσω κάμερες κ ότι εφαρμογές είχα στο άλλο για να δω κ από μπαταρία πως πάει.. Θήκες μου έδωσε μια uag μια γνήσια σιλικόνης Huawei. Να δοκιμάσω τζάμι με την uag η τσάμπα λεφτά??

 

καλά για τζάμι ειναι πεταμένη υπόθεση μόνο tmax κάθεται καλα και αυτο οχι για πολυ μετα απο καποιο καιρό σε καμιά στενή τσέπη θα σηκωθεί

Link to comment
Share on other sites

Το τζαμακι t-max μια χαρά κάθεται και πάρα πολύ δύσκολα ξεκολλάει. Και με την official Huawei θήκη δεν έχει κανένα πρόβλημα. Απλά αν πας σε τζαμακι πας μόνο σε αυτό για να είσαι σίγουρος.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα θήκη Spigen Slim Armor Back Cover Gunmetal

Και προ χτες πέρασα και το τζαμάκι της t max.

Έκατσε πολύ καλά. Έχει 1-2 χιλιοστά αποσταση η θήκη από το τζάμι από την πάνω και την κάτω πλευρά του τηλεφώνου και αυτό είναι καλό γιατί σε κάποιες μικροπτωσεις δεν χτυπάει άμεσα η θήκη το τζάμι και έτσι δεν ξεκολλάει εύκολα.

Το λέω αυτό γιατί στο mate 20 pro η θήκη spigen κολλούσε ακριβώς επάνω στο τζάμι t max με την παραμικρή πτώση είχα ξεκολλημα στο τζάμι :(

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρει Android 11 το κινητό?

Σύμφωνα με το κάτωθι άρθρο πολύ πιθανό:

https://www.smartdroid.de/huawei-p30-pro-android-11-soll-noch-kommen/

Όπως αναφέρει:

As a reaction to one of our articles on this topic, Huawei PR got in touch with us with an email. We were given a short sentence and a casual remark that the P30 is getting an update to Android 11. Unfortunately, there was no further information on this and so far there has been no response to a request. So we pass this message on to you, but remain skeptical.

Link to comment
Share on other sites

Το τζαμακι t-max μια χαρά κάθεται και πάρα πολύ δύσκολα ξεκολλάει. Και με την official Huawei θήκη δεν έχει κανένα πρόβλημα. Απλά αν πας σε τζαμακι πας μόνο σε αυτό για να είσαι σίγουρος.

 

+1

Ακριβώς έτσι! Το έχω το t-max πάνω απο 1 χρόνο χωρίς κανένα πρόβλημα, έχω ξεχάσει ότι το έχω βάλει.

Link to comment
Share on other sites

Το τοποθετούν στο κατάστημα η μόνος??

 

Το έβαλα μόνος μου, δεν είναι δύσκολο, αρκεί να ακολουθήσεις τις οδηγίες όπως τις λέει και να μην κάνεις "εκπτώσεις" στο τι πρέπει να κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Δες δύο 3 φορές βίντεο στο YouTube και είσαι έτοιμος να το περάσεις

Η δική μου συσκευασία είχε και frame εγκατάστασης αλλά δεν το χρησιμοποίησα

Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει την εφαρμογή battery guru κ μου βγάζει battery in bad condition. Λέτε να οφείλεται σε αυτό η γρήγορη κατανάλωση. Πάντως δεν το χω 2 χρόνια το κινητό, κ το προσέχω Πως αλλιώς μπορώ να το τεστάρω αυτό κ αν αλλάξω μπαταρία γνωρίζεται περίπου κοστος?
Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Έχω κατεβάσει την εφαρμογή battery guru κ μου βγάζει battery in bad condition. Λέτε να οφείλεται σε αυτό η γρήγορη κατανάλωση. Πάντως δεν το χω 2 χρόνια το κινητό, κ το προσέχω Πως αλλιώς μπορώ να το τεστάρω αυτό κ αν αλλάξω μπαταρία γνωρίζεται περίπου κοστος?
Τζάμπα τα κοιτάς αυτά η μπαταρία του δεν έχει τσιπακι που καταγραφεί την υγεία της. Αν θες να δεις μπαταρία κάνε ένα format βάλε τα βασικά και παρακολοθα αννβγαζςις την μερα και έχεις αλλά 20 με 30 είσαι οκ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά!7 ώρες και 14 λεπτά sot και ημουν 46 % :p:love:

Mazda 6 MPS EX-Honda Type R FN2

ΟΥ ΚΑΤΑΙΣΧΥΝΩ ΤΑ ΟΠΛΑ ΤΑ ΙΕΡΑ

 

WWW.MAZDASPEEDCLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Μετά από format που έβαλα το νέο λειτουργικό κ αφού πέρασαν 10-15 μέρες άρχισε να κανει κόλπα, τις πρώτες μέρες μετά το φορματ ήταν μια χαρά. Αυτό με έχει παραξένεψει. Χωρίς να κάνω αλλαγή
Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Μετά από format που έβαλα το νέο λειτουργικό κ αφού πέρασαν 10-15 μέρες άρχισε να κανει κόλπα, τις πρώτες μέρες μετά το φορματ ήταν μια χαρά. Αυτό με έχει παραξένεψει. Χωρίς να κάνω αλλαγή
Εσύ δεν έκανες αλλαγή, αυτό κάνει από πίσω πχ μπορεί να ενημερώθηκε κάποια εφαρμογή η τα Google services κλπ,
Link to comment
Share on other sites

Εχω διπλο προβλημα στην εφαρμογη των email.

Ενω ειναι ενεργοποιημενη η επιλογη για τις ειδοποιησεις , δεν μου ερχονται καθολου ειδοποιησεις. Δευτερον μετα το emui 11 οταν βαζω δεδομενα δεν κανει ενημερωση και μου γραφει οτι δεν ειναι δυνατη η συνδεση με τον διακομιστη. Με WiFi δουλευει κανονικα η ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι Αθηνα παρε τηλ στο uniqueshop(Ν.Σμυρνη) πες οτι εισαι απο το androidclub(ομαδα στο fb)και κανονισε να στο περασουν δωρεαν και με εκπτωση 15% αν θυμαμαι καλα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το τοποθετούν στο κατάστημα η μόνος??

 

Αν εισαι Αθηνα παρε τηλ στο uniqueshop(Ν.Σμυρνη) πες οτι εισαι απο το androidclub(ομαδα στο fb)και κανονισε να στο περασουν δωρεαν και με εκπτωση 15% αν θυμαμαι καλα.2 φορες το εχω αλλαξει εκει και ειχα αμεση και καλη εξυπηρετηση.

ONE PLUS 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...